Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
nandaautor
20. srp 2009
ahoj htak jsme doma 🙂
Praha nic moc a v pondeli tam jedem opet :-S =-)
Koupak o poznani lepsi 😉 Potkala jsem se tam skoro se vsema Klouz+Davidek,Evicka+Eliska,Lucka+Domca a poznala jsem Sil-Anicku teda ne ta spinkala x-) x-) x-) A poznala Janku+Ericku+Dominicku x-) x-) x-) Bylo dobre ale museli jsme brzy odjed :-S 🙂 🙂 🙂
Holkyyyyyyyy-Dani+Musil-teda ze Vas tlamazny nebolej 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Takovych srazu se tu planovalo a ani jeden nebyl-tohle ani nebyl sraz.My by jsme se na koupaku stavili i kdyby tam holky nebyli-jeste jsme tam nuikdy nebyli.Holky tam byli jen tresnicka na dortu 😉 🙂 🙂 🙂 Jsou tam totiz skoro porad 😃 😃 😃 Jsem rada ze jsem Vas videla a poznala i nove holciny 🙂 😉
treperenda
20. srp 2009
Taaaak u nas uz se chrupe. Holky bylo to dnes moc prijemne dostavenicko, fakt jsme si to s Eli uzily. Cestou domu si Eli jeste pokecala v autobuse s jednou holcickou, s kterou s sebou sousedily kocarkama.
Prisly jsme domu, Eli se nadsene vrhla na hracky, tak jsem v klidu roztridila tasky z koupalka a jeste stihla vyfrknout spagety s rajcatovym pestem a zrovna, kdyz jsem zvedala malou, ze se pujdeme vykoupat, tak prisel tatka, takze na koupani uz jsme meli posilu.
nandaautor
20. srp 2009
Evi-u nas uz se takky chrupe-teda Ondrula.Stepa jeste lita venku.
Ondra byl uplne vyrizenej a ani se nevykoupal-spi na prasatko.Ale zase je vycakanej z bazenu tak parada 🙂 😉
klouzavka
20. srp 2009
Achhhhhhh,nějak se mi to smazalo,tak znovu.

Jojo,bylo to fajn.My jsme dorazili nějak před19h,Dáda šel hned spát a já pekla bramboráky.

Silente:že by další z klubu látkovek,co znám?
silente
21. srp 2009
Ahojte!

Musil - kein Problem. Až se v září vrátíme z dovči, tak kdykoliv 😉 A pokud si pamatuji, v Dobrovici býváš 😉

Mishull - furt prd. Jsem jí včera akorát psala a broučkovi se prý nechce ven. Tak jsem jí písla své číslo na mobil a doufám, že mi dá vědět 😃

Jo a bylo moc fajn poznat Aničku a Lucku x-) Potkat tam navíc kamarádku, co jsem neviděla 4 roky byl fajn bonus x-)

Tak a jdu si lehnout, jsem využila chvilky po ranním kojení, ale vstávat tedy ještě definitivně nechcu :-p 😎
treperenda
21. srp 2009
Bre ranko, bych take rada napsala, ze jsem "vyuzila chvilky po rannim krmeni" a jdeme si s Eli lehnout 😃 Mno nic, nas ceka za chvilku snidane, pak si budeme hrat a pak si teprve Eli pujde lehnout 😎 Ale uzivej si Silent tohle obdobi, musi to byt bomba, kdyz mimisek tak krasne spinka.

Dnes se opet chystame s Klouz na koupak, ale nez vyrazime, tak budeme pozorovat oblohu, pac vcera ve zpravach na Nove me vydesili nejakym rychlym nastupem hnusneho pocasi (privalove deste, ochlazeni) - pry kolem poledne by to tu melo byt, tak uvidime. Mno co, kdyztak vezmeme nohy na ramena a tradaaaa domu 😃
nandaautor
21. srp 2009
Ahoj holky 😉 -jj Evi a hlasili i tornada =-) 8-( 😕 :-S :-S Myslela jsem ze bych dnes s klukama vyrazila na Machac ale ne,ne-bojim,bojim 😞 😉
klouzavka
21. srp 2009
Zdravíme Vás při pátku!!!!!!!!!

Po 7:15 byl u nás dnes vyjíměčně budíček.
Dopolko si musím umýt hlavu, pak zabalím na víkend.Jojo,jedeme do JC,naši mají výročí 40 let od svatby.

Holky, příští týden: PO. UT a ST taky hlásí teplo 28, tak určo nějaký koukáp bude. 🙂
treperenda
21. srp 2009
Ani, na Machaci jsme zazili jednou peknou cinu a nic prijemneho to nebylo. Jezdili jsme na tu hlavni plaz a cesta tam je lemovana stromy,takze parada. Mno a take to prislo strasne rychle 😞 Uvidime, ale nas s Klouz jen tak neco nezastrasi, vid Luci 😃
klouzavka
21. srp 2009
treperenda
přesně tak 😃
claudie
21. srp 2009
krásné ráno berušky 🙂

jasně holky, jen se nedejte a koupání si pěkně užijte a když přijde nějaký hnus, tak šupem někam do kavárničky se schovat 😉
na Mácháči jsem teda pár let už nebyla, tak třeba příští rok si vyjedeme na výlet a půjdeme tam na parník, jestli tam ještě jezdí...letos už je tam prý ošklivá voda, ale to je každou sezónu pořád dokola...

já s Pepulínem jedeme dnes do Hradiště nakoupit, podívat se za bábáma do práce a pak to ještě vezmu k našim, když už budu v tom cestování... Tak budeme mít /snad/ taky hezký příjemný den 🙂

zatím se mějte a nechoďte do hloubky 😃
klouzavka
21. srp 2009
claudie •neboj do hloubky nepůjdeme, s Dádou už ani nevím, co to je!
treperenda
21. srp 2009
Claudi: jo jo, parnik na Machaci porad jezdi (letos mela premieru Elinka, ale i ja 😃 ) A voda? To mas pravdu, tam je to spatne hodne brzo a to at s tim delaji co delaji.
evinka
21. srp 2009
ahoj. Tak jsem s Ondrou zase musela do Krče na vytažení hnisu z uzlinky. 😞
Tak na jarmark jedeme, ale nevím v kolik dorazím. Manžel jede na hasičský závody, tak potom. Mám modrou Inglesinu http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI... , nebo žlutý babyvak http://www.babyvak.cz/index.php?ln=cz&nc=125086... - podle toho kolik tam bude lidu.

Musil - teď jsem si vzpomněla - k Turnovu. Na kurz jsem chodila k Helče do Galatei a na cvičení k Markétě tamtéž. S obojím jsem byla noc spokojená. Hlavně dýchání ze cvičení mi moc pomohlo.V Turnově jsme se byli jen podívat - kontakt mají tady: 481 446 546 http://www.nemtur.cz/index.php?id=20404. Akorát chtěli zavolat cca hodinku předem, jestli nemají plné sály, aby měli co ukazovat. V 36.tt jsem tam byla sepsat porodopis a začala jsem tam dojíždět do poradny, ale nevadilo by jim, kdybych chodila až do konce k mojí gyndr. Tady píšu víc o prohlídce i o porodu: ttp://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadI... Byla jsem tam moc spokojená.
nandaautor
21. srp 2009
Tak u nas uz je pod mrakem :-S Jsem zvedava co z toho bude teda :-p
Doufam ze holky stihnou z koupaku utect s prtatama =-) 8-(
evinka
21. srp 2009
taky sleduju, co z toho bude.
treperenda
21. srp 2009
Hojda, tak hlasim, ze jsme si s Klouz koupak uzili na 100% - dnes tam bylo vyrazne mene lidi a bylo to lepsi. Take jsme pocitaly s tim, ze budeme muset kvuli pocasi jit driv domu, ale nakonec jsme odchazeli jako obvykle, takze my jsme dorazili domu v17:15 a Klouz uz psala, ze jsou na ceste do Jicina.
claudie
21. srp 2009
tady spadlo pár kapek zatím a vypadá, že je po všem.... tak snad žádná bába futeř nepřijde...

Evi - my nakonec na jarmark nedorazíme neboť v Mohelnici se koná neckyáda a to bychom se jeli rádi podívat, má to možná být poslední ročník... Ale čísílko si na tebe uložím, díky 🙂
Evi, ty nosíš Ondráška v babyvaku? Jak se ti to osvědčilo a malý je v něm spokojený?

klouz - ty zase drandíš do Jc? Tak si to tam užijte.... A kdyby jsi potakla Karol, tak že jí moc zdravím... 🙂

trep - co Eli, navazovala zase v MHD nějaké kontakty? 😃
mishulle
21. srp 2009
Trešp: zkoušku mám!
evinka
21. srp 2009
věru, původně jsem koupila šátek, ale Ondra v něm nechtěl být v kolíbce - je úzká. a svisle se mi nosit zatím nechce - ještě se mu občas klimbne hlavička. Babyvak jsem vyzkoušela u kamarádky a Ondra - přetažený a nemohoucí usnout v kočáru, v něm během chvilky usnul. Navíc šátek manžel vázat nebude a klasickou klokanku odmítám já. Už se nám osvědčil - na pivobraní v něm chrupkal hluk-nehluk. A dneska jsem ho v něm nesla v Krči na plicní ambulanci - je v 2. patře a s kočárem se tam musí přes oddělení, tak jsem vzala Babyvak a nesla ho v něm. A pak jsem s ním prochodila krámy - s kočárem je člověk neohrabaný.
AŽ mi přijde těžký do vaku (přeci jenom je to zátěž jen na jedno rameno), tak se vrátím k šátku
claudie
21. srp 2009
evi - díky za informace 🙂 U nás se šátek neosvědčil, mám ho půjčený, ale prostě nee.. Dostala jsem klokanku, v ní Pepča už párkrát byl, ale ten babyvak mě taky docela zaujal...tak popřemýšlím...
luciejadr
21. srp 2009
jsem pako jsem napsala vzkaz a neodeslala a pak jsem dala jen aktualizaci.
Evi jdu ti psát sms :o))
jinak my s klokánkou měli uspech až od 4měísce, kdy se mohl dívat dopředu 😃 a ted je to oblíbenější věc než kočár. akorát je to klokánka od 0+ a je přes jedno rameno a to mi odpadá. ale vydržím to a budeme investovat až do nosítka.
claudie
21. srp 2009
jéé, Domínek má dnes už 7 měsíců, tak gartulace velkému hošíkovi 🙂 x-)
evinka
21. srp 2009
Věru, když tak se někde sejdeme a můžeš si ho vyzkoušet. Minulý týden zrovna jedna holčina od nás z Květnovek psala, že ho bude prodávat, že nosí jenom šátek. Jestli už ho neprodala.
Luci, už tě mám uloženou.
luciejadr
21. srp 2009
Claudi děkujeme. jsem jen tak hodila dotaz tatkovi, zda to vůbec ví a neví 8-( to je chlap, co??
nandaautor
22. srp 2009
Ahoj holky-krasny den preju 🙂
Evi tak super ze jste si s Klouz uzili koupak 🙂 U nas je dnes dost pod mrakem a to ma svagrova oslavu a grilovacku.Chudak takovou oslavu naplanovala a ted ji zradi popcasi =-) 8-(
luciejadr
22. srp 2009
dobré ráno,
Aníí nebude pršet. bude jen pod mrakem. známá má dneska svatbu, tak ji nemůže pršet. i když je to štěstí, radši ji přeji bezdeště.
nandaautor
22. srp 2009
Luci no doufam ze prset nebude ale nevim,nevim no :-S 😃
mishulle
22. srp 2009
Musil: Knížky pro tebe mám, pak jen musíme domluvit, jak ti je předat

Začni psát odpověď...

Odešli