• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
a jak dopadl? v ohkejbale? toáš prohrál o moc golu. myslí 7:2. ale v praze vyhrál :grinning: tak to jedno vítězství si veze.
a teda ráda využiju nabídky.mě tady fakt chybí babičky :grinning: :grinning: tak já počkám až na tebe bude svítit sluníčko při kočárkování a hned ti ho dám. at nemokneš a nemrzneš venku jako já :grinning: :grinning:
1. bře 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky :wink:
jak se daří? :wink:
my dnes přivezli domů košatinu a postýlku na prcka /od švagrové/. Košatina supr, postýlka se mi moc nelíbí...Není špatná, ale nevím, prostě nelíbí... Tak bude jiná, kamarádka mi ji zrovna dnes nabídla. Smrková, dole s tím šuplíkem... :slight_smile:
1. bře 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj věruš, jsem se dvala do albíčka :grinning: se mi objevilo na hlavní straně... my taky košíkujeme :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2355212&vReferer=%2Fphotos%2Fmishulle
1. bře 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a ja jsem dneska taky mela klid tak jsem plno veci nahazale na bazary :slight_smile: :wink:
Musil-porad tady na Tebe jeste ceka vybavicka :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Verus a knam na bazarek musis dorazit-holkyyyyyyyyyypreci me v tom nenechate :frowning2: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky Lucko - košíky jsou šikovné, že? díky kolečkům mobilní, což oceňuji...
Domino je malý uzlíček... :dizzy_face:
1. bře 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - budu se tenhle týden snažit se do Bosně dostavit...Předběžně to tipuji na středu nebo na pátek...Tak dej vědět, kdy se to hodí tobě a já dorazím...A jestli dopo nebo odpo to je mi jedno, přizpůsobím se... :slight_smile:
1. bře 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi no to jsem ráda že mi to ještě chvíli uschováš než to přeberem doufám že už ti kolem toho 25. 3. budu moct písnout že to budu potřebovat :grinning:

luci Honza vyhrál ale byl to ošklivej zápas nějak moc se tam řezali a šťouchali. Kočárkování klidně beru i v hnusným počasí můžem se klíďo domluvit. Příští úterý jdu v půl devátý na gyndu a pak jdu do práce až v jednu tak budu mít čas třeba i na nějakou tu kávičku co říkáš
1. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chchi taky do bosně :fearful: bych taky vybírala.
věruš, košíček je super. cestuje se mnou po bytě a to ty máš barák, bude cestovat více

Musil, v úterý s tebou počítám, akorát přišla by jsi k nám??? my máme po 14hod kyčle a to bych nezvládla ráno venku i odpo venku..
1. bře 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUcko+Verko-tak se domluvime a sfouknem to najednou.Jen ted je Stepa nemocnej.Ale to neni problem,muze byt po dobu navstevy u Jolci.Stejne je tam porad.Hodi se mi oba dva dny tak se dohodnete mezi sebou a ja neco upecu :wink: :slight_smile: Klidne i dopoledne i odpol.
1. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a jeste mam prosbu,nevite o nekom v okoli kdo pece marcipanove dorty na zakazku?Prosim,prosim :fearful: :fearful: :fearful:
1. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní.. já se do bosně nedostanu :( nejsem mobilní.

jinak ale pokud by musilko chtělo vidět víe lidí, tak to kafe venku zmáknu. osypu se až večer :grinning: nebo více lidí může samo k nám :wink:
1. bře 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahaaaaaaaaa-ja myslela ze mas autak. Tak to musime nejak vykoumat-ja bych i dorazila ale je toho hodne :confused: :confused: :confused:
1. bře 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci teď koukám že zas podávám mylný informace na tu gyndu jdu příští pondělí (9.3.) ne úterý. Mám tam být v těch půl devátý takže kolem půl desátý už budu volná a budu mít časík na to kafíčko těším se na domíska je nádhernej :dizzy_face:
1. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi u tebe je nějaký srazík ?
1. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-ne jenom holky se prijedou podivat na nejake vecicky-ale neboj hooooodne na Tebe zbyde-je toho fakt strasne moc a hlavne u Tebe by miminko odpovidaalo jako me na prosinec takze by jsi si mohla vzit i kombinezy atd.ceka to tu na Tebe.Ale klidne prijed taky-predbezne nakouknout :grinning: :wink: :wink:
1. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi to ne já na to teď moc nemám myšlenky ani náladu. Nechci se stresovat a padat do depresí. Přece jen za 10 dní cca nás čeká ten KETík...
1. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem asi strašná citlivka na tohle téma ale už je to čekání strašně dlouhý. IVF jsme podstoupili už před pěti měsíci a ještě jsem neměla ani jeden transfer.Pokaždý se něco po.ralo..... tak teď snad už to dopadne aspoň tak že dojde k tomu transferu.
1. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
starsne na Tebe myslim a chapu Te-hlavne klidd i kdyz vim ze se mi to keca.Dej vedet co a jak :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
1. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale treba by Te to naopak pozitivne nabudilo :wink: :slight_smile:
Ja zase od zitrka cekam telefon z Pronatalu kvuli zbyvajicim mrazackum-mame tam jeste dve-ale Tdenda nechce ani slyset :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu žehlit. manžel mi nehce postavit prkno( vždy jeho práce ), prý abych ho u filmu nevzala žehličkou, až se leknu vraha v Ďáblovy lsti.
1. bře 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu podávat informace. Jsem ráda že jsem teď hodně v práci páč tam nemám čas na to myslet a doma zas musim skákat kolem Musila a čokliků takže to je taky pohoda ale někdy prostě to na člověka padne no. ALe zas na druhou stranu nedovedu si představit že bych KET podstupovala ve starý práci páč to bych byla furt na netu a deptala bych se. Takže páč budu i po transferu chodit do práce mi těch 14 dní do testu uteče jak voda a nebudu mít čas myslet na blbiny :sweat_smile:
1. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil, měním datum a v pondlěí jse ok na celý den.
přdávám PC manželovi - bručí tady že ho cce. užijte si seriál :grinning:
1. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anni já tam budu zítra volat kvůli tomu za kolik teď po novým roce dělajj Asistovanýho hatchinga páč ho na těch rozmrazených embryích chceme udělat a po novým roce prý o dost podražil tak jen tak pro informaci
1. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fakt podrazili jo?To jsou mrzaci-ja se taky zeptam na vsechno a i jestli k tomu potrebuju jeste manzu kdyz uz svoje splnil :grinning: :grinning: Jen nevim kdo by me tam odvezl-pac ja se svym orientacnim smyslem bych tam nekde jezdila dokud by mi nedosla nafta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty vado oni podrazi,uz takhle jsou drahy jako prase,to se jen tak nevidi :angry: :angry: :unamused: :confounded:
Klouz-no asi Te manza dobre zna a ma o sebe strach.U nas uz se spi-Zdenda se Stepou chrnej na zemi a Ondrasek v postylce :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem se bála :sweat_smile: doufám, že se mi o tom nebude zdát :angry:
1. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá manžel mi zase bere PC. tak doufám, že to nebudete moc rozebírat, když se nemůžu přidat. šok z vraha jsem teda měla :fearful: do í bych to neřekla :grinning:
1. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, všechny zdravím! dneska jsem opět lazárek, bylo mi šoufl, do tihi Emule zvýšenou teplotu a rýmu, teď už i kašel, tak paráda :angry: přes týden tady asi chcípnu!

no, tak jsem dokoukala a měla jsem tůšo, že je to ona (viď Klouz - jsme se o tom trochu bavily), jsem manželovi říkala, že jsem to dneska už vidět nemusela, když mi to bylo jasné z minulého dílu :grinning: :grinning: :grinning:

no, tak se omlouvám za vpád, nereaguji, protože nejsem v kondici (bohužel ani psychické, po tom, co nás čeká tento týden), tak alespoň přeji dobrou noc a jdu se natáhnout k tomu mému kašlajícímu marůdkovi.....
1. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nas je taky veliky kasel a boli ho na pruduskach-takze zitra valime k Dr.
Preji dobrou noc :wink: :pensive: :pensive:
1. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky :grinning: já jsem ukradla PC než jdu spát a tady klíd :grinning: :grinning:

jinak nevím, zda jsem se zmínila, ale jsem sběratelka reklamních propisek - jakékoliv firmy, ale nepoužité, nebo minimálně, at není smazán či porušen nápis.. a ted jsem je uklízela do nové krabice a mám jich jen 497...tak kdybyste náhodou měli doma nějakou, nebo se zmínili manželovi, at vám z práe donese, tak budu moc ráda.
jo a sousedka sbírá svatební oznámení..tak kdyby vám doma zbylo vaše, tak bude moooc ráda :sweat_smile: to vyměnujeme :wink:
1. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek