Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
mishulle
10. srp 2009
Sil: až tu budeš - nevíš něco o Raduš? nemá už mimčo?
nandaautor
11. srp 2009
Ahoj holky 🙂
Jeeeee vy mate teda habany-me jeste klidne Ondrulka nosi 80 vel. 😉 Davam mu teda i 86 ale muze i mensi-hlavne bodycka 😉 Tak ja si myslim ze tak na zimu bude mit tu 86-92 vel. 🙂 🙂 🙂
siwama
11. srp 2009
ahoj holky, krásný den
siwama
11. srp 2009
No dámská jízda se nám včera líbila 😉 Když nepočítám korunky, který jsme utratily za pití a něco ňam, tak jsme utratily 15,- 😃 Halí si vybrala bublifuk 😃
Misch, mám černé sáčko, krátké i delší, kdyby jsi potřebovala, ale svetřík nemám.
musilka
11. srp 2009
Nazdárek teda holky já už chci taky nakupovat zatím furt jen okukuju 😃 chci to nechat až tak po tom dvacátým týdnu. Já mám dneska uklízecí den pustila jsem se do skříně vyházela jsem mega pytel věcí co nenosim a manža to zejtra odveze. Ještě utřu prach a ložnice bude jak ze škatulky. Pak se pustím do obýváčku a zejtra kuchyň nějak se mi tam nastřádal bordel v šuplikách tak to musim přebrat a vyházet. Potřebuju se něčim zabavit vždycky půl hoďky makám a pak si jdu dát na chvíli nohy nahoru jedu pomalu ale jistě 😃
nandaautor
11. srp 2009
No a nam tatka odjel do Ase-tak jsem zvedava jestli se do zitrka vrati =-)
Ja dnes delam leco a tak bude asi do zitrka 🙂 😉
Dani-tak to jste se praskly pres kapsu 😉 🙂
Market-hlavne opatrne 🙂 x-)
bewe
11. srp 2009
Hlásím, že jsme z Chorvtska dorazili dneska v půl čtvrté ráno, jdem se najíst a spát... pak dodám fotečky... tak dobrou
nandaautor
11. srp 2009
Ahoooj Klarco-tak hlavne ze jste v poradku dojely 😉
treperenda
11. srp 2009
Miso, tak jsem si jeste vzpomela na jeden svetrik a nedalo mi to a zahrabala ve skrini a je na svete. Muzu Ti ho tedy pujcit, ale urco by to chtelo, aby sis ho nejdriv zkusila (nikde jsem nenasla listecek s velikosti).
mishulle
11. srp 2009
jé trep to by bylo fajn, ozvu se
siwama
11. srp 2009
ahoj Klárko, no tak jak bylo??????????
silente
11. srp 2009
Ahojte!

Klouz - tady Davídek z koupáku:
http://uloz.to/2271344/davidek-060809.zip
😉
musilka
11. srp 2009
Holky dotaz začínám okukovat kam bych začla chodit na těhu cvíčo dáte mi nějaký tip ???? Nějak nemám přehled :-|
mishulle
11. srp 2009
musil: Buď se dá chodit za bývalé kino OKO, nebo holky chodili do Galatey
mishulle
11. srp 2009
nebo snad přímo v porodce
treperenda
11. srp 2009
Musil, ja chodila na cviceni na balonech do jesli vedle ZS, kousek od nynejsich hasicu.
mishulle
11. srp 2009
jé nandi, vy máte neštovice, to je mi vás líto, prý na ně pomáhá tea tree olej
siwama
11. srp 2009
Aníííí, vy máte neštovice??????????????????????????????????? =-)
siwama
11. srp 2009
Já to nikde nevyčetla, jsem blbá, nebo nevidím????????? =-) =-) =-) =-) =-)
mishulle
11. srp 2009
klouzavka
11. srp 2009
Ahoj holky,
pár dnů jsem tu nebyla. V pátek jsem odjela do JC a neplánovaně jsem se vrátila,až dnes.
Ve čtvrtek/možná už zítra k večeru/ odjíždíme do neděle s partou na chatu kousek od Vimperka,máme to pojatý,jako prodloužený rodinný víkend s dětmi.Kromě našeho Dády tam bude o rok starší Adam a dále roční ¨klučina taky jménem Adam.Chystáme se výletit pěšky a i na kole.

Zítra toho mám moc.Ráno chci jít k doktorce své obvodní mám asi nějaké problémy s tlakem,či co,přesně nevím,pak musím ještě něco zařídit,čeká mě velký nákup na chatu,pak musím zabalit atd... Luboš má zítra dovču,tak si právě chci oběhnout tu doktorku a další jiné zařizování.

Je mitu trošku smutno.Na chatu jedeme sice s Dádou,ale bez Kulíška,ten zůstal u našich,bylo to divný,nebylo jít s kým večer na Radouč.

nanda:je mi Vás líto,brzy se uzdravte.

Luciejadr:jak to,že nic neumíte, neponižuj Domina, myslím,že toho umí dooost,je kluk šikovný.Každé dítko je originál a individuální,každý umí něco dříve a něco později,než jeho vrstevníci,ale prosím,nesrovnávejjjjj!

Silente:MOOOOOOOOOOOOOc,díky za fotečky,nádhera,holka šikulka.
nandaautor
12. srp 2009
Ahoj holky 😉
Neeeeeeeeeeeeeeeee,nemame 😃 Jen jsem holkam u nas na diskuzi ukazovala jak vypadaji.Maji u svych deticek podezrenio 😉 Stepanek je mel v lednu 🙂
bewe
12. srp 2009
Ahojky holky. Tak jsem to tady konečně tak nějak spacifikovala, ale prádla je ještě halfo...
Do galerky jsem dala nějaké fotky, tak mrkněte....
luciejadr
12. srp 2009
ahojky,
holky tak s těma neštovicema je to goool jak se dělaj drby :o)))) vidíš Ani, musíš příště napsat i nám, co dáváš do galerky 😃

Klouz, teda ty si to léto fakt užíváš :o) nás už nic nečeká, teda jo, zase týden v ostravě hned v září. pak už bude plavčo, tak se tam jen tak nedostaneme.

Musil, já doporučuji Galateu, Markét jsem zažila ještě v Akmě a taky doporučuji těhu plavčo 😃 to bylo to nej.. jen se zeptej sochůrka, zda ti to povolí. někde i vyžadovali povolení od lékaře. a pak doporučujeme Helču na kurz at jsi chytrá jako já, Claudí, Silent, Evinka 😃 😃
silente
12. srp 2009
Ahojte!

Jj, cvičení s Markétou v Galatee je super.
Na plavčo jsme s Evinkou chodily do Lachtánka, taky super.
No a kurz s Helenkou je prostě povinnost 😃

Bewe - fotky úúúžasné ... já už se taky tak těším k mooooři x-)
claudie
12. srp 2009
ahoj....

to je dobrý s těma neštovicema 😃 😃 , máš pravdu luci, přesně takhle vznikají drby ....

klouz - zlobí tě tlak ? a máš spíš vyšší nebo nižší? já mám nízký... v těhu jsem měla třeba i 90 na 40 a sestra na gyndě se mě ptala jestli vůbec ještě žiju 😃

daní - tý jo, fakt jste utratily celých patnáct korun? takovej majlant 😃 😃 to vás taťka pochválil jaký jste holky spořivý,, že? 😉

bew - pěkný fotky z dovči...Milda byl asi pořád ve vodě co 😉

musil - přesně jak píšou holky, cvíčo a kurzy v galatee jsou fajn, doporučuji 🙂
nandaautor
12. srp 2009
Klarko-vse nej,nej k svatku 😉 😉
Holky-jj 😃 😃 😃 :-p
klouzavka
12. srp 2009
cladie: doktorka říkala,že mám nízký,vzala mě krev a tak.Má i podezdření na štítku.Uvidíme.

Jdu Vás rychle ještě pozdravit. Odjíždíme už dnes.Manžel je na nákupu.Já vyžehlím,zabalím a koem 17h jedeme.No,nemůžeme moc rychle,povezeme i kola , s Felicií s koly na střeše to vytáhneme max 110km/h.Tak že cesta za Vimperk dlouhá. Aspoň si s ostaními užijeme zítřejší celodenní výlet na Boubín. Dáda má supráckou helmu na kolo a sedačku Hamax Sleepy. Vlastně všichni,kromě jedné rodiny jedou už dnes.

Luciejadr: doufám,že i toto si užijeme a s dětičkama se to určitě zvládne.Hlavně to pořádá pár,který se ještě nevzal a nemá děti.Štěpánka chce sportovně založenému Kamilovi ukázat,že i s dětmi to jde na kolo a i na pěší výlety.V jeho případě bude muset být jeho dítě aspoň horolezec.

Mějte se fajn,ahoj v neděli,nebo až v pondělí, to už zase pojedu pro našeho Kulíška.

Bewe: fotečky krááásnýýý,hlavně,že jste si to užili.
luciejadr
12. srp 2009
tak tady nikdo nepíše. tak já napíšu, že jsme dnes náhodně měli sraz 4koníkovek :o)) ale fakt náhoda. Já se rozrostla o KAčul s Emi a Evi, která měla přijít o Mishull s Kubíkem. a byla zábava. Emička si pěkně hrála :o))) Kubík zkoumal a Eli je čertice, která se nezastaví. připoměla mi když byl u ns poprvé Davča, jak nám pořád utíkal 😃 a dle hlasu poznáte všichni že je ženská, opravdu je jí slyšet x-) x-) moc se mi to líbilo x-) x-)
mishulle
12. srp 2009
jj, slezina byla fajn, škoda, že jsme museli odejít dřív

Začni psát odpověď...

Odešli