• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahoj Míšo a Martínku....jak se máte? :wink:

Aní - tak neprodávej hračky a kupte větší byt :grinning:
14. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi- ale dneska už to jde...včera měl marťas teplotu a trochu rýmu..a večer chytil takovej záchvat pláče, začal do toho kašlat až se pozvracel...bylo mi ho tak líto!!! ale noc už byla super, vstával v 7,15 což je náš rekord a teď už je v pohodě a je bez teploty...tak nevím co to bylo!!!

a co vy s pepínem, jak to jde??
14. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej, chudinka malá... :frowning2: Tak fajn, že už je zase lépe :wink: Mohla to být jen taková jednodenní virózka třeba..
Teda misch, teď jsem koukla na fotky....dost dobrýýý... Na jedné fotce tam máš ty pěnové puzzle na zem, kde se to dá prosím koupit? Sice je ještě nepotřebujeme, ale doma už můžou být, ne? :grinning: A taky ti to moc sluší a ten váš taťka je nějaký bouchač-kulturista, ne? :grinning: Dobrý svaly :sunglasses: :wink:

pepino před chvílí "jako" usnul v lehátku, ale už zase čubrní, tak do něj šťouchám nohou aby se houpal a nechal mě chvíli koníkovat :grinning:
14. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky si říkám, že to mohla být nějaká jednodeníkovka...snad se to nevrátí!! už tady zae řádí :grinning: sem ráda, že je mu dobře!!!
ty puzzle jsem kupovala v Bondy v tom dětským obchodě ( teď nevím jak se to tam jmenuje!!! ) ale podle mě je koupíš v jakémkoli dětském krámě...
my sme s nima ¨spökojený a mámě je v obýváku do teď!

děkujeme za pochvali :slight_smile: ten náš taťka trochu cvičí no!! :grinning:
já se těším až dám toho lumpíka spinkat a dám si v klidu kávičku...teda až vytřu :frowning2:
14. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hlky, krásný den
14. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj sjou super my jsme je meli taky a strasne jsme je uzily :wink: Ja jsem na ne kolikrat kluky polozila a nad ne hrazdicku -netahne na ne od zeme tak parada.No a pak se na nich naucil Stepanek otacet na brisko :wink: Pac je to barevny a lakalo ho to-jinak byl lenoch :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Koupis je vsude v hrackarstvi-jen je nejdriv ocuchej aby moc nesmrdely pac se toho pak nezbavis :frowning2: :confounded:
14. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooo, už mám vytřeno..jdu vařit kávičku a můžu v klidku koníkovat :grinning:
14. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem taky stihla vytrit a dojid do kramu :wink: :wink:
Kluci jsou venku tak to tu pofackuju a pujdu za nima :grinning:
Dnes nemusim varit tak jsem rada :grinning:
14. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nemusím vařit...máme ze včera gulášek :slight_smile:
14. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už mám uvařeno, měla jsem naloženou svíčkovou, tak jsem ji dnes udělala jdu o víkendu do práce na celé dny, tak aby tu neumřeli hlady.
Jdu pověsit prádlo a zapnout pračku, to je pořád dokola.
14. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsem ted povesila pradlo a peru-prijde mi ze jen,peru,vesim a zehlim :confused: :sweat_smile:
Dani-vis co.On byl Zdenda v Asi na praci a ja jsem jela autem a je v pr... asi motor. Najednou to zacalo mlatit atd.Tak na to vcera koukal a uvidime co s tim udela.Auto potrebujem-ja musim v utery s Ondrulou do MB na ORL k Podholovi jestli ma tu grometu a ve ctvrtek zase jedeme se mnou do PraHY nA TO IMUNO :confused:
No prijedte a on se na to mrkne-a uvidi se ju?
14. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí, když budeš potřebovat, tak tě tam v úterý odvezu. Nám auto jede, jen nám nějak blbnou světla. Byla jsem včera v Německu a ztratila jsem tam světlo zadní :grinning: , Arek už tam dal nový, ale nějak divně nám to svítí, tak prý asi kostra, nebo ce.
Jojo, Arek se asi zastaví sám, uvidím, jak budu stíhat. Jdu o víkendu do práce, tak to musím teď všechno udělat.
14. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Ty jsi cestovatelka :confused: Nakoupila jsi tam alespon neco? :slight_smile:
14. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nééé, byla jsem u našich a tam to je 2km do Německa. Byli jsme jen na koukačku, přišlo mi všechno strašně drahý. No ale utratila jsem 7 euro. Koupila jsem jen nějaký bombony a čokolády, jinak nic.
14. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem si rikala ze jsi byla asi u mamky :wink:
14. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Claudi puzzle na zem doporučuji. domino až na puzzleti začal dělat věci, které d oted neuměl. takže my zase už ted prodáváme hrací dečky :o(
jinak Aníí. jako pejska FP jsme ted kupovala k svátku, škoda, že sji to nenapsala dříve. takže už ho máme. ale Claudí, to ti doporučuji. Emičce se taky mooc líbil a to ji jsou 2ročky. my ho dávalai v půlroce, ale kámoška ho malé dala k narození.
14. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj to je fakt.Jenomze nase kluky hracky nikdy moc nebavily-jeste auta.Ale nejake vkladacky atd-proste ne.Proto se toho zbavuju-kdyby jste nektera chtela :wink:
Verko a pejsek je taky volnej :wink: :slight_smile: :grinning: A fakt krasne,krasnej,krasnej :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky...já úplně zapomněla semka juknout...nebydlím už v bousově...bydleli jsme 4roky v řepově a ted 6let v bouli.
s lenkou se pořád vídám...je pořád stejná...musím vás někdy dočíst-ted asi zalehnu, malá usla!! tak zatím pa a dobrou :pensive:
14. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, krásnou dobrou noc :pensive: a krásný víkend :wink: . Nevím, jak se sem dostanu o víkendu. Tak užívejte sluníčka a krásného počasí a já budu užívat v práci. papapa
14. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojh olky-krasny vikend :wink:
Ma byt i slunickovy tak supeeeeeeer :slight_smile: :dizzy_face:
15. srp 2009 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný víkend. hlásí mooc krásné počasko to je supr. jsem z toho nadšená :dizzy_face: :dizzy_face:

Musil, jsem koukla na březnovky, že tam jednu těhuli z bolky máš. tak ji někdy vem mezi nás :grinning: a Smouli když už jsi tady psala, tak doufám, že až mě zase potkáš, že mi konečně řekneš ahoj :grinning: :grinning: pro ostatní, Wsmouli už mě asi 3x potkala .. a z toho 2x v hospodě a zatajila se :angry:
15. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci vím vím s Marťou se i trochu známe já jsem neměla akorát ani páru o tom že je těhu :sweat_smile:
15. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně že ti ukážu :grinning: pa
15. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Copak Marketa to je tajnustkarka-myslim wSmoulinu :grinning: Ona je placha vid :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ančí - psst :wink:

chtěla jsem napsat...že se ukážu a ne že ti ukážu :grinning: :wink:
15. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:

dnes jsme byli dopoledne nakouknout v Giga sportu a kdo pak tam byl? No přece naše pracující Danča :grinning: Bohužel jsme tam žádný kšeft neudělali, ale za to jsem tam alespoň v oddělení obuvi nakojila Pepina :grinning:

Daní, kolik bylo prodaných trampolín?? :grinning: :grinning:
15. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dotaz.... Máte doma některá parní hrnec? Uvažujeme o jeho koupi, tak sonduji informace jaký vybrat... :wink:
15. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný večer,
Věruško, no trampolína žádná, ale i tak byla dnes tržba přes 80 000, no ale mělo být sto :grinning: .

Ale holky, musím říct, že Pepíno je nádherný miminko a na Věrči by nikdo nepoznal, že před nedávnem rodila. No zkrátka náááádherná rodinka.
A že jste nic nekoupili Věru vůůbec nevadí :grinning: , je to tam tak drahý, že stejně jen lidi pokoukají a jdou.

Přeji krásný večer, dobrou noc a hezlou neděli. Já jdu zase do práce :cry:
15. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
wsmouli, už jsem si do toho chtěla rýpnout :grinning: ti ukíážu. hihi

Claudí, parní hrnec nemáme. co to je??? :grinning:

My jsme dnes byli na výletě a ušli 13km. jen naše dítko bylo v kočárku z toho asi 5km. zbytek v klokíánce. já to nechápu, proč si nechce ležet nebo polosedět a koukat a hrát si :rolling_eyes:
15. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
daní - no tak 80tisíc je taky slušná tržba... Jsi se tedy činila :wink: A děkuji za pochvalu :slight_smile: V práci ať ti to zítra uteče co nejrychleji a třeba zítra budou lidi ty trampolíny kupovat a šéf bude mít radost :grinning:

luci - no to jste měli pěkný výlet, 13km to je slušné :sunglasses: Parní hrnec...hodím sem nějaký odkaz :wink:
15. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek