Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
siwama
4. srp 2009
Aníí, klidně už pojeď, jsme všechny vzhůru.
No a s tou velrybou bych se s Tebou hádala. U tchyně jsem se vážila a mám 64 kilo, no fůůůj, jsem teda obezita 😢 😢 😢 .
kDE JSOU TY ČASY, KDYŽ JSEM JEŠTĚ PŘED 5TI LETY MĚLA 49 KILO, chjo.
klouzavka
4. srp 2009
Holky,
jinak diskuzi o kilech a postavách zavírám 8-( ,nebo budu mít ještě depku!
mischali
4. srp 2009
Ahoooooooooooooj děvčátka!!!!

hlásím návrat...už se mi po vás stýskalo 🙂 !!!!!!!!

jak se máte??
nandaautor
4. srp 2009
Ahoj Misch 😉
Dani-kluci se nasnidaji a prijedeme.
Ja jsem jeste pred chvilkou dozehlila zbytek pradla.Ondra uz mi v tom nehrabe,posledne si sahl na rozpalenou zehlicku tak uz se boji 😉
siwama
4. srp 2009
Anííí, OK
claudie
4. srp 2009
nazdárek 🙂

no to si někdo žije koukám...kafíčka v Bondy, mojita na koupáku... 😉 příští léto si budeme taky s váma užívat, to už budeme velký kluci 😉

Míšo, Martínku - ahooj broučci, vítejte doma 🙂 Jaká byla cesta, prospali jste ji alespoň, jak to Martínek snáší tak dlouho v autě? jste opálení, odpočatí, co? Tak fotky stáhnout, zmenšit a honem s nima do alboně, ať my co jsme letos bez dovči se můžeme podívat na moře alespoň na fotce 😉
evinka
4. srp 2009
ahoj,
taky bych vás ráda poznala, ale na koupák si s Ondrou ještě netroufnu. Minule mi srazík nevyšel kvůli porodu, tak snad příště
claudie
4. srp 2009
DOMINIČKOVI - přejeme k svátku všechno nejlepší a spoustu krásných dárečků 😉 /tak mamko, pochlub se co Domi pěkného dostal 🙂 /

evi - neboj, příští rok už se zapojíme do klubu koupajících se mamin a to už se na ten koupák ani nevejdeme kolik nás bude 😎
treperenda
4. srp 2009
Nazdarek maminy 🙂)

Super, jsem rada, ze par mamin se chytlo "srazikove myslenky" 🙂 Upravuji svuj rozvrh a to tak, ze muzu pouze ve ctvrtek, pac v patek se jedeme podivat ke kamaradce do Bele p.B. na malou Anicku.
Tak Klouz ma pravdu, ze na ctvrtek hlasi pekne teplicko, takze je mozny i "srazik" na koupalku 🙂 Me s Eli je to jedno, dostavime se tam, kde bude vetsina🙂 Neee, ale vazne, tak hazim do placu otazku, kdo by mel ve ctvrtek chut se srazit a kde by se radeji srazil (koupalko, spinn a nebo jine navrhy). Tak sup, sup, sup....piste. Cekam reakce tipu: ja maminky XY s detatkem XX bychom se nejradeji sesli tam a tam. 😃 Tak supky dupky na to 🙂
claudie
4. srp 2009
trep - ja maminka XY s detatkem XX bychom se nejradeji sesli tam a tam... Tak takhle nějak jsi si to představovala? 😃 😃 😃 Jo, já vím, jsem vtipná, že? 😃 Ba ne, jen se holčiny pěkně někde sražte a pak povíte jaké to bylo...my na vás budeme s Pepinem vzpomínat a závidět...

ráno to vypadalo venku nič moč a teď se tam dělá zase pěknej hicung....
klouzavka
4. srp 2009
treperenda •Evi,když na rovinu,tak :já maminka Lucka s deťátkem Daidem Kučerou bychom se sešli nejraději na koupališti. Ale jasně,je mi to jedno tak,že přijdu za většinou.
klouzavka
4. srp 2009
mischali •vítej doma,až bude chvilka,písnu mejlík ohledně těch fotek.

Byla jsem na trhu,pak jsem chtěla koupit dobrý chleba v Kauflandu,naházela jsem si věci k sobě a viděla jsem tu šííííléééééně dlouhou frontu,tak jsem jim tam ten nákup nechala. A odešla jsem přes informace.
Dáda mi cestou domů usnul v kočárku a já jdu něco dělat.
nandaautor
4. srp 2009
Holky-tak ja bych se taky rada srazila na koupaku ale u me to teda neklapne :-S Musela bych sebou vzit kluky a to bych se nedoplatila.Ale teda neberte na me ohledy a ja se k Vam pridam jindy.To se neda nic delat 😉 😉 😉
klouzavka
4. srp 2009
nanda •Aní,za Ondru bys neplatila!
treperenda
4. srp 2009
claudi : tsssss 😃 hele, mamino, pockej, az budes mit po 6-ti nedeli.... :-p 😃

nandi: zatim je to jen debata, Klouz preferuje koupak, ale prijde asi i na Spinn. Tobe by se vic libil spinn. Uvidime, co dalsi maminky 🙂

klouz: taky jsme s Eli zasly na trhy (rikala jsem si, ze jsem zvedava, zda se nepotkame)
nandaautor
4. srp 2009
Klouz-jj ja vim ale mela bych sebou i synovce a uz vidim jak zustane jenom u vstupu.Uz vidim jak chteji hranolky a tamto a tamhlento =-) A v neposledni rade si neumim predstavit jak je vsechny tri hlidam u vody.Ondra je malickej tak s tim u brouzdaliste ale to Stepu a Toma bavit nebude tak budou prudit.
No uvidime jeste co se dohodne 🙂 😉
klouzavka
4. srp 2009
nanda • jasný,je to těžký,je tam mnoho lákadel a peníze jen lítají.
nandaautor
4. srp 2009
Klouz-no prave 🙂 😉
No tak Ondrula se uz probudil a tak jdeme zase ven.Jak je venku pekne tak jsme skoro celej den na zahrade a nebo nekde venku.At je doma co nejmene bordelu 😉 🙂
luciejadr
4. srp 2009
Posíláme krásný pozdrav z dovolené :-N

Claudi dík za přání. od maminky a tatínka dostal Fisher price pejska., tka zpíváme o 106, od babi jezdíćí plyšové auto a od známých něoc do vodičky do bazénku.
nandaautor
4. srp 2009
Luci-jeeeeeeeee My samo taky prejeme Domiskovi vse nej,nej k svatku 😉 🙂
nandaautor
5. srp 2009
Ahojj holky,krasne ranko preju 😉 🙂
treperenda
5. srp 2009
Bre dopoledne,
huf....tak uklizeno. Tchanovci mi hlidaji Eli a vzali si i pejska, tak jsem se pustila do restiku a trosku dukladnejsiho uklidu. Jsem sice splavena jako mys, ale mam hotovo (zlata velikost bytu v panelaku, v domku jsem to mela tak na tri hodinky 😞

Mno a koukam, ze k tomu zitrku se nikdo nepridal 😞 Tak s Eli vyrazime na ten koupak, kdyz hlasi teplicko.
Aniii a az zase budes mit cestu do Bolky, tak pisni a sejdeme se - klido i u nas doma (za barakem mame take pekne hriste), kdyz se na srazik nikomu nechce 😞
nandaautor
5. srp 2009
Evi-jj tak jo domluvime se.Ja si ten koupak s tolika detma opravdu nemuzu dovolit no 😞 :-S
Ale hned jak to pujde tak se ozvu 😉
silente
5. srp 2009
Ahojte!

Včera jsem zabudla blahopřát Dominovi, tak to napravuji! Vše nééééééj 😃

Když bude zítra hezky, na koupák určo dorazím, čas ale neslibuji, znáte to 😃

Claudi - proč až příští rok? 😎 My s malou chodíme už měsíc a pohodička. Jednou v hrozným vedru jí manžílek i smočil nožky v brouzdališti, to byl jekot 😃 On přitom totiž podkoupl i prdelku v plínce 😃 😃 😃
nandaautor
5. srp 2009
Sil-taky jsem to dnes cetla 🙂 Ale porad je to krasna predpoved 🙂 🙂
claudie
5. srp 2009
sil - no teprve teď mi končí šestinedělí, takže bych se stejně ještě nekoupala... tak si myslím, že příští léto si to užiju lépe a prcek už se taky bude moci čvachtit v nějakém plivátku 😉 Ale vy si to děvčátka užijte a příště ať manželín Ený plínku nenamáčí 😃
jdu si přečíst tu předpověď co jsi sem dala odkaz...

Evi - když jsi v tom úklidu, nechceš si přijet zauklízet k nám...??? 😃 😃
nandaautor
6. srp 2009
Ahoj holky-krasne slunickove vyhrate rano 🙂 🙂
U nas to pres okna tak pali =-) :-N
treperenda
6. srp 2009
Veru: 😃 to vis, ze jo.....jsem v tom nasla "smysl zivota" 😃

Jinak tedy dobre ranko vsem. Uz jsme s Eli zvladly i nakoupit v Albertu a ted uz snad chrupka. Venku bude opravdu nadherne, takze huraaaa na koupak 🙂
mischali
6. srp 2009
Zdravím...
škoda že to pořádáte na koupáku...ale snad příště se k vám přidáme 🙂