• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Aníí, klidně už pojeď, jsme všechny vzhůru.
No a s tou velrybou bych se s Tebou hádala. U tchyně jsem se vážila a mám 64 kilo, no fůůůj, jsem teda obezita :cry: :cry: :cry: .
kDE JSOU TY ČASY, KDYŽ JSEM JEŠTĚ PŘED 5TI LETY MĚLA 49 KILO, chjo.
4. srp 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
jinak diskuzi o kilech a postavách zavírám :rolling_eyes: ,nebo budu mít ještě depku!
4. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooj děvčátka!!!!

hlásím návrat...už se mi po vás stýskalo :slight_smile: !!!!!!!!

jak se máte??
4. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Misch :wink:
Dani-kluci se nasnidaji a prijedeme.
Ja jsem jeste pred chvilkou dozehlila zbytek pradla.Ondra uz mi v tom nehrabe,posledne si sahl na rozpalenou zehlicku tak uz se boji :wink:
4. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí, OK
4. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :slight_smile:

no to si někdo žije koukám...kafíčka v Bondy, mojita na koupáku... :wink: příští léto si budeme taky s váma užívat, to už budeme velký kluci :wink:

Míšo, Martínku - ahooj broučci, vítejte doma :slight_smile: Jaká byla cesta, prospali jste ji alespoň, jak to Martínek snáší tak dlouho v autě? jste opálení, odpočatí, co? Tak fotky stáhnout, zmenšit a honem s nima do alboně, ať my co jsme letos bez dovči se můžeme podívat na moře alespoň na fotce :wink:
4. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
taky bych vás ráda poznala, ale na koupák si s Ondrou ještě netroufnu. Minule mi srazík nevyšel kvůli porodu, tak snad příště
4. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOMINIČKOVI - přejeme k svátku všechno nejlepší a spoustu krásných dárečků :wink: /tak mamko, pochlub se co Domi pěkného dostal :slight_smile: /

evi - neboj, příští rok už se zapojíme do klubu koupajících se mamin a to už se na ten koupák ani nevejdeme kolik nás bude :sunglasses:
4. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek maminy :slight_smile:)

Super, jsem rada, ze par mamin se chytlo "srazikove myslenky" :slight_smile: Upravuji svuj rozvrh a to tak, ze muzu pouze ve ctvrtek, pac v patek se jedeme podivat ke kamaradce do Bele p.B. na malou Anicku.
Tak Klouz ma pravdu, ze na ctvrtek hlasi pekne teplicko, takze je mozny i "srazik" na koupalku :slight_smile: Me s Eli je to jedno, dostavime se tam, kde bude vetsina:slight_smile: Neee, ale vazne, tak hazim do placu otazku, kdo by mel ve ctvrtek chut se srazit a kde by se radeji srazil (koupalko, spinn a nebo jine navrhy). Tak sup, sup, sup....piste. Cekam reakce tipu: ja maminky XY s detatkem XX bychom se nejradeji sesli tam a tam. :grinning: Tak supky dupky na to :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep - ja maminka XY s detatkem XX bychom se nejradeji sesli tam a tam... Tak takhle nějak jsi si to představovala? :grinning: :grinning: :grinning: Jo, já vím, jsem vtipná, že? :grinning: Ba ne, jen se holčiny pěkně někde sražte a pak povíte jaké to bylo...my na vás budeme s Pepinem vzpomínat a závidět...

ráno to vypadalo venku nič moč a teď se tam dělá zase pěknej hicung....
4. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •Evi,když na rovinu,tak :já maminka Lucka s deťátkem Daidem Kučerou bychom se sešli nejraději na koupališti. Ale jasně,je mi to jedno tak,že přijdu za většinou.
4. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •vítej doma,až bude chvilka,písnu mejlík ohledně těch fotek.

Byla jsem na trhu,pak jsem chtěla koupit dobrý chleba v Kauflandu,naházela jsem si věci k sobě a viděla jsem tu šííííléééééně dlouhou frontu,tak jsem jim tam ten nákup nechala. A odešla jsem přes informace.
Dáda mi cestou domů usnul v kočárku a já jdu něco dělat.
4. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky-tak ja bych se taky rada srazila na koupaku ale u me to teda neklapne :confounded: Musela bych sebou vzit kluky a to bych se nedoplatila.Ale teda neberte na me ohledy a ja se k Vam pridam jindy.To se neda nic delat :wink: :wink: :wink:
4. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •Aní,za Ondru bys neplatila!
4. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi : tsssss :grinning: hele, mamino, pockej, az budes mit po 6-ti nedeli.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

nandi: zatim je to jen debata, Klouz preferuje koupak, ale prijde asi i na Spinn. Tobe by se vic libil spinn. Uvidime, co dalsi maminky :slight_smile:

klouz: taky jsme s Eli zasly na trhy (rikala jsem si, ze jsem zvedava, zda se nepotkame)
4. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-jj ja vim ale mela bych sebou i synovce a uz vidim jak zustane jenom u vstupu.Uz vidim jak chteji hranolky a tamto a tamhlento :confused: A v neposledni rade si neumim predstavit jak je vsechny tri hlidam u vody.Ondra je malickej tak s tim u brouzdaliste ale to Stepu a Toma bavit nebude tak budou prudit.
No uvidime jeste co se dohodne :slight_smile: :wink:
4. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda • jasný,je to těžký,je tam mnoho lákadel a peníze jen lítají.
4. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-no prave :slight_smile: :wink:
No tak Ondrula se uz probudil a tak jdeme zase ven.Jak je venku pekne tak jsme skoro celej den na zahrade a nebo nekde venku.At je doma co nejmene bordelu :wink: :slight_smile:
4. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posíláme krásný pozdrav z dovolené :sweat_smile:

Claudi dík za přání. od maminky a tatínka dostal Fisher price pejska., tka zpíváme o 106, od babi jezdíćí plyšové auto a od známých něoc do vodičky do bazénku.
4. srp 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jeeeeeeeee My samo taky prejeme Domiskovi vse nej,nej k svatku :wink: :slight_smile:
4. srp 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojj holky,krasne ranko preju :wink: :slight_smile:
5. srp 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre dopoledne,
huf....tak uklizeno. Tchanovci mi hlidaji Eli a vzali si i pejska, tak jsem se pustila do restiku a trosku dukladnejsiho uklidu. Jsem sice splavena jako mys, ale mam hotovo (zlata velikost bytu v panelaku, v domku jsem to mela tak na tri hodinky :frowning2:

Mno a koukam, ze k tomu zitrku se nikdo nepridal :frowning2: Tak s Eli vyrazime na ten koupak, kdyz hlasi teplicko.
Aniii a az zase budes mit cestu do Bolky, tak pisni a sejdeme se - klido i u nas doma (za barakem mame take pekne hriste), kdyz se na srazik nikomu nechce :frowning2:
5. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jj tak jo domluvime se.Ja si ten koupak s tolika detma opravdu nemuzu dovolit no :frowning2: :confounded:
Ale hned jak to pujde tak se ozvu :wink:
5. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Včera jsem zabudla blahopřát Dominovi, tak to napravuji! Vše nééééééj :grinning:

Když bude zítra hezky, na koupák určo dorazím, čas ale neslibuji, znáte to :grinning:

Claudi - proč až příští rok? :sunglasses: My s malou chodíme už měsíc a pohodička. Jednou v hrozným vedru jí manžílek i smočil nožky v brouzdališti, to byl jekot :grinning: On přitom totiž podkoupl i prdelku v plínce :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sil-taky jsem to dnes cetla :slight_smile: Ale porad je to krasna predpoved :slight_smile: :slight_smile:
5. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sil - no teprve teď mi končí šestinedělí, takže bych se stejně ještě nekoupala... tak si myslím, že příští léto si to užiju lépe a prcek už se taky bude moci čvachtit v nějakém plivátku :wink: Ale vy si to děvčátka užijte a příště ať manželín Ený plínku nenamáčí :grinning:
jdu si přečíst tu předpověď co jsi sem dala odkaz...

Evi - když jsi v tom úklidu, nechceš si přijet zauklízet k nám...??? :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne slunickove vyhrate rano :slight_smile: :slight_smile:
U nas to pres okna tak pali :confused: :sweat_smile:
6. srp 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru: :grinning: to vis, ze jo.....jsem v tom nasla "smysl zivota" :grinning:

Jinak tedy dobre ranko vsem. Uz jsme s Eli zvladly i nakoupit v Albertu a ted uz snad chrupka. Venku bude opravdu nadherne, takze huraaaa na koupak :slight_smile:
6. srp 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím...
škoda že to pořádáte na koupáku...ale snad příště se k vám přidáme :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek