• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
tak jo...tak první - dobré ráno :grinning:
13. srp 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano vsem preju :wink:
13. srp 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ježiš to jsem ani nevěděla že toho je tolik v boleslavi toho cvičení :sweat_smile: Zkusila bych to plavání v lachtánku a tu Galateu nemáte nějaké telefonní číslo nebo nějaký kontakt kdy bych se mohla přihlásit ?V září budu 15 tt tak už bych chtěla vyrazit pokud Sochůrek dovolí
13. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u lachtánka už jsem našla webový stránky rak se na to plavčo pk přihlásim po pondělní kontrole začínaj 8.9. už se těšim no a pak ještě nějaký plácání na suchu zkusim tu Galateu nebo ty jesličky jak psala mishull
13. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno :slight_smile:

musil - mám číslo na Helču, co vede ty kurzy...pošlu ti ho di IP a když jí zavoláš, tak ona ti dá kontakt na markétu co má těhu cvičení v Galatee /na ní číslo nemám/, oni spolu holky pracují, takže ho určitě má...
13. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jo holky a na ten předporodní kurz jste začli chodit kdy ?
13. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si v tom svým těhu připadám nějak ztracená pořád jsem jen řešila cvičení na neplodnost a bylinky na neplodnost a IVF a teď najednou když jsem těhu tak vůbec nic nevim :frowning2:
13. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil - Helča právě vede ty předporodní kurzy /jinak je ona i právě Markéta co vede cvičení porodní asistentka v porodnici v Bolce/ Na kurzy máš čas... Já jí volala někde kolem 15tt a Helča říkala, že stačí nastoupit až tak ve 30tt... Jedná se o sedm 2hodinových lekcí, např: kojení, masáže a cvičení s mimi, 1.doba porodní, 2. doba porodní....atd... Já jsem si kurzy užívala, Helena je moc fajn a má spoustu zkušeností, takže fakt poradí a navíc je moc milá... A já měla to štěstí, že jsem jí měla i při porodu a to bylo perfektní :slight_smile:
No ale samozřejmě zavolat jí můžeš a dohodnete se co ....
13. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě k tomu cvíču... Ono by jsi ani Markétě volat nemusela, cvičení je každé úterý od 17h v Galatee a když tam přijdeš tak už můžeš rovnou cvičit, Markéta si tě zapíše a je to... :wink: Cvíčo trvá hodinu a stojí 60,. /myslím teda...už jsem fakt sklerotická :grinning: / a jedna dvouhodinovka u Helči stojí 200,- ale když si předplatíš všech sedm lekcí, tak nezaplatíš 1400 ale jen 1200.... Alespoň tak to bylo, když jsem chodila já...
13. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve třicátým týdnu no když to mi vychází právě někdy na půli prosince. Ještě si chci zavolat do turnova páč tam chci rodit a oni tam maj taky nějaký kurzíky tak bych to předporodní asi absolvovala tam :unamused:
13. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to možná bude lepší ty kurzy prodělat v Turnově, když tam chceš rodit... Zkus se zeptat Evinky, ta rodila v Tuirnově, tak nevím zda tam na kurzy nechodila....
13. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k. zeptám se jí na to a moc děkuju za informace ještě že vás tu mám :sweat_smile:
13. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil, to že nebudeš rodit tady nevadí. Helča má ten kurzík takovej maminkovskej. neříká jak to vypadá v bolce, ale jak to je skoro všude. a třeba tady v bolce taky mají předporodní kurzy, ale to je 2hod s ukázkou porodních sálu a porodu :( prý děs. helča nám poradila co si pořídit domů a tak. ještě nedávno jsem si zápisky četla. přesně Helča je moc fajn. a když ti 30tt začíná v prosinci, tak ona ti poradí, kdy ji začíná kurz a kdy máš nastoupit. já nastupovala ve 28tt. protože jinak bych to nestihla dochodit. byli tam vánoce a tak. poslední kurz jsem pak měla týden před porodem :o))) ale nastoupila s námi holka co byla jen ve 21tt a taky chodila.
13. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci aha to jsem nevěděla myslela jsem že to dělá v porodce v MB tak to já se s ní určo dohodnu až budu tak těch 20 tt tak jí zavolám a dohodnu se s ní :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helča je soukromá. kdysi to dělaal pod Akmou. a s námi chodila holčina, co rodila u Apolináře. teda měla pro jistotu sepsán porodopis i tady, kdyby se to po... a nestíhali by. ale stihly :o)))
13. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vlastně Evinka taky k ní chodila a rodila v Turnově. Claudi to už psala. jsem si všimla, ale já jsem si jistá, že Evi chodila se Silent k Helči :o)))
13. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda že teď tu se mnou z netu nikdo z MB netěhulí budu sama samičká :frowning2:
13. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my uz jsme po O a kluci si hrajou :wink:
Musil-jee ja si pamatuju ze kdyz jsem byla tehule poprve tak jsem byla cvicit asi 2x a pak 1x plavat a pak uz ne.U Ondraska jsem nebyla vubec-nejak uz ani nebyl cas.
Teda je fakt ze ja jsem to nejak neprehanela ani u Stepanka :slight_smile: :wink: Proste me to nebavilo-ale treba kdyby tam byla Helca tak to je taky jinak :slight_smile: :wink:
13. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil, počkej, třeba se přidá Klárka .o))) a dkyž si vzpomenu, tak tenkrát se náhodně k nám přidali Claudí a Martina a obě podobně tt. tak ještě vydrž :wink: já se tenkrát na koníka poprvé přihlásila ve 20tt dřív jsem to neznala :sweat_smile:
a taky na cvíču poznáš těhulky boleslavké a třeba je pozveš mezi nás :wink: vidíš, my s trep se nesetkali na žádném cvíču, plavču - obě jsme chodily jinam a modrásek nás spojil v jejím 41tt :o))) pár dnů před porodem jsem ji viděla poprvé naživo :o)) to je sranda. to je tak dávno.
13. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - máš v IP číslo na Markétu na cvičení v Galatee :wink:

A všechny Vás zdravíííím!
13. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne slunickove ranko :wink:
14. srp 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeeeeeee-holky,Ondra si ted rekl ee,ee sel se vycurat na nocnik :wink: Vytlacil kapicku ale i tak :dizzy_face: :dizzy_face: No ale moc nedelam iluze :confounded: Ale mohl by si zacit rikat-rostek :grinning:
14. srp 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente moc moc děkuju ! :dizzy_face:

Dobré ránko všem :slight_smile:
14. srp 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky-chtela jsem napsat ze prodavam Mluviciho pejska FP-super stav-Ondraska nejak nezaujal :wink: a trojkolku s hlinikovou vodici tyci-je uz docela jeta ale super a i cena odpovida opotrebeni :wink: Kdyby jste mela nektera zajem pisnete do IP :wink: :slight_smile:
14. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A taky jeste prodavam detske zavesne aktivni centrum s Medvidkem Pu :wink:
14. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy :slight_smile:

Aní - dotaz, co je to to závěsné aktivní centrum? Máš fotečku? pošli když tak na email : kubatova.vera@seznam.cz, díky :wink:
14. srp 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - tak nemusíš posílat foto...už jsem to našla na netu... Dokonce něco podobného jsme dostali, když se malý narodil...jen jsem nevěděla, že se to tak "odborně" nazývá :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj je to super-jen Ty jsi krteckovska s Luckou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ondra si s tim docela hral :slight_smile: :wink:
14. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny mooooc zdravíme :grinning:
14. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale jinak jsem to taky nevedela az jsem to uvidela na MK konikovi na bazarku to tam ma pani tak napsane-ja bych napsala hraci skrinka :slight_smile: :grinning:
Holky budu se pomalu zbavovat hracek-vkladacek atd.pac prijdou Vanoce a nehnem se tady-tak jestli by jste mela nektera o neco zajem tak pisnete :slight_smile: :wink:
14. srp 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek