Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
nandaautor
19. črc 2009
Hlavicka pout je v Hlavici je to kus od Hradiste-byla jsem tzam jednou. 😉 🙂
Nevim o ni nic moc.my moc nejezdime na poute 😉
Evi mam tu pro Tebe ty orisky 😉 🙂
evinka
19. črc 2009
luciejadr
19. črc 2009
ani, jsi mě vylekala, ale já mám leták a tak : http://www.mnichovo-hradiste.cz/kulturni-prehle...
luciejadr
19. črc 2009
Ani koukáš na špatné stránky : http://www.mnhradiste.cz/images/stories/info_ma... musíš na města. ten má snad pravdu
nandaautor
19. črc 2009
Tak holky-ale uz me teda neblbnete ]-( 😃 😃 .Ano dnes je zahajeni-ale jako kolotoce atd.jsou az pristi tyden.Ted jsem jeste volala kamosce ktera bydli pod zamkem a opravdu tam nic neni a stranky s kolotocema jsem mela spravny 😉 😉 😉
nandaautor
19. črc 2009
Ale je taky fakt ze se sem z MB zene asi pekny siberie a uz poprchava 😞 :-S :-S
musilka
19. črc 2009
Krásnou uplakanpu neděli 😉 jak se všechny máte? Já si to užívám plnými doušky je mi zle 24 hodin denně. Zítra jdu k Sochůrkovi tak si nechám předepsat něco proti blití páč už jsem úplně grogy a mám obavu aby mě nezavřeli do špitálu kvůli dehydrataci. Dělá mi problém i pití o jídlo ani tak nejde. Furt jen ležim a hekám :-N
luciejadr
19. črc 2009
Musil, zítra držím pestičky a těším se na fotečku x-) x-)
luciejadr
19. črc 2009
jé ted jsem si všimla, že máš v pase nové informace :-N x-) x-)
nandaautor
19. črc 2009
Jeeeeeeee-Lucko Vy jste Dominatorka ofikali 😃 😃 😃 Bobek malickej x-) x-)
Market-tak pak dej hned echo kolik mimisku tam nakonec mas 😉 😉 😉 V kolik jdes hodin?To je blby ze je Ti blbe-ja to vubec neznam-ani u jednoho kluka jsem skoro nevedela ze jsem tehule 🙂 🙂 🙂 🙂
claudie
19. črc 2009
ahojky 🙂

misch - ahooooj kočko naše, vítejte doma z dovolené!! tak fotky jsem zkoukla, výhled byl báječný a vám to rodinko moc sluší...určitě jste si to krááásně užívali, že? tak až vaši pošlou další foto, tak se s námi poděl, ať můžeme závidět chorvatskou pohodičku...
Co Martínek, jak snášel dlouhou cestu autem? Je to pašák... Táááák a ono vám to bylo málo jako jedna dovolená, oni by chtěli ještě do Itošky, no já se asi picnu 😃 😃

luci - Domi má krásný letní sestřih 😉

Market - zítra jsem zvědavá na info až dorazíš od Sochůrka...tak nás dlouho nenapínej 😉

tak já bydlím kousek od hradiště a absolutně nevím, že tam byla nějaká pouť nebo co =-)
luciejadr
19. črc 2009
souhlasím s Veruš.. Musil, nenapínej nás. budeme stále čekat.
evinka
19. črc 2009
Luci malýmu to sluší. Mimochodem máme stejný povlečení 😃
Musil, taky budu nahlížet a čekat na informace. A přeju ať je ti líp, mě blbě teda vůbec nebylo, akorát jsem 3 měsíce trpěla nechutenstvím.
luciejadr
20. črc 2009
dobré ráno, jsem si teda neodpustila první příspěvek za celou dobu 😃
nandaautor
20. črc 2009
ahoj holky-krasne rano 😉
Market-jaaaaaaaaaaa cekaaaaaaaaam 😃 😃 😃 😃
luciejadr
20. črc 2009
Aní 😃 😃 😃
siwama
20. črc 2009
Ahoj holky, krásné ránko. Tak víkend jsem strávila v práci, dnes se konečně dostanu k tomu, abych dala byt do původního stavu a stáhla fotky ze Slovenska do PC.
nandaautor
20. črc 2009
Dani-stavis se dnes? 🙂 😉
Ze bych neco upekla 🙂 A mohla bych poslat tomu nervakovi Arkovi 🙂 😉 😃 😃
Luci-no cooooooooooo 😃 😃 😃 😃 😃 :-p
siwama
20. črc 2009
Aničko až zítra, dnes nemám auto a musím tu uklidit.
Jo a nááááhodou budu jezdit pryč častěji, tatínek je jak mílius 😃 😃 . Však už nám volal, že se mu stýská a to je u něj co říct.
nandaautor
20. črc 2009
Tak super-jezdi casteji-klido muzes i k nam pod stan 😃 😃 😃 😃 😃
siwama
20. črc 2009
no do stanu teda nééééééé, brrr, by sem zmrzla 😢
nandaautor
20. črc 2009
Jeeeeeeeeeee-nebud cimprdlich 🙂 😃 Tak u nas v obyvaku-se objetuju 😃 :-p :-p
nandaautor
20. črc 2009
Dani-super fotky-dekuji.Holky jsou krasny x-) x-) x-)
Co kocarek libil se? =-) =-)
claudie
20. črc 2009
čauky všem 🙂

musil - jdu sem kvůli tobě a ty nic.... doufám, že je všechno v pořádku! 😉

daní - to je jasné, že se taťkovi po vás muselo stýskat...vždyť ho neměl kdo zlobit! 😃 🙂

moje švagřice jela dnes se svými díťátky do Dino parku do Plzně...tak jsem zvědavá, jak se jim tam bude líbit a co budou vyprávět... Taky bych tam někdy chtěla číhnout, ale náš mladej z toho bude něco mít až za pár let...tak budu muset počkat 😉
nandaautor
20. črc 2009
Jeeeeee-Verko,my jsme tam meli jet v nedeli ale asi nepojedem pac je vysoke datum.Ale pristi mesic na 100% vyrazime tak dej echo jak se jim tam libilo 😃 😉
Markeeeeeeeet-kde jsi? Jsme tu cele natesene s cim prijdes 🙂 🙂 🙂
musilka
20. črc 2009
Teď jsem se teprrve vrátila 😃 byla jsem ještě na pokecu u holek v robotě. :-N miminko je o.k. velikost odpovídá 7 tt + 3 dny srdíčko tluče jako splašený a já jsem totál na měkko 😃 další kontrola 17.8. a předtim jdu ještě na nějaký odběry. Akorát dole pod dělohou je nějaký asi centimetrový hematom ale to prý není nic strašného tak budu sochůrkovi věřit 😃
luciejadr
20. črc 2009
já už tam byla .o))))

taky pořád čekám na Markét. asi byla objednaná až odpoledne.
luciejadr
20. črc 2009
tak jsem si to našla jinde. měla to na půl desáté!!! tak jako asi nakupuje výbavičku 😃
luciejadr
20. črc 2009
jééé už je tady a OK. super x-) x-) x-) to je krásné. a máš fotečku??

Začni psát odpověď...

Odešli