• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Sil: až tu budeš - nevíš něco o Raduš? nemá už mimčo?
10. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Jeeeee vy mate teda habany-me jeste klidne Ondrulka nosi 80 vel. :wink: Davam mu teda i 86 ale muze i mensi-hlavne bodycka :wink: Tak ja si myslim ze tak na zimu bude mit tu 86-92 vel. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, krásný den
11. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dámská jízda se nám včera líbila :wink: Když nepočítám korunky, který jsme utratily za pití a něco ňam, tak jsme utratily 15,- :grinning: Halí si vybrala bublifuk :grinning:
Misch, mám černé sáčko, krátké i delší, kdyby jsi potřebovala, ale svetřík nemám.
11. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek teda holky já už chci taky nakupovat zatím furt jen okukuju :grinning: chci to nechat až tak po tom dvacátým týdnu. Já mám dneska uklízecí den pustila jsem se do skříně vyházela jsem mega pytel věcí co nenosim a manža to zejtra odveze. Ještě utřu prach a ložnice bude jak ze škatulky. Pak se pustím do obýváčku a zejtra kuchyň nějak se mi tam nastřádal bordel v šuplikách tak to musim přebrat a vyházet. Potřebuju se něčim zabavit vždycky půl hoďky makám a pak si jdu dát na chvíli nohy nahoru jedu pomalu ale jistě :grinning:
11. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a nam tatka odjel do Ase-tak jsem zvedava jestli se do zitrka vrati :confused:
Ja dnes delam leco a tak bude asi do zitrka :slight_smile: :wink:
Dani-tak to jste se praskly pres kapsu :wink: :slight_smile:
Market-hlavne opatrne :slight_smile: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím, že jsme z Chorvtska dorazili dneska v půl čtvrté ráno, jdem se najíst a spát... pak dodám fotečky... tak dobrou
11. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj Klarco-tak hlavne ze jste v poradku dojely :wink:
11. srp 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, tak jsem si jeste vzpomela na jeden svetrik a nedalo mi to a zahrabala ve skrini a je na svete. Muzu Ti ho tedy pujcit, ale urco by to chtelo, aby sis ho nejdriv zkusila (nikde jsem nenasla listecek s velikosti).
11. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé trep to by bylo fajn, ozvu se
11. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Klárko, no tak jak bylo??????????
11. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Klouz - tady Davídek z koupáku:
http://uloz.to/2271344/davidek-060809.zip
:wink:
11. srp 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz začínám okukovat kam bych začla chodit na těhu cvíčo dáte mi nějaký tip ???? Nějak nemám přehled :unamused:
11. srp 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil: Buď se dá chodit za bývalé kino OKO, nebo holky chodili do Galatey
11. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo snad přímo v porodce
11. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil, ja chodila na cviceni na balonech do jesli vedle ZS, kousek od nynejsich hasicu.
11. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé nandi, vy máte neštovice, to je mi vás líto, prý na ně pomáhá tea tree olej
11. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aníííí, vy máte neštovice??????????????????????????????????? :confused:
11. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to nikde nevyčetla, jsem blbá, nebo nevidím????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
11. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
pár dnů jsem tu nebyla. V pátek jsem odjela do JC a neplánovaně jsem se vrátila,až dnes.
Ve čtvrtek/možná už zítra k večeru/ odjíždíme do neděle s partou na chatu kousek od Vimperka,máme to pojatý,jako prodloužený rodinný víkend s dětmi.Kromě našeho Dády tam bude o rok starší Adam a dále roční ¨klučina taky jménem Adam.Chystáme se výletit pěšky a i na kole.

Zítra toho mám moc.Ráno chci jít k doktorce své obvodní mám asi nějaké problémy s tlakem,či co,přesně nevím,pak musím ještě něco zařídit,čeká mě velký nákup na chatu,pak musím zabalit atd... Luboš má zítra dovču,tak si právě chci oběhnout tu doktorku a další jiné zařizování.

Je mitu trošku smutno.Na chatu jedeme sice s Dádou,ale bez Kulíška,ten zůstal u našich,bylo to divný,nebylo jít s kým večer na Radouč.

nanda:je mi Vás líto,brzy se uzdravte.

Luciejadr:jak to,že nic neumíte, neponižuj Domina, myslím,že toho umí dooost,je kluk šikovný.Každé dítko je originál a individuální,každý umí něco dříve a něco později,než jeho vrstevníci,ale prosím,nesrovnávejjjjj!

Silente:MOOOOOOOOOOOOOc,díky za fotečky,nádhera,holka šikulka.
11. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Neeeeeeeeeeeeeeeee,nemame :grinning: Jen jsem holkam u nas na diskuzi ukazovala jak vypadaji.Maji u svych deticek podezrenio :wink: Stepanek je mel v lednu :slight_smile:
12. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak jsem to tady konečně tak nějak spacifikovala, ale prádla je ještě halfo...
Do galerky jsem dala nějaké fotky, tak mrkněte....
12. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
holky tak s těma neštovicema je to goool jak se dělaj drby :o)))) vidíš Ani, musíš příště napsat i nám, co dáváš do galerky :grinning:

Klouz, teda ty si to léto fakt užíváš :o) nás už nic nečeká, teda jo, zase týden v ostravě hned v září. pak už bude plavčo, tak se tam jen tak nedostaneme.

Musil, já doporučuji Galateu, Markét jsem zažila ještě v Akmě a taky doporučuji těhu plavčo :grinning: to bylo to nej.. jen se zeptej sochůrka, zda ti to povolí. někde i vyžadovali povolení od lékaře. a pak doporučujeme Helču na kurz at jsi chytrá jako já, Claudí, Silent, Evinka :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Jj, cvičení s Markétou v Galatee je super.
Na plavčo jsme s Evinkou chodily do Lachtánka, taky super.
No a kurz s Helenkou je prostě povinnost :grinning:

Bewe - fotky úúúžasné ... já už se taky tak těším k mooooři :dizzy_face:
12. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj....

to je dobrý s těma neštovicema :grinning: :grinning: , máš pravdu luci, přesně takhle vznikají drby ....

klouz - zlobí tě tlak ? a máš spíš vyšší nebo nižší? já mám nízký... v těhu jsem měla třeba i 90 na 40 a sestra na gyndě se mě ptala jestli vůbec ještě žiju :grinning:

daní - tý jo, fakt jste utratily celých patnáct korun? takovej majlant :grinning: :grinning: to vás taťka pochválil jaký jste holky spořivý,, že? :wink:

bew - pěkný fotky z dovči...Milda byl asi pořád ve vodě co :wink:

musil - přesně jak píšou holky, cvíčo a kurzy v galatee jsou fajn, doporučuji :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klarko-vse nej,nej k svatku :wink: :wink:
Holky-jj :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
cladie: doktorka říkala,že mám nízký,vzala mě krev a tak.Má i podezdření na štítku.Uvidíme.

Jdu Vás rychle ještě pozdravit. Odjíždíme už dnes.Manžel je na nákupu.Já vyžehlím,zabalím a koem 17h jedeme.No,nemůžeme moc rychle,povezeme i kola , s Felicií s koly na střeše to vytáhneme max 110km/h.Tak že cesta za Vimperk dlouhá. Aspoň si s ostaními užijeme zítřejší celodenní výlet na Boubín. Dáda má supráckou helmu na kolo a sedačku Hamax Sleepy. Vlastně všichni,kromě jedné rodiny jedou už dnes.

Luciejadr: doufám,že i toto si užijeme a s dětičkama se to určitě zvládne.Hlavně to pořádá pár,který se ještě nevzal a nemá děti.Štěpánka chce sportovně založenému Kamilovi ukázat,že i s dětmi to jde na kolo a i na pěší výlety.V jeho případě bude muset být jeho dítě aspoň horolezec.

Mějte se fajn,ahoj v neděli,nebo až v pondělí, to už zase pojedu pro našeho Kulíška.

Bewe: fotečky krááásnýýý,hlavně,že jste si to užili.
12. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady nikdo nepíše. tak já napíšu, že jsme dnes náhodně měli sraz 4koníkovek :o)) ale fakt náhoda. Já se rozrostla o KAčul s Emi a Evi, která měla přijít o Mishull s Kubíkem. a byla zábava. Emička si pěkně hrála :o))) Kubík zkoumal a Eli je čertice, která se nezastaví. připoměla mi když byl u ns poprvé Davča, jak nám pořád utíkal :grinning: a dle hlasu poznáte všichni že je ženská, opravdu je jí slyšet :dizzy_face: :dizzy_face: moc se mi to líbilo :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, slezina byla fajn, škoda, že jsme museli odejít dřív
12. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek