Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
luciejadr
13. srp 2009
tak jo...tak první - dobré ráno 😃
nandaautor
13. srp 2009
Ahoj holky-krasne rano vsem preju 😉
musilka
13. srp 2009
Dobré ránko ježiš to jsem ani nevěděla že toho je tolik v boleslavi toho cvičení :-N Zkusila bych to plavání v lachtánku a tu Galateu nemáte nějaké telefonní číslo nebo nějaký kontakt kdy bych se mohla přihlásit ?V září budu 15 tt tak už bych chtěla vyrazit pokud Sochůrek dovolí
musilka
13. srp 2009
tak u lachtánka už jsem našla webový stránky rak se na to plavčo pk přihlásim po pondělní kontrole začínaj 8.9. už se těšim no a pak ještě nějaký plácání na suchu zkusim tu Galateu nebo ty jesličky jak psala mishull
claudie
13. srp 2009
hezké ráno 🙂

musil - mám číslo na Helču, co vede ty kurzy...pošlu ti ho di IP a když jí zavoláš, tak ona ti dá kontakt na markétu co má těhu cvičení v Galatee /na ní číslo nemám/, oni spolu holky pracují, takže ho určitě má...
musilka
13. srp 2009
aha tak to jo holky a na ten předporodní kurz jste začli chodit kdy ?
musilka
13. srp 2009
Já si v tom svým těhu připadám nějak ztracená pořád jsem jen řešila cvičení na neplodnost a bylinky na neplodnost a IVF a teď najednou když jsem těhu tak vůbec nic nevim 😞
claudie
13. srp 2009
musil - Helča právě vede ty předporodní kurzy /jinak je ona i právě Markéta co vede cvičení porodní asistentka v porodnici v Bolce/ Na kurzy máš čas... Já jí volala někde kolem 15tt a Helča říkala, že stačí nastoupit až tak ve 30tt... Jedná se o sedm 2hodinových lekcí, např: kojení, masáže a cvičení s mimi, 1.doba porodní, 2. doba porodní....atd... Já jsem si kurzy užívala, Helena je moc fajn a má spoustu zkušeností, takže fakt poradí a navíc je moc milá... A já měla to štěstí, že jsem jí měla i při porodu a to bylo perfektní 🙂
No ale samozřejmě zavolat jí můžeš a dohodnete se co ....
claudie
13. srp 2009
a ještě k tomu cvíču... Ono by jsi ani Markétě volat nemusela, cvičení je každé úterý od 17h v Galatee a když tam přijdeš tak už můžeš rovnou cvičit, Markéta si tě zapíše a je to... 😉 Cvíčo trvá hodinu a stojí 60,. /myslím teda...už jsem fakt sklerotická 😃 / a jedna dvouhodinovka u Helči stojí 200,- ale když si předplatíš všech sedm lekcí, tak nezaplatíš 1400 ale jen 1200.... Alespoň tak to bylo, když jsem chodila já...
musilka
13. srp 2009
Ve třicátým týdnu no když to mi vychází právě někdy na půli prosince. Ještě si chci zavolat do turnova páč tam chci rodit a oni tam maj taky nějaký kurzíky tak bych to předporodní asi absolvovala tam :-|
claudie
13. srp 2009
no tak to možná bude lepší ty kurzy prodělat v Turnově, když tam chceš rodit... Zkus se zeptat Evinky, ta rodila v Tuirnově, tak nevím zda tam na kurzy nechodila....
musilka
13. srp 2009
o.k. zeptám se jí na to a moc děkuju za informace ještě že vás tu mám :-N
luciejadr
13. srp 2009
Musil, to že nebudeš rodit tady nevadí. Helča má ten kurzík takovej maminkovskej. neříká jak to vypadá v bolce, ale jak to je skoro všude. a třeba tady v bolce taky mají předporodní kurzy, ale to je 2hod s ukázkou porodních sálu a porodu 😞 prý děs. helča nám poradila co si pořídit domů a tak. ještě nedávno jsem si zápisky četla. přesně Helča je moc fajn. a když ti 30tt začíná v prosinci, tak ona ti poradí, kdy ji začíná kurz a kdy máš nastoupit. já nastupovala ve 28tt. protože jinak bych to nestihla dochodit. byli tam vánoce a tak. poslední kurz jsem pak měla týden před porodem :o))) ale nastoupila s námi holka co byla jen ve 21tt a taky chodila.
musilka
13. srp 2009
luci aha to jsem nevěděla myslela jsem že to dělá v porodce v MB tak to já se s ní určo dohodnu až budu tak těch 20 tt tak jí zavolám a dohodnu se s ní 🙂
luciejadr
13. srp 2009
Helča je soukromá. kdysi to dělaal pod Akmou. a s námi chodila holčina, co rodila u Apolináře. teda měla pro jistotu sepsán porodopis i tady, kdyby se to po... a nestíhali by. ale stihly :o)))
luciejadr
13. srp 2009
a vlastně Evinka taky k ní chodila a rodila v Turnově. Claudi to už psala. jsem si všimla, ale já jsem si jistá, že Evi chodila se Silent k Helči :o)))
musilka
13. srp 2009
škoda že teď tu se mnou z netu nikdo z MB netěhulí budu sama samičká 😞
nandaautor
13. srp 2009
Tak my uz jsme po O a kluci si hrajou 😉
Musil-jee ja si pamatuju ze kdyz jsem byla tehule poprve tak jsem byla cvicit asi 2x a pak 1x plavat a pak uz ne.U Ondraska jsem nebyla vubec-nejak uz ani nebyl cas.
Teda je fakt ze ja jsem to nejak neprehanela ani u Stepanka 🙂 😉 Proste me to nebavilo-ale treba kdyby tam byla Helca tak to je taky jinak 🙂 😉
luciejadr
13. srp 2009
Musil, počkej, třeba se přidá Klárka .o))) a dkyž si vzpomenu, tak tenkrát se náhodně k nám přidali Claudí a Martina a obě podobně tt. tak ještě vydrž 😉 já se tenkrát na koníka poprvé přihlásila ve 20tt dřív jsem to neznala :-N
a taky na cvíču poznáš těhulky boleslavké a třeba je pozveš mezi nás 😉 vidíš, my s trep se nesetkali na žádném cvíču, plavču - obě jsme chodily jinam a modrásek nás spojil v jejím 41tt :o))) pár dnů před porodem jsem ji viděla poprvé naživo :o)) to je sranda. to je tak dávno.
silente
13. srp 2009
Musil - máš v IP číslo na Markétu na cvičení v Galatee 😉

A všechny Vás zdravíííím!
nandaautor
14. srp 2009
ahoj holky-krasne slunickove ranko 😉
nandaautor
14. srp 2009
Jeeeeeeeee-holky,Ondra si ted rekl ee,ee sel se vycurat na nocnik 😉 Vytlacil kapicku ale i tak x-) x-) No ale moc nedelam iluze :-S Ale mohl by si zacit rikat-rostek 😃
musilka
14. srp 2009
silente moc moc děkuju ! x-)

Dobré ránko všem 🙂
nandaautor
14. srp 2009
Jo holky-chtela jsem napsat ze prodavam Mluviciho pejska FP-super stav-Ondraska nejak nezaujal 😉 a trojkolku s hlinikovou vodici tyci-je uz docela jeta ale super a i cena odpovida opotrebeni 😉 Kdyby jste mela nektera zajem pisnete do IP 😉 🙂
nandaautor
14. srp 2009
A taky jeste prodavam detske zavesne aktivni centrum s Medvidkem Pu 😉
claudie
14. srp 2009
ahojky maminy 🙂

Aní - dotaz, co je to to závěsné aktivní centrum? Máš fotečku? pošli když tak na email : kubatova.vera@seznam.cz, díky 😉
claudie
14. srp 2009
Aní - tak nemusíš posílat foto...už jsem to našla na netu... Dokonce něco podobného jsme dostali, když se malý narodil...jen jsem nevěděla, že se to tak "odborně" nazývá 😃 😃
nandaautor
14. srp 2009
Verko-jj je to super-jen Ty jsi krteckovska s Luckou 😃 😃 😃 😃 Ondra si s tim docela hral 🙂 😉
mischali
14. srp 2009
Všechny mooooc zdravíme 😃
nandaautor
14. srp 2009
Ale jinak jsem to taky nevedela az jsem to uvidela na MK konikovi na bazarku to tam ma pani tak napsane-ja bych napsala hraci skrinka 🙂 😃
Holky budu se pomalu zbavovat hracek-vkladacek atd.pac prijdou Vanoce a nehnem se tady-tak jestli by jste mela nektera o neco zajem tak pisnete 🙂 😉