Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
nandaautor
24. črc 2009
Evi-to ten Ondrasek je nadhernej x-) x-) ¨
Dani-no holky samo taky ale to uz jsem Ti psala meilem 😉 🙂
Market tak to jste si uzili teda-u nas zapli proud driv ale porad to vyskakuje =-)
nandaautor
24. črc 2009
Klarco-neni zac-ja jsem je delala taky jsou vyborny vid? 🙂 😉
nandaautor
24. črc 2009
Hodila jsem par fotecek tak juknete 😉
A ted jdu hodit sprchu 😃 😉
klouzavka
24. črc 2009
Ahojky,
hlásíme se z domova!Dorazila jsem dnes kolem17h. Díky návštěvě v knihovně a teď doma jsem Vás v klidu dočetla.
Koukám,že Míša a Martínek zase razí k moři. Ten čas tak letí, Musilka je už v 9tt. 🙂
nandaautor
25. črc 2009
Ahoj holky-krasne vikendove ranko 🙂 🙂
nandaautor
25. črc 2009
Market IP 😉 🙂
claudie
25. črc 2009
hezku sobotu 🙂

misch - tý jo, tak druhá dovča se přece jen koná, jo? 🙂 tak opět závidím a přeju krásný pobyt a pohodovou cestu 😉

zkoukla jsem nové fotečky co jste přidali do albíček... dětičkám to moc sluší a rostou jako z vody x-) ...jo, jo hrozně to letí....

po té bouřce nám nešel proud až do včerejšího dopoledne a net šel a nešel ]-( teď už to vypadá že se umoudřil a půjde zase normálně....

dnešní noc jsme byli s Pepinem sami, taťka je služebně pryč, ale měl by se dnes vrátit...no ale jsme se mohli v posteli alespoň pěkně rozvalovat a to bylo taky fajn 😉
prcek vstával po šesté hodině a teď vytuhnul, tak jdu dělat guláš, dokud je na to čas 🙂

užívejte si víkenda 😉
luciejadr
25. črc 2009
Krásnou sobotu přeji i když upršenou.
Claudí nádherné fotečky. jen tak krásně oblečená codíš normál? nebo to bylo jen na fotku 😃 mě teda Domi stále blije, takže já když se tak obleču, tak je to jen na chvíli 😃 😃 dnes už padla mikina za vlast. mě někdy klepne.
claudie
25. črc 2009
luci - to není žádné krásné oblečení...normoš šaty a doma v nich chodím, nebylo to jen na fotku 😃 😃 Zatím pepino neblinká, tak to jde.... 😉 A Domi na tebe blindí určitě schválně, aby jsi se několikrát denně musela převléct a on měl maminku pokaždé jinak oblečenou 😉
evinka
25. črc 2009
ahoj, nám doteď nešel net. Věru, pěkný fotky.
Luci, mě Ondra taky blindí. Když vydržím v jednom tričku celý den, tak je to zázrak.
klouzavka
25. črc 2009
Ahojky!
Claudie - v šatičkách Ti to moc sluší a samozřejmě i Pepínovi.

Jojo,byly dnes přeháňky,ale výletík se nám podařil.No,zadařilo se,nechtělo se nám jít rozbahněnou loukou,tak jsme se všichni dohodli a vydali se po silnici.Místo 14km to na konec bylo19km.Jsme pěkně utahaní.Čekám,až mi dopere pračka,pověsím to a jdu spát.Domů jsme dorazli až ve20h.
A to Dáda dnes vstával ve4:45.
nandaautor
26. črc 2009
Ahoj holky-krasne rano 🙂
Klouz-u nas noc super,super,super-Ondra spasl celou noc a vstaval pred sedmou hod.tak parada.Takhlre by se mit to libilo 🙂 🙂
Tak hlavne ze se Vam vylet vydaril a libil-kde jste vlastne byli?
klouzavka
26. črc 2009
nanda •vše nejlepší k Tvému svátku.Hlavně hodně zdraví a pohody!
Doufám,že nebude platit pranostika,svatá Anna chladna z rána.

Byli jsme v Nosálově a na Vrátenské hoře.Vlakem jsme jeli z MB do Trnové a pak jsme dupali pěšky.Domů jsme jeli ze Skramouše.
nandaautor
26. črc 2009
Klouz-dekuiji jsi hodna 😉 🙂
Jinak tam kde jste byli to vubec ale vubec neznam =-)
klouzavka
26. črc 2009
nanda:je to v oblasti Kokořínska.Kousek od Mšena a hradu Houska
nandaautor
26. črc 2009
Jeeeeee-kolem Housky jsme jeli pro Stepanka na tabor.Meli jsme se tam stavovat ale lilo jak z konve tak z toho nic nebylo :-| 😞
nandaautor
27. črc 2009
ahoj holky krasne rano 😉
Dnes bude asi krasne opet 🙂 x-)
klouzavka
27. črc 2009
nanda - hlásí 28 stupňů. Jnal všem přejeme dobré ráno!!! 🙂
nandaautor
27. črc 2009
Tak to je super 😉
Ma prijed Danka s Hali a pak jeste kamoska z MK.Tak budeme celej den venku a deti se muzou vykoupat 🙂 😉
klouzavka
27. črc 2009
nanda • tak to Danu moc pozdravuj!!!!
claudie
27. črc 2009
ahoj holky 🙂

aní - trochu opožděně, ale přece - vše nej nej k tvému svátku 🙂

klouz - tak to jste pěkní výletníci....krásná oblast to kokořínsko 😉 a ve skramouši bydlí moje kamarádka, to je teda velkovesnice 😃 😃
klouzavka
27. črc 2009
claudie •to je fakt,je to velkovesnice!

Dnes bylo nádherně! Dáda mi 11:15 - 13:45 spal.Pak jsme vyrazili k Hlubučkové pro fotky.Taky jsme se stavili v kauflandu ve Fotolabu, můj taťka má 1.8.narozeniny,nechali jsme mu udělat magický hrneček s fotkou Dády. Pak jsme skákli na koupaliště na Radouč.
Až budu mít čásek,zkouknu CD a pokusím se něco vložit,snaf ty fotky na CD jsou tak velké,abych je nemusela zmenšovat(jsem totiž PC analfabet).
Taťka nám přijede,až ve20h a já mám žehlení, čekají mě košile.
nandaautor
27. črc 2009
My jsme dnes celej den byli venku.Krom chvilky na obed.Kluci se koupali a Ondrula si zchrupnul v kocarku.Tak doufam ze se alespon utahal a brzy a tvrde usne 😉 😉
siwama
27. črc 2009
Anííí, IP
nandaautor
27. črc 2009
Danco-IP 😉
claudie
27. črc 2009
klouz - už jsem zvědavá na fotky z atelieru, tak pak dej vědět až je vložíš,ju? 😉 a žehlení je fuuuuuj 😃 😃 😃
nandaautor
28. črc 2009
Ahoj holky-krasne podmracene rano 😉 🙂 :-S
klouzavka
28. črc 2009
nanda •dnes mají být i přeháňky a tak.
Poklidila jsem vyžehlené prádlo.Dáme snídani a půjdeme na trh pro pár meruněk do knedlíků.Snad budou mít.Nejdříve to oběhnu a uvidím,kde co mají a za kolik,oni to jsou občas trhovci zloději.I nějakou kytičku do vázy bych si mohla koupit.
Snad nezačne pršet!
treperenda
28. črc 2009
Bre ranko:-)
Teda, venku to nevypada na moc pekne pocasko 😞 A to jsem nam dnes naplanovala vylet do Kosmonos - chjo 😞 Mame doma tatku, ale neco na nej leze a tak jsme mu s Eli slibily, ze ho nechame poradne prospat a ze vyrazime nekam na prochajdu a napadli me Kosmonosy, pac potrebuji do zelezarstvi 😃
musilka
28. črc 2009
Dobré ránko jak se máte? Já docela fajn včera jsem bxla v Bondy a měli výprodej těhu věcí tak jsem si koupila za 600 gatě moc pěkný. Ještě zatim je nepotřebuju zatim si vystačim s tim co mám doma jak jsem zhubla tak zatim s nedopínáním kalhot problém nemám ale za ty penízky se to vyplatí když jinak stojej 1200. Taky jsem tam pokoukla po kočárku jen tak abych věděla nad čim slintat 😃 😎 Jsou nádherný prostě. To bude ještě vnitřní boj než vyberem ten pravej :-N