• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Nandi, tak to jsem opravdu zvedava, jakeho pohlavi bude novy "konicek Musilacatko", pac me a svagrove se narodily uplne opaky od toho, co tvrdil cinsky kalendar :grinning:
9. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tedy dobre rano vsem:slight_smile: Vcera jsme byli na chaloupce, takze suprackej den. Eli tam mela bazenek a uzivala si bezplenkove odpoledne, takze byla max. spokojena (lozila po trave, sup do bazenku, sup na houpacku....mno proste pohodicka takova, ze se ji vubec nechtelo domu a vecerni uspavani byly zase po hodne dlouhe dobe galeje :frowning2: Nicmene spala do 6:00 a to je snad rekord :grinning:
Tak krasnou slunecnou nedeli vsem. Pa pa
9. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ! No koukali jste dobře ale nevim no my si spíš všichni doma myslíme že je to holčička :grinning: Já mám vnitřní tušení už od začátku a Jenda mi taky furt tvrdí že holka tak nevim je nám to jedno ale vnitří tušák tu je :sweat_smile:
9. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil, pak by si potrvdila "moji teorii" obraceneho cinskeho kalendare :slight_smile: Ale presne, jak jsme rikali mi, je nam to jedno, hlavne, at je to zdrave :slight_smile: A co jinak? - stale je Ti tak moc spatne?
9. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem vlastne jukla, ze uz jsi 11tt, tak snad se to 12tt opravdu zlomi a zacnes si tehu uzivat plnymi dousky. Moc drzime palecky.
9. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep no já doufám že se to přehoupne do druhého trim a trochu se to zklidní páč už je to fakt vyčerpávající. Nemůžu nikam jít do krámu nebo ke kámošce páč bych to tam nahodila radši sem jen doma teda spíš venku na terase na lehátku tam je mi moc fajn ale žaludek v krku mám pořád. Včera to trvalo skoro do jedenácti do večera pořád jsem čekala že poběžim. Ale je fakt že zas krom toho blití mi nic není žádný křeče nebo tak jako maj třeba jiný holky. To by mě děsilo víc než ten můj žaludek. taky hodně spím většinou i dvě hoďky přes den a večer jdu zas brzo :sweat_smile: Zítra poprvé po dvou měsících brzo vstávám musím na krev na šestou hodinu tak mi držte palce ať se jim tam nesložim :sweat_smile:
9. srp 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Tak mame zavareny okurky a uvidime jestli toho bude jeste vic :confused: :sweat_smile:
Evi-no a me to zase vyslo u obou kluku uplne presne a kamoskam taky.Tak uvidime-je to proste 50 na 50 :confused: :sweat_smile:
Market-tak to jsem zvedaVA-me prijde ze z IVF+KET jsou vetsinou kluci :confused: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi, tak uvidime, zda Musilcatko bude holcicka ci kluk jak buk :grinning: Tak ci tak, oslavit by se to melo poradne, ne? :slight_smile:
Jinak ja jsem vcera zavarovala leco (resp. zeleninovy zaklad) a v tydnu se chystam na svesticky z nasi zahradky (tipuju to na povidla, komputek a mozna presnidavku pro Eli).

Nandi, vim, ze take hodne peces, tak dneska jsem delala strasne rychly dezertik, ale byl naprosto vyborny (ovoce s jakoby drobenkou a k tomu se serviruje kopecek vanilkove zmrzlinky - bajecne, rychle), tak kdyz budes chtit receptik, tak pisnu do IP, ju?

Pa pa, jdu se trapit (depilovat nozky :frowning2:(
9. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám jak se tady zaváří všechno co jde :grinning: Já to letos moc nehrotím, ale máme už zavařeno pár sklenic angreštu /Pepa ho má rád, já moc neee/ a okurky nás teprve čekají :wink:

trep - mám také zájem o super rychlý receptík na dezert...já teď právě vybírám to co upeču podle toho jak je to rychlé, čím rychlejší tím lépe :grinning: :wink: Nožky si pěkně vydepiluj, budeš je mít heboučké jako miminko prdelku :grinning: Já jsem letos na depilátor nějak zabudla a holím na mokro...

malé musilátko ať je klučík nebo holčík to je jedno, hlavně aby vše bylo v pořádku a mamina s tatínkem byli šťastní rodičové, že jo? :slight_smile:
9. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jasny posli rada vyzkousim. :wink:
A ja posilam recept na super rychly svestkovy kolac-super testo nam,nam :wink:
http://www.mamincinyrecepty.cz/moucniky-na-plechu-rezy/rychly-svestkovy-kolac
9. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji krásnou a klidnou dobrou noc
9. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano:slight_smile:
nandi + claudi - IP

Jeee, tak nase "houkatko" si zada mou pritomnost :grinning:
10. srp 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne slunickove rano :slight_smile: :wink:
Evi-dekuji,vypada to zajimave.Jen namlit ty mandle :grinning: A koupit zmrzku :slight_smile: :wink:
10. srp 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elinka spinka, maminka ze sebe stihla udelat clovicka, takze az se probudi, tak vyrazime do mesta.

Nandi, mandle budou lepsi na platky, ale v podstate by to slo asi i s mletymi liskaci atd.
10. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko tak krevku mám úspěšně za sebou bez blití i bez omdlení :dizzy_face: :sweat_smile: ještě abych takhle dobře snesla příští týden UZ u Sochůrka :sweat_smile:
10. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem vás dočetla (jen poslední 2stránky a koukla na videa a fotečky) a jsem ráda že u musil je vše v pořádku :d a že Claudí stále srší s dobrou náladou :o). kdy ti končí 6nedělí,?,

jiank u nás nic nového. stále nic neumíme :o)
10. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den přeji :grinning:
10. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-tak vidis jak krasne jsi to zvladla :wink: Za chvilku jsi za vodou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja jsem udelala cocku a za chvilku jdeme ven,jeste jsem povesila pradlo a pujdu vysat :slight_smile: :wink:
10. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no u nás už taky po o, a chystáme se autobuskem do MB, tam si vezmeme u taťky auto a jedeme s Halí a s Dančou na dámskou jízdu. Kouknout do Aska, do Kika, do Hypky atd.
10. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím, neměl byste někdo na půjčení černý svetřík na knoflíčky? nejlépe 36/38? koncem týdne jedu na pohřeb
10. srp 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja mam svetrik sice na zip a i docela peknou halenu-taky jsem ji mela tatovi na pohreb ale mam vsechno veliky.Byla by jsi jako hastros :frowning2: :confused:
10. srp 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, bohuzel nemam :frowning2:
10. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
misch upřímně asi bych vyhrabala z podzimního oblečení. ale jak píše Aní.. byla by jsi v mém jak hastroš. max sako by ti mohlo sednout (koupila jsem ho v 18letech a mám ho slim). je dost uzké a měla by jsi ho pod kolena jako balonák.
10. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar bazar :slight_smile:

mish - taky nemůžu sloužit...velikost 36-38 jsem měla asi před sto lety ....

lucko - jak jako nic neumíte? já myslím, že toho umíte až až, ne? Co takhle třeba jak se Domi krásně směje, rád se koupe a já myslím, že toho je ještě hafo... :wink: 6ti nedělí mi skončilo minulé pondělí, takže sláva a hurá...Taky jsem se už byla 3x koupat...to bylo žůůůžózní :slight_smile:

trep - díky za receptíka, zdá se to být teda fakt mňam, mňam... Asi brzy spáchám takovou dobrotu, ať jsme tlustý na tři prsty... :wink:

dančo - co jste na dámské jízdě pokoupily? jsou už nějaké letní slevy?

musil - tak vidíš holka, že se dá žít i bez blinkání... :grinning: tak abych to nezakřikla, to bych nerada :wink:
10. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem utíkám od učení, kdybyste měl někdo recept, jak dostat do hlavy 10stran textu+8stran letopočtů, tak sem s ni
jinak jsem dneska koukala jak vejr v CA, já tam du, že koupim Kuboušovi ještě jednu kšiltku, když jednu vyperu, tak ať má co na hlavu, a oni už tam maj zimní vesty, svetry teplý, atd...
10. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishul dobré zjištění v CA :grinning: já na dovču sháněla kratasy před 10dny a dívali se na mě divně :rolling_eyes: no za chvíli budeme kupovat sánky :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: což o to, to já bych mu už nakoupila na zimu na MMb, dokud je to levný, ale copak já vim jakou velikost? :sweat_smile: synáček roste jak když ho hnojí :grinning: a nerada bych v půlce zimy kupovala další oblečení
10. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi vykládej. v 5měs jsme měli 67,5 tak jsem si říkala supr, na zimu bude 80. houby. v 6měsících máme 2. opět vyrostl o 4cm za měsíc. dojal mě doktor .o))) atkže nic doředu si nekoupím. už 2 bundy na podzim a zimu nevyužijeme. a byli tak krásné když jsem je kupovala. ale jedině že by je nosil ted :o)))
10. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi měli na roce 82 a tedˇmu dávám 92 a některá už je mu malá, příští týden jdem na kontrolu, tak uvidim, ale na zimu to vidim na 104
10. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mám i na quelle vybraný zimní věci, tam je to 98/104, to by mohlo na tu zimu bejt
10. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek