• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Dobré ránoooo!!!!!!

mischali:On se nikdo kromě Aničky na srazík nepřihlásil,tak že vlstně,žádný sraz není. Já s Evčou jdeme na koupák, chodíme tam většinou,když je teplo.
6. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja jsem hodila sekacku do trouby a oloupala brambory .Kluci uz jsou v bazenu tak jeste vysaju a jdu za nima :wink: Me to teda taky mrzi-jeste to promyslim a prepocitam.Tolik bych se rada na to koupaliste podivala.Uvidim,kdyztak mam cislo na Evicku tak cinkmu kdyby jsme se tam ukazaly :slight_smile: :wink:
6. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •uvidíš,rádi Vás uvidíme.Třeba bude i na koupálku Silente s rodinou.
6. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali: tak dorazte za nami na koupak - aspon bychom se konecne poznaly osobne :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja jdu na zahradu za klukama a tam to promyslim.Kdyz tak cinknu Evince.Prijeli by jsme ale az tak po O a az se Ondrula probudi :wink: V kolik tam asi tak budete?
Jj,ja jsem cetla ze tam mozna bude-pochovam si konecne miminko :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda • jedeme v 10:50busem,minule jsem domů jela v18h.

treperenda •už jsem to Mischalli psala do IP.
6. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno!
Tak hlásím, že s Ený určo dorazíme, vidím to kolem poledne. Budu mít modré šaty. Jo a na kočárku máme nepřehlédnutelnou SPZ :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2898480&vReferer=%2Fphotos%2Fsilente
Tak koukejte mávat :grinning:

Claudi - taky se těším, až se za rok bude malá rochnit v tom plivátku :dizzy_face:
6. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi: Ok, budu na prijmu :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukam tady pusto prazdno :wink: Holky si uzivaji kouopaku a my jsme nakonec ani nedorazily pac volal tatka ze asi dnes prijede.Tak se na nej tesime.Ale ja si myslim ze by jsme asi stejne nedojeli pac bych musela vzit Maxika synovce,syna od brachy a uz by jsme se ani nevlezly do auta-nemam mikrobus :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, uzivaly jsme koupaku a poradneho "babince". Dorazila Silent a tak jsme s Klouz poznaly jeden z nasich nejcerstvejsich prirustku a musim rict, ze je moooooc pekna a hlavne strasne moc hodnoucka, vid Silente? :grinning: Krome nas dorazila jeste jedna kamaradka od Klouz a pak se pridala jeste dalsi, takze to byla pekne vydarena akcicka. Eli padla do pelisku hnedle po veceri a chrupka (dokonce ji nevadi ani sousedi, kteri prestavuji koupelnu - me teda nastvali, pac na balkone rezou itongove tvarnice a je z toho mraky prachu a ja tam susim pradlo, ze:frowning2: Mno, takze zitra ho seberu a dam znova prat - chjo chjo chjo :frowning2:((((
6. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-tak hlavne ze jste si to uzily :wink: :slight_smile:
Nam opravdu prijel tatka tak sel uspat Ondrulu a kluci uz sli taky spinkat.Tak snad bude uz klid :slight_smile:
Tak to by me sousedi taky pekne nasr...... :angry: :angry: :angry:
6. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi: jo jo, v pohode.
6. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Myslím,že jsme si to na koupálku užili.
Silente,jsem ráda že jsem Tebe a Ený poznala.Díky Dádovi jsme si moc nepokecaly,je stále v pohybu.Moc se za to omlouvám.
Cestou domů nám v buse usnul,manžel ho dal do postýlky a ještě teď od 18:45spí.
6. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nas se taky chrupka :wink:
Prijel tatka tak si ho uzivam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koukly jsme na Arabelu 1 a pomazeme do pelisku :sweat_smile:
Super ze jste si to uzily a ja doufam ze to konecne klapne a budu se s Vami taky moct konecne sejit :confused:
Dobrou noc :sweat_smile: :pensive: :pensive:
6. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano vsem preju.Dnes ma byt opet paracek :slight_smile: :wink:
7. srp 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne rano:slight_smile: Zase to vypada na nadherny den (Klouz, opet hlasi jasno :grinning:), tak doufam, ze si ho poradne uzijete. Elinka prave usnula a tak mam trosku casku na PC. Muzete juknout, co ta nase certice vcera vyvadela :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=B3p6Og_XglA

Odpoledne jedeme za tou malou Anickou, tak uz se moc tesim a doufam, ze ji Eli nebude projevovat tak hlasite sympatie, jako vcera Eny od Silent......chudak Eny na to nebyla pripravena a tak se nam ji podarilo rozplakat :frowning2: Promin, Eny a Sil, uz s Eli pracujeme na jemnejsim pristupu :grinning:
7. srp 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ženy :dizzy_face: včera jste mě namlsaly koupálkem že jsem dokopala manžu ať mi odkryje bazen a budu se dneska taky cákat :dizzy_face:
7. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-video krasny.To je lumpicek :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Market-jeeeeeeee koukej se koupat,vsak uz se ty vedra blizi do finale.Pristi tyden hnus :frowning2:
7. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi no popravdě už se docela i těšim na ten¨hnud páč v tomhle vedru jsou ty nevolnosti mnohem horší :pensive:
7. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
dneska jsme byli s Ondráškem v Krči na plicním. Museli mu tahat hnis z uzlinky, která se mu zvětšila jako reakce na očkování TBC. :frowning2: Snad se mu to neudělá znovu. Máme díky tomu odklad s dalším očkováním.
7. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás v Rejšicích je zítra pivobraní, nejedete sem někdo?
7. srp 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-ja jsem to poslouchaLa na Jizere.Drive jsem tam jezdila :wink:
Ale bohuzel zitra se na Petkovech vybiraji brambory :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi já bych ráda přijela ale s tím mým zeleným ksichtem by na mě nebyl moc pěkný pohled :grinning:
8. srp 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
Užívejte sobotu, já razím do práce :frowning2:
8. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasny slunickovy den :wink:
Daniii-nic si z toho nedelej ja jdu zase vybirat brambory :frowning2: :confounded: :angry:
Tak se loucim a valime ahoooooooooooj :slight_smile: :wink:
8. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno!
Já za chvíli razím k babičce, uvařila nám oběd, tak si ho musím aspoň vyzvednout :grinning:
A na pivobraní dorazíme :dizzy_face:
8. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodila jsem do alba fotku, jak Ondra dneska v noci usnul, brouček :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak my jsme na jednom poli vybraly brambory a byli jsme na navsteve a ted uz jsem vykoupana a nachystana na zabavu :wink: :wink: :wink:
8. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeste jsem jukla mARKETCE DO CINSKEHO KALENDARE CO BUDE MIT ZA MIMISE A VYCHAZI MI KLUK :slight_smile:
Teda jestli ji je 25 let ale to tusim ze jo a otehotnela v cervnu :confounded: :confused: I kdyz nevim jak to bude kdyz meli mrazacky z jineho mesice ale ted to mam takhle :wink:
Tak se loucim snad za chvilku vyrazime-ahooooooj :slight_smile: :wink:
8. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

zdravím všechny maminy a dětičky:slight_smile:
máme doma od čtvrtka na prázdninách dvě neteře, takže jaksi není čas na PC a když je čas, tak se nechytám, bo jedna sedí u noťase a druhá u pevného a třetí PC teda fakt doma nemáme :grinning: Teď se šli /spolu! :grinning: / koupat do vany, tak jsem noťas mohla ukořistit...

Trep - úúúžasné video s Eli a její novou postýlkou - stolkem :grinning: :grinning: Je to holka šikovná a musíte si s ní fakt krásně užívat :slight_smile:

Evi - tak jste s Ondrulkou na to museli až do Krče, jo? Hlavně, že je vše v pořádku... Ondrášek je prďáckej jak usnul s ručkou ležérně přes mantinel :grinning: :grinning: Někdy je to sranda co se těm prckům podaří, že? :grinning: :grinning:

tak se zase rozloučím, mějte se hezky a dobrou noc :wink:
8. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek