• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Evicko-ja ten odkaz hazu sem at se podivaji i holky :wink: Ja jsem mela ty za tech 102 a 99kc-ty za 102 byli lepcejsi pac slabsi.Ale opravdu strasne prijemna pani a druhy den po objednavce jsem mela pliny doma-ani necekala na penizky :wink:
22. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
22. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky a ja se loucim a jedem na Petkovy na oslavu.Zitra tam nechame kluky a prijedeme sami-v pondeli jedem opet do te Prahy tak at je netahame sebou.Tak zatim ahoj a mejte se krasne :slight_smile: :wink:
22. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj
Luci omlouvám se, ale když jsem dorazila, tak to nabralo jiný směr. Manžel s kamarádem měli opravovat turistickou trasu a já na ně měla čekat na jarmarku. Ale s kamarádem přijela i těhotná manželka s dcerou (1,5 r.) a chtěla jít s nima. Tak mi to bylo blbý a šla jsem taky a píšu Nedoporučuji jít s kočárem po žluté turistické značce z Kosti přes Libošovice do Sobotky - na min. 2 místech je to s kočárem dost neprůjezdné. Nakonec jsme to zvládli, ale bylo to o vyklopení dítěte ze stráně. Já měla Ondru v Babyvaku a kočár táhl manžel.
22. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
hezké dopoledne :slight_smile:

tak jak užíváte víkendu dámy? my jsme byli včera na té mohelnické neckyádě...Bylo to fajn a moc pěkné. byla sranda koukat na čem všem se soutěžící plavili a ty kostýmy...No perfekto :slight_smile:
Kdo bude mít příští rok čas, tak vřele doporučuji jet se tam kouknout... Samozřejmě tam jsou stánky s pitím, klobásky, zmrzka atd... A pak večer zábavka ...

jak jsem se vás tu ptala na parní hrnec, zda nemáte některá zkušenosti....no tak jsme ho v týdnu už koupili a drahá polovička ještě chtěla sušičku ovoce, tak ji máme taky...
V parním hrnci jsem už 2x vařila, a musím jen chválit, jídlo je chutné, šťavnaté a hlavně si toho nemusím všímat, dám to tam, nastavím čas paření a žádná práce s tím není....super :wink:
sušičku jsme ještě nezkoušeli, asi dneska bude premiéra...zkusím usušit hrušky, ty já rááád :wink: takže jdu loupat a krájet...
23. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
du si postěžovat, jsem nasrána, minulý týden se dohodlo, že tento týden oslavíme u tchýně narozky Manži a šváry, že já upeču dort, atd. a včera v sedm večer mi bylo oznámeno, že se oslava koná u nás, že se tak domluvili na chatě, takže já tu teď dodělávám dort, chystám chlebíčky, uklízím byt a dělám opběd, do toho hlídám dítě a manža je na hokejbale. Prý to bude u nás, aby se tchýně nestresovala, až přijede z chalupy, že nemá nic hotovo, co by se jí stalo, kdyby přijela jednou v sobotu? takhle se tu teď stresuju já, zatimco ona je na chalupě a miláček na tréninku
23. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
mishul - tak to bych milou tchýnku poslala jaksi kamsi... :angry:
23. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Mish.. a já se na tebe ptala a Sam říkal že pečeš, vaříš, že máte sešlost. tak jsem si v duchu říkala, že měl Kubu vzít na trénink, at míáš klid. ale ty to máš až takhle nečekané. jenže.. ty jsi šikulka, já bych všechny poslala někam, tomáše do obchodu pro koupené věci a nestresovala.u tebe tchýně ví, žre vše zařídíš a to že budeš KO ji teda nezajímá :o(
A Sam a trénink.. to mu nevyčítej :wink: to byl výmysl skoro trenéra :grinning: škoda, že jsi makala, myslela jsem že tě tam uvidím
23. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :wink:
Mish- :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry:
Jinak jsme doma a paradne prezrany-bleeeee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Verko-tak super vikend vid?My docela taky :wink:
23. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojda:slight_smile:
Tak u nas take vikend vydareny. V sobotu Sobotka (pocasko tedy nic moc), ale bylo to prima. Eli cely jarmark proklokankovala, pak si jeste v klokance trsla na tony nejake hodne vesele kapelky (az to preleju z fotaku, tak hodim odkaz, protoze to jako zase perlila :grinning:
A dnes jsme vyrazili do ZOO do Liberce, prosli namesti a podrzeli minutku ticha za jiz neexistuji Jested (puvodni obchodak) a frceli domu.

Nandi moc dekuji za odkazek.
23. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi-nemas zac a vrele Ti pani doporucuju :wink: Je fakt super a plinky taky :sweat_smile:
Jinak ja mam strasne rada Liberec-moc se mi libi a jezdim tam rada :slight_smile: :wink: :wink:
23. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
takže se náv vcelku víkendík povedl všem jak tak koukám...teda jen mishul měla trošku vztek, ale to se nedivím...
Evi,to jsem zvědavá na to video s Eli, to zas bude bžunda,,co? :grinning: :grinning:
Aní - nacpali jste si pořádně pupíky? no to se přece musí na oslavách :grinning:

tak, jdu ještě na netu najít formulář na porodné, páč ten co jsem dostala v porodce jsem v zápalu úklidu asi vyhodila.... :grinning: :grinning:
23. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooooooooj!!!!!!!!!!
U nás byl víkend taky fajn.Byli jsme v JC.Včera jsme si udělali výletík do Benecka s procházkou na vrch Žalý,kde nás čekal krásný výhled z rozhledny.Cestou v lese někde nechal Luboš vodítko na Kulíška,tak jdu zítra kupovat nové.Asi jen Kulíšek z toho má radost,zřejmě chce mít celý nový ohoz, od čtvrtka má totiž nový obojek.
Večer nás naši pozvali na večeři,měli 40 výročí svatby.Jídlo bylo mňamoooznííí,Měla jsem pstruha na smetaně a žampionech.
Dnes jsme chtěli na výlet do Prachovských skal,ale museli jsme to trošku změnit,poněvadž naši byliy vytopení :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,normálně ze stropu tekla proudem voda,tak místo výletu jsem uklízela.

Doufám,že Ti co byli na jarmarku v Sobotce si to náležitě užili.

Nanda - díky za odkaz,my jsme včera v tescu koupili 2 + 1 pleny,kus nás vyšel na 3Kč.
V Tescu v JC byla taky super náhoda,koho jsem tam nepotkala, Treperendu s rodinkou a maminkou.

Mishull - Tvůj vztek a nechuť chápu.
23. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko

Jo jo, svet je fakt malej a Jicin obzvlast (to je uz po druhe co jsme tam byli a potkali Klouz :grinning:

Jinak vcera jsem zjistila, jak to ta nase racochejlka ma s mluvenim. Rika tatatata, kdyz si chce hrat, bavit se, nebo jen tak vykladat - proste, kdyz je vse OK a ma dobrou naladu. A aby mi to nebylo "lito", tak umi i mamamama, ale to pouziva jen v pripade,ze ma hlad a nebo chce prebalit. Tzn. tata je na hrani a zabavu a mama na existencni servis :grinning:
24. srp 2009 v 06:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den, tak jsem zase dnes trošku úřadovala po Boleslavi a jsem ráda, že vše zařízeno a klídek.
Tento týden do práce nejdu, snad teda :confounded: , jen o víkendu na úklid. V pátek, nebo sobotu nám přijede babička z Polska na týden, už se moc na ní těšíme. A příští týden v úterý jde Halí do školky, Daniela do školy, taťka do práce, to bude klídek, jupí :wink:
Prázdniny utekly jako voda, hrůza.
24. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsme doma z Prahy,za 3 tydny si mam volat na vysledky :wink:
Kluci jsou jeste u babicky tak si poklidim.Zitra rano jdu na brigadku a pak uz si pro ne jedu. :dizzy_face: :dizzy_face:
Dani-psala jsem Ti SMS :wink: :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Anííí, já žádnou SMS od tebe nemám :frowning2: , nic mi nepřišlo :confused:
24. srp 2009 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pisla jsem Ti ji znovu-ale to je divny me to ukazalo ze to dorucene :confused: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jdu zase makat-a pak si zasadit a zalit zahradu :slight_smile: :wink:
24. srp 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Aníííí, máš SZ. :grinning:
24. srp 2009 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko maminy, tak dnes jsem dostala od Eli krasnoucky darecek v podobe spanku az do 6:00 - jupiiii, skoda, ze to je jen vyjimka a asi hlavne kompenzace za vcerejsek, kdy od 9:00 za cely den spala pouze 0:30 minutek (ale mela suprovou naladu).
Koukam, ze tam dnes zase bude krasnoucky den, tak supky dupky nekam k vode :grinning:
25. srp 2009 v 06:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno!Taky jsme už vzhůru.

Jojo, má být dnes teplo, tak se chystáme na koupaliště! :slight_smile:
25. srp 2009 v 06:38  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek ranní ptáčata :slight_smile:

zase se jdete čvachtat....no bodejt, když má být tak pěkně, tak proč toho nevyužít, že jo... :slight_smile:
my ještě nevíme co podnikneme...já bych šla klidně ještě spinkat, ale mladý pán se rozhodl jinak, tudíž mám smolíka...
25. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj.
taky bych šla na koupák. Ale půjdu až příští rok, doufám, že bude taky tak pěkné léto.
Věru, Ondra se rozhodl vstávat ve 1/4 na 6, tak doufám, že si přes den schrupneme.
25. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
claudie •JO K VODĚ JDEME,ALE NÉ HROMADNĚ!
25. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!
My dnes koupák vynecháme, jdeme s kámoškou na kafčo :grinning:

Jinak včera kontrola ve 3 měsících: 64 cm a 6,23 kg :sunglasses:
A první Hexa a Prevenar ....

Hezky se mi tu opatrujte, já zas pádím! :slight_smile:
25. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
evi - to je tedy Ondrášek taky ranní ptáčátko...tak dnes určitě prospí celý den a ty si u něj všechno uděláš, co? :slight_smile: :wink: No jestli je to jako u nás, tak vždy, když mlaďas zavře klapky, tak já tu lítám jako pako a honem honem všechno podělat...teď právě chrupká, tak už běží pračka, dělám těstov. salát a taky mám vysáto...uuufff, to je ale mateřská dovolená :grinning: :grinning:

sil - Ený má správné míry, no jako modelka :slight_smile: ... užij si kafíčko s kamarádkou :wink:
25. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
sil - hezký fotky :wink:
25. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky-zdravim dnes a zase padim ven.
Dnes jsem byla u zubarky a trhala mi zub. :confused: Nase tam nebyla tak jsem sla k Pelantovy ale docela dobry jen uz se to dostalo k sobe boli to.Musim hold vydrzet :sweat_smile: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ani - pepan taky chodi k pelantovy a mo si ji chvali... tak preju, at te brzy prestane bolet :slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Věru, no moc nespí, a chce pořád pít. Dneska večer ho uspím, osprchnu se a půjdu si taky lehnout. Manžel stejně dělá do 1/2 8 a pak jde slavit narozeniny.
Ale něco už jsem dneska zvládla udělat. Pověsila jsem na slunečník stužky, tak na to vydržel koukat docela dlouho.
25. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek