Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
nandaautor
3. srp 2009
ahoj holky-u nas je docela tma a pod mrakem.Ale krasne se odparujou lesy tak porostou houby 🙂 😉
klouzavka
3. srp 2009
Dobré ráno!
Našeho Dádu asi víkend moooc zmohl,protože chrupal,až do 8:15h. Já s ním,nevadilo mi to!
nandaautor
3. srp 2009
Jeeee-dneska je nejaky spaci den.Ondra spal do 8,30hod 🙂 😉 Ja teda ne nejsem velkej spac 🙂
musilka
3. srp 2009
Hojda zas mám blicí ráno :-S :-x jak se máte ?
Jo a neměl Domínek včera svátek ? Nevim jestli se nepletu ale jestli ne tak Domískovi vše nej !!!
treperenda
3. srp 2009
Bre ranko, tak dnes to vypada na prijemnejsi teploty venku - huraaaa, pac musime s Eli do mesta a v tom vedru, jako bylo vcera by se mi tedy nejak extra nechtelo.

Nandi: juuu, Ti zavidim "spaci den" u nas uz se tyden noc co noc budime nekolikrat a pak se chce Eli i trebas ve 3:00 vstavat (sedi v postylce, pak si stoupne a hulaka na nas, ze jako co je, ze ona je vyspinkana 😃

Musil: ne ne, az zitra ma Domi svatek, ale gratulaci s predstihem nic nezkazis 😉
nandaautor
3. srp 2009
Market-vcera byla Gustava 😃 😃 😃 😃 😃
Jinak uz Ti teda preju aby jsi prestala zvracet-uz toho bylo dost 😉
Evi-jj docela se to siklo.Vsak se taky dockas,neboj 😉 Mozna by jsme tento tyden prijeli do MB tak by jsme se mohli sejit co rikas? Konecne 😃 Mam tady na prezdniny synovce tak by jjsme mohli na to nejake hristatko-napis kdyztak kdy a kdyz nebude prset tak se sejdem ju?
musilka
3. srp 2009
jé ajo už koukám že má svátek až zítra to jsem ale ňouma no těhudemence. A asi i vyblitej mozek. mám dole 7 kilo :-S
siwama
3. srp 2009
Ahoj holky, tak jsme doma už od včera, ale přivezla jsem si parádní angínu, tak ležím jak lazar.
Anííí, zítra tě čekám 😉
claudie
3. srp 2009
dobrý večer 🙂

Evi - a jako vy nechcete s taťkou být vzhůru ve tři ráno a dělat Eli společnost...no to je divné, ne? 😃 😃

musil - zas blinkací den? mozek si určitě nevyblindila, neboj... 😉

aní - tak ty jsi hlídací tetička a máš ještě jedno díťátko navíc, jo? tak snad tě kluci pořádně prohání 😉

my dnes absolvovali 6ti týdenní prohlídku u mudr... Jsme OK a máme 58cm a 5,2kg... To znamená,že za tři týdny Pepulda přibral něco málo přes kilo, takže mu mlíčko od maminky zřejmě svědčí 😉 A taky nám napsal receptík na Sab simplex, páč mnou koupený Baby calm asi moc nepomáhá ty prďochy zneškodnit. Doufám, že tyhle kapky budou mít větší úspěch!!

kočky a koťata dobrou noc 🙂
claudie
3. srp 2009
daní - přeju rychlé uzdravení 😉
evinka
3. srp 2009
Ahoj,
včera jsem přijela od kamarádky, dala jsem do albíčka fotky našich prcků.
Dneska jsme s Ondrou byli na kalmetizaci, museli mu čistit ten vřídek po očkování😞 a zítra musíme na plicní, protože se mu dost zvětšila uzlinka. Jinak jsme se tam potkaly se Silente, tak jsme si okoukly mrňata, zašly si do Bondy na kafíčko. 🙂
treperenda
3. srp 2009
Dani: tak me by se to tento tyden hodilo bud ve ctvrtek a nebo v patek. A pro deti by to asi bylo nejlepsi na tom Spinnu, jak uz jsme se tam jednou "ve zdravem jadru" 😃 sesli. Tak pisni, jak by se to vam siklo a event. bychom mohly zbuntosit nejaky srazik, coooo?
nandaautor
3. srp 2009
Danco-jj dorazim ale musim vzit kluky sebou =-)
Tak to bude jenom rychlovka aby jsme neco nechytly. Do ted jsem zehlila a jeste to nemam hotove,jsem porad tak strasne unavena-ach joooo a navic mi Zdenda zitra odjizdi na celej tyden pryc-to budu ko porad.Nastesti je Tomasek fakt zlaticko a bez problemu 😉 🙂 🙂
Evi-tak ja to promyslim a dam vedet ju? 🙂 😉
klouzavka
4. srp 2009
Dobré ráno!
Dnes jsem prvníííííííí!!!! Huráááá

Jednou večer tu nejsem a hned se domlouvá nějaký srazík.

Ve čtvrtek mi to je jedno,aale vpátek mám čásek,jen do 15h,nejdýl do 15:30h.Pak odjíždíme na víkend k našim do JC.
Jo,Evi se spinem máš dobrý nápad,ale na čtvrteka hlásí 27 a na pátek28,tak klidně se můžeme sejít i na koupališti,nebo se jinak upečeme. 😃
siwama
4. srp 2009
Ahoj holky, krásné ránko. Vstávala jsem na ATB a už nějak nemůžu zabrat. 😞 Asi jsem už přespalá.
Je mi už trošku líp, ale stejně jsem jak praštěná krumpáčem po hlavě.
Tak já na srazík neee, za 1) nebudu mít tento týden auto a za 2) aby ode mě dětičky něco nechytly, to bych nerada.
Raději spím v obýváku, aby ani Halí nic nechytila, zatím vypadá dobře, tak snad neomarodí.
klouzavka
4. srp 2009
siwama •brzy se nám uzdrav!!!! 🙂

Musil:přejeme Ti,aby jsi dnes ,co nejméně kamarádila se záchodem!Mě to jednou potkalo i v parku cestou do práce.
siwama
4. srp 2009
Lucíí, díky 😉
klouzavka
4. srp 2009
siwama •došly Ti mejlíkem fotečky? 🙂
silente
4. srp 2009
Ahojtééééé!
Mám koníkovací absťák, manžílek měl 3 týdny dovču, tak jsem nehrozila 😃
U nás vše ok, malá roste jako z vody, tedy z mlíčka 😃
S Evinkou jsme včera daly super kafčo, v Bondy mile překvapili, že všechna kafíčka, co nabízejí, mají též jako bezkofeinová, takže doporučuji - Caffé&Co. nahoře 😉
A prý chodíte na koupák v MB? ... Až bude vedro ... Kde Vás najdu? 😎
Jo a dnes máme 2.lekci masáží s Helenkou, doufám, že ji neprořveme jako tu první :-N
Nějaké novinky? 🙂
nandaautor
4. srp 2009
ahoj holky-krasne rano 😉 😉
Ja jsem odvezla TATKU A JSME SIROTCI 😞 :-S
silente
4. srp 2009
Nandi - on se vrátí, neboj 😉 😃 😃 Kdy se vrátí? =-)
klouzavka
4. srp 2009
silente •Ahojky,leháváme na koupáku u dětského brouzdaliště.
Neboj,mě poznáš, v plavkách jsem jak plejtvák obrovský a neustále tam honím utíkající dítě smrem k vodě. Jen tak jsem mrkla do Tvého alba, s kočárkem ,co máte vy tam také chodí lidi, kdo ví,zda jste to nebyli i Vy.
nandaautor
4. srp 2009
Sil-no nevim bud v sobotu a nebo v nedeli 😉 😉 😉
Tak nejvetsi velryba bych tam byla asi ja teda si myslim 😞 :-S
silente
4. srp 2009
Klouz - jestli v tom kočárku byla strčená autosedačka, tak jsme to byli my 😃 Malá v něm odmítá ležet, páč nevidí ven 😃 Mě poznáš jednoduše - nejdříve jdou kozy, pak břicho a pak já. A můj manžílek je nenápadný skoro dvoumetrový svalnatější chlápek 😃
klouzavka
4. srp 2009
silente •minulý týden jsem tam byl ve středu od14do18h
ve čtvrtek 11 -18h.
v neděli 12:45 - 17.

Mám pocit,že jsem ten kočárek zahlédla na távníku, směrem od brouzdaliště k převlékárnám, prostě na tom trávníku po hřištěm.

nanda • nevymýšlej si,vždy´t jsi zhubla. Za to já jsem stále stejné,né - li horší.
silente
4. srp 2009
Klouz - tak ve středu nebo ve čtvrtek jsme tam byli zhruba ve stejné časy 😃 Jo a miluju to nealko jahodové mojito, co tam mají x-)
klouzavka
4. srp 2009
silente • jéééé,to mě mrzí,že jsem se nepřihlásila.Hahaha 😃

jahodové mojito jsem ještě neměla,v sobotu na večerním koupání ho neměli, došel jim totiž jahodový monin.

A ve čtvrtek jsme tam byli s Treperendou a Mischull
silente
4. srp 2009
No od zítřka mají být pařáky ....
klouzavka
4. srp 2009
silente •zítra dopoledne program máme,ale ve čtvrtek to tedy vidím na koupání.Uvidím,co zítra,třeba vyrazím jen k bazénu na Radouč.
silente
4. srp 2009
ok, čtvrtek 😃