• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
ahoj holky-u nas je docela tma a pod mrakem.Ale krasne se odparujou lesy tak porostou houby :slight_smile: :wink:
3. srp 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Našeho Dádu asi víkend moooc zmohl,protože chrupal,až do 8:15h. Já s ním,nevadilo mi to!
3. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeee-dneska je nejaky spaci den.Ondra spal do 8,30hod :slight_smile: :wink: Ja teda ne nejsem velkej spac :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda zas mám blicí ráno :confounded: :zipper_mouth: jak se máte ?
Jo a neměl Domínek včera svátek ? Nevim jestli se nepletu ale jestli ne tak Domískovi vše nej !!!
3. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko, tak dnes to vypada na prijemnejsi teploty venku - huraaaa, pac musime s Eli do mesta a v tom vedru, jako bylo vcera by se mi tedy nejak extra nechtelo.

Nandi: juuu, Ti zavidim "spaci den" u nas uz se tyden noc co noc budime nekolikrat a pak se chce Eli i trebas ve 3:00 vstavat (sedi v postylce, pak si stoupne a hulaka na nas, ze jako co je, ze ona je vyspinkana :grinning:

Musil: ne ne, az zitra ma Domi svatek, ale gratulaci s predstihem nic nezkazis :wink:
3. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-vcera byla Gustava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak uz Ti teda preju aby jsi prestala zvracet-uz toho bylo dost :wink:
Evi-jj docela se to siklo.Vsak se taky dockas,neboj :wink: Mozna by jsme tento tyden prijeli do MB tak by jsme se mohli sejit co rikas? Konecne :grinning: Mam tady na prezdniny synovce tak by jjsme mohli na to nejake hristatko-napis kdyztak kdy a kdyz nebude prset tak se sejdem ju?
3. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ajo už koukám že má svátek až zítra to jsem ale ňouma no těhudemence. A asi i vyblitej mozek. mám dole 7 kilo :confounded:
3. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme doma už od včera, ale přivezla jsem si parádní angínu, tak ležím jak lazar.
Anííí, zítra tě čekám :wink:
3. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer :slight_smile:

Evi - a jako vy nechcete s taťkou být vzhůru ve tři ráno a dělat Eli společnost...no to je divné, ne? :grinning: :grinning:

musil - zas blinkací den? mozek si určitě nevyblindila, neboj... :wink:

aní - tak ty jsi hlídací tetička a máš ještě jedno díťátko navíc, jo? tak snad tě kluci pořádně prohání :wink:

my dnes absolvovali 6ti týdenní prohlídku u mudr... Jsme OK a máme 58cm a 5,2kg... To znamená,že za tři týdny Pepulda přibral něco málo přes kilo, takže mu mlíčko od maminky zřejmě svědčí :wink: A taky nám napsal receptík na Sab simplex, páč mnou koupený Baby calm asi moc nepomáhá ty prďochy zneškodnit. Doufám, že tyhle kapky budou mít větší úspěch!!

kočky a koťata dobrou noc :slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
daní - přeju rychlé uzdravení :wink:
3. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
včera jsem přijela od kamarádky, dala jsem do albíčka fotky našich prcků.
Dneska jsme s Ondrou byli na kalmetizaci, museli mu čistit ten vřídek po očkování:frowning2: a zítra musíme na plicní, protože se mu dost zvětšila uzlinka. Jinak jsme se tam potkaly se Silente, tak jsme si okoukly mrňata, zašly si do Bondy na kafíčko. :slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani: tak me by se to tento tyden hodilo bud ve ctvrtek a nebo v patek. A pro deti by to asi bylo nejlepsi na tom Spinnu, jak uz jsme se tam jednou "ve zdravem jadru" :grinning: sesli. Tak pisni, jak by se to vam siklo a event. bychom mohly zbuntosit nejaky srazik, coooo?
3. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Danco-jj dorazim ale musim vzit kluky sebou :confused:
Tak to bude jenom rychlovka aby jsme neco nechytly. Do ted jsem zehlila a jeste to nemam hotove,jsem porad tak strasne unavena-ach joooo a navic mi Zdenda zitra odjizdi na celej tyden pryc-to budu ko porad.Nastesti je Tomasek fakt zlaticko a bez problemu :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Evi-tak ja to promyslim a dam vedet ju? :slight_smile: :wink:
3. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Dnes jsem prvníííííííí!!!! Huráááá

Jednou večer tu nejsem a hned se domlouvá nějaký srazík.

Ve čtvrtek mi to je jedno,aale vpátek mám čásek,jen do 15h,nejdýl do 15:30h.Pak odjíždíme na víkend k našim do JC.
Jo,Evi se spinem máš dobrý nápad,ale na čtvrteka hlásí 27 a na pátek28,tak klidně se můžeme sejít i na koupališti,nebo se jinak upečeme. :grinning:
4. srp 2009 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko. Vstávala jsem na ATB a už nějak nemůžu zabrat. :frowning2: Asi jsem už přespalá.
Je mi už trošku líp, ale stejně jsem jak praštěná krumpáčem po hlavě.
Tak já na srazík neee, za 1) nebudu mít tento týden auto a za 2) aby ode mě dětičky něco nechytly, to bych nerada.
Raději spím v obýváku, aby ani Halí nic nechytila, zatím vypadá dobře, tak snad neomarodí.
4. srp 2009 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama •brzy se nám uzdrav!!!! :slight_smile:

Musil:přejeme Ti,aby jsi dnes ,co nejméně kamarádila se záchodem!Mě to jednou potkalo i v parku cestou do práce.
4. srp 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucíí, díky :wink:
4. srp 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama •došly Ti mejlíkem fotečky? :slight_smile:
4. srp 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojtééééé!
Mám koníkovací absťák, manžílek měl 3 týdny dovču, tak jsem nehrozila :grinning:
U nás vše ok, malá roste jako z vody, tedy z mlíčka :grinning:
S Evinkou jsme včera daly super kafčo, v Bondy mile překvapili, že všechna kafíčka, co nabízejí, mají též jako bezkofeinová, takže doporučuji - Caffé&Co. nahoře :wink:
A prý chodíte na koupák v MB? ... Až bude vedro ... Kde Vás najdu? :sunglasses:
Jo a dnes máme 2.lekci masáží s Helenkou, doufám, že ji neprořveme jako tu první :sweat_smile:
Nějaké novinky? :slight_smile:
4. srp 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano :wink: :wink:
Ja jsem odvezla TATKU A JSME SIROTCI :frowning2: :confounded:
4. srp 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi - on se vrátí, neboj :wink: :grinning: :grinning: Kdy se vrátí? :confused:
4. srp 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente •Ahojky,leháváme na koupáku u dětského brouzdaliště.
Neboj,mě poznáš, v plavkách jsem jak plejtvák obrovský a neustále tam honím utíkající dítě smrem k vodě. Jen tak jsem mrkla do Tvého alba, s kočárkem ,co máte vy tam také chodí lidi, kdo ví,zda jste to nebyli i Vy.
4. srp 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sil-no nevim bud v sobotu a nebo v nedeli :wink: :wink: :wink:
Tak nejvetsi velryba bych tam byla asi ja teda si myslim :frowning2: :confounded:
4. srp 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - jestli v tom kočárku byla strčená autosedačka, tak jsme to byli my :grinning: Malá v něm odmítá ležet, páč nevidí ven :grinning: Mě poznáš jednoduše - nejdříve jdou kozy, pak břicho a pak já. A můj manžílek je nenápadný skoro dvoumetrový svalnatější chlápek :grinning:
4. srp 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente •minulý týden jsem tam byl ve středu od14do18h
ve čtvrtek 11 -18h.
v neděli 12:45 - 17.

Mám pocit,že jsem ten kočárek zahlédla na távníku, směrem od brouzdaliště k převlékárnám, prostě na tom trávníku po hřištěm.

nanda • nevymýšlej si,vždy´t jsi zhubla. Za to já jsem stále stejné,né - li horší.
4. srp 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - tak ve středu nebo ve čtvrtek jsme tam byli zhruba ve stejné časy :grinning: Jo a miluju to nealko jahodové mojito, co tam mají :dizzy_face:
4. srp 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente • jéééé,to mě mrzí,že jsem se nepřihlásila.Hahaha :grinning:

jahodové mojito jsem ještě neměla,v sobotu na večerním koupání ho neměli, došel jim totiž jahodový monin.

A ve čtvrtek jsme tam byli s Treperendou a Mischull
4. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No od zítřka mají být pařáky ....
4. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente •zítra dopoledne program máme,ale ve čtvrtek to tedy vidím na koupání.Uvidím,co zítra,třeba vyrazím jen k bazénu na Radouč.
4. srp 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, čtvrtek :grinning:
4. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek