• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahoj, a trep mi nevěří, že bude na 9m chodit, je to holka šikovná, já tomu věřim
16. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ji to říkám :wink: a budui se smát ak bude za ní lítat :slight_smile: Eli je živel :dizzy_face:
16. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - Domísek už musí být celý vysátý od těch mudrů....alespoň, že to nebylo zase z hlavičky... A že se mu nechce lézt? No bodejť, on to všechno přeskočí a bude už rovnou chodit :grinning: Jakej buclík? Domi je krásnej a sluší mu to....jsem ti číhla do albíčka a je to frajer :sunglasses:
16. črc 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •jéé,šuplíky a Ty jsi se mi divila,když jsi to viděla u Dády!

Jinak se s Vámi loučím, za chvíli se tu stavují naši.Byli na návštěvě u Tátovy ségra,má manžela po mrtvici a jedu s nimi do JC,protože Luboš je nějaký nakřapaný, bolí ho v krku a má kašel,tak ať něco nechytneme!
16. črc 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - hezký pobyt v jicine a manzel at je brzy fit :slight_smile:
16. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš tak co už máš rourku? na nás nefungovala. nikdy díky ní neprděl :o( jen ho to donutilo kakat a to nebylo to co ho trápilo.
16. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo...rourku taťka dovezl...ale zatím na ní nedošlo, což je dobře...moc se mi do toho ani nechce, ale až nebude zbytí tak se pochlapím a vyzkouším jí... no někomu pomůže, někomu zase ne, tak jsem zvědavá jaký případ budeme my ....
tak teprve teď jsem se dala do vaření, ať je na zítra alespoň polévka hotová...přes den to vaření nějak nemůžu vychytat... To jsem netušila, že ten kdo má malé mimi se už nikdy pořádně nenají :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep: mohu se zeptat na oříšky tety, vždycky na podzim mi dává vlašáky už vyloupaný, tak se zeptám, zda by mi jich letos nemohla dát víc, jinak dostávám i od tchýně, ještě tu igelitku mám, budu na ní muset kouknout, jestli ještě budou jedlý, jinak pokud je chceš dřív, máme přepravku loŇSKÝCH NA CHALUPĚ A PŘÍŠTÍ TÝDEN se tam chystáme, tak bych nějaký dovezla, ZÁVĚR: vlašáky ti určo splašim, řekni, zda chceš už teď nebo stačí na podzim
16. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
p.s. VESNIČANKA NEJSEM, SNAD TO NEVA :grinning:
16. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já se hlásím pokud by měl někdo přemíru jakýhokoli ovoce, teda kromě meruněk - odkoupim
16. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misch-tak my mame preve ty merunky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neke ani, vám se urodili bez problému? a jaké jsou? jsem čekala, že to poasí je na klasických zahrádkách zničilo.. já bych si dala angrešt :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda: meruňkových marmelád mám plnou lednici, dostala jsem asi 3,5kila od tchýně, pak mám nějaký třešňový, ale chci i něco jinýho, v úterý si asi na trhách koupim jahody a kamarád mi slíbil borůvky - má chalupu v Srbsku
16. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: pěkný fotky
já ač nekouřim si snad koupim balíček cigaret, petůnky mi napadly mšice a nic na ně nezabírá, teď jsem se dočetla, že vylouhovaná voda z cigaret, tak to chci zkusit dřív, než mi ty mrchy přelezou i na papriky a rajčata
16. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím, tak jsem vás konečně dočetla, jak je takhle pěkně, tak jsem pořád na zahradě....

Aní, já bych potřebovala právě ty meruňky.... prodáváš je??

Trep: my máme taky šíleně moc ořechů - i z loňska a na podzim nové.... takže se taky nabízím.... tady se to moc nekonzumuje, my taky ořechový moc nemusíme...
16. črc 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my opět strašíme již od půl druhý....teď začal Pepino zabírat, tak snad zase půjdeme do hajan :wink: Holky, vy děláte marmelády z těch meruněk? To já jsem ji nikdy nezkusila.... :confused:
Lucko - angrešt máš ráda? my máme dva keříky, ale jsou mladé, takže na nich úrody ještě letos moc nebylo...ale už je sklizený a zavařený ve sklenicích....
mishul - to pěstuješ papriky a rajčata na balkoně v paneláku bo máte někde zahrádku? Mšice jsou potvory nehezký :angry:
17. črc 2009 ve 02:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my jsme zase vzhůru....se z toho picnu....to dítě si dělá naprosto co chce a nebere ohledy na svou maminku :grinning:
17. črc 2009 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-teda Verko Peposek Ti dava zabrat :wink: :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
Holky me se dnes zdalo ze jsedm tehule :confused: :grinning: asi si koupim tehu test pac jsem to jeste nedostala. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Klarko-My mame a deda taky .Zeptam se dedy za kolik je proda.A u nas by to snad slo taky-dohodnem se :slight_smile: :wink: :wink:
Anrest mame taky ale letos zasazenej takze z toho nic nebude-tamten chytil nejakou plisen tak sel pryc.Jinak mame jestte bily a cerny rybyiz :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Miych-nam na msice pomohl postrik na mravence-na ruzich :slight_smile: :wink:
17. črc 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš, tak tohle neznám. že by domi netušil, co znamená noc. nějak od počátku to chápal až moc. jen párkrát řval do půlnoci ale to jsme pak zjistili, že hlady :( jenže já pořád jela podle návodu na nutroš :sweat_smile:
Mishul, taky půjdu na trh. třeba někdo bude mít ještě zbytek angreštu :o))) a rybízku.. na chut aspon. stejně jste hospodynky. dělat marmelády atd. zrovna ty mishull, kdy to děláš když ses sama přes týden?
17. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, on to má teď Pepulda nějaký rozházený ten rytmus...a nemůžu mu jaksi vysvětlit, že v noci by měl spinkat :slight_smile: tak snad to tak dlouho nebude a zase se srovná...
Lucko - to jsi měla štěstí, že Domino v noci chrupkal...není to nic moc takhle ponocovat, jsem pak jak zpráskanej pes...Teď sice mládě spí a já bych mohla taky, ale zas potřebuju něco doma udělat, takže to je těžké...Ale odpoledne si dám asi šlofíka, bo by ze mě byla brzy mátoha tímhle stylem...
Aní - tak že by byla u vás ta vytoužená holčička a nebo kdyby třetí kluk tak taky Pepínek?? :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme vždycky byli domluvení s Tomem, že když bude krize v noci, půjde spát do dětského. a nikdy to nebylo potřeba. což je divné. je fakt že nějak od 6t jsem se snažila mu nedovolit spát po 17hod a tak, aby pak chtěl spát večer a v noci. a když sme byli před 2měsící v penzionku, tak s vzbudil v 1hod v noci a my netušili proč jako a co dělat .o)) ale mezi námi pak zase rychle usnul. to zabíralo. je fakt, že mezi námi spával často, když enchtěl spát. to jsi už zkusila?
a věřím, že je lepší uklízet i když mě všichni tvrdili, at neblbnu, ale pocit uklizeného, navařeného atd..
Aní, tak už sis koupila testík?? :grinning:
17. črc 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holkýýýýýýýýý, jsme doma.
17. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dančo - vítej doma...jaká byla cesta?

lucko . takovou dohodu máme doma taky, ale ještě to nebylo potřeba... a když malej v noci zapláče, tak já s ním jdu stejně do pokojíku ho přebalit třeba a nebo jako dneska jsem s ním byla v obýváku, aby taťka mohl spinkat :wink: Vlastně jednou Pepan spal v dětským, to když jsme doma měli akci na oslavu narození mladého a my se pak báli aby ho tatínek v noci třeba nezalehl, páč měl něco upito :grinning: A Pepínek u nás spává v posteli dost často, večer ho dávám spát do postýlky, ale pak během noci na kojení si ho beru k nám a většinou tam zůstává s námi, protože jsem líná vstát a dát ho zase do postýlky :wink:
17. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, takže papriky a rajčata pěstuju na balkoně, marmelády dělám ráno, většinou si přivstanu a dobrá zpráva alespoň u nás už teče teplá
17. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
věru, u nád to tak taky dopadá. večer Onrda usíná ve svojí postýlce, pokud kojíme před půlnocí, tak ho taky ještě ukládám do postýlky,ale po dalších krmeních zůstává u nás v posteli.
17. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishul - tak to všechna čest, jsi dobrá :sunglasses: Teplá voda už teče? tak sláva, už se můžete zase cachtat o sto šest :grinning:

evi - tak to jsme na tom fakt úplně stejně... :wink: Doufám, že si na to ti naši prďolkové nezvyknou a nebudou s náma hajat až do dvaceti let :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi: nejsem, to by zvlád každej
17. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nebuď zbytečně skromná :wink: Já momentálně jsem ráda, že si namažu rohlík s něčím....natož dělat marmošky :slight_smile:

copak asi naše Mischali a Martínek? myslím, že zítra se vrací z dovči...tak ať dobře dojedou a pak nám povyprávějí jak se krásně měli u moříčka... :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HOlky tak jsem doma z MB-mam lino,sladkou kytku Stevii-tak snad uz nebudu pozirat tolik sladke a budu zvejkat listí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jj,testik uz mam doma ale zapomela jsem na nej a sla jsem se vycurat tak az v dalsi varce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale moc si nadeje nedelam-spis porucha.Tak ale nejak asi zklamana nebudu-proste to tak ma byt a Pepuldy+Kacenka nebudou :slight_smile: Mam dva krasny kluky tak jsem spokojena :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Daniiiiiiii-vitej :slight_smile: :wink:
17. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek