• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Marti-jeeee to jsou krasne fotecky-Barunka to je mimisek krasnej.Uplne jsem si vzpomela jak se narodfil Ondrulka.Ty miminka si jsou tak podobny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Verko-jeeeeeeee Pepousek ma tu decku ode me-kluci ji taky uzili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. črc 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyy, ahóóóójjjj jedůůůůůůůůůůůůůůůůů
12. črc 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claud: nas prdiky opravdu hodne trapily a tak jsme vyzkouseli kde co a nejvic nam zabraly ty BabyCalm. Jinak naprosto presne vim, jak se maminka citi, kdyz mimi trapi prdiky....neboj, take jsme breceli (to i manza).

MartiHejlova: tak to s tou hlavickou je Barunka sikulka a asi bude pekna dracice, nam Eli tu hlavicku zvedala taky strasne moc brzo

LuciJadr: ja uz jsem Ti to rikala milionkrat, takze muzu jen potrdit slova Klouz, takze klidek mamino :grinning:
12. črc 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, díky za info ohledně kapiček a zkušeností s prdíky :slight_smile: zítra až pojedu z poradny, hned se stavím v lékárně a kapky koupím...jen teď nevím které....zda ty a nebo tamty :wink:

marti - no jo, máme stejný /dobrý :wink: / vkus a proto máme stejné kočárky :slight_smile: Jak se ti s ním jezdí? My jsme první jízdu měli hrozně nafouklé až přefouklé kola /taťka nafoukl velmi zodpovědně/ a mladej tam chudák hopsal jak balonek :grinning: tak jsme trochu odfoukli a už je to v poho a zatím jsem s ním spokojená :slight_smile:

aní - deku od tebe mám neustále v provozu a Pepínkovi se v ní moc líbí :wink:

daní - krásný pobyt u Nellinky a šťastnou cestu přeju :slight_smile:

holky, ty chlapi jsou někdy fakt na odstřel...Si představte, že tu byla před chvílí sousedka, že veze Pepanovi kolo...a on jaké kolo? No, ve čtvrtek jel NA KOLE na nohejbal a pak si dají s klukama vždycky pivko...no jasně, že kolo nechal u hospody a domů šel pěškobusem...kolo absolutně nepostrádal a dneska se diví jaké že kolo mu sousedka veze :grinning: :grinning: To by se nám ženám určitě stát nemohlo, co? :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti - o polštářku s peckama jsem slyšela a znám holčiny,které ho používají, taky je to fajn pomocník...Já už jsem dvakrát použila obdobu tohoto polštářku...Sáček neuvařené rýže dám na půl minutky do mikrovlnky a pak nasypu do bavlněné ponožky a prckovi přes plínku na bříško ... :wink:
12. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko+Evi-ty vado tak to jsem jeste neslysela o polstarku :confused: :confused:
Jinak Verus to si asi nevyberes ty kapky ale tet Baby calm by mel byt asi vic na prirodni bazi :wink: :wink: :wink:
Jinak chlapi jsou chlapi-to clovek nekdy opravdu kouka co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

ještě večer jsem hledala něco otěch kapkách na netu... tak vyzkouším Baby calm, máš pravdu Aní, jsou to homeopatika :wink:

u nás svítí slunce blunce, to je krása :slight_smile: prcek hajá, sice nespí, ale zatím je v klidu, tak jdu něco pofackovat a trochu se zkulturnit ať můžu dnes taky vůbec mezi lidi :grinning:
13. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno nej, nej a ještě jednou nej Markétce /Musil - snad se nepletu, že jsi Markétka :grinning: / k svátku :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasny slunickovy den :slight_smile:
Market taky vse nej,nej :dizzy_face: :sweat_smile:
Verko-jj ja jsem je taky davala asi radsi :wink: :wink: U nas se ma spinkat ale nejak se mu do toho nechce tak jdu na nej na rostaka :dizzy_face: :unamused:
13. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přeji Markét vše nej k svátku :grinning:

jsem si vás dočetla. ted na vás buu mít čas pokud nebudu nosit. jaksi už máme antibiotika. a brali nám krev z hlavy na krevní obraz, tak už aby byla středa. jako hlásí vedra a my až do konce týdne jsme doma. dobrý co :angry: :angry:

Verus, my máme baby calm do jídla (taky se mi líbí, jak je to přírodní ) a Sabky jsme vozili když se moc vztekal ab rečel. nebo nemohl usnout a potřeboval se ududlat :o))) akorát vy nemáte dudlík :wink:
13. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je sranda :grinning: :grinning: malej se probouzí a já se tu můžu utlouct smíchy jaké u toho dělá ksichtíky :grinning: :grinning:

luci - krev z hlavy, odkud přesně to berou.?..to jsem neslyšela :confused: :confused: tak dej domískovi od nás pusinku, broučkovi statečnému :slight_smile: dudlíka už jsem zkoušela a on ho ten malý človíček nechce a plive ho...tak nevím, asi se rozhodl, že mu jako dudlajs bude sloužit máma :grinning: :grinning:

aní - co roštak, uz spinka? :grinning: :grinning:

my jdeme přebalit a nakrmit, tak zatím pa :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil: vše nej.........k Tvému svátku!

Včera jsem se sem ani pořádně nedostala, odpoledne jsme byli na výletě a večer u nás byla návštěva, sestřenka, co nám po dobu dovči zalévala kytky a vybírala schránku, byla tu až do 23:45, pak jsem se naložila do teplé vany, od dneška do pátku nám neteče totiž v MB teplá voda.

Dnes dopolko jsme měli návštěvu, známí, co bydlí v Kosmonosích,tak jsem se s Terezou dohodla, že se k nim přijdu v týdnu vykoupat a umýt hlavu.

Lucka - brzy se uzdravte!!!!!!!!!
13. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kosmonosy budou mít velkou spotřebu vody :grinning: :grinning: stejně jsem zvědavá, kolik lidí bude třeba zítar na spinn, když neteče voda a nebudou se mít kde umýt. teda pokud mě spinn nepřekvapí bojlerem.. to bych měla šok.

Verus, zkusili mu z ruky, cvičili jsme jak dospělí napíchl ho a nic :angry: tak našli žílu kousek nad uchem. jako to mi bylo nepříjemné, ještě jak jsem viděla jak to kape, ale Domi brečel jen kvůli toho, že mu sestřička držela hlavu na bok a já nohy a ruce, hned jak sjme ho pustili tak jen dozvykal a díval se na všechny normálně a pak i hodil usměv. ufff. nejsem cíťa, ale tohle mi moc dobře nedělalao. ale vím, že je to potřeba.
13. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za přáníčka snad mi to pomůže... V sobotu jsem začala krvácet a jela jsem na pohotovost. Krvácela jsem hodně.... Nic určitýho mi neřekli jen že mám ležet a být v klidu a za týden na UZ k sochůrkovi kde se uvidí jestli to mimís zvládl nebo.....
13. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, Musil.. to je špatná zpráva, ale třeba se pročistilo tělo a mimísek se drží ted v dobře. jako fakt týden máš být v klidu ale zároven v takové nejistotě,?? tak to je ale týraní :o((
13. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
veruš koukám na fotky tak nejlepší jsou ty adidasky :grinning: a kam jste nakonec jeli na ty kyčle???
13. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-sakra.dRZIM MOC PALECKY. :slight_smile: :wink: :wink: :wink: Ale taky mi prijde divny ze Ti neudelali zadnej UTZ a nic Ti nerekli :unamused: :confounded: :confounded: :confounded:
Verko-jj uz spinak a jeste porad milacek milovanej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak s tou vodou v MB pres skod.dovolenou je to husty.Vubec si to neumim predstavit.Jak to resej rodiny s malejma detma-ohrivate vodu na nkamnech?Takove velkomesto a jede jen na teplarnu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Luci-chudera Domca-ja teda cita jsem a nemohla bych na to koukat a uz vubec ne do hlavy.Vim ze to je potreba ale proste na to nemam :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsi dobra :wink: :wink: :wink:
13. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •Opravují tu komín a teplá voda nepoteče do soboty.

musilka •myslíme na Vás!Jak píše nanda,je divný,že Tě více nevyšetřili.
13. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-Tak alespon ze tak .Ale i tak je to vopruz :confounded: :angry:
13. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní. co malí, to mu ohřeju 2 konvice vody a přidám studenou a má bazén, ale my velíc :o)) a to by nebylo nejhorší, to mám zařízeníé, ale jako nádobí nesnáším mýt jinak než pod tekoucí vodou.. takže etnto týden si vařím max. čaj :oú malému vytahuji zásoby z mrazáku a hippky z obchodu a na sváču přesnídávku :sweat_smile:
akorát .... to napsali až týden předtím.. bych si jinak plánovala taky dovolenou.
13. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj alespon ze Domino jeste tolik nebasti a tohle mu staci to je fakt.tak hold to se neda nic delat,musite se vic prevlekat aby za Vami nelitali mouchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ted jsem měla šok... zvonek..tam paní z lékarny a tak jen tiše a pomalu říká dobrý den já jsem vám spletla léky. místo ospamox dala ospax nebo ospan - ty atb pro domina..ted si to nepamatuji. když jsem četla příbalový etýk tak tam bylo že se dává max 1,25 a já měla dávat 4ml ale říkala jsem si že mudr ví co dělá...tak dozfám že mu to neublíží. dostal jednu dávku.
jedine teda... v 11:30 dostal tu dávku a v 15hod měl po tvrdem hovínku srajdu... nemám já smůlu?
13. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil, vše nej k svátku a budu držet palce, ať je vše jak má.
Luci, to je teda síla.
13. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •to je děs!!!Ještě,že přišla!
13. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - no to je síla s těmi léky :confused: ještě štěstí, že si to lékárnice uvědomila a rychle zjednala nápravu ... Tý jo, takhle z hlavičky tu krev, to jsi fakt dobrá, že jsi to ustála, to by asi nedělalo dobře žádné mamině.. Máte oba dva veliiikou pochvalu :slight_smile: Adidasky jsou dárek od tetičky, jsou prďácký...taky se mi moc líbí :grinning: na kyčlíkách jsme nakonec byli v nemocnici, bylo tam teda hafo maminek, ale musím uznat, že to celkem odsejpalo a byli jsme tam cca 30 minut.... a nožky máme v pořádku :slight_smile:

musil - to je mi líto.... :frowning2: doufám, že mimi je bojovníček a drží se zuby nehty ....

klouz - ještě že máš kam jít spáchat očistu :grinning: tak to jsem zvědavá, kdy přijede ségra k nám se umýt, taky jsou bez teplé vodičky :grinning: :grinning:

aní - kapičky zakoupeny,dokonce je v hradišti měli :slight_smile:

dnes nás v poradně zvážili a máme 4180g, to jsme pašáci co :grinning: za 14 dní ten náš savec hladovec přibral 700g, tak doufám, že z něj nebude za chvíli tímhle tempem valibuk :grinning:
a taky jsem navštívila zlatnictví a zakoupila /taťka řekl, ať si vyberu raději sama něco co chci za Pepínka/ stříbrný prstýnek co jsem tam měla už v těhu vyhlédnutý, takže jsem si udělala radost :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj ja vim taky jsem je kupovala v Hradisti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dnes jsem se byla kouknout v tom sekacku ale jen na skok mela jsem v aute kluky :slight_smile: Docelas to vypada dobre,jen mi to prijde docela drahy-no uvidim co tam objevim a treba neco koupim :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
13. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš, my máme taky adidasky i nike, ale domino se rozhodl, že jako nebude mít klasickou nožičku a ... všechny capačky co jsem nakoupila nemůžeme nosit. má vysoký nart a značka g-mini mu nesedí a ja z něj chtěla fraera. a adidasky a nike jsou na zavazování takové kotníkové a ty mu taky nenarvu :angry: a mě se tak děti íbí v botičkách.
a pěkná váha. já se děsím každé poradny, kolik budeme mít. dnes mu nechána říkal že je buclík :frowning2: přitom ho už nepřecpávám. nenutím mu jako do husy. když nechce papat oběd, tak ho prostě nenutím a doufám, že vydrží do 15hod do svačinky. dnes teda brečel a já netušila proč, tak dostal už v 14:30 přesnídávku.

a na příště jsi objednáná na přesno?
13. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Focení u pí.Hlubičkové bylo fajn!Dáda to zvládnul,ani se nevztekal,spíše měl kamennou tvář,než na ní úsměv!

Ani jsem Vám nenapsala:
Za tu dobu,co tu bydlíme, jsem měla před dveřmi staré boty a pantofle/když jdu s odpadky,nebo vyběhnu s Kulíškem a Kulíškuv ručník na tlapky/,i přes dovolenou to tu zůstalo.V sobotu večer jsem šla ven ve22h,ještě to tam bylo a ráno v8:30 otevřu dveře,boty i ručník byly fuč.Jen tam zůstaly pantofle.
13. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-u nas budicek hoodne brzy a jeste je k tomu protivnej :angry:
Jinak jsem Luci ani nereagovala na pani lekarnici-to je teda sila.Ale tchanovi to udelali taky v Kauflandu v lekarne :frowning2: :angry:
Kluz-ty vado vidis ty lidi opravdu ukradnou co muzou-to se nevidi :frowning2: :confounded:
14. črc 2009 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:

klouz - kdy budes mit fotky hotove? ty brdo, tak i stare boty ukradnou a kuliskovsky rucnik, no to je vrchol :grinning: :grinning: fakt, co neni zalite betonem to zlodeji odnesou :angry:

luci - domino je ale frajer i bez bot! :wink:
14. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek