• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
claudie •za 14 dní
14. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není se čím chlubit,ale už 2.noc mi Dáda spal ,až do rána bez vstávání na jídlo, nevstal ani v5h,ale,až v6:30h.
14. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj,to je fakt.Dnes se ukradne uplne vse.To se jen tak nevidi :confused:
14. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojjj holkyyyyyy, zdravím y dálkýýýýýýýý. Je tu krásne ale desnýý vedro na dnes hlásí 34 až 36 stupnu
14. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
jako Dana neříkala že jede k m oři :o))) takové teplo ... sakra.
Aní, mě se to taky stalo v lekarně v kaufu. tak to není náhoda.
Lucí, to je dobré s tím ukradením. já teda mám venu jen ručník, přeci jen to přízem je více vidět. ale jinak kámoška bydlí ve 4. patře. a když si koupila novou skřín, tak starou těžko nesli dolů a na vyhození, tak je až v přízemí zavstavil soused, že by si ji vzal když ji vyhazují. tak nadávali, že to táhli tak dolů. a další den vyhaovala starou postel. tu dala večer jen před byt, že ráno ji odnesou. a ráno už tam nebyla. smála se, že ji někdo ušetřil práci, na druhoustranu co kdyby ji potřebovala, co??
my dnes vstávali v 6hod, do půl sedmé si vykládal v postýlce a pak se pokakal. tak jsme se šli převlíkat, ale uspala jsem si ho znova a spali jsme do 8:15 :dizzy_face: oba, protože když nikam nemůžu, tak vše můžu dělat přes den. normálně bych uklízela, snídala atd.. ale takhle je na vše čas.
ted usína znova. trošku jsem chtěla at se unaví hraním. haha. to ho nebaví ani zdarvého natož ted, ale už spí a já teda jdu něco dělat - risknu prádlo na balkon :wink:
14. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky banán staví nebo naopak se lépe kadí???
14. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - banán staví :wink:
14. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, Dančo...ty jsi na kanárech či co ? :grinning: :grinning: a my mysleli, že jedeš na Slovač za Nellískem :grinning: :grinning: U nás je dneska nějak zataženo, vypadá to na déšť... :frowning2:

klouz - tak to teda je se čím chlubit, to je přece paráda, že Dáda takhle chrupčí!!! :wink: :wink:

luci - Domino taky hezky spinká... :slight_smile:

aní - co kluci vůbec, jak jim je broučkům?

mě mláďátko taky právě usíná, přebalen a nakojen, tak je spokojen... jééé, se to rýmuje :grinning: tak jdu taky něco pošolichat....
14. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to má domi na sváču zase banán.. jelikož ho ty ATB asi proháněj.. tak to zastavím dokud je čas :sweat_smile:
14. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-jj banan stavi.Ale treba synovec se po nem vzydcky zarucene posr........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Verko-jj snsad dobry.Stepanek je v pohode a Ondrulka jeste pokaslava-tak snad uz to bude vse OK :slight_smile:
U nas uz prsi-sice trosku ale prece :confounded: :confounded: A ja mam pradlo na poveseni a jeste peru :confused: :rolling_eyes:
Klouz-Davca je sikula milacek :slight_smile: :slight_smile:
Daniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii-Ty si to umis vybrat to Ti povim :wink: :wink: Jak se libil kocarek? Doufam ze spokojenost :slight_smile: :wink: :wink:
14. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se jako rozhodla dělat ořádky.. peru tašku od kočárku, tak doufám, že se nerozpadne. samo, že je v pračce, když neteče voda. ještě by to chtělo boudičku a nánožník, ale bez teplé vody se mi do toho nechce :sweat_smile:
14. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem se zapoměla pochlubit, že už nám po roce zateplili. tak kecám, rok by to byl 1.8. ale máme zatepleno a už mám i šnury na balkoné a můžu konečně věšet prádlo jako normální lidi :grinning: tažke v neděli už tam porpvé viseli dětské vecičky. na to, že má domi půl roku, tak fakt poprvé :grinning:
14. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy jste uklizečky já tu mám strašlivej brajgl ale úplně děsivej do ničeho se mi nechce natož uklízet ale asi mě to nemine odpoledne.
14. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •to si teda pospíšili s tím zateplením!
14. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-tak hlavne nic neuklizej bud v klidu to je nejdulezitejsi :slight_smile: :wink: :wink:
14. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi taky si řikám že dokud je uklička k posteli a k wc tak zatim takovej mrdnik neni :grinning:
14. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilku honí roupy..nebo jak e to říká..ani se nedivím.ale víš že nesmíš!!!
14. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já bych něco snědla ale bojim se že to zas vybleju :zipper_mouth: :sweat_smile: ale mám na něco chuť.... jen se bojim otevřít ledničku ty smíchaný vůně to je pro mě smrt :fearful:
14. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, Luci, já myslela, že v 1. patře bez mříže pověšený prádlo ani náhodou, tak si mi to aspoň kdysi tvrdila :wink:
14. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish však jsem taky doma a hlídám to..jinak by tam nebylo. nová mříž je objednaná..
14. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo, jinak doufám, že na hokejbale budeš fotit jen hráče a nee fanoušky, jinak už má Kuba na chalupě malou hokejku, na novou sezónu ji přivezem
14. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
víte jak jsem vyděsila a rozbrečela domina?? vzala jsem misku že dám něco do mrazáku a byl tam obr pavouk. s jekotem jsem s ní třskla na zem.domi se rozbrečel a já uvažovala co s pavoukem. tak jsem se zmohla ho zavřít do té krabičky a čeká tam na tomáše :grinning:
já ty pavouky nesnáším.naposledy jsem kvůli němu neměla cibuli protože v ní seděl :angry: :angry: potvory nohaté :frowning2:
14. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mih my budeme mít max malého tygra :grinning: víc neuneseme. ale za rok už budou kluci hrát spolu :zipper_mouth:
14. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
už sem tu, dávala jsem pár fotek, co stáhnul konečně Jenda z mobilu
14. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to se mooc těším až si budeme hrát na písku...jéééé
a na té poslední fotce vypadá jak skin :sweat_smile:
14. črc 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - to by jste za chvilku nemeli co na sebe, ze..kdyby jsi vesela pradlo na balkon a nebyla doma nebo tam nebyla mriz....vis, ze se v bolce kradou stare botky a rucniky na pejsky :wink:
story s pavoukem me rozesmala :grinning: :grinning: :grinning: ale kdyby vykoukl na me, tak byh se urcite nesmala a jecela asi jako ty...taky je nesnasim parchanty z pavoukova :angry: pak dej vedet co na nej rikal manzel :wink: :grinning:
14. črc 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misch-hezky fotky :wink: :slight_smile:
Me teda nejak moc pavouci nevadej-ne ze bych je musela ale nemam fobii.Horsi to je s krysama + hadama-bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to bych mohla skoncit v saskarne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě nějak pavouvi taky nevadí!

Dnes jsem zase pro změnu Kulíškovi odstraňovala pěkně nacucané klíště,měl ho za krkem.Musíme pro novou pipetu k veterináři.

Tak se počásko odpolko umoudřilo a byl pěkný pařák. Byli jsme s Dádou na koupališti a pak tam dorazil i Luboš.Domů jsme odcházeli v19h.
Teď jsem u Gotta dožehlila.

Míšo - pěkný fotečky, Kubík, je kus chlapa.
14. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bacha, tomáš se ted chlubí, že žehlí.. haha, jen svoje kalhoty k obleku, ty odmítám žehlit :grinning:
pavouka pustil z okna a měl ze mě srandu, jestli ho jako má k večeři či co, že je to v tupperware misce. a říká, že zas tak velkej nebyl. ale kecá .. fakt. hnusák jeden. ještě ted mě otřeplo.
taky jsmem přišla ze spinnu a čumím na Gotta. je to neuvěřitelné. 70let.. a takovej živej :grinning:
14. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek