• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
nanda: a vy ste se snažili o mimi?
17. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak akce: do 21.7. albert huggies jumbo pack 169,-
do 29.7. billa huggies pleny 220,-
kaufland 199,-
kaufland - sada 4 body vel: 50-92 179,-
houpací zvířátko 299,-
17. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní.. ale prča by to byla, co? a vlastně když vám to nešlo normálně, chráníte se nějak? možná se ptám až moc .. ale kamarádka nemohla otěhu normálně, tak má Natalku přes IVF. a po narození si šla pro antikoncepci a její doktor ji to vymluvil, že je to zbytečné, že rpsotě neotěhotní atd.. a Natálka má v 1 a čtřičtvrtě roce sestřičku :grinning: :grinning: jako šok pro všechny a já Petru obdivuji jak to zvládá. a sám gynekolog se mooc divil :grinning:

Mishul a brzo vstáváat znamená v kolik? jako já vstanu v 6hod, ale to DOmi taky, pokud je doma rachot. takže mi to nepomůže. můžu max. žehlit, ale vařit a v kuchyni něco dělat to ne.
jinak teploou vodu jsem zjisitla ráno ve 4hod .o)) jak jsem ummývala od jídla lahvičku. máme blbou pákovku a když je daná na studenou vodu tak kape voda. a ona kapala teplá :o)) jako ze strany studená, tak jsem si myslela, že jsem pako, ale ne, fakt pak tekla teplá voda. jtakže jsem pekla a vařila a myla okno .o)))
17. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vstávám tak v půl šestý, kuba spí tak do sedmi půl osmý, já byla ráda, že se můžu umejt, šla jsem hodit opalko na balkon a v tom větříku na mě spad z parapetu květináč, takže si dokážeš představit, jak sem vypadala, když se to nalepilo na ten opalovák
17. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-tak jsem si test uz udelala a nehgativ :wink: :slight_smile:
Misch-nejak jsme se nesnazili a Zdenda ani nechce tak jsme to jednou nechali a nevyslo to-no ted uz to asi ani zkouset nebudem a nechame to :slight_smile: :wink: :wink:
To si Te na to balkone umim predstavit :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishul: hele, ja na msice pouzivam bio-oil, vlastne na vsechny domaci kvetinove skudce a zatim jsem max. spokojena. Je to hlavne zdravotne nezavadne, takze konzumace plodin mozna ihned (slozeni ciste z potravinarskych plodin - smrdi to trosku po kvasnicich). Jestli Ti tedy nezabere ten tabakovy vyluh a nebo bys mela chut zkusit tohle, tak pisni - udelam Ti roztok (je to totiz koncentrat, ktery se redi vodou).
17. črc 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak od pondeli uspavame pomoci Estivillovy metody a jako zatim musim rict, ze zacinaji byt viditelne pokroky. Prvni den to tedy bylo hodne narocne, ale uz se to kazdym dnem zlepsuje. Nezkousela jste to nektera?

Huraaaa, tady prsi....snad to procisti vzdousek a bude primacka noc :slight_smile:

Ted jsem dodelala merunkovy dzemik a marmosku. Zitra se chystam na presnidavku. Me chytla nejaka hospodynkovska nalada, tak jsem zvedava, zda se bude drzet do pristi sezony, nebo me to zase na dlouho vyleci :slight_smile: Hlavne se tesim na svestky - jestli neopadaji, tak jich letos bude mit mamina na zahrade hodne.
17. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
treP: o trochu bych tě tedy poprosila, ty potvory se ne a ne odstěhovat
17. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish: ok, tak se nejak "scuknem" pristi tyden, ju?
17. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-Evi co to je za metodu?To vubec neznam.a nebo znam ale nevim nazev :wink: :confused:
18. črc 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi: take se tomu rikam metoda rizeneho place. To je jak podle urciteho postupu ulozis detatko do postylky (jasne dany postup - koupani, jidlo, pohadka ci pisnicka) a nechas ho tam samotne, kdyz zacne plakat, tak dodrzujes urcite casove intervaly mezi tim, nez za nim jdes. Cim dele to trenujes, tim delsi jsou casove intervaly. Detatko by se tak melo naucit usinat samo a i lepe a dele spinkat.
My jsme totiz uspavali az doted na balonu a uz se to zacalo vic a vic prodluzovat, takze jsme mnohdy skakali vic jako 40 minut :frowning2: a to jsme zacinali na 10 :slight_smile:
Je to proste uspavani, ktere pratktikovala vetsina rodicu na nas, ale tehdy to nemelo zadny odborny nazev.
18. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

taky jsem nevěděla co je to za metodu... tak už to vím :wink: To věřím Evi, že 40 minut hopsání na balonu s malou v náručí nebylo už asi nic moc... Tak ať nová metoda zabere co nejdříve a Eli bude usínat pěkně sama...
18. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jj jasny proste zavedeny rezim a prodluzovani interv.to jsem taky delala ale bez odb.nazvu jak pises :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No a my jedeme odvest Stepanka na tabor tak se loucim-a vecer se snad ozvu.ahooj
18. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Ani, už na tábor? v 5letech? tak to je šikulka. kam jel a ským?
18. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak takovym tempem uz se ten nas rarach pohybuje po byte :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=HlPErKcReow
18. črc 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - no to je krásný ....Eli je mrštná opravdu jako hádě...a jakej je to fofr, když se rozjede.... :dizzy_face: až mě budou někdy bolet nohy a nebude se mi chtít chodit, tak vyzkouším Eliščin způsob - plazením, plížením vpřed :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsme doma :wink:
Luci-jel jeste s jednim kamaradem a jsou ve stejne chatce tak je to dobry-sice je Misa od Stepanka o 4 roky strasi ale zna ho od malicka tak super. :slight_smile: Vubec nebrecel a byl uplne v pohode-dal nam pusu a rekl nazdar a bylo to. :grinning: :grinning: :grinning:
Evi-to je kraaaasny,uplne jsem si pripomela Ondraska jak takhle lezl po byte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru: ver, ze tohle uz nase stare kosti nesvedou - jsem to zkousela a dojela jsem max. dva metry :grinning:
18. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne podmracene nedelni ranko :slight_smile: :wink:
19. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
sand se to vybere. chtěli jsme jet na pout do hradiště... až po oběde. tak třeba mě to překvapí to počásko :rolling_eyes:
19. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím po dovolené kočičky moje!!!!!

Už se mi po vás stýskalo....jak jste se zde měli??
Posílám všem pusuuuu :grinning: :grinning:

jůůůů, pouť??? to by se mi líbilo :slight_smile:
19. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooooh-Misch-tak jak bylo?Urco super co?
Luci-jeeeeeee pout a ja na ni uplne zapomela.A to je to Anenska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak se stavte na kave-mate kousicek-4km :slight_smile: :wink:
19. črc 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi- bylo super :grinning:

a dokonce hledáme že bysme příští týden vyrazili ještě k moři- jen na pět dní a chtěli bychom zkusit Itálii!!
19. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish.. neprovokuj :grinning: těšíme se na fotečky.

Aní.. zatím se pořád koukám na oblohu :zipper_mouth: jak je u vás? jo a hlavně že jsem vás prosila at mě o poutích informujete a nakonec si to nacházím sama kam jet :angry: :frowning2: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dávám zatím malinko foteček....hodně sme fotili foťákem našich, takže až mi pošlou fotky od ních,tak
další moc ráda přidám!!
19. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-ale ja mam totiz pocit ze pout Anenska je az pristi tyden :wink: :confused: Jeste mrknu na net :slight_smile:
Misch-a jak Martasek zvladal cestu?V pohode? Ty vado jeste jedno more to je super-hned bych jela ale nejsou korunky no :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Luci-u nas je azuro a krasne :slight_smile: :wink:
Misch ja jdu mrknout na fotecky :slight_smile:
19. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misch-supeeeeeeeeeeer fotky,je videt ze jste si to uzili :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: a Hlavickou pout znate? Ja tedy ted presne nevim, kdy je - holky (nandi a siw) by to mohly vedet. Mam za to, ze nekdy v srpnu, ne?
19. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek