• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
musilka •jééé,to je krááásná cena gatě za těch 600,-!
28. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj měli tam dokonce i jedny černý moc pěkný ale mě byly malý a ty byly za 300 kdyby je měli na mě tak bych si je vzala taky ale bohužel no. Ale zase si řikám že ty jedny stačej stejně doma chodim v teplouších aa z teplíčka domova zas tak moc nevyrážim tak se tolik neonosej :grinning:
28. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar brouci boleslavský :slight_smile:

klouz - v kolik budou meruňkové knedlíky? :grinning: :grinning: :grinning: U nás budou rybí prsty a brambory, žádné velké vyváření holt není možné s tím človíčkem malým :wink:

musil - dobře si pokoupila, šikovná těhulka :wink:
28. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •nevím,ještě nejsou meruňky.
Možná je budu dělat,až večer,zítra si je ponese manžel do práce.Tak se buď stav u mě,nebo u něho v Praze na Budějovické.
28. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-dobry kup :wink:
U nas asi bude jenom kase+parek a nebo bych taky mohla ty ryby prsty.Kluci je maji radi :slight_smile: :wink:
Jsem dnes tak strasne unavena-opravdu cekam co mi v srpnu reknou v te Praze.A to pocasi mi asi tak moc nepridava :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - tak to já zajedu do té Prahy, alespoň se podívám zase do našeho hlavního města :grinning: :grinning:

aní - tak nic moc dneska nedělej a odpočívej, když ti není nejlépe :wink:
28. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak uz mam uvareno-Stepanek basti a Ondrulka az se probudi :wink: Brambory+rybi prsty :wink: Diky Verko :grinning:
Jj,uz polehavam,ale az se Ondra vzbudi tak musim fungovat :confused: :sweat_smile: :rolling_eyes:
28. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdááár Ančo!!! tééda to je už ale dávno co jsme se viděli :grinning: pamatuješ si mě jistě...s lenkou kadlecovou jsem kamarádila :wink: Markéta
28. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
tak jsem z trhu doma.Koupila jsem meruňky,broskve,švestky a kytku do vázy.

:slight_smile: Jsem šikula!Přišli jsme domů a po chvíli někdo zvonil.Já jen tak někomu neotvírám.Mrkla jsem kukátkem a za dveřmi stál mladík s aktovkou a v obleku.Dáda tu hulákal a já stále neotvírala,on po chvilkách zvonil.Na jednou se ozvalo MLADÁ PANÍ,MÁTE V ZÁMKU KLÍČE.tak jsem otevřela,poděkovala a řekla,že každému neotvírám!!! :unamused:
28. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marketa-Nechanska?Jasny ze si pamatuju.Nektery ksichtiky se nezapominaji :wink:
Ty mas mimise jo? :slight_smile: :wink:
28. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - to je dobře, že jsi tak opatrná a jen tak někoho do bytu nepustíš a ty klíče v zámku, to je detail :grinning: :grinning: :grinning: Ne, vážně....mladík byl slušný chlapec a ty jsi měla štěstí... :wink: Ale holt se stávají takové věci, no...člověk myslí už na něco jiného a pak děláme blbosti, co?! :unamused:

aní - tak jsme měli nakonec stejnou baštu, co!? :slight_smile:

mladej kolem druhé hodiny usnul, tak jsem si lehla s ním a mooooc mi to prospělo si schrupnout :wink: on ještě spí, ale jelikož já nenosím plínky, tak jsem musela jít na WC :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, psala mi Mischali smsku.... moc nás všechny s Martínkem pozdravují od moře a dovolenou si krásně užívají a taky nám posílají pusinky :slight_smile: :wink:
takže nám zbývá než jim závidět, když právě dneska my tu máme pěkně propršený den... :unamused: , co? ale jo, jen ať si to pěkně užijí, třeba nám trochu sluníčka a moře přivezou :grinning:
28. črc 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mám mimíse.... :wink: juklas ne?? no jde to!! ale málo času semka chodit :wink:
28. črc 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-jj koukala jsem.Mas dve holky :wink:
No ja zase dva kluky :wink: Ale tak nejak to zvlůadam vetsinou v pohode a i sem zajdu docela pravidelne.Ty uz mas doma pomocnici :wink:
Porad bydlis v Bousove? :confused:
28. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne slunickove rano preju :wink:
29. črc 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj , hola hola kde jste kdo??? :confused:
je sluníčkově, takže asi všichni někde u vody co? :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-no my jsme na zahrade a zase tam mazeme :slight_smile:
29. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Po dlouhé době jsem zapnula počítač, máme doma pořád divočinu. Barunka je prostě nespavec. Člověk vidí, jak se jí zavírají očička, zívá, co to jde, ale silou vůle oči zase otevře, aby o něco nepřišla. Prostě nechce spinkat. Hodně brečí, myslím si, že je to tím nevyspáním, že pak nemá náladu.
Přes den se občas po dlouhé době podaří uvozit ji v kočárku, horší je, že moc nechce spát ani v noci. Už jsem úplně vyřízená. I když teď má manžel dva týdny dovolenou, tak se ve spaní můžeme vystřídat a je to lepší. Když jsem doma oba, stihnu občas i něco udělat v domácnosti.

Hezky si užívejte sluníčka!
29. črc 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ahojda :slight_smile:
No tak to chápu, že nemáš čas na PC...já někdy taky ne :wink: Barunka se zkrátka rozhodla, že spánku je potřeba asi jen minimum, co? :frowning2: Ale už jí nevadí, že maminka je pak hotová, co? Ten náš živočich má někdy taky takové dny nebo noci, ale naštěstí jen jednou za čas...ale zrovna dnešní noc byla "úžasná"...od půlnoci do pěti do rána jsem s ním čumákovala a bojovali jsme s prdíky...chjoooo :frowning2: A dneska přes den tomu spánku taky moc nedá... Takže Marti vím taky co to je být jako mátoha a proto moc moc přeju, aby se barunce brzy srovnal režim a spinkala alespoň v noci, ať si trochu odpočineš... :wink:

aní - jasně, užívejte si sluníčko a bazén, taky co doma, že...když je takhle krásně :slight_smile:
29. črc 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep, klouz a další: jak zejtra ten koupák??
29. črc 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my jsme pred chvilkou dorazili z venku a dala jsem Ondru doo postele a doufam ze vytuhne-ale zatim pekne radi :sweat_smile: :confused:
29. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •psala jsem si s Trep SMS,psala,že Ti písne!
29. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudi, prdíky vás pořád trápí? Tak jsem si říkala, že snad pomůžou ty kapky :unamused: Je to po nich aspoň lepší? Chudák Pepíno, takové bolení bříška.
Děkuji moc za podporu. No jo, musí nám ty naše miminka dát najevo, že jsou tady, co? :wink:
29. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zítra máte rande na koupáku? tak si to krásně užijte... :wink: a nechoďte do hloubky ať se neutopíte :grinning: :grinning:

marti - já ti nevím s těma kapičkama :unamused: Dávám mu je, ale přesto nás ty prďoši trápí... Pořídili jsme i tu rektální rourku, ale to vůbec u nás nelze použít... Mladej se zavře a šmitec, nevsunu mu ji tam ani na pět milimetrů a rvát ji nějak násilně mu ji tam nechci...takže to je bez úspěchu... Teď už asi půl hodinky spinká, tak jen doufám, že dnešní noc nebude podobná té včerejší :frowning2: Já už mám vše hotovo, takže jdu taky spinkat.... :wink:

dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • snad se zítra s Dádou v brouzdališti neutopím!Byli jsme tam i dnes od 14 - 18h.

Ještě jsme sami, manželák mi dorazí ve22:30. Jdu sebrat prádlo a asi ho hned i vyžehlím,ať mi to tu neleží.
29. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz: jj, Trep mi psala, doufám, že mi Kuba usne dopoledne, aby mi neusnul sotva dorazíme na koupák
29. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •TO JÁ ZNÁM,minule mi Dáda spal od autobusu a pak ještě1h na koupališti.Vůbec mi to nevadilo!Vykoupala jsem se i jinde,než v brouzdališti!I to má své kouzlo!
29. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je taky pravda, a když nás tam bude víc, tak vám tam nechám kočár a pudu se vykoupat
29. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •zrovna se mi to stalo s Treperendou.
pak jsem tam byla s kolegyní z práce, to jsem jela z domu,až v11:15h a Dáda mi usnul,až ve14:30,potom jel domů v kočárku,jen v plavkách.
29. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Jeeeeee holky hned bych se k Vam pridala s klukama :slight_smile: :wink: Ale asi to dnes neklapne :confounded:
Ale treba jeste toto leto jo-pry je koupaliste krasny :slight_smile: :wink: :wink:
30. črc 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek