• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Hlavicka pout je v Hlavici je to kus od Hradiste-byla jsem tzam jednou. :wink: :slight_smile:
Nevim o ni nic moc.my moc nejezdime na poute :wink:
Evi mam tu pro Tebe ty orisky :wink: :slight_smile:
19. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani, jsi mě vylekala, ale já mám leták a tak : http://www.mnichovo-hradiste.cz/kulturni-prehled/?ftshow=26#ka26
19. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani koukáš na špatné stránky : http://www.mnhradiste.cz/images/stories/info_materialy/2009/kultura/028_plakat_pout.pdf musíš na města. ten má snad pravdu
19. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky-ale uz me teda neblbnete :angry: :grinning: :grinning: .Ano dnes je zahajeni-ale jako kolotoce atd.jsou az pristi tyden.Ted jsem jeste volala kamosce ktera bydli pod zamkem a opravdu tam nic neni a stranky s kolotocema jsem mela spravny :wink: :wink: :wink:
19. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale je taky fakt ze se sem z MB zene asi pekny siberie a uz poprchava :frowning2: :confounded: :confounded:
19. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou uplakanpu neděli :wink: jak se všechny máte? Já si to užívám plnými doušky je mi zle 24 hodin denně. Zítra jdu k Sochůrkovi tak si nechám předepsat něco proti blití páč už jsem úplně grogy a mám obavu aby mě nezavřeli do špitálu kvůli dehydrataci. Dělá mi problém i pití o jídlo ani tak nejde. Furt jen ležim a hekám :sweat_smile:
19. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil, zítra držím pestičky a těším se na fotečku :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ted jsem si všimla, že máš v pase nové informace :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeeeeee-Lucko Vy jste Dominatorka ofikali :grinning: :grinning: :grinning: Bobek malickej :dizzy_face: :dizzy_face:
Market-tak pak dej hned echo kolik mimisku tam nakonec mas :wink: :wink: :wink: V kolik jdes hodin?To je blby ze je Ti blbe-ja to vubec neznam-ani u jednoho kluka jsem skoro nevedela ze jsem tehule :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

misch - ahooooj kočko naše, vítejte doma z dovolené!! tak fotky jsem zkoukla, výhled byl báječný a vám to rodinko moc sluší...určitě jste si to krááásně užívali, že? tak až vaši pošlou další foto, tak se s námi poděl, ať můžeme závidět chorvatskou pohodičku...
Co Martínek, jak snášel dlouhou cestu autem? Je to pašák... Táááák a ono vám to bylo málo jako jedna dovolená, oni by chtěli ještě do Itošky, no já se asi picnu :grinning: :grinning:

luci - Domi má krásný letní sestřih :wink:

Market - zítra jsem zvědavá na info až dorazíš od Sochůrka...tak nás dlouho nenapínej :wink:

tak já bydlím kousek od hradiště a absolutně nevím, že tam byla nějaká pouť nebo co :confused:
19. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s Veruš.. Musil, nenapínej nás. budeme stále čekat.
19. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci malýmu to sluší. Mimochodem máme stejný povlečení :grinning:
Musil, taky budu nahlížet a čekat na informace. A přeju ať je ti líp, mě blbě teda vůbec nebylo, akorát jsem 3 měsíce trpěla nechutenstvím.
19. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, jsem si teda neodpustila první příspěvek za celou dobu :grinning:
20. črc 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
Market-jaaaaaaaaaaa cekaaaaaaaaam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko. Tak víkend jsem strávila v práci, dnes se konečně dostanu k tomu, abych dala byt do původního stavu a stáhla fotky ze Slovenska do PC.
20. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-stavis se dnes? :slight_smile: :wink:
Ze bych neco upekla :slight_smile: A mohla bych poslat tomu nervakovi Arkovi :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning:
Luci-no cooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko až zítra, dnes nemám auto a musím tu uklidit.
Jo a nááááhodou budu jezdit pryč častěji, tatínek je jak mílius :grinning: :grinning: . Však už nám volal, že se mu stýská a to je u něj co říct.
20. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak super-jezdi casteji-klido muzes i k nam pod stan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no do stanu teda nééééééé, brrr, by sem zmrzla :cry:
20. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeeeeeeeee-nebud cimprdlich :slight_smile: :grinning: Tak u nas v obyvaku-se objetuju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-super fotky-dekuji.Holky jsou krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Co kocarek libil se? :confused: :confused:
20. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky všem :slight_smile:

musil - jdu sem kvůli tobě a ty nic.... doufám, že je všechno v pořádku! :wink:

daní - to je jasné, že se taťkovi po vás muselo stýskat...vždyť ho neměl kdo zlobit! :grinning: :slight_smile:

moje švagřice jela dnes se svými díťátky do Dino parku do Plzně...tak jsem zvědavá, jak se jim tam bude líbit a co budou vyprávět... Taky bych tam někdy chtěla číhnout, ale náš mladej z toho bude něco mít až za pár let...tak budu muset počkat :wink:
20. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeeee-Verko,my jsme tam meli jet v nedeli ale asi nepojedem pac je vysoke datum.Ale pristi mesic na 100% vyrazime tak dej echo jak se jim tam libilo :grinning: :wink:
Markeeeeeeeet-kde jsi? Jsme tu cele natesene s cim prijdes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem se teprrve vrátila :grinning: byla jsem ještě na pokecu u holek v robotě. :sweat_smile: miminko je o.k. velikost odpovídá 7 tt + 3 dny srdíčko tluče jako splašený a já jsem totál na měkko :grinning: další kontrola 17.8. a předtim jdu ještě na nějaký odběry. Akorát dole pod dělohou je nějaký asi centimetrový hematom ale to prý není nic strašného tak budu sochůrkovi věřit :grinning:
20. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už tam byla .o))))

taky pořád čekám na Markét. asi byla objednaná až odpoledne.
20. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si to našla jinde. měla to na půl desáté!!! tak jako asi nakupuje výbavičku :grinning:
20. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé už je tady a OK. super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krásné. a máš fotečku??
20. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek