• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Evi-to ten Ondrasek je nadhernej :dizzy_face: :dizzy_face: ¨
Dani-no holky samo taky ale to uz jsem Ti psala meilem :wink: :slight_smile:
Market tak to jste si uzili teda-u nas zapli proud driv ale porad to vyskakuje :confused:
24. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klarco-neni zac-ja jsem je delala taky jsou vyborny vid? :slight_smile: :wink:
24. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hodila jsem par fotecek tak juknete :wink:
A ted jdu hodit sprchu :grinning: :wink:
24. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
hlásíme se z domova!Dorazila jsem dnes kolem17h. Díky návštěvě v knihovně a teď doma jsem Vás v klidu dočetla.
Koukám,že Míša a Martínek zase razí k moři. Ten čas tak letí, Musilka je už v 9tt. :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne vikendove ranko :slight_smile: :slight_smile:
25. črc 2009 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market IP :wink: :slight_smile:
25. črc 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezku sobotu :slight_smile:

misch - tý jo, tak druhá dovča se přece jen koná, jo? :slight_smile: tak opět závidím a přeju krásný pobyt a pohodovou cestu :wink:

zkoukla jsem nové fotečky co jste přidali do albíček... dětičkám to moc sluší a rostou jako z vody :dizzy_face: ...jo, jo hrozně to letí....

po té bouřce nám nešel proud až do včerejšího dopoledne a net šel a nešel :angry: teď už to vypadá že se umoudřil a půjde zase normálně....

dnešní noc jsme byli s Pepinem sami, taťka je služebně pryč, ale měl by se dnes vrátit...no ale jsme se mohli v posteli alespoň pěkně rozvalovat a to bylo taky fajn :wink:
prcek vstával po šesté hodině a teď vytuhnul, tak jdu dělat guláš, dokud je na to čas :slight_smile:

užívejte si víkenda :wink:
25. črc 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou sobotu přeji i když upršenou.
Claudí nádherné fotečky. jen tak krásně oblečená codíš normál? nebo to bylo jen na fotku :grinning: mě teda Domi stále blije, takže já když se tak obleču, tak je to jen na chvíli :grinning: :grinning: dnes už padla mikina za vlast. mě někdy klepne.
25. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - to není žádné krásné oblečení...normoš šaty a doma v nich chodím, nebylo to jen na fotku :grinning: :grinning: Zatím pepino neblinká, tak to jde.... :wink: A Domi na tebe blindí určitě schválně, aby jsi se několikrát denně musela převléct a on měl maminku pokaždé jinak oblečenou :wink:
25. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nám doteď nešel net. Věru, pěkný fotky.
Luci, mě Ondra taky blindí. Když vydržím v jednom tričku celý den, tak je to zázrak.
25. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Claudie - v šatičkách Ti to moc sluší a samozřejmě i Pepínovi.

Jojo,byly dnes přeháňky,ale výletík se nám podařil.No,zadařilo se,nechtělo se nám jít rozbahněnou loukou,tak jsme se všichni dohodli a vydali se po silnici.Místo 14km to na konec bylo19km.Jsme pěkně utahaní.Čekám,až mi dopere pračka,pověsím to a jdu spát.Domů jsme dorazli až ve20h.
A to Dáda dnes vstával ve4:45.
25. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :slight_smile:
Klouz-u nas noc super,super,super-Ondra spasl celou noc a vstaval pred sedmou hod.tak parada.Takhlre by se mit to libilo :slight_smile: :slight_smile:
Tak hlavne ze se Vam vylet vydaril a libil-kde jste vlastne byli?
26. črc 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •vše nejlepší k Tvému svátku.Hlavně hodně zdraví a pohody!
Doufám,že nebude platit pranostika,svatá Anna chladna z rána.

Byli jsme v Nosálově a na Vrátenské hoře.Vlakem jsme jeli z MB do Trnové a pak jsme dupali pěšky.Domů jsme jeli ze Skramouše.
26. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-dekuiji jsi hodna :wink: :slight_smile:
Jinak tam kde jste byli to vubec ale vubec neznam :confused:
26. črc 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:je to v oblasti Kokořínska.Kousek od Mšena a hradu Houska
26. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeeee-kolem Housky jsme jeli pro Stepanka na tabor.Meli jsme se tam stavovat ale lilo jak z konve tak z toho nic nebylo :unamused: :frowning2:
26. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky krasne rano :wink:
Dnes bude asi krasne opet :slight_smile: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda - hlásí 28 stupňů. Jnal všem přejeme dobré ráno!!! :slight_smile:
27. črc 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je super :wink:
Ma prijed Danka s Hali a pak jeste kamoska z MK.Tak budeme celej den venku a deti se muzou vykoupat :slight_smile: :wink:
27. črc 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda • tak to Danu moc pozdravuj!!!!
27. črc 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

aní - trochu opožděně, ale přece - vše nej nej k tvému svátku :slight_smile:

klouz - tak to jste pěkní výletníci....krásná oblast to kokořínsko :wink: a ve skramouši bydlí moje kamarádka, to je teda velkovesnice :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •to je fakt,je to velkovesnice!

Dnes bylo nádherně! Dáda mi 11:15 - 13:45 spal.Pak jsme vyrazili k Hlubučkové pro fotky.Taky jsme se stavili v kauflandu ve Fotolabu, můj taťka má 1.8.narozeniny,nechali jsme mu udělat magický hrneček s fotkou Dády. Pak jsme skákli na koupaliště na Radouč.
Až budu mít čásek,zkouknu CD a pokusím se něco vložit,snaf ty fotky na CD jsou tak velké,abych je nemusela zmenšovat(jsem totiž PC analfabet).
Taťka nám přijede,až ve20h a já mám žehlení, čekají mě košile.
27. črc 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme dnes celej den byli venku.Krom chvilky na obed.Kluci se koupali a Ondrula si zchrupnul v kocarku.Tak doufam ze se alespon utahal a brzy a tvrde usne :wink: :wink:
27. črc 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí, IP
27. črc 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Danco-IP :wink:
27. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - už jsem zvědavá na fotky z atelieru, tak pak dej vědět až je vložíš,ju? :wink: a žehlení je fuuuuuj :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne podmracene rano :wink: :slight_smile: :confounded:
28. črc 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •dnes mají být i přeháňky a tak.
Poklidila jsem vyžehlené prádlo.Dáme snídani a půjdeme na trh pro pár meruněk do knedlíků.Snad budou mít.Nejdříve to oběhnu a uvidím,kde co mají a za kolik,oni to jsou občas trhovci zloději.I nějakou kytičku do vázy bych si mohla koupit.
Snad nezačne pršet!
28. črc 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:
Teda, venku to nevypada na moc pekne pocasko :frowning2: A to jsem nam dnes naplanovala vylet do Kosmonos - chjo :frowning2: Mame doma tatku, ale neco na nej leze a tak jsme mu s Eli slibily, ze ho nechame poradne prospat a ze vyrazime nekam na prochajdu a napadli me Kosmonosy, pac potrebuji do zelezarstvi :grinning:
28. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko jak se máte? Já docela fajn včera jsem bxla v Bondy a měli výprodej těhu věcí tak jsem si koupila za 600 gatě moc pěkný. Ještě zatim je nepotřebuju zatim si vystačim s tim co mám doma jak jsem zhubla tak zatim s nedopínáním kalhot problém nemám ale za ty penízky se to vyplatí když jinak stojej 1200. Taky jsem tam pokoukla po kočárku jen tak abych věděla nad čim slintat :grinning: :sunglasses: Jsou nádherný prostě. To bude ještě vnitřní boj než vyberem ten pravej :sweat_smile:
28. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek