• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahojky :slight_smile:

evi - pěkné fotky, babička je na svůj věk docela štramanda :wink: Sylvinka je o pět hodin starší než Ondrášek? tak to se vám to s bratrancovou manželkou povedlo hezky :wink:

klouz - to jste užívali dovolenou do poslední vteřiny :wink:
18. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak my letos po 4letech město pohádky vynecháme. ještě by to byl asi chaos pro Domina. ale za rok už se těším.. to bude žůžo. konečně tam budu mít své mimčo a ne od ostatních :o)))) teda vloni tam byl domi v bříšku a babetka :o)
18. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jsem tam ještě nikdy nebyla... No myslím, že příští rok bychom to taky mohli napravit a vyrazit na město pohádky...To už bude mláděti rok a kousek, tak by se mu to taky mohlo líbit :slight_smile: Se tam třeba potkáme Luci, co? :grinning:
18. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
No s bratránkovou manželkou se to povedlo, na to, že já týden přenášela a ona rodila o 5 dní dřív :grinning:.
Na městu pohádky jsem ještě nebyla, snad příští rok. Teď o víkendu se chystáme na jarmark do Sobotky.
18. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil: ok, knížky dovezu, jen se pak musíme domluvit, jak ti je předat
18. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíí my taky :o)
18. srp 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak že bych našeho tatínka taky zkusila přemluvit na jarmark do sobotky :confused: :wink: už jsem dlouho nikde nebyla, tak bych si celkem dala říct.... no uvidíme jestli nemá naplánovanou nějakou robotu kolem baráčku..
18. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak se v pátek domluvíme a srazili bysme se tam na chvilku? Aspoň bych tě poznala, když mi zatím nevyšel žádný srazík.
18. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes konecne osobne poznala Anicku a Ondraska (teda, reknu vam, ze Ondrasek jednou, bude pekne motat holkam hlavy. Ted teda uz by mohl taky, ale to z toho jeste nema rozum). Mno a protoze jsme s LuckouJadr zjistila, ze nejlepsi jsou neplanovane akce, tak nakonec krome Anicky dorazila jeste Kacul a Klouz. Deti si pekne hraly, byly moc hodne a tady to razem pekne ozilo - takovy vesely chumel.
Jdu nachystat veci do poradny (jdeme na kontrolu na 8 mesicich). Tak se tu mejte a uzivejte slunickoveho odpoledne.
18. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy tam pojedete evi, v sobotu?
18. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v sobotu.
18. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep - Ondrulka je fešák, co? :slight_smile: Ženich pro Eli jako dělaný :wink: A Anička jako tchýňka by byla taky fajn, pořád peče a vaří... :grinning: Vy se máte, že bydlíte tak blízko sebe a můžete se častěji vídat...To mi vesničani to máme složitějsí....
Zítra jedu do Modré hvězdy na kontrolu TBC, jsme dohodnuté s Mischali, že se taky srazíme, tak pokud by někdo ještě chtěl... Bylo by to dopoledne, ale ještě nevím v kolik...Mám tam bát mezi 8-10, takže tak nějak..
18. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... :slight_smile:

luci, tak jsme se konečně seznámily a jinak taky maluji na nehty...možná sis všimla ale že já mám každou ruku jinou :grinning: já pořád něco zkouším!! dělám to doma, certifikát mám a po MD se chci tomu věnovat na plno! Levnější to mám, páč se mi to zdá všude předražený...ale to mají i kůli nájmu! To já si je pak taky budu muset zdražit...ale zatál nechám tak!! jinak čus.... :wink:
18. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek zrovna jsem přijela z jičína vyrazili jsme s mámou do tesca už jsem musela nutně na nákup za těch 6 problitejch tejdnů jsem nebyla schopná vejít do krámu tak to tu vypadalo jak po hladomou. Docela jsem to zvládla v poho. A nakoupila jsem si pár věcí pro prcka za včerejší UZ :grinning: :grinning: :grinning: Měli set sedmi bodýček za 89 kč nekupte to :sweat_smile: a 3 krásný obrázkový overálky za 190 :grinning: no prostě jeden šuplík komody už je plnej :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci...dala jsem do alba zatím jen jednu fotku malůvky.... :wink:
18. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-no tak hlavne aby prohanel holky a ne kluky kdyz si ho porad pletou s holkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsem Vas taky rada poznala-Eliska je mala treperenda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: S Luckou+Davidkem jsem se pak jeste potkala na trhu :slight_smile:
Jinak jak jsme se dnes bavili o tech vecech z trhu tak jsem tam zkoukla vecicky na ty miminka ale to je kraaaaaaaaaaaaasa :dizzy_face: :dizzy_face:
Musil-taky mam knizku a silenou hromadu Betynek+ Maminek+Miminka-mela jsem predplatny a porad to kupuju.Tak kdyby jsi chtela tak neni problem.Uz jsem kldysi slibila Lucce ale nejak k tomu nedoslo :confused:
18. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se byli fotit s profi fotografkou na Zvířeticích, už se mooc těšim na fotečky
18. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj tchynka jak maLOvana :slight_smile: Postavou,hrdelnim hlasem a nejvic svoji chol.povahou. :confused: Ted me dodelal Stepan-ze pry se jede podivat na kole dolu v ulicce a takovou dobu nejel a z kluku vypadlo ze si jezdil v jine a k hl.silnici.Nechce helmu a jeste si udela tohle.Tak dostal na prdel a ma zaracha-hajzlik jeden :angry: :angry:
18. srp 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jj Zdenda si vzpomel ze asi bracha chodil o rok vys nez on. S Svatou Zitkou a Hanou Tumovou :wink: :slight_smile: :wink: :grinning:
18. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ondrášek je celý tatínek a štěpánek celý ty vid!!!!
jdu si lehnout-jsem úúúplně hotová-malá včera od 2h měla bolení a tak jsem hotová.... tak papapa :wink:
18. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-jj asi jo.Teda ja si to myslim ale jsou lidi ktery to vidi uplne jinak :slight_smile: :wink:
Bobecek malicka tolik trpankuje-dobrou noc a hlavne klidnou :slight_smile: :pensive: :pensive:
18. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi+Elí,Anička + Ondrášek a Katka + Emička,moc Vám díky a fajn dopoledne.Bylo to příjemné.
Ondrášek je vážně fešák.

Luci,Musil,Claudi .... - na Jičín město pohádky se moc těším. Doufám,že vyjde počásko,jako minulý rok,hlavně,ať neprší.Dáda už pokoukal minulý rok,to mu byl necelý půl rok.Vzpomínám si,jak v tom teple jezdil v šortkách na břiše v kočárku /pásl koníky/ a měl otevřenou boudu,tak že vlastně byl na břiše a viděl krásně ven.Trošku se po nás lidi ohlíželi,ale Dádovi to vyhovovalo.
Je super,jak Jičín na ten týden ožije a všude je tak rušno a plno dětí.
18. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi, to by znamenalo, ze chodil do tridy taky s Vendulou Vrsovskou, Monikou Srajlovou.... To je prca, jak po par letech nejsem schopna zaradit Zdendu do prislusne tridy :slight_smile:
19. srp 2009 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dobre rano vsem :slight_smile:

Tak jsem zaregistrovala, ze par maminek se chysta tuhle sobotu do Sobotky - jeee, to se tam asi nekde potkame (nemuzeme porusit tradici nasi neucasti :grinning: Mno a JIcin si asi take nechame na pristi rok.
Jinak vcera u Dr. velika pochvala, jak je Eli zivoucka a sikovna. Ani se nas nemusela ptat, co vsechno uz umime - Eli se predvedla sama a pak se ani nechtela nechat vysetrit od Dr. - porad ji utikala :grinning:
19. srp 2009 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda!!!!
My do Sobotky nejedeme,nějak se mi nehce mezi tu masu lidí, v JC je to něco jiného,když tam budeme týden bydlet.

Treperenda - gratulace k dobrým výsledkům.
19. srp 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jedete do sobotky , My se tam odpoledne taky asi zajedem kuknout jestli mi bude fajn. Mám to za rohem :grinning:
dneska mi začalo blití už v půl šestý ráno a nějak to nechce odeznít to bude zas den :confounded:
19. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sme zpět z 18m kontroly, váha 11,11kg a výška 88cm
19. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne slunickove dopoleden :slight_smile:
To je zase parak co?U nas je 33,5 st ve stinu :confused: Jsme na zahrade a koupeme se.
V pul druhe jdu na brigadu na uklid-tak zase bude nejak kacka na vic. :wink:
19. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek