• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Daniiiiiiiiiiiiiiii-nanoznik je na svete.A nasla jsem ho dokonce ja :wink: Jen se lepe podivat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zitra Ti ho hodim ju?
10. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí, jasan, ale já budu doma až večer kolem půl 8, jinak bude Arek s holkama doma, nebo někde kolem baráku.
10. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - tak to jsou na tom ti naši prckové podobně s tím sáním, taky ho vždy musím "odříznout" od zdroje...si ze mě dělá dudlík a je jak klíště přicuclý... :grinning: zatím dudlík nedáváme, ale už jsem si párkrát říkala, že asi začneme, aby mě úplně nerozžužlal :wink:

pobolívá mě trochu hlava, asi jsem dneska málo pila...dám sprchu a jdu do pelíšku, tak vám všem přeju hezký večer a dobrou noc :slight_smile:
10. črc 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc holky.
10. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer kočičky moje!!!

já se s váma na pár dní rozloučím...zítra kolem 17,00 hodiny odjíždíme směr chorvatsko ( když nebudou zítra moc velké zmatky tak se tady během dopolka ještě ukážu ) ale bojím se že zmatky budou, protože ještě nemáme dobaleno...
sem malinko nervozní, první dovolená s prckem tak nechci na nic zapomenout....ale myslím, že máme všechno :slight_smile: !!!

mějte se moc krásně, myslete na nás ať máme dobrou cestu a na místě super počásko...a já zase budu myslet na vás a všem vám sem pošlu trošku toho jižního sluníčka a trošku slané vodičky :grinning: :grinning:

až se vrátíme ozvu se a dám si do albíčka fotečky ( tak se musíme snažit ať nafotíme co nejkrásnější :grinning: )

dobrou noc a všem posílám pusu
10. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou.
Misch, šťastnou cestu, v pořádku se vraťte a na fotečky se móóc těším.

Kdy se vracíte?????
10. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak asi nebude ani Chorvatsko, ani Kanáry ani nic - ale mOŽNÁ Shangai - známý tam bydlí a pozvali nás, tak zítra juknu na letenky a pak se rozhodneme.... ale dloube to ve mě....
10. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasny den :wink:
Misch-preji stastnou cestu a uzijte si more-toooolik Vam zavidim :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Klarco-jee vy jste taky cestovatele-to bylo super vyjit to co?
11. črc 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko. Klárko, vezmeš mě do kufru sebou???????????????????
11. črc 2009 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Moc vás zdravím - dnes jsem poprvé, co jsem doma, zapnula PC. Moc vám děkuju za gratulace. :slight_smile:
My jsme doma od pondělka, ale zatím je to docela divočina :grinning: , i když teď už je veselo.

Jak to nejdříve vypadalo úžasně, tak žloutenka se zvyšovala a celou sobotu a neděli včetně nocí byla Baruška pod lampou. Pořád si strhávala ty brýle, takže já jsem v porodnici v podstatě nespala, protože jsem se bála, že usnu a ona si je zrovna sundá. Přišla jsem domů úplně hotová.
Navíc kvůli té žloutence pořád usínala u kojení a měly jsme s ním docela problém. Mléko se mi spustilo až v neděli (narodila se ve středu večer) a do té doby u kojení buď usínala nebo se vztekala. Chodily mi pomáhat sestřičky a kojení vypadalo tak, že jsme se s ní hodinu praly nebo ji budily a ona třeba nevypila skoro nic.
Strašně mi popraskaly bradavky, takže už mě to pak hrozně bolelo a nakonec to skončilo tak, že kojíme s kloboučkem. Doufám, že se nám ještě podaří se ho zbavit. Občas to zkouším, ale nejde nám to a navíc jsem ráda, že se mi to už jakž takž zahojilo. Ale po tom všem jsem ráda, že kojíme.

Holky, chtěla jsem se vás zeptat, jak dlouho tak kojíte? Baruška si to vyloženě užívá a kojíme hrozně dlouho. Musím ji u toho povzbuzovat, ale když už si myslím, že skončíme, pořád chce dál. Pak třeba i skončíme, ale při odříhávání se začne rozčilovat a sosat, tak jí dám ještě a někdy kojíme tímto způsobem i hodinu a půl.

No ale je to naše milovaná holčička a jsme šťastní, že ji máme :slight_smile:
11. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, teda tak to máš nějakou čilou holčičku. To si nedokážu představit, jak si domi strhává ty brýle. pořád vlastně spal a tak tohle ho nenapadlo. ani na bříšku. a to kojení, gratuluji, že se vám to nakonec povedlo. já to tenkrát strašně obrekávala, jak jsme ho budili vodou a nutili pít a on spal... ale nám to ani nešlo ani přes ty klouboučky. tka si je klidně nech. však to neva, ne? kámošce se to podařilo odstranit až ve 3měsících. a te dkojí bez.

holky stejně to máte super, že jste tady 4, co máte podobně mladé děti a ... mlůžete si radit. já jsem byla moc ráda za Evi a Elišku - mám v nich vzor :sweat_smile: akorát Eli je moooc šikulka :dizzy_face: a je napřed o mooooc :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti-jee vitej doma a uzivej si mimiska milovanyho.Ani jsem nekoukla na fotky jestli nejake mas-hned juknu :wink:
11. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj, prosím, kde se daj v MB koupit obrázky, sháním něco Kubovi do pokojíku, vlastně jsme s Jendou vybrali něco přes net, ale chci juknout i jinde, dík
11. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
misch - tak šťastně dojeďte a krásně si dovču užijte... už se těším na vyprávění zážitků a na fotky jak se rácháte ve slané vodičce :slight_smile:

marti, baru - ahoj holky naše :slight_smile:
tak to je Barča asi pěkný živel, když už v porodnici si určovala co chce a co ne :wink: No to jsme holt my ženský, že jo? :grinning:
Marti, na bolavé bradavky mohu dopručit mast Bepanthen, mě dost pomohla... mazala jsem, hodně sprchovala teplou vodou a co nejvíce nechávala na vzduchu pěkně vyvětrat :wink: Kloboučky klidně používej, jsou přece od toho... S kojením - tak my zpočátku kojili cca každé 2 hodiny a to po patnácti minutách z každého prsu...teď ty intervaly jsou podobné, jen když mládě spinká déle tak ho nebudím a počkám až procitne sám... Někdy už třeba z druhého nechce a stačí mu jen tak deset minut z jednoho,ale je to opravdu jak kdy... A někdy taky chce už po hodině... Takže každé mimi to má nastavené trochu jinak a když vám to bude vyhovovat tak jak to máte, tak bych to nijak neřešila... :slight_smile: Až půjdeš do poradny, tak se poptej co a jak, mudr ti určitě poradí...
A neboj kočko, všechno zvládneš a budeš, no co budeš- už přece jsi!!, perfektní maminka a Barunka spokojené miminko :slight_smile: :slight_smile:

Luci - jo, je to fajn, že si takhle můžeme s holkama vyměňovat info a zkušenosti... Ale jak říkáš, ty máš Evi a Eli a to jsou holky šikkovné :slight_smile: A že je Eli napřed? to neva, Domísek ji rychle dohoní :slight_smile:
11. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a děti!
Zdravíme Vás,dnes jsme se vrátili z dovči.Bylo fajn!Neřešila jsem žádný úklid,vaření,prostě jsme měli kámošku Vitanu a bylo hotovo!Užili jsme si to, koupaliště,výlety parní mašinu a tak.
ještě má Luboš dovču v pondělí jdeme se fotit k pí.Hlubučkové.

luciejadr:Eliška je šikulka,je taky o měsíc starší a to dělá u dětí moc!Hlavně nesrovnávej,každý je jedinec!

mishulle •co jste vybrali za obrázky přes net?
11. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj hjolky-krasne brzzke rano :wink:
12. črc 2009 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudi, přesně to, co píšeš, mě zachránilo - Bepanthen byla moje spása. Pak už jsem v porodnici nebyla moc nadšená, že jsou návštěvy celý den právě kvůli tomu větrání prsou :wink: Holka, se kterou jsem byla na pokoji, byla úplně v pohodě bez problémů a pořád tam někoho měla a ty návštěvy byly docela hlučné, takže už jsem toho pak měla docela dost. Fakt jsem ráda, že jsem doma, je to úplně něco jiného.

Naše Barunka je nějaká čilá, je docela hodně vzhůru a chce chovat. Naštěstí si vzal manžel od středy dovolenou, takže mi opravdu hodně pomáhá. Už bych potřebovala, aby mě přestalo při námaze bolet šití (je to tedy mnohem lepší) a vydržela víc na nohou.
Včera tu byl na chvilku Jirkův kolega z práce, mají taky Barunku mladší o pár dní a vyprávěl nám, jak pořád spinká a oni ji jenom budí na kojení. No, koukali jsme na něj s otevřenou pusou. Taky všechny knížky píšou, jak teď miminka pořád spinkají a když jsou výjimečně vzhůru, mají se jim dávat podněty, než zase usnou. Můžu říct, že my máme na podněty času dost :grinning: Včera, když jsem ji nosila na odříhnutí, tak už začala zvedat hlavičku. Je to opravdu nějaká aktivka :wink:
12. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teď jsem vás dočetla zpětně a moc vám chci poděkovat za všechny hlasy. My jsme to nějak vůbec nestihli.
Jste moc hodné a myslím, že třetí místo je důstojné :slight_smile:
12. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti-jasnacka ze 3 misto je dustojne-je supeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
Nic si z toho needelej zr Ti Barunka nespinka-me taky kluci ani jeden nejak extra nespali.Vsak ona na to prijde :slight_smile: :wink: :wink: Hold je to zvedava zenska a musi vse ocihnout :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak ja dosmazuju rizka a ktomu nove br.+okurkovy salat.Zdendovi neni od vcera dobre tak lezi a Stepanek sler s mim brachou na houby.Tak jsem zvedava co prinesou :wink:
Ondrasek haja a az se naji tak pujdemem asi ven a mozna si ho vezmu na kolo a nekam pojedem :wink: :slight_smile:
12. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, krásný den a zárověň se loučím, na večír odjíždím směr Topolčany za mojí krásnou a milovanou vnučkou. Přijedu v pátek, ale o víkendu jdu do práce, až budu doma, přihlásím se. Ahóóójjjj
12. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Marti, my kojíme zhruba půl hodiny každé 2 - 3 hodiny, jak kdy. Nechávám to na něm V noci spí 4-6 hodin v kuse a po ránu chce pít i po hodině. Mě dr. teda řekla, že mám nechat max. 10 min. z jednoho prsu, ale přece ho a pauzy ty 2-2,5 hodiny, ale přece ho nenechám brečet hlady. Je fakt, že těch prvních 10 min. pije nejintenzivněji, ale jak ho odpojím od prsu tak řve a dudlík nepomáhá. Přes den mi spinká akorát v kočáru na procházce, když mám štěstí, tak mu stačí, když ho uvozím na zahradě, nebo v náručí. Přes den mi v postýlce neusne. A když ho ukolíbám v náručí a položím, tak je max. do 5 minut vzhůru. V postýlce je akorát na to nejdelší noční spaní, pak se ho tam ještě pokouším uložit po kojení, ale obvykle skončí u nás v posteli.
Ondra už mi hlavičku drží moc pěkně, já už jí jen jistím. na bříšku se mu vůbec nelíbí, ale hlavičku krásně zvedá, dokonce už se zvedá na jednu ručičku, druhou má složenou pod sebou. A při přebalování se mi občas otočí na bok.
12. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evinko, děláte pěkné pokroky :slight_smile:
Podle tvého popisu to máme s tím spinkáním hodně podobné. A to jsem si malovala, jak budu v létě Barušku nechávat spát na zahradě :slight_smile:

Opravdu jsem se tu s vámi uklidnila. Díky moc. :slight_smile:
Od zítřka už tu budem válčit jenom spolu, manžel jde do práce a mamka, která mi taky hodně pomohla, odjíždí do lázní. Ale my to zvládnem!
Mějte se moc hezky a děkuju.
12. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti - no jasan, že to zvládneš...o tom nepochybuj!!! :wink: někdy to je trochu "na paličku", ale něco snad vydržíme, ne? :grinning: Kolega tvého Jirky má ale krásně spinkavé mimi.... :slight_smile: No jo, jenže nejsou všechny dětičky stejné a už vůbec všechny nedodržují to co se píše v knihách a příručkách... :wink: Jak tu hezky napsala Klouz prro Lucku: hlavně nesrovnávat !!! má pravdu, holka naše moudrá :slight_smile: každé díťátko je originál!!! a tak mě napadá, že co jsme si "udělali" tak to máme :grinning: :grinning: :grinning:

klouz - kámoška Vitana :grinning: :grinning: :grinning: mám pocit, že s náma teď bude taky trochu víc kamarádit než dříve :grinning: Takže dovča se povedla? to je super... tak vyprávěj, přeháněj a povídej... :wink:
focení u Hlubučkové si užijete...já byla moc spokojená :slight_smile: to už jsem zvědavá na finální výtvory od ní ....

Naše mláďátko dnes bojovalo s prdíky :frowning2: Já mazala bříško Pupíkem, masírovala, cvičila nožičkama a on chudáček malý plakal snad hodinu.... bylo mi ho tak líto, že mé splašené kojící šestinedělní hormony mě donutily ukápnout slzičku .... takže jsme vlastně plakali oba dva :grinning: To jsem hodná mamka, co...že ho v tom nenechám samotného :grinning: :grinning:
Zítra asi koupím ty kapičky Sab Simplex... máte s nima maminky zkušenost????
12. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů Marti, jsem ti číhla do albíčka a tam na mě čekali krááásné fotky tebe a taťky a barušky :dizzy_face: Je moc krásná, holčička nespavá... Ta fotka, jak má nožku přes nožku, tak ta je prďácká :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Věruško, já je Halí dávala a nevím, co jsou prdíky.
Jinak opravdu nesrovnávat, snad vám pomůže rada starší zkušené matky :grinning: :grinning: .
4 děti a každé úúúúúúúplně jiné, Jiřík začal chodit na 11 m+sících, Filip na roce a půl, Daniela na roce a Halí ještě ji nebylo 11 měsíců.
Opravdu je každé dítko jiné, i povahově. Halí do toho neberu, ta má jiného tatínka,
Ale ty 3 děti z 1. manželství jsou opravdu každé jiné a mají stejné rodiče. Nepanikařit a být v klídku.
No a teď se loučím, jedu na Slovensko, v pátek ráno jsem zpět a těším se na vás. Ahoj a krásný týden. Dana
12. črc 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My s prdíkama moc problémy nemáme, pokud tak ho šoupnu k prsu a jak pije, tak se i krásně vyprdí. Prso je lék na vše. Jdu kojit, tak zatím.
12. črc 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj ja jsem davala taky tyhle kapky a pak jeste jedny a ted si za boha nevzponu a ty byli taky suprovy.Jak vzpomenu tak pisnu-ted jdu kouikat na Botu jmenem Melichar :wink:
Dani-uzij si vnucky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jmenuji se Baby calm.Pisi tam snad ze se maji davat do vody ale ja jsem to normalne natahla do te savicky co tam je a strcila Ondrulovi do pusinky a jak sal.A opravdu jsem na prdouse netrpeli :slight_smile: :wink:
12. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věrko, díky moc za pochvalu. Máme stejný kočárek, co? :wink:
To ti úplně věřím, že tě to rozhodilo, když vidíš, jak se malý trápí. Moc vám přeju, ať už vás prdíky netrápí.
My máme ještě doma připravený polštářek s višňovými peckami, nahřívá se v mikrovlnce a teplý se dává na bříško. Přišel s tím manžel, že mu to doporučovali v práci.
12. črc 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek