• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Mě obvykle začnou bolet a pak se spustí mlíko samo, takže se občas vzbudím a promáčená noční košile a mokrý prostěradlo. Spím bez podprsenky aby si prsa odpočinula. Ale noční košili mám max. na noc, někdy se i v noci převlíkám.
Kdybych věděla, že bude takhle spát, tak si před spaním odsaju, ale já už čekala, že se vzbudí kolem půlnoci a nic.
Jinak takhle spal asi po druhý (poprvé tak před měsícem), asi ho utahalo to včerejší cestování, ráno jsme byli v Boleslavi na ušním (v Turnově automaticky kontrolujou v porodnici ouška a případně posílají na další vyšetření a dr. tam byl, když o. nebylo ani 24 h tak to nešlo v porodnici naměřit). Pak jsme se jeli podívat na kolegyně do práce a za kamarádkou a jejíma 3letýma dvočatama. A domů jsme dorazili ve 3.
22. črc 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím Vás od našich z JC,odjela jsem s nimi už v 16.7.Dnes jsem trošku nesvá ,protože Dáda je u tchýně, do zítra do obědaje tam sám,já tchýni moc nemusím, užiji si to s ní na konci srpna na dovče. Je to složitý mít obě babičky v jednom městě.Vždy jsme zabydlený u našich,tak se to snažím aspoň trošku tchýni kompenzovat.Píšu Vám z knihovny.

Dáda je také od neděle ostříhaný.

Míša - vítám Tě z dovči, pěkné fotky.

Musilka - gratuluji,ať se dál daří, jen a jen dobře.
22. črc 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mějte se zatím fajn.letím domů a jdu na kolo.

Jsem pár hodin bez Dády a stýská se mi.A to se zdálo ještě tchýni málo,že si pro něho zítra přijdu na oběd. Prostě je to Dády babička,tak ať si Dády užije,ona ho má ráda,je z něho také nadšená jako naši,ale přicházé zkrátka,protože je stále jen a jen u našich.
Končím,je tu pěkně "blbá"klávesnice.
22. črc 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, to je krásné počásko, co? jen mi chybí sluníčko.

Klouz, ty si stěžuj, já je mám na jedné ulici :grinning: :grinning:

Věruš, pokud ti nevadí rady.. tak bych radila, že jak se tak vzbudí tak ho mít třeba ve velké posteli, nosit v ložnici, ale neopouštět noční místnost. at nemá podněty na co koukat je sice malej, ale chápavej :o) a když ho vezmeš jinam tak je to zábava :wink:

Aní jsi dobrá s těma kendlíkama. musela to být mnamka. a to se ti jich tolik urodila na zahradě???
22. črc 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - čauky, využij chvíle bez Dády, i když chápu, že se ti stýská...a věnuj se sama sobě pěkně bez starostí...neboj, tchýňka to zvládne a Dádu si taky užije :wink:

luci - samozřejmě, že mi rady nevadí, ba naopak... :slight_smile: Když mi to udělal poprvé, že v noci sůvil, tak jsem s ním šla do obýváku....Včera jsem to právě neudělala, a koukám, že to bylo správně... zůstala jsem s ním pěkně v ložnici, rozsvítila jen tlumené světlo a ani na něj moc nemluvila /komu by se taky chtělo žvanit ve tři ráno, že :unamused: /, takže díky za radu a klidně raďte dál vy maminy co máte náskok...budu jen ráda :slight_smile:
22. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj urodilo.Mame jich strasne moc :wink: :slight_smile:
A bylo to fakt vyborny-nam,nam.Jen Ondrula to nejedl :confused:
22. črc 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-no ja vim ze jsou pry snad nejaka homeo od Weledy ale musis na to mit spesl dr. a je to nekde v Turnove.Mohla ybch Ti to snad zjistit.Ja jsem to teda nezkousela a po dost dlouhe dobe a hore ATB jsem byla rada ze mu ty mandle vytrhli.Musim zaklepat-od te doby mame s ouskama klid.Je to super.Sice ma rymu sem,tam s kaslem ale uz se to da.No a u Stepanka jsme taky zkouseli kde co a stejne sli mandle ven.A pak jsem se dozvedela ze mel 3jku tu nejvetsi-a od toho se odviji,krive zada,propadlej hrudnik,huhlani,pocuravani v noci.Docela jsem koukala na co maji mandle vsechno vliv :confused: :rolling_eyes: :confounded: :confounded:
22. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dobrou noc. Aničko IP
22. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky :confused: , krásné ránko, kdepak jste???????????????
23. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. Tak O. spal v noci 7,5 h bez kojení. Ještě by si mohl prodloužit pauzy ve dne.
Vypadá to na pořádný hic dneska, dokojím a půjdeme obejít vesnici a do krámu, dokud se venku dá být.
23. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: dneska je mi o moc líp tak doufám že to vydrží a budu moct i něco pojíst :unamused:
23. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Ja jsem byla odvest segry na vlak do Bakova,trochu poklidila.Uvarino mam od vcera tak snad bude klid.Az se Ondra vyspinka tak pujdem asi ven a do bazenku :wink: :wink:
Market-tak vidis-treba uz to bude lepsi :wink:
Dani-jasny vecer budem doma-bud na zahrade a nebo doma.Jak jinak ze :wink: :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj :slight_smile:

evi - odmítám číst tvé příspěvky... :grinning: :grinning: :grinning: Zatím mohu jen závidět...Sice jsme dneska neponocovali, ale čtyři hodiny spánku v kuse je u nás teda pořád maximum.... Já chci taky spát 7,5 hodiny bez kojení!!! :wink:

musil - no paráda, tak už se to zlepší a mimísek bude sekat latinu a nebude maminku zlobit :slight_smile:

aní - kde ty bereš tu energii na všechno? :confused: já jsem dnes jen stihla naložit maso k večeři a udělat pár jednohubek, páč odpo čekáme návštěvu... A ke kávě mám "upečenou" roládu z obchodu :grinning:

ještě bych potřebovala vysát a vyžehlit, ale nevím nevím jestli bude čas a chuť na takové aktivity :wink:
23. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-neboj on se Pepousek taky srovna.Vzdyt je to miminecko.Ja jsem si s klukama taky uzila a uz to docela jde-teda s Ondraskem kdyz ho nic netrapi-Stepicek uz je OK uplne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak ja nevim no me to prijde normalni ze tohle delam- to neni zase tak hrozny :sweat_smile: :grinning: :grinning: Ja mam upeceno ze vcera merun.kolac :slight_smile: :wink:
23. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, zase mi hrozí, že se mi už obnoví menstruační cyklus. Prý by neměla být pauza delší než 6 hodin. a mě je bez nich tak dobře :grinning:
Věru, já taky nic nestíhám. Dneska sice Ondra v noci krásně spal, ale od rána usne akorát v mojí náruči, nesmím ho položit, jinak brečí. Asi ho trápí bříško. Jinak nebrečí akorát při kojení. Tak jsem zaúkolovala taťku, aby koupil Baby Calm. a dočetla jsem se, že na koliky zabírá rooibos: http://www.obchod-usmev.cz/stranka-caje-rooibos-105
23. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočičky moje!!

nějak nestíhám....jen chci oznámit že večer odjíždíme na tu druhou dovču ( chorvatsko- krk) takže se tady ukážu až nějak příští týden v neděli...

a pak konečně pošlu fotky staré i nove :grinning:
a snad by se pak mohl spáchat nějaký srazík....co říkáte???

mějte se tu krásně a všem posílám pusu
24. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misch-teda vy si uzivate :slight_smile: :wink: Zaaaaavidiiiiim :wink: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja myslela ze jedete do Italie :confused: :confused: :confused:
24. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda- ahojky!!!
jj chtěli sme do itálie, ale jako druhá dovolená by to vyšlo docela draho a taky takhle na poslední
chvíli to šlo dost těžko shánět....
24. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak ahoj-ani jsem nepozdravila :wink:
Misch-i tak je to super.Uzijte si to :dizzy_face:
U nas porad vypinaji proud.Vcera to byl docela brutus-fuj. :confounded:
24. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás teprve teď od včera zapli proud, z mrazáku mám všechno rozmrzlý, okna jsme včera nemohli vůbec udržet zavřený, děs, ještě, že už je po všem.
24. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju...
včera ten slejvák byl hroznej..chytlo nás to s prckem pár metrů před barákem, od kauflandu už jsem
utíkala ale stejně sme to nestihli...byli sme mokrý!!
můžu vám ale říct že jsem se teda pořádně bála, kočár sem jen tak tak udržela...fůůůůj!!!
24. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí IP
24. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tady to bylo taky šílený... fuj, taky nám vypnuli elektriku - poprvé, co tu bydlíme - 3 roky a teď to zapli, takže Daníííí - budu taky dělůat mrázák ,neboj - nejsi v tom sama...

Misch - krásný fotekčy z dovči - jeli jste na blind?? My nakonec nejedem ani na Kanáry, ani do Shangai (tam prý za rok), ale do CHORVATSKA .... manžel usoudil, že to bude nejlepší (proč asi, že???? - jedou s námi sousedi a on tam bude na pláži se sousedem pít celej den pivo - už to vidím)

Takže odjíždíme příští týden v pátek, já nic nachystáno, fakt super, včera jsem začala dělat guláš, že ho zavařím, tak ho jdu dovářet teď....
24. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nas to zlomilo vetve na orecu,ulitly asi 2 plechy na strese atd.Ted jsem se najedla za chvilku vyrazim na brigadu.Min.tyden jsem odpovidala na inzerat na uklizeni a dnes mi pani volala vyklizet zatop.sklepy :confused: Tak kazda kacka dobra.
Klaro-uzijtes i dovcu :slight_smile: :wink:
24. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aníííí - děkuju za maeruňky, zítra budou knedlíky :slight_smile: -ňam
24. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak nám vypnuli proud asi 1/4 hodinu před vichřicí, tady to odneslo střechu a komín z hospody, půl hájku mezi rybníkem a hřištěm je na zemi, ale baráky vesměs OK, akorát nějaký popadaný tašky , polámaný větve stromů a nějaký neudržovaný stodoly to trochu odnesli, ale u nás doma je vše v pořádku. Proud zapnuli před 4 v noci- zrovna jsem kojila, internet před půl hodinkou, ale ještě blbne.
24. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem nějaký fotky
24. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak holky u nás zapli proud až teď takže jsme byly 22 hodin bez proudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mrazáky už tekly a moje nervy taky :rolling_eyes: celej den likvidujeme ten binec. Spadli nám dvě tašky přímo na auta takže to zas bude peněz ach jo... :frowning2: a sousedům to položilo dva obrovský ořechy je tady šílenej binec jak se rozsypali popelnice a všechno bylo to teda hnusný fuj :pensive:
24. črc 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dala jsem do Nellinčina a Halinčina alba ze Slovenska
24. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Evi to se tak krásně kouká na takové mimi :o)))
jinak když teda probíráte noci, tak my jsme ted 2noci spali bez nočního jídla. usne v 19:30 a vstává v 6:30 a pak si v 7hod dá snídani. třeba je to náhoda, ale .... všichni mi říkají, že dkyž to vydržel dvě noci, tak už ho mám učit, že mu radši dám čajík a ne že půjdeme na mlíčko a přebalovat :fearful: tak uvidíme, jaká bude dnešní noc.

Mishalli už vidí moře zase :o)) teda ..

Holky s tou elekřinou vám to teda nezávidím. to budou u vás asi hody, co? vše spotřebovat a nevyhodit :rolling_eyes:
24. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek