• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
nám se líbí tento:http://www.megaobchod.cz/male-domaci-spotrebice/philips-hd-9140-90.html

ale právě nic moc o nich nevíme, tak bych potřebovala radu někoho kdo má zkušenosti v nich vařit :wink:
15. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Verko-jj me se teda ten parni hrnec taky strasne libi.Nedavno ho drzili na MMA tak jsem se rozmyslela ale pak jsem odolala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...tak když už se trochu známe....dělám také nehty...budete-li někdo mít zájem za nové 500kč francie-320kč doplňení- jen gel!!!! Bydlím Na Radouči :wink:

zatáááál :slight_smile:
16. srp 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,nemate nekdo zkusenost s timto kocarkem? :confused: :confused:
Market-kdyz ja ty dlouhy nehty nesnesu :confused: :confounded:
16. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25124695&tab=1
jeste jsem zapomela vhodit odkaz :grinning: :wink:
Jo Evi budes chtit v utery privezt to hraci centrum?Vezu Kátě toho pejska tak bych to vzala pri jednom :slight_smile: :grinning:
16. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - s kočárkem neporadím, neznám tenhle....ale vypadá docela gut :wink: To plánuješ pro Ondráška nový vozítko?
16. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj vcera jsem hodila na net inz.ze prodam hl.kocar a dnes uz je pryc :confused: :sweat_smile: Tak jsme bez kocarku-mame jen ty nepolohov.golfky.Tak nevim,je mi do toho uz lito vrazet penize ale kocik jeste porad potrebuje milacek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ty golfky mu na cestovani po meste staci ale na spani to neni teda no :confounded: :confounded: :frowning2:
16. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní kočár vypadá hodně dobře. mě se ted líbíli od ABC golfky. a složení toho kočárku má super velikost. no a proč nekoupit, za rok to zse prodáš :o)))

Emulka bude mít pejska? jí se mooc líbil. ta bude nadšená. teda myslíš naší Kačku.. a teda vy si píšete do IP.. ale Eliška bude bouchat do centra? jsem si ted vyhledala co to je .o)))

Market, já svou nehtařku mám..ale máš super cenu. a vím, že některé holky tady nad nehtama uvažovali :o))) a kreslíš taky na nehtíky???
16. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj uz dneska nema strach ze bych je neudala.Prodala jsem uplne vsechno :wink: :slight_smile:
Jj,myslim nasi Kacku-hned se mi ozvala ze by ho pro Emulku chtela.U nas fakt nefrci :cry: :confounded:
No ja si prave myslim ze by se Elisce to centrum moc libilo ze je prave v tom veku kdy vse macka a zkouma a atd. :wink: :wink: Uvidim jak se Evicka rozhodne-kdyztak to hodim na bazarek.Nemam strach ze bych to neudala-davam veci hodne pod cenou-tak to mam vse hned pryc.Ale nez by mi to tu zabiralo misto a sedet na penezich se mi teda nechce :slight_smile: :wink: Tak to dam radeji levneji a koupim za to pak neco jineho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný večer.
věruško, dnes jedna trampolína vyletěla, jupí. nO ALE HOLKY, OPŘEDSavte si, přišel chlápek pro kalhoty, koupil kalhoty, několikatery, a mikinu a platil celkem necelých 16 000,- koukali jsme všichni jak blázni. Prý v Praze není výběr a tady že byl nad míru spokojený!!! No já taky, dělám textil, tak to šlo vše na moje triko, asi budou prémie. :wink:
Tak a teď všem dobrou noc. :pensive:
16. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
Dani-tak supeer,budes za vodou :slight_smile: Jak jsi dopadla na oslave :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?
Jinak k tomu kocarku Vam sem hodim diskuzi :wink:
17. srp 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda tak jsem doma už konečně ale je mi hrozně. UZ dopadl výborně miminko prospívá jak má dokonce je o dva dny větší za 14 dní jdeme na další UZ na ten NT screening tak už se s Jenikem těšíme. miminko je krásný hýbá se a má strašně velký chodidla :grinning:
Akorát teda se mi stala nehoda před modrou hvězdou poblila jsem sebe i auto fakt chuťovka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

ty naše blinkací těhulko, ještě že jsi tam nejela ve středu, to jedu do modrý hvězdy já a nerada bych byla taky poblinděná :grinning:
tak paráda, že se prckovi daří, to se mu asi u tebe v bříšku líbí :wink: No a jestli má velký chodidla, to už aby jste mu šli koupit botky do pánského bo dámského oddělení, co? :grinning: :wink:
17. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-tak teda nic moc :slight_smile: :wink: Ale hlavne ze je mimis v poradku :slight_smile: :wink:
17. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market a co Sochurek na to, ze porad zvrycis a hubnes?

Jinak jsem dnes dostala od kamarada odkaz na jeho velky den "D" a musim vam to sem hodit, protoe to jsou moc krasne fotky a uplne jsem si pripomela nasi svatbu. Tak kdo si chce zatlacit slzu, tak juknete. Fotky fakt krasny, napadity a sikovny fotograf....az se budu vdavat priste :grinning:, tak ho chcu:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

http://atelier.fotosterba.cz/prihlaseni.html
jméno: svatba0606
heslo: zeliv
17. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep no mám dole už celkem 9 kil. je to hranice pro začátek nitrožilní výživy takže pokud do příští kontroly což je za dva týdny ještě shodim tak jdu do nemocky na kapačky. To se holt nedá nic dělat no já počítala s tim že mě tam dá už teď.... V práci nade mnou křížili ruce že vypadám jak po choleře :grinning: Ale zas si řikám že teď překročim ten trim a bude líp :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a luci strašně se mlouvám že jsem se nestavila ale fakt jsem nebyla schopná bylo mi strašně zle a ještě ta poblitá sukně a auto neměla jsem náladu ještě někam jet bylo toho na mě dost :sweat_smile: Tak bych tě chtěla poprosit jestli bys počala těch 14 dní až pojedu zas do MB tak bych se už určo stavila :pensive: :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musi: Kup si Nutridrink, Myslím, že pro začátek to je lepší než kapačky
17. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishull to už jsem zkoušela několikero druhů a na nic mám to vteřinu v žaludku a letí to ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil: hm, tak to neporadim :frowning2:
Jinak pokud budeš chtít pujčit nějaký knížky o těhu, jsem k dispozici, jen dej vědět včas, musim dovést od našich
17. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-ja mam doma taky krasnou knizku kdyby jsi chtela :wink:
Ondrasek uz haja tak jsem rada.Byl vyrizeny z toho vedra a bazenu :wink: :slight_smile:
Zitra jedu do te MB tak se sejdu s Evickou+Eliskou a snad i s Katkou+Emulkou.Uz se na holky moc tesim :slight_smile: :wink:
17. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,
Musil moc se omlouvám, že už jsem ti neodpověděla, ale chystali jsme se na koupák, jen čekali zda dorazíš nebo ne a hlavně já už ses pak bála, že UZ nebylo v pořádku a proto nejedeš. jsi mě vyděsila. takže pak jsem si oddychla a na koupáku už ti zapoměla napsat. neboj, polštář zavazí už dlouho tak tady určo ještě vydrží. jen asi ten týden budu v OV. které to je přesně datum? jestli budu, tak třeba poprosíme někoho z MB a nechala bych to tam :wink: anebo až přijedu z MB tak si za tebou udělám výletek. domina už jsi dlouho neviděla :wink: a pokud to s tebou bude pořád takové tak bychom tě taky mohli vidět až s kočárkem :grinning:

jinak Wsmouli se mi dnes ukázala. už neměla odvahu zapírat se, jelikož její dcera uřčila místo pro deku asi 5metrů od naší. Malá Nelinka je pěkně živá :o) zkoušela tam válet sudy a zvedat prdélku a tak. hihi. ale je maličká. domi už je dospělák :wink:
17. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
o víkendu jsme byli slavit babiččiny osmdesátiny. Hodila jsem nějaké fotky do albíčka.
Musil - je skvělé, že se drobkovi daří a přeju ti ať už ti je dobře.
17. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásíme štˇastný návrat ze Šumavy.Užili jsme si to,vejletili jsme ,jak pěšky,tak i na kole.Dádovi se v sedačce mooc líbí.Vrátili jsme se v podstatě,až dnes po17h. Sice jsme v MB byli už včera,ale to jsme hodili domů jen tkufr,tašky a kola a jeli hned rovnou do Jičína pro Kulíška,kde jsme přespali a dnes jsme celý den trávili v MB na koupališti.Dopolko jsme přijeli do MB,Taťka nás vyhodil u koupaliště,zavezl domů Kulíška a přijel za námi,měl ještě dnes totiž dovču.Na koupáku jsem potkala Luckus Dominikem a ukazovala mi šmoulinku,ale,jak jsem teď nebyla na netu,tak jsem nebyla nějak v obraze.
Po návratu z koupáku jsem začala vybalovat,ještě jsem si vyjela na kole,jen 25km.
Náš Dadýsek usnul cestou z koupaliště a ve20h ho musel manža vzbudit,tak pak šel spát po 22:30. Tak že jsem se dnes nezastavila.

Musil:jééé,to to utíká.Už 12tt.Kdyby jsi něco potřebovala,jsem k dispozici.
17. srp 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky za ty knížky bych byla ráda pořád teď čtu tak bych si načetla aspoň něco užitečnýho :sweat_smile:
18. srp 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka •ahoooooooojjjjjjjj!
knížky jsem si půjčovala v JC v knihovně,ale mám doma časopisy Betynka.
18. srp 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi až pojedeš někdy do JC tak dej vědět potřebuju poradit kde jsou tam sekáčky a taky můžem zajít do bazenu ale až tak v září až mi žaludek dovolí :sweat_smile:
18. srp 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka •v JC budu na100% od7.9. do 13.9,Jičín město pohádky.
18. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ajo ono je zas město pohádky tak si tam domluvíme spicha :slight_smile:
18. srp 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek