• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
ahoj htak jsme doma :slight_smile:
Praha nic moc a v pondeli tam jedem opet :confounded: :confused:
Koupak o poznani lepsi :wink: Potkala jsem se tam skoro se vsema Klouz+Davidek,Evicka+Eliska,Lucka+Domca a poznala jsem Sil-Anicku teda ne ta spinkala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A poznala Janku+Ericku+Dominicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bylo dobre ale museli jsme brzy odjed :confounded: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Holkyyyyyyyy-Dani+Musil-teda ze Vas tlamazny nebolej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takovych srazu se tu planovalo a ani jeden nebyl-tohle ani nebyl sraz.My by jsme se na koupaku stavili i kdyby tam holky nebyli-jeste jsme tam nuikdy nebyli.Holky tam byli jen tresnicka na dortu :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsou tam totiz skoro porad :grinning: :grinning: :grinning: Jsem rada ze jsem Vas videla a poznala i nove holciny :slight_smile: :wink:
20. srp 2009 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Taaaak u nas uz se chrupe. Holky bylo to dnes moc prijemne dostavenicko, fakt jsme si to s Eli uzily. Cestou domu si Eli jeste pokecala v autobuse s jednou holcickou, s kterou s sebou sousedily kocarkama.
Prisly jsme domu, Eli se nadsene vrhla na hracky, tak jsem v klidu roztridila tasky z koupalka a jeste stihla vyfrknout spagety s rajcatovym pestem a zrovna, kdyz jsem zvedala malou, ze se pujdeme vykoupat, tak prisel tatka, takze na koupani uz jsme meli posilu.
20. srp 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi-u nas uz se takky chrupe-teda Ondrula.Stepa jeste lita venku.
Ondra byl uplne vyrizenej a ani se nevykoupal-spi na prasatko.Ale zase je vycakanej z bazenu tak parada :slight_smile: :wink:
20. srp 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Achhhhhhh,nějak se mi to smazalo,tak znovu.

Jojo,bylo to fajn.My jsme dorazili nějak před19h,Dáda šel hned spát a já pekla bramboráky.

Silente:že by další z klubu látkovek,co znám?
20. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!

Musil - kein Problem. Až se v září vrátíme z dovči, tak kdykoliv :wink: A pokud si pamatuji, v Dobrovici býváš :wink:

Mishull - furt prd. Jsem jí včera akorát psala a broučkovi se prý nechce ven. Tak jsem jí písla své číslo na mobil a doufám, že mi dá vědět :grinning:

Jo a bylo moc fajn poznat Aničku a Lucku :dizzy_face: Potkat tam navíc kamarádku, co jsem neviděla 4 roky byl fajn bonus :dizzy_face:

Tak a jdu si lehnout, jsem využila chvilky po ranním kojení, ale vstávat tedy ještě definitivně nechcu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
21. srp 2009 v 05:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko, bych take rada napsala, ze jsem "vyuzila chvilky po rannim krmeni" a jdeme si s Eli lehnout :grinning: Mno nic, nas ceka za chvilku snidane, pak si budeme hrat a pak si teprve Eli pujde lehnout :sunglasses: Ale uzivej si Silent tohle obdobi, musi to byt bomba, kdyz mimisek tak krasne spinka.

Dnes se opet chystame s Klouz na koupak, ale nez vyrazime, tak budeme pozorovat oblohu, pac vcera ve zpravach na Nove me vydesili nejakym rychlym nastupem hnusneho pocasi (privalove deste, ochlazeni) - pry kolem poledne by to tu melo byt, tak uvidime. Mno co, kdyztak vezmeme nohy na ramena a tradaaaa domu :grinning:
21. srp 2009 v 06:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink: -jj Evi a hlasili i tornada :confused: :rolling_eyes: :fearful: :confounded: :confounded: Myslela jsem ze bych dnes s klukama vyrazila na Machac ale ne,ne-bojim,bojim :frowning2: :wink:
21. srp 2009 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravíme Vás při pátku!!!!!!!!!

Po 7:15 byl u nás dnes vyjíměčně budíček.
Dopolko si musím umýt hlavu, pak zabalím na víkend.Jojo,jedeme do JC,naši mají výročí 40 let od svatby.

Holky, příští týden: PO. UT a ST taky hlásí teplo 28, tak určo nějaký koukáp bude. :slight_smile:
21. srp 2009 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani, na Machaci jsme zazili jednou peknou cinu a nic prijemneho to nebylo. Jezdili jsme na tu hlavni plaz a cesta tam je lemovana stromy,takze parada. Mno a take to prislo strasne rychle :frowning2: Uvidime, ale nas s Klouz jen tak neco nezastrasi, vid Luci :grinning:
21. srp 2009 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
treperenda
přesně tak :grinning:
21. srp 2009 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ráno berušky :slight_smile:

jasně holky, jen se nedejte a koupání si pěkně užijte a když přijde nějaký hnus, tak šupem někam do kavárničky se schovat :wink:
na Mácháči jsem teda pár let už nebyla, tak třeba příští rok si vyjedeme na výlet a půjdeme tam na parník, jestli tam ještě jezdí...letos už je tam prý ošklivá voda, ale to je každou sezónu pořád dokola...

já s Pepulínem jedeme dnes do Hradiště nakoupit, podívat se za bábáma do práce a pak to ještě vezmu k našim, když už budu v tom cestování... Tak budeme mít /snad/ taky hezký příjemný den :slight_smile:

zatím se mějte a nechoďte do hloubky :grinning:
21. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
claudie •neboj do hloubky nepůjdeme, s Dádou už ani nevím, co to je!
21. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Claudi: jo jo, parnik na Machaci porad jezdi (letos mela premieru Elinka, ale i ja :grinning: ) A voda? To mas pravdu, tam je to spatne hodne brzo a to at s tim delaji co delaji.
21. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj. Tak jsem s Ondrou zase musela do Krče na vytažení hnisu z uzlinky. :frowning2:
Tak na jarmark jedeme, ale nevím v kolik dorazím. Manžel jede na hasičský závody, tak potom. Mám modrou Inglesinu http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2859224&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F , nebo žlutý babyvak http://www.babyvak.cz/index.php?ln=cz&nc=1250866093&uid=-778&sid=c06e04be089e6cf6c9751015dc4c4ee6&mex=m&ic=34&lp=0&lc=30&ls=&op=v&ip=243 - podle toho kolik tam bude lidu.

Musil - teď jsem si vzpomněla - k Turnovu. Na kurz jsem chodila k Helče do Galatei a na cvičení k Markétě tamtéž. S obojím jsem byla noc spokojená. Hlavně dýchání ze cvičení mi moc pomohlo.V Turnově jsme se byli jen podívat - kontakt mají tady: 481 446 546 http://www.nemtur.cz/index.php?id=20404. Akorát chtěli zavolat cca hodinku předem, jestli nemají plné sály, aby měli co ukazovat. V 36.tt jsem tam byla sepsat porodopis a začala jsem tam dojíždět do poradny, ale nevadilo by jim, kdybych chodila až do konce k mojí gyndr. Tady píšu víc o prohlídce i o porodu: ttp://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=47401&vGroupOffset=40 Byla jsem tam moc spokojená.
21. srp 2009 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak u nas uz je pod mrakem :confounded: Jsem zvedava co z toho bude teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Doufam ze holky stihnou z koupaku utect s prtatama :confused: :rolling_eyes:
21. srp 2009 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
taky sleduju, co z toho bude.
21. srp 2009 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojda, tak hlasim, ze jsme si s Klouz koupak uzili na 100% - dnes tam bylo vyrazne mene lidi a bylo to lepsi. Take jsme pocitaly s tim, ze budeme muset kvuli pocasi jit driv domu, ale nakonec jsme odchazeli jako obvykle, takze my jsme dorazili domu v17:15 a Klouz uz psala, ze jsou na ceste do Jicina.
21. srp 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tady spadlo pár kapek zatím a vypadá, že je po všem.... tak snad žádná bába futeř nepřijde...

Evi - my nakonec na jarmark nedorazíme neboť v Mohelnici se koná neckyáda a to bychom se jeli rádi podívat, má to možná být poslední ročník... Ale čísílko si na tebe uložím, díky :slight_smile:
Evi, ty nosíš Ondráška v babyvaku? Jak se ti to osvědčilo a malý je v něm spokojený?

klouz - ty zase drandíš do Jc? Tak si to tam užijte.... A kdyby jsi potakla Karol, tak že jí moc zdravím... :slight_smile:

trep - co Eli, navazovala zase v MHD nějaké kontakty? :grinning:
21. srp 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Trešp: zkoušku mám!
21. srp 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
věru, původně jsem koupila šátek, ale Ondra v něm nechtěl být v kolíbce - je úzká. a svisle se mi nosit zatím nechce - ještě se mu občas klimbne hlavička. Babyvak jsem vyzkoušela u kamarádky a Ondra - přetažený a nemohoucí usnout v kočáru, v něm během chvilky usnul. Navíc šátek manžel vázat nebude a klasickou klokanku odmítám já. Už se nám osvědčil - na pivobraní v něm chrupkal hluk-nehluk. A dneska jsem ho v něm nesla v Krči na plicní ambulanci - je v 2. patře a s kočárem se tam musí přes oddělení, tak jsem vzala Babyvak a nesla ho v něm. A pak jsem s ním prochodila krámy - s kočárem je člověk neohrabaný.
AŽ mi přijde těžký do vaku (přeci jenom je to zátěž jen na jedno rameno), tak se vrátím k šátku
21. srp 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
evi - díky za informace :slight_smile: U nás se šátek neosvědčil, mám ho půjčený, ale prostě nee.. Dostala jsem klokanku, v ní Pepča už párkrát byl, ale ten babyvak mě taky docela zaujal...tak popřemýšlím...
21. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem pako jsem napsala vzkaz a neodeslala a pak jsem dala jen aktualizaci.
Evi jdu ti psát sms :o))
jinak my s klokánkou měli uspech až od 4měísce, kdy se mohl dívat dopředu :grinning: a ted je to oblíbenější věc než kočár. akorát je to klokánka od 0+ a je přes jedno rameno a to mi odpadá. ale vydržím to a budeme investovat až do nosítka.
21. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé, Domínek má dnes už 7 měsíců, tak gartulace velkému hošíkovi :slight_smile: :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Věru, když tak se někde sejdeme a můžeš si ho vyzkoušet. Minulý týden zrovna jedna holčina od nás z Květnovek psala, že ho bude prodávat, že nosí jenom šátek. Jestli už ho neprodala.
Luci, už tě mám uloženou.
21. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Claudi děkujeme. jsem jen tak hodila dotaz tatkovi, zda to vůbec ví a neví :rolling_eyes: to je chlap, co??
21. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasny den preju :slight_smile:
Evi tak super ze jste si s Klouz uzili koupak :slight_smile: U nas je dnes dost pod mrakem a to ma svagrova oslavu a grilovacku.Chudak takovou oslavu naplanovala a ted ji zradi popcasi :confused: :rolling_eyes:
22. srp 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno,
Aníí nebude pršet. bude jen pod mrakem. známá má dneska svatbu, tak ji nemůže pršet. i když je to štěstí, radši ji přeji bezdeště.
22. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci no doufam ze prset nebude ale nevim,nevim no :confounded: :grinning:
22. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Musil: Knížky pro tebe mám, pak jen musíme domluvit, jak ti je předat
22. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek