• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahojky :slight_smile:
zase všichni u vody, co? Nám dnes taťka odjel s klukama na Sázavu, tak jsme do neděle sirotci opuštění :wink: Byli jsme u babči na návštěvě a už jsme dorazili dom...Pepino chrní v autosedačce na balkoně a já mám chvíli siestu...hurá, hurá... :slight_smile:
Co koupaliště, konalo se? Já se tak těším až bude po 6ti nedělí /a to bude už v pondělí :wink: / a budu se moci taky začít čvachtat :slight_smile:
30. črc 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, Claudi, to to uteklo, tobě už končí šestinedělí :grinning:
Tak si hezky to koupání užij :grinning:
30. črc 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes u nás byla kolegyně z práce, má Nikolku narozenou 6.6. Je ohromně hodná, dnes jsem to konečně viděla naživo, úplně neskutečné. Normálně je vzhůru a jen si tak kouká, pohybuje si ručičkama a nožičkama a je spokojená. Naše divoška předvedla svůj hlasový fond, no snad jsme jim Nikolku nezkazili. :grinning:
30. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, taky ti za pár dní těch šest neděl skončí :wink:
tak to je tvá kolegyně štastna to žena...já chci taky neplačící mimi :grinning: i když dnes odpo musim pepuldu pochvalit, spinkal od tří skoro do osmi -nemožné se stalo možným :wink: - pak jsem ho vykoupala, nakojila a ted mi docela spokojeně leží v náručí...tak doufám, že mu to dlouuuho vydrží :grinning:
30. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • hlásíme,neutopili jsme se!!!
30. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - tak to jsem ráda...už jsem myslela, že tam budete nocovat, když se tu nikdo neukázal :grinning: Určitě jste si to fajn užili vy i prckové, co? :wink: Tak doufám, že příští léto nás vezmete do party :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano :slight_smile: :wink:
Klouz-krasne fotky-Dadovi zesvetlali vlasky ne?Nebo se mi to zda? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj :slight_smile:

klouz - mrkla jsem taky na fotky, jsou pěkné a sluší vám to :wink: Dáda to je zkrátka rozený model :wink: :slight_smile: A taky se mi zdá, že má nějak světlejší vlásky, tak máme s Aní halucinace nebo je z něj skoro blonďák? :grinning:

a abyste věděli, že Pepulda taky maminku nechá vyspat, tak vám musím sdělit, že dneska v noci byl velmi vychované mimi a vzbudil se jen v jednu a v pět na papáníčko a v sedm pak vstával...Že by to bylo tím, že nemáme doma taťku?? :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jak se všechny máte ? Já se sem moc teď nedostanu většinu dne trávim omotaná kolem wcéčka :confused: :confounded: tak spíš ležim a funim než abych seděla u kompu. Doufám že za dva týdny až začbnu 12 tt se to jako zázrakem všechno zklidní a blití ustane :sweat_smile: včera už jsem fakt lezla po zdi jak mi bylo zle . Teď po ránu to docela jde tak snad ťuk ťuk bude klidnější den. Chci se pustit trochu do úklidu je tu děsivý čurbísek.
31. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil: nepřewháněj to, mysli na prcka
31. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nanda a claudie: Dádovi doost vlásky zesvětlaly, má je takové medové. Bývale bych Vám vložila více fotek,ale nemají tu správnou velikost pro MK.

Dnes jsem byla na prevenci u Suchůrka.Potřebovala jsem v7:30 odejít a Dáda si vesele spal,tak jsem ho v7:15budila, tobyl pak rachot v balení a tak.
Teď už spinká,je utahaný od holek Jany,která ho hlídala,když jsem byla u doktora.
Mě je nějak divně, bolí mě hlava a svaly,snad na mě nic nelez. Nejraději bych si šla lehnout,ale musím uklidit,no to se sice s malým dítětem,které vše všude nosí a tahá moc nedá.Zítra totiž u nás mamka slaví 60.narozeniny a ta´tka má zítra 64.narozeniny,tak tu bude příbuzenstvo z tátovy strany,jsme jak Hujerovy.Všichni, jsou totiž ze strany Boleslavska.
31. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, krásný víkend, odjíždíme dnes do Polska. Tak se neutopte, nebo nespalte. :wink:
31. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo - ty jsi ale cestovatelka :wink: Užij si to v Polsku :slight_smile:

klouz - tak až foto zmenšíš nebo spíš tedy manžel :wink: , tak vlož :slight_smile: Jůů, taková oslava vás čeká, to se máte. Hujerovi, ha ha ha :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nas se spinka a ja se jdu asi taky natahnout-jsem nejaka hotova :frowning2:
31. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - u nás se taky spinká, ale já čučím do netu a hledám nějaké dekorace do pokojíku...Potřebovali bychom ten pokoj mít větší, za chvíli už to nebudu mít kam lepit :slight_smile: Objednala jsem takové sluníčko a mráčky na okno a ještě strom s kytičkami a motýlkami na zeď.. Už se těším až to přijde a já budu moci vymýšlet kam a jak to nalepím, to mě fakt baví :slight_smile: A dětský pokoj má být přece barevný a veselý, že jo? :grinning:
31. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem koukla na Ell Bundu a asi taky ze spani nic nebude.Pocitam ze Ondrulka bude kazdou chvilku vstavat.
Stepanek se vcera naucil jezdit na kole tak jezdi jak drak :wink:
Verko-jj pokojiok ma byt vesely,ja jsem taky chtela ale uz to asi delat nebudu :confused: :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil - ahoj těhulínko :slight_smile: jsem úplně zapomněla na tebe reagovat...no jo, to je ta mateřská retardace :grinning: Ještě pořád blindíš, jo? Tak snad to brzy skončí, už to je asi otravné, že? :confounded: Hlavně dost odpočívej a na čurbísek se vykašli, to se nezblázní... :wink:
31. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu se jen rozloučit, dneska k večeru razíme do Chorvatska na 10 dní, tak si to tu také užijte, papa
31. črc 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarko - krásnou dovču a šťastnou cestu :slight_smile:
31. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil a zbytek - vážně na úklid kašlete,já s tím stále bojuji,neumím neuklízet,jsem z toho značně dooost nervnííí,užijte si pohodu,v klidu si sedněte,když mimísek spí a čtěte pěkné knihy,nemyslím o dětech,jsou i jiné žánry. :wink: Já to tu píšu a sama to nedělám,je to to,co potřebuji usebe změnit,ale nedaří se to! Je to i jena z věcí, co mi vytýká manžel,že bych si měla i umět sednout v klidu k Tv,nebo ke knize a né jen koukat na TV při žehlení.
31. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi jj pořád pořád za ty tři týdny blití mám dole 6 kilo nejlepší redukční dieta jaká existuje :grinning: Na jídlo se nemůžu ani podivat i když dneska jsem tda snědla skoro celý bramborák a zatim ze mě nevyběh tak asi na něj musilče mělo zrovna chuť a nechá ho v břichu :sweat_smile:
čurbísek jsem trochu zklikvodovala fakt už se na to nedalo koukat ale musim říct že manža docela pomáhá nenechá mě toho moc dělat spíš jen ty povrchový věci jinak teda fakt maká sám a k ničemu mě nepouští :slight_smile: je to příjemný :grinning: :grinning: :grinning:

klouz já už z telky blbnu a u knížky vždycky vytuhnu :grinning: mám výhodu v tom že si můžu vylízt na terasu a jen tak koukat pozorovat dění to mě baví koukat na ptáčky a na psi jak blbnou :slight_smile:

bew šťastnou cestu a krásný počasí !!!
31. črc 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil: já se v 11tt a v podobnym stavu jako seš teď ty vdávala, naštěstí to ráno před svatbou přešlo a začlo zas až večer
31. črc 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish bože to si neumim představit já včera nzvládla ani hodinovou návštěvu kámošky dvakrát jsem simusela odskočit o křoví vyklopit kufr :sweat_smile: fakt jsem úplně nemožná teď.
31. črc 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou sobotu plnou sluníčka :slight_smile:

musil - máš hodného manželína, že takhle pomáhá... :wink: jen se nech hýčkat, ono to nebude trvat věčně a tak si to vychutnávej :wink:

mish - tak to bylo štěstí, že jsi na ženicha před oltářem místo sladkého "ano" nehodila šavli :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne slunickove rano :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudI: já si to vybrala ráno před obřadem a večer před svatební nocí :wink:
1. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasny nedelni vecer :slight_smile: :wink:
2. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda!
Jaký jste měli víkend,bylo krááásnnně slunečno!
My jsme oslavu zvládli a večer jsme byli na večerním koupání v MB na koupališti - prostě pohoda.
Dnes jsme na koupališti potkali Treperendu s rodinou.
2. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, tady je nějak pusto přes ten víkend, co? všichni jsme se smažili ve vlastní šťávě dneska...ufff byl to tedy pěkný hic... U nás teď trochu sprchlo a vzduch se krásně vyčistil..
tak přeju hezký zbytek neděle a krásný další nový týden :wink:
2. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nas taky trochu sprchlo a je dobre.Od zitra to nema byt nic moc.Tak jsem zvedaav-dobrou noc vsem preju :wink: :pensive:
2. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek