• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Ahoj holky-krasne rano.Noc u nas nic moc a do toho kaslal Steapnek tak jsem jak prejeta :frowning2: :confounded: :confounded:
Verko-me ted rano doslo za v tu stredu muzu jenom dopoledne pac odpol.vedu to Klubicko.Tak jewstli se Ti hodi odpol.streda a nebo pak patek celej den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2009 v 06:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,
takže u nás noc strašná, od dvanácti byla Emule vzhůru budil ji kašel, vypadá to na klasickou laryngitis, tak ji zkusím nacpat práškama (zatím jen homeo) a snad to zvládnem bez dr....
já jsem vyloženě vyspalá...
Aní - tak ať u dr. dobře pořídíte!
2. bře 2009 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, a´t se Vám ratolesti brzy uzdraví!
2. bře 2009 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko luci propisek máme doma habaděj donesu a oznámení tu taky mám jak svoje tak kamarádů :wink: tak za týden v to pondělí ti to dám ju?
2. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno!

Nandi - koukám, že nemoci si Vás oblíbily :unamused:

Jinak hlásím, že páteční ples super, v sobotu jsme byli na Kurýr 3 (taky super! fakt krásněj chlap :dizzy_face: ) a včera na večeři na Klokočce.
Navíc mám dnes pondělí a zítra vlastně hned pátek, páč ve středu jedeme do těch Alp :dizzy_face:
2. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné dopolko :slight_smile:
2. bře 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holkýýý, tak vás zdravím po víkendu. :wink:
Odpočinutá a plná energie :sweat_smile:
2. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
silente my byly v sobotu v Dobrovici na chatě tak jsem na tebe myslala. Ty bydlíš tam někde u tý odbočky na Jabkenice ?
2. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, která dnes přijedete na obýdek?????????????????
Dělám pro nás kuře tabasco ( budu mít asi teď někdy narozky, a tak si dáme dobrou véču), jinak knedlíčkovou polívku ( tu Halí miluje) a játrovou omáčku s rýží. Zelný salát a pít budeme nevím co :confused:
2. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
mischali • Ahoj, uvidíš, jak má manža fotbal a můžeme vyrazit na jumping.
Nebo tay chodím ST 19 - 20, Ne 18-19h do Sparingu, je to step aerobic kombinovaný s posilováním ( činky )
2. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Píšu véču, proože manžílekjaksi na oběd domu nejezdí :frowning2:
2. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
siwama • ak asi někdy? Tak to práskni. Kdy!
2. bře 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Klouzvka-ten step s činkama zní taky dobře...ale ty už jsi namakaná co :slight_smile: já jsem léééta nic nedělala, ať před tím jsem hodně posilovala ( dělala jsem gymnastiku ) tak teď abych to zvládla
2. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
siw kdy kdy kdy kdy kdy kdy kdy kdy kdy kdy kdy kdy kdy kdy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tady s tajnůstkářstvým neobstojíš :grinning: já mám narozky za dva týdny :wink: to jsme obě rybičky
2. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ono mi to semnepíše :frowning2:
2. bře 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
áááá, už jo.
Markétko, až v sobotu. Bude mi 21 :slight_smile: , ale 2x :grinning:
A to jídlo dělám na dnešek,mám na to už takovou dobu chuť. Na sobotu bude br. salát a něco k tomu :grinning:
2. bře 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
siw já mám 16. března čtvrtstoletiny :sweat_smile:
2. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to je krásný věk!!!!!
To říkám, že jsem tady nejmladší :grinning: . Až mě bude pětadvacet, mhhh
2. bře 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ono to uteče na ymoje pětadvacetiny, pak už holky snad nebudete žádná kojit, nebo těhotná a dáme si společně do nosu :grinning:
2. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
co vy na to ??????????????????? :wink:
2. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Musilka...tak to je věkem blížím k tobě :slight_smile:
2. bře 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty vado, takovej dlouhej přísvěk jsem napasala a nejde přidat, takže znova a ve zkratce!
V pátek jsem byla na Líbáš jako Bůh - fakt super, šla bych klidně znova

Daní: tak kdy teda :wink: Ty ale děláš chutě, hned bysme se klidně nechali pozvat :grinning: :grinning:
Musil: budem držet palečky
Káti: tak to přijedem až příští týdsen, co?? Když Emulce naní dobře.
Teď se chystáme na plavčo, ale vůbec se mi nechce, páč jsem to dostala a jsem nafouklá jako balón!!
2. bře 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
mischali •na to cvičení ve Sparingu je potřeba se předem nahlásit, protože je kapacita 15 lidí, aby jsme se tam nemačkaly.
Namakaná nejsem, Nikdy jsem nebyla hubená a stále se mě drží kila po porodu.Nikdy jsem výkonně nesportovala. Ráda jinak chodím pěšky a jezdím na kole. V Jičíně jsem chodila dost na spinink, ale nějak mě pak nabyly stehna, tak to te´d raději ne.
2. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
klouzavka- na spinn nechci protože přesně po něm nabíhaj nohy...já teda hodně sportovala ale jak už roky nic nedělám, tak jenom potřebuju zase všechno zpevnit ( prsa, břicho, zadek ) a hlavně taky na chvilku vypadnout z toho domácího kolotoče a užít si taky něco sama
2. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
mischali •Já na spinink taky nepůjdu!!!
Hlavně si u cvičení odpočinu a zpotím se, mám ráda akční pohyb, joga mě moc nebere!
2. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak teda 7.3.
A na baštu klíďo přijeďte, jen dejte vědět :wink:
2. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Klozavka-jj na to se těším, to mi chybí..to že makáš, zpotíš se a víš že děláš něco pro sebe :slight_smile:
2. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Daniiiii-tak az k nam pojedes tak jatrovku do kastrulku-beztak je mam jeste u Tebe misticky po Areckovych dobrutkach co si od nas odvezl.Tak at nejedes s praznou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
hele holky uvařte mi taky něco a dovezte páč já jsem ještě v peřinách a jdu až na noční a to mě chytne o půlnoci žravá a jsem v koncích :grinning:
2. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Aníí, jasan, přivezu!!! Rýži si uvaříš, nebo mám přivést. A polívku chceš taky???
Myslím to vážně, přivezu!!!!!!!!!!!!!!!!
2. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek