• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
luciejadr • jéje,to máš fajn,že jsi měla hlídání pro Dominika, během spinu!Hlídal Tomáš,nebo kámoška?
14. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!!!! :slight_smile:
15. črc 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Ja jsem taky koukala na Gotta-je to borec proste super a super smysl pro humor-mam ho rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když nejsem zase nějaká velká fanynka Gotta,ale bylo to včera hezké!Prostě Gott umí!!!
15. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno vespolek :slight_smile:

taky jsme včera čučeli na božského Káju :wink: holt, je to náš národní poklad :grinning:
Lucko - tak pavouk k večeři se nekonal, jo? :grinning: :grinning:
klouz - koupaliště závidím... jak teď vůbec vypadá boleslavské koupálko? voda čistá?
aní - co budeš dnes vařit? dej tip...nějak mě nic nenapadá a taky vlastně ještě nevím jestli něco stihnu...až jak mládě dovolí... :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no na kanárech nejsem, ale vedro hrozný, na dnešek hlásí až 42 stupnu, jsme zalezlé doma, ani teď už se venku na terase nedá být a to tam ješte nejde slunko.
Já dnes hlídám, Idunka si potrebovala neco zaridit, tak jsem Nellí dala spinkat a s Halí koukáme na pohádky.
No a źítra v noci rayíme domuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
15. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak se zkoušíme zabavit a koukáme na bobka a boba a pozor je tam pán z Hrdlořez :o)))) tak mě to pobavilo. uviíme jak dlohou ho to bude bavit. mohlo by aspon hodinu :sweat_smile: jsem naivní.
Veruš, já mám na oběd zeleninkový salát a do toho si dám kousky cihly. a pokud teda Domi nedovolí si to dělat, tak jen pizzu. prsotě odmítám mýt do nádobí.
a koupiště je nádherné a voda vypadá čistá :grinning: já jsem nekoupací typ, já se jen opaluji :wink:
15. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-ja jsem delala cinske nudle s kuratkovyma kostickama+kari+porek+cibulka a sojovka.Je to namka ale Ondrasek to tak jako tak nemuze pac je porad zaparenej jak ma prujem.Tak jsem zvedava co bude bastit chudera moje malicka :confused: :fearful: :fearful:
15. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky za inspirace k obědu...ale u nás dneska nebyla šance uvařit...Pepíno bojoval celý den s prdíky a já mu vydatně asistovala, takže jsme vyzkoušeli všechny možné i nemožné věci a nic nezabíralo...plakal, nespal a byl mrzutý brouček náš malinký :frowning2: Kapky jsem použít nemohla, páč jsem se na letáčku dočetla, že se smějí použít až od ukončeného prvního měsíce a to nám bude až příští středu... Za celý den spal jen dvě a půl hodiny, večer se poblinkal, přišlo mi, že co za celý den vypil tak pak vyhodil.... :frowning2: No, ale asi to pomohlo, protože se zklidnil a usnul kolem půl osmé... Tak snad noc bude dobrá a zítra se vše urovná, doufám, doufám... :wink:
a náš taťka má teda u nás pěkné mínus...Já se tak těšila až dorazí z práce, že se třeba v klidu najím,pověsím prádlo nebo tak, prostě že si odfrknu...a copak ten náš živitel?? Dorazil v pět s úsměvem, že si od šesti dohodl s kamarádem tenis... :angry: :angry: Zachovala jsem se vcelku hrdinsky, jako ať tedy jde, ale děvčata vařilo seto ve mě teda fest :angry: :angry: Zítra bude chtít určitě jít na nohejbal, to mají s klukama každý čtvrtek :angry: :angry: tak mu asi schovám sportovní obuv, aby nikam nemohl :grinning: :angry:
15. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
věru, to by mě taky naštvalo. Náš taťka když přijde z práve, tak vezme Ondru do kočáru a jdou na pivo:grinning: a když jde večer sám, tak se vrací většinou nejpozději do 11, aby na O. dohlédl, když jsem v koupelně. Ale fakt se snaží, hodně pomáhá i s vařením a domácností. Měla jsem domluvený s kamarádkou (už někdy od vánoc, měly jsme stejný termín porodu), že v létě k ní na týden pojedu a pak zase ona k nám.Že si uděláme takovou dovču bez dospělých chlapů. Ale náš taťka nás samotný nepustí, tak si vzal dovolenou a jede s námi, že by se mu po Ondrovi stýskalo (ne po mě).
15. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - já ho taky musím jen chválit, pomáhá, snaží se...a asi jindy by mě to tak nenaštvalo, když ale to byl dneska tak náročnej den, pořád jen kolem malého a nejdál jsem byla jen na balkoně...tak mi to přišlo docela líto, že je doma ani né hodinku a zase jde pryč a je skoro devět a ještě není doma...to si teda odskáče... :angry:
tak dovča bez dospělých chlapů se konat nebude, co? ale to si hezky užijete i s taťkou :slight_smile: Odkud je kamarádka, kam že to pojedete?
15. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chlapi jedny mizerny-opravdu to clovek nekdy kouka :frowning2: :confounded:
Me teda taky Zdenda hodne pomaha-ale zrovna dneska me teda sej.......... :angry: :confounded: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • jéé,Ti chlapi jsou na zabití, všude je to stejný,te´d si to říkámale občas mě v podobné situaci chytají nervy!
Luboš se taky doost snaží,ale někdy je na zabití taky!!! :unamused:
15. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru,to znám, taky jsem mu párkrát,když Ondra brečel a brečel volala (sama s brekem), ať je doma co nejdřív, že potřebuju pomoc. Já ze začátku nestíhala ani jíst, pokud nebyl doma. Teď Ondru holt šoupnu do postýlky a nechám brečet, samozřejmě když vím, že je najedený. Ale vařit si netroufnu, jen rychle si dojít na wc, udělat pití, rohlík s něčím apod. Tuhle mi řval v kočáru a já věšela prádlo, protože brečel jen, že chtěl chovat, To holt musí počkat až se dodělá práce.
Jedeme kousek za Slaný do takový vesničky. Mají poslední barák ve vsi a pak už jen lesy. Jasně, že si dovču užijeme i s taťkou - bude hlídat oba kloučky a my si pěkně pokecáme :grinning:
15. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, děvčata...jsou to naši miláčkové, ale někdy bychom je nejradši zavraždily, že? :grinning:

Evi - tak to jsem asi dnes právě byla v tom stadiu nicnestíhání .... taky bych ho nechala chvíli klidně plakat, kdybych věděla, že pláče jen pro to že chce chovat...ale když měl dneska to prdící trápení, tak jsem to nedokázala a měla ho skoro pořád na ruce a konejšila ho...
Tak to dovča bude fajn, máš to dobře vymyšlené... Taťka hlídač a ty s kamarádkou budete drbat
:grinning:
Luci - co fotečky z dovči, budou nějaké?

Aní - tak že by dnes stejný "sejřící" ovzduší bylo v Loukově i v Bosni? :wink:
15. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojyk,
se přidávám, někdy bych ho zabila. ale jiank je zlatej :o))) a Evi, často jsem mu volala, že to nezvládám. a když byl v madarsku na 3dny (a domi měl 14dnů) tak dostával jen smůtné sms, jak sjem byla KO. hormony a odsávání udělalo hodně.
jo a nedivím se, že by se mu po O. stýskalo. tomáš nás nechávál poprvé ted samotné v OV a bylo mi ho až líto, jak volal a ptal se a já mu posílala aspon MMS.
15. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:

hlásím, že naše miminko se rozhodlo být od půl čtvrté vzhůru a já s ním solidárně musím držet basu :grinning: ted ho pohupuji na jedne ruce a pevně doufáím, že brzy vytuhne a já se budu moct vrátit do svého pelíšku :wink:
16. črc 2009 v 05:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko:slight_smile:)

Tedy Pepca dnes prekonal MK rekord, ne? A usnuli jste potom jeste? U nas se zacina spanek prodluzovat :slight_smile:

Dneska to vypada konecne na krasny den hnedle od rana, tak vymyslime nejaky vylet i pro pesaka.

Jo jo, pridavam se, ze ty chlapi se umeji krasne zapojit do pece o mimiska. Taky mam doma velike zlaticko :wink:
16. črc 2009 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Eli se od vcerejska uz regulerne pokousi plazit (je na vsech ctyrech a pohne nohou dopredu, pak nic....premysli, kterou ruku zapojit a pak sup tam rucicku :slight_smile: To zvladne tak trikrat a pak, kdyz na ni volam a motivujuji, tak se radeji spusti na brisko a plazmo vpred, pac to je pro ni zatim nejrychlejsi zpusob:grinning:
16. črc 2009 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Veru-koukam ze Pepca je rani ptace.To Znam Ondraskovi taky nekdy takhle vyhakne a to je konec.Ale Pepousek na to ma narok je mimisek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Evi-Eliska je sikula.Me se Ondrasek plazil docela dlouho az jsme si myslela ze ani nepoleze a pak jsem si zase myslela ze ani nebude snad chodit a on si to krasne postupne vse zacal delat-milacek.Jen ten nocnik mu teda opravdu nejde :angry: :frowning2: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tAKÉ SE PŘIDÁVÁM K DIVOKÉ NOCI.dÁDA SE VE2:30 vzbudil na jídlo a pak nechtěl spát,byl veselý, hravý a usnul ve4h,ale spal až do8h.Tak aspoň něco!
16. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •
Eliška je šikulka!!!!!!!Už stěhuješ kytky? :grinning:
16. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky, jen vás bleskem zdravím, Nellinka mi tady do kecá :grinning: a Halí zrovna tak.
A Idunka si Nelí už vzala, tak mám volný ruce. zase tady je nezkutečný vedro, celou dobu jsme vylezly jen na terasu, jinak jít do mesta nebo neco takového proste nejde.
No a dnes večer jedeme domu a ohlásím se z domova, ahojky
16. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep - Eli okusila výhody plazení? :grinning: to je z ní teď malé hádě? :grinning: třeba z ní bude voják z povolání, tam by to plazení využila při cvičení :grinning: :grinning: Jéé, to musí být děsná psina ji u toho pozorovat :dizzy_face:

klouz - taky u vás byla noc plná vášní, koukám....veselý a hravý Dáda :grinning: :grinning: :grinning:

aní - neboj, Ondrulka nočník za chvíli zmákne levou zadní :wink:

daní - užívej si ještě holky a pak přeju šťastnou cestu domů :slight_smile:

no to naše mládě usnulo kolem šesté, pak se za půl hoďky vzbudil, dostal napapat a pak usnul znovu a spal až do devíti...tak to bylo celkem příjemné dospávání...ale co je od těch devíti vzhůru, tak zas bojujeme s prďajsy :angry: ...už jsem zaúkolovala taťku ať koupí tu rektální rourku...tak večer budeme rourkovat, prý to má okamžitý efekt, tak jsem zvědavá....
16. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda: neboj, vsak az Ondrasek uzna za vhodne, tak se i s nocnikem skamaradi :grinning:

Jinak jsem se chtela zeptat (hlavne maminek z vesnice) - netrpite "pretlakem" vlasskych orechu na podzim? A nebo nevite o nejakem miste, kde by se dali sehnat? Mela jsem domluvene orechy od jednoho znameho, ale ten se ted cerstve zamiloval a nastehoval si domu novou hospodynku, takze si myslim, ze bude po oriskach, pac ona moc rada pece :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem si od 8 do 9:45 pekne zdrimla - neee, s Eli ne, ta se kocarkovala s tatkou. Nevim, byla jsem dneska nejaka nedospala a tak se tatka nabidl, ze vezme nasi malickou racochejlku ven. Bylo to prijemne. Ted jdu vymyslet neco k obedu (asi bramborove noky se syr. omackou).

klouz: hele, zatim ji kytky nechavaji chladnou (uz mela par objevnych pokusu, ale jaksi jsem se snazila zapusobit rodicovsky :grinning: ). Ted momentalne frci otvirani supliky pod televizi, takze jdu schanet pojistky, pac uz se prvne i skripla.
16. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to byli všichni prckové v noci stejní - krmili jsme ve 3/4 na 3 a do půl pátý koukal a nechtěl spát. pak se vzbudil v půl sedmý, v osm a spali jsme do 10, konečně jsem se trochu vyspala.
16. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eviiiiii-My mame strasnych orechu tak si klido muzes pak prijet nasbirat a kdyby jsi chtela ted tak mame jeste bednu z lonska :wink: Neni to vubec problem,ja taky rada pecu ale nemusim moc orechove a nebavi me to loupat tak mame prebytek :slight_smile: :wink:
16. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jste si hezky pochruply dámy, co? to je dobře, spánkové deficity se musí dohánět :wink:

já bych ti Evi s ořechy nepomohla, nemáme...Měli jsme na zahradě ořech, ale byl už nějaký špatný tak jsme ho před pár lety "usmrtili"....ale koukám, že Aní ti už nabídku učinila, tak ořechy mít budeš :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak nám dnes zase brali krev pro tentorkát z prstu. dle testů jsme zdraví jako řípa, dle pohledu ne. tak berme léky, ale lepší se to. ale jsme divní. jeden bez teplot, druhý den po odečtu 37 apod.

jiank my nelezeme nic :o)) nesnáší když ho dám na rovnou plochu jako že má být na zádech nebo dokonce na bříšku když se sám převrátí. ječí jestli jsem se nezbláznila. fakt zábavné dítě. takže nejradši v polosedě na polštáři a háby rukama a nohama. to je pohybu, co? .o)) je buclík, jak řekl Necháňa :grinning: a má pravdu. horší je, že je po tatínkovi. ten orvnou sedlěl. tak nelezl a břicho nesnášel. bych nevěřila, že se to dědí.
16. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek