• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahojky holky mám problém... už dva dny mě bolí podbřišek... a včera večer jsem dokonce objevila i krev. Jen malé množství a byla to čistá krev. Ovulaci jsem měla kolem 7dne cyklu a teď jsem 15den cyklu... nemáte někdo vystvětlení???
19. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Hodinka s Cladií + Pepínem, Míšou + Martínkem a Evčou + Elí u jezírka byla moc fajn.
Pepíno je fešák s mnoha vláskami a Claudii to moc sluší.

Mishulle - krásné fotečky, nejvíce se mi líbí ta,kde všichni tři vykukujete.
19. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-je vy se furt srazite :wink: Tak jeste zitra na koupaku-uz to mam doma zpeceteny :slight_smile:
Alzbet-no tak to nevim.Mohla to byt cysticka nebo nejaka zilka.Na potrat nebo neco takoveho mi to prijde jeste moc brzy :confused: :rolling_eyes: Ale jak rikam-nejak tomu nerozumim :slight_smile: :wink: :wink:
19. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň že tak
19. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alzbet-tak si pockej a udelej pristi tyden TT a uvidis.Treba se mimis zavrtaval a uz to bude videt :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •jojo,zítra na koupáku.
19. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný sluníčkový den...

souhlasím s Klouz, dnešní mini srazík byl moc fajn :grinning:

holky stále se snažímprodat autosedačku, vajíčko 0-13 kg, kdyby jste prosím některá o někom věděla, je světle modrá...za 800Kč...

DĚKUJU!!!!!!!!!
19. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
aní jsem na tebe mooc myslela. projížděla jsem 2x bosen. byli jsme na drápkách s tchánovcema.

zítra taky budu na koupáku, ale ne s vámi, tak se pak rádi na vás koukneme.

Evi, do sobotky pojedme jak pojí domino - někdy kolem poledne. kdy asi vy? a nikdy jsem tam nebyla na jarmark, tak ani nevím, jak se zdržíme. ale ráda si na tebe vezmu číslo a napíšu.
Musil, ty jsi horní bousov, co? že bych ti vzala ten polštář, když ho budeme projíždět a zkusím zavolat. už jsem si na tebe vpoměla včear když jsem jela do jičína.
19. srp 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jj to bys mohla pojedete zkrz nás my na jarmark pojedem taky někdy po obědě tak si dáme vědět buď počkám doma nebo se sejdeme tam :slight_smile:
19. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil neboj pokud už nebudeš doma, tak na jarmarku ti tu obr věc nedám. by ses nevlezla mezi lidi. a holky kde se tam parkuje? je tam nědkě parking zlvášt? a je to na náměstí a kde ještě? my tam ještě nebyli ;)
19. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jj je to na náměstí a auto je nejlepší nechat hned dole u nádraží a vyjít ten kopec pěšmo :wink: stejně j e to vlastně už od komerční banky uzavřený pro auta. Jinak já myslela že bych si tu bagáž hodila hned do auta to víš že bych tam s nim nepochodovala :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jedeme zitra do Prahy na to Imuno-tak jsem zvedava co se tam dozvim-ach joo.Mam docela strach-ale zase si rikam ze kdyby to bylo nejak vazne tak maji muj mobil a uz by volali :frowning2: :confused:
No a pak valime na to koupaliste-Stepanek uz se mooooooc tesi :wink: A ja na Vas holky :grinning:
19. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda • máš nějaká časový odhad,kdy dorazíte?
19. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-ne,ne vubec nemam tucha.Mam tam byt na 10 hod tak si myslim ze kolem poledne dorazime.Nevim jak dlouho ta´mm zkysnu-pisnu SMS-cislo mam na Tebe i na Evicku ju?
19. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :slight_smile:

Ani - držím palec, ať imuno zítra dopadne dobře a ty jsi brzy doma a budeš moci jet za holkama na koupák dělat spadla lžička do kafíčka :grinning:

mishul - pěkné fotky, ta vykukovací se mi taky líbí nejvíc :wink:

luci - na Drábských bylo asi fajn, co? tam je v těch vedrech příjemné mezi skálama.... Dali jste si něco na vyhlídce?

musil - pořád jsi blinkací, jo? no kdy už to přejde :frowning2:

klouz, trep, míšo - fajn, že jsme se srazili...sice hodinová rychlovka, ale lepší než vypíchnuté oko, že? :grinning: A kočky, naplánujte si kdy dorazíte do naší velkovesnice...rádi vás uvidíme :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj krasne rano :wink:
Luci no to je sice krasny ze jsi na me myslela ale mela jsi se stavit i s rodicema klidne :wink: Tak priste no ale uz urcite :slight_smile:
Verko-jeeeee a vis ze ja uz se k Tobe chystam dlouho?Mam to kousicek a kde nic tu nic :grinning: :grinning: :confused: Pepouska bych rada videla :dizzy_face: a samo i Tebe teda :slight_smile:
Misch-hezky foty ta vykukovaci parada :slight_smile: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
misch krásné fotky moc vám to všem sluší je to dobrý nápad takhle fotit v přírodě :dizzy_face:
claudi jj furt blinkací včerejšek stál absolutně za prd :unamused:
závidím vám srazík :frowning2:
20. srp 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
No vy jste ale kámošky, :frowning2: :frowning2: , neřeknete, že se srážíte :frowning2: :frowning2:
20. srp 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
siw taky nikdy o žádným srazíku nevím nic si z toho nerob :slight_smile: i když je fakt že na koupálko bych nešla no. :pensive:
20. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda daní a musil - vy jste ale slepoty, na předešlé stránce jsem říkala, že ve středu jedu do Modré hvězdy a že máme s Mischali rande a že kdo se chce přidat, tak bude vítán... :slight_smile: Takže to byl ten včerejší minisrazík v parku... :wink:
20. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama •Ahoj, sbal se a přije´d!
20. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, buďte v klidu já si ten pokec taky moc neužiji, stále běhám za Dádou a hlavně slyším jen na levé ucho. Před chvílí jsem přišla z ORL, od včera mě pravé bolelo,mám tam infekci z tepla,tak v něm mám teď tampon y višňákem.Tak prosím, mluvte na mě z levé strany. :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No o tom js;em četla, Věruš, že jedeš do Bolky.
No nic, nebudem to řešit :wink: . Vím, že holky, co jsou v Bolce mají víc možností. Hold my vesničanky jsme tabu, že jo :grinning:
20. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
siw taky si tu někdy připadám jak na konci světa ještě že mám ten net :grinning:
20. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama • Já myslela,klidně přije´d dnes na koupá!!!! :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedaaaaaa, ale ale ale.......holky, Verus ma pravdu, ze o tom byla rec na min. strance. Byl to takovy minisrazik - spis jsme chtely okuknout maleho Pepuldu. Mno ale jinak to vubec neni o tom, ze "vesnicanky" (Siw, nestvi :slight_smile: zustavaji stranou. Neni to tak dlouho co jsem tady hodila do pacu navrh na scuk na Spinnu a nebo na koupaku a to se k tomu vyjadrila pouze Klouz a Nandi, ostatni jste hazely "mrtveho broucka", takze pozor, pozor :grinning:
20. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale nchcištvát, pardon :wink: . Já jen že to musím vědět fakt dříve, teď přes prázdniny jsem dost pracující, tak můžu jen podle toho, jak mám napsané směny. Od září už budu chodit jen víkendy, tak to bude jednodušší. Nechtěla jsem se vás holky dotknout, to nééé, mám vás ráda :frowning2:
A Pepuldu jsem viděla v práci, je nááááádherný miminko, však jsem to tady už psala.
No a už zase pádím pracovat, tak užijte srazík a zítra se tu ukážu, papapapa
20. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ženy!
Jak je venku krásně, tak já na PC prostě nejsem :grinning:
Ale dneska na koupáku se určo potkáme :grinning:

Musil - já vždy říkala, že pro mimi sníst i žábu. Takže to blinkání ještě jde, no ne? :wink:
20. srp 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé silent to jsem ráda že tě vidim budu potřebovat následnou ukázku a školení látkování :grinning:
20. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Sil: nevíš něco o Raduš, furt vyhlížim mimíse a on nikde
20. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek