• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Evi-IP :slight_smile: :wink: :wink:
22. črc 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
když mě je práve šoufl i po těch lízátkách i po zázvorový limon¨ádě už jsem tyhle babský rady vyzkoušela a nic holt sito protrpim omotaná kolem mísy no :sweat_smile: :fearful:
22. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-no na jednu stranu trp,trp,trp.Tak dlouho jsi na to cekala tak at o mimouskovi vubec vis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaues :slight_smile:

neboj market, se to určitě zlepší a bude ti lépe :wink: koukám na kdy máš termín, co to bude za znamení...beran, nebo co to je začátkem března ?
22. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a musim žalovat na našeho mladého, páč v noci zase od půl třetí do pěti čumákoval a maminka musela nedobrovolně s ním :unamused: a ted se mi tu povaluje na ruce a dělá, že se ho to vůůůbec netýká .... komediant malý :grinning: :grinning:
tak doufám, že vy ostatní se vyspinkali lépe než my :wink:
22. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi bude to rybička stejně jako já já jsem 16.3. :wink:

nandi jj vím však já si to masochisticky užívám :grinning:
22. črc 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Merkét, tak koukej rodit 7.3. já jsem taky rybička
22. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak rybička :slight_smile: My jsme s Pepínkem taky stejné znamení - raci..... :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: mě by se líbilo datum 28.2. zatim my to vychází na toho čtvrtýho no tak uvidíme. Na UZ to vypadalo že mimísek třeba bude podle uz o den dva tři větší ale to se uvidí až dýl příště mi sochůrek už vypíše průkajdu tak to tam napíše podle MS i podle UZ :wink:
22. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markéz, já mám pocit, že jsem u Halinky ani neměla psaný termín podle MS, jen ultrazvukový. U předešlých dětí se tím řídili víc, proto mi bylo divný, že jsem teď měla jen jeden termín.
Tak to jsem zvědavá, jestli ti dá 2 termíny.
22. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nas proud jeste facha a ja jdu natrhat merunky na knedliky a asi i na kolac.A jdu povesit pradlo :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jdu za vámi s velkou prosbou..... chtěla bych obeslat všechny mladoboleslaváky, tak vás využívám jako první :sweat_smile:

nevíte někdo o někom, kdo nabízí nebo by ze známosti umožnil) KRÁTKODOBÝ PRONÁJEM v MB a blízekém okolí? stačí jen jedna místnost, kuchyňka a sociálka a to max. na měsíc? za nějakou rozumnou cenu? podmínkou je, aby mu nevadilo miminko a ideálně ani hafíci.....

DANÍ - tobě moc díky za mail s nabídkou zprostředkování oblečků, už naštěstí nepotřebuji :wink:
22. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ještě na doplnění, jednalo by se pravděpodobně pouze o září..... moc díky!
22. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacko - ahojky tehulinko nase... :slight_smile: s podnajmem bohuzel neporadim...o nicem nevim :frowning2:
22. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruško, ahojky holka! nevadí, díky za odpověď.... jak Pepíno? určitě roste jak z vody, co? :wink:
22. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét: no mohla bys stihnout ještě ten únor :grinning:
Kačul: bohužel taky nevím :frowning2:
22. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul poptám se al taky mě teda nic nenapadá kdo by mohl mít něco k pronájmu .... kdyby něco dám vědět.

mish líbil by se mi únor no ale uvidíme moje máma i mě jako druhé dítě 7 dní přenášela takž spíš ten březen :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenko, no tak to ti taky neporadím, bohužel, tady by jedna místnost na Jivině byla, ale bohužel bez zvířat. Jinak já mám v byte stále jednu místnost volnou, ale není zařízená a bylo by společné soc. zařízení, ale psa tu taky nenenene
22. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul a Musil - díky moc, no, byla by to apíš náhoda, ale zkusit se musí všechno, že? :grinning:

Musil - co se ti nelíbí na březnu? :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - ježkovy a to bys tam někoho snesla celý měsíc? :confused: :sweat_smile: tě obdivuji!
22. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul no březen se mi líbí moc ale chtěla bych mít miminko už k narozkám pěkně venku :grinning:
22. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil jo takhlé.... :grinning: takže dáreček předem a už hezky rozbalený :wink: no vidíš, jsem myslela, že máš k některým měsícům více sympatií jako to je u mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ketus-tak to aj taky o nicem nevim-jsem docela mimo s MB :confused: :unamused:
Tak u nas proud fachal porad a ja jsem udelala 41ks merunk.knedliku+upekla merun.kolac :slight_smile: :wink: :wink: :wink: Povesila pradlo,poklidila,sundala pradlo a za chvilku pujdeme ven-jsem teda mokra jask mys :frowning2: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - díky.... koukám akční jako vždy! :wink:
22. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci-dneska ma Vase Magdicka svatek vid? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - jojo, asi to bude slavit na Magdalénu :grinning: ale my svátky moc nedodržujeme :wink:
22. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - můžu se zeptat, ty jsi kluky nechávala zkoušet někde léčit, než jste svolili k odstranění mandlí?
22. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Kaču, taky o ničem nevím.
Já jsem si O. taky dala k narozeninám - je 28. května a já 29. slavila 33. - jsme blíženci.

Věru, tak O. se dneska překonal a v noci jsme měli pauzu8 a 1/4 hodiny! Ale ty prsa trpěly ...
22. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se těšim, v sobotu máme na chalupě rodinnou sešlost, Budeme spát s Kubou poprvé pod stanem
22. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - pláču a tiše závidím .... takhle krásně Ondrášek spinká, jůůů.... no ale to jo, prsa dostaly asi zabrat :confused: ... já když nekojím čtyři hodiny, tak myslím, že mi snad prasknou... :wink:
22. črc 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek