• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
já už tu séééém :grinning: ale luci máš pravdu dáreček jsem si koupila :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj v albíku :wink:
20. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil super a co jsi mu koupila? a manža byl s tebou??? že píšeš že jste na měkko oba. já jsem taky na měkko :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no market - to je dooost, že jsi dala vědět...a super zprávy, to je bezva....fotku z utz jsem už okoukla :dizzy_face:

aní - jasná páka, pak povím jak se tam měli...a když tak Luciášek ti může poreferovat,když už tam byla...
20. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
takovej balíček capáčků a kulíška :sweat_smile: manža čekal venku půjde se mnou až na příští UZ teď jsem to nechtěla páč jsem nevěděla jestli je vše o.k.
20. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét - super zprávy, takže drobek je tam jeden.
20. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudák musel být na chodbě nervozní. a ty jsi věděla asi 10min že je všše ok a on stále čekal :grinning:

jo nejlepší jsou ty dárekčy po kontrole :o)))
20. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeden no. Ten druhej jak to tak vypadá mohl odějít v tu sobotu kdy jsem krvácela :unamused:
Markétko, gratuluju, mimísek se má k světu, to je důležité. A že je jen jeden, nevadí, za 2 roky bude další.
Tak držíme pěstičky, ať je mimčo dál šikovné a má se k světu. GRATULUJEME!!!!!!!!!!!!!!
luci no však to bylo krásný mít tu zprávičku chvíli jen sama pro sebe :grinning: mamka mi tu teď zběsile pobíhá a snaží se mi vnutit něco k jídlu tak jí asi ohodim :grinning:
20. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil my jsme si to tady někteří mysleli, že odešel jeden mimísek, aby to ten druhej zvládnul a to je hlavní

a mamka se ji nediv. musíš mámo papkat :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci no ono mi nějaké to kilo dolu neublíží :sweat_smile: spíš jde o to pití no abych bylo dost zavodněná. Budu se snažit :sweat_smile:

siw díky moc za pěsti :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - tak jsem dostala echo a nemůžu ti nepogratulovat!!!! mám z té tvé fazolky ťukající velikánskou radost! a přeji, ať nevolnosti brzo ustoupí a ať je hlavně dále v těhu vše bez problémů a nemusíš už nic nepříjemného řešit, jen se těšit z rostoucího bříška......

jinak všechny mamulky zdravím, určitě jste ok a v pohodě všichni (doufám!)
20. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-tak supeeeeeeeeeeeeer :wink: :slight_smile: Obrovska gratulace-konecne s ezadarilo a je vse v poradku vid? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ted uz bude vse OK-uvidis :wink: Hlavne ze se bojovnicek udrzel-je to silak.A opravdu si nenechate rict co to bude? :confused: Ja bych to asi nevydrzela :rolling_eyes: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét super a neboj, já měla taky hematom, až do 12tt
20. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko. Ale venku je 12 ° no to jue teda červenec, fakt.
21. črc 2009 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne ranko :wink:
Dani co tu uz strasis?Jsi vezla Arka do rachoty?
Jinak jestlůi se budes dnes stavovat tak ja jedu na 9hod do MB a az bych byla doma tak bych Te prozvonila ju?A nebo bych se odpol.stavila az se Ondrula vyspi co rikas?Jak chces Ty,necham to an Tobe :slight_smile:
21. črc 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko vsem :slight_smile:

Marketce miri velikanska gratulace a drzeni pesticek, at jde vsechno i nadale dobre, at tu mame brzo novy prirustek :slight_smile:

Nandi, tak jestli opravdu nevite co s nima, tak si je rada vezmu, ale vis co jsem Ti psala :slight_smile: Planujeme v tydnu jednu cestu na Borovici (tchanovci tam jsou na dovolene) - zatim to vypada na stredu, budes doma?
21. črc 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jj jasny ve stredu jsem doma tak se domluvime a muzete si je vyzvednout :slight_smile: :wink:
21. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi na včerejší dotaz asi si to říct necháme ale nikomu to neřekneme :grinning:

Jinak já měla náročnou blicí noc fakt je to den ode dne horší ani ty protiblicí čípky od Sochůrka nezabíraj. Maminy řekněte mi že to dvanáctým týdnem skončí a už si to budu užívat bez blití :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil já neznám být špatně. takže jsem ani díky tomu nezjistila těhu .o)) nic. takže ti neporadím. na druhou stranu aslon víš, žes e mimi drží a způsobuje ty nevolnosti :grinning: já si to tenkrát moc přála, aby mi tak dávalo najevo že tam je :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci mě je fakt blbě už někdy od začátku 6 tt jak se to HCG vyhouplo přes 10 000 tak to začlo fest :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevadí mi to ani kvůli jídlu kila dolu mě zrovna neublížej :sweat_smile: spíš kvůli pití no zvedá se mi kufr i z vody a do špitálu na kapačky fakt nechci :confounded:
21. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí, nevezla jsem Arka, jen jsem prostě nemohla spát, včera večer mě přepadla migréna, tak jsem měla taky blicí večer, jako těhulka a šla jsem brzy spát, tak jsem byla vyspalá.
Arek vezl dnes auto k doktorovi :grinning: a navíc tu mám od včera Filipa (syna), tak to prosím necháme na zítra. Auto by mělo být dnes hotový, kdyby ne, dám ti vědět a můžeš dorazit ty, ju?!?!?
21. črc 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dobrou :pensive:
21. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
daní - dobrou a hezké sny :slight_smile:

musil - já taky neporadím jak přelstít tu nevolnost, mě naštěstí minula...ale z okolí vím, že většinou po překlenutí prvního trimestru přejde...tak vydrž prťka vydrž :wink: :grinning:
21. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-dobrou noc :slight_smile: :wink:
Market-no ja teda nevim co jsou to nevolnosti :wink: Nastesti-fakt me to minulo hoooooooodne :wink: a taky drzim palecky at uz Ti je dobre :slight_smile: :wink:
21. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne slunickove parne ranko :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musi: ja jsem tedy take nevolnosti netrpela, ale moje svagrovka jo a kupovala si nejaka lizatka v lekarne prave púroti tomu, tak nevim.
22. črc 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
Tak já se přidávám k neblicím, ani u jednoho dítěte mě to naštěstí nepostihlo.
22. črc 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nas asi mepujde od pul devate proud-do 13hod-tak se tayd asi neukazu :slight_smile: :wink:
Evi-napis mi kdy by jste se asi tak stavili ju?A i Ty Danusko :slight_smile: :slight_smile:
22. črc 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek