• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Ahoj po víkendu :slight_smile:
2. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my jsem dr.vzdali apc to tam bylo strasny a vubec se to nehybalao.Navic mi Ondrulu hlidala Jolana a te taky neni nejlepe tak jsem jela domu.Jedeme na 14hodku-bude tam sice jina ale to nevadi.Hlavne aby mu pomohlsa uz zase topi-ma 38,4st :confused: :confused: :confused:
2. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí, kde to pořád berete , ty bacily????????????????
Naplnímmističky a dovezu,neboj!!!
Pak si zase odveze Areček něco sladkého :grinning: !! Jak je o mkě známo, uvařím cokoli, ale neupeču vůůůůbes nic :grinning:
2. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasan,polevku taky a muzes i ryzi at to mam dens bez prace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Neee,kecam prd na to-mam tu nejaky zbytecky strudlu tak kdyztak vezmes Areckovi :wink: :wink:
Ahoj Evi :slight_smile: :wink:
2. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí, púřivezu,fakt. Už mám nachystané krabičky. Tak s tí počitej :wink:
2. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jsi prdlous-jsem jak prizivnice-nezustanu nic dluzna :slight_smile: :wink:
2. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjsi ale, viď!!!!
2. bře 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
tak sem zjistila zase, jak je ten svět malý. Mischal, co sem chodí, má za kámošku mojí sestřenici. Už, dříve mi setřenice vyprávěla o nějaké Míše, co má martínka a bydlí kousek od nás, až dnes jsem se dopídila díky Mischal, kdo to je. Fakt náhoda.
2. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ super náhodička... i já jsem i Klouzavce a o jejím Davídkovi věděla z vyprávění a dneska jsme zjistili kdo vlastně jsme a že se známe :slight_smile:
2. bře 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidite Vy jste skoro jako jedna velka rodina :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning:
Dani :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Holky ja sjem taky chodila na spinning ale hodne nam to lezlo do rozpoctu tak jsem musela prestat-teda manza mi nic nerekl ale bylo mi ho lito-honi se jak vul a ja to vrazim do toho spinningu kdyz poptrebujem jine veci :confused: :rolling_eyes:
2. bře 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda • Jojo, i to cvičení je o penězích.
2. bře 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: klouz tak my jsme po jídle. hm, tk ted mi přišla sms a dobře jsem ji luštila :grinning: tak at spí. my se oblečeme a vyvenčíme babetku. až budete ok, tak dej vědět, my babetku vrátíme domů :wink:
2. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-jj vsak hodka 100kc a jezdila jsem 2x tydne-takze 800kc za mesic no :frowning2:
Ale ted mi snad vyslo koupe minnistepru a je to pry hodne ucinne tak se tesim. :slight_smile: Sice dam najednou 100kc ale zase se mi to 100x vrati a na spinning bych stejne pres leto nechodila.To budu jeszdit s klukama na kole to ja moc rada :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svět je prostě malej :grinning:

Musil - víš, kde je v Dobrovici Uniplast?
2. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
silent jj vím tam někde bydlíš ? My máme chatu u restaurace Stodola
2. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - přímo v areálu :slight_smile: Vždy, když jedu kolem Stodoly, tak dumám, který ten bílý barák je Vaše chalupa a furt nic nevím :grinning:
2. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nejsme u hlavní silnice ale tam pod tim kopcem co jsou na něm ty mega vily. Máme rohovej starší domek teď je natřenej na takovou béžovou barvu musíme si tam dát někdy spicha
2. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně mi pak budeš dělat vrchní poradkyni v látkovkách páč jsem jak alenka v říši divů ale látkovky prostě chcu :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - no jsem zatím látkovací "panna", ale pak už budu mít snad praxi :grinning: A to pak ráda budu šířit osvětu. A Evinka mi určo pomůže :grinning:
Přemýšlím, který kopec s mega vilami myslíš ... :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když bys zahla ke stodole a jela pořád rovně nahoru do kopce :wink:
Ty plínky jsou úžasný fakt se mi to moc líbí ale chci je nejdřív vidět v praxi naživo než je koupím :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak koukám, jak se tu kecá..... :grinning:

Klári - jojo, necháme to asi až na příští týden, abyste si od nás ještě něco hezkého neodvezli.
2. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek, tak jsme dnes s Eli byli na kontrole ockovani TBC a nedopadlo to moc dobre, mela by to uz pry mit zahojene (vzhledem k tomu, ze ji ockovali v prosinci) a ji se to teprve ted podebralo a udelal se ji tam zanet, takze ji to sestricka propichovala a vytahovala hnis. Chuderka Eli u toho kricela tak, ze jsem ji jeste doma 1/2 hodinky uklidnovala:frowning2: To je tak strasny kdyz koukate, jak tomu brouckovi "ublizuji", jemu se to nelibi a vy mu nemuzete nejak pomoc. Kazdopadne se tim odsouva veskere dalsi ockovani, pac musime cekat az se to zahoji.
Ted kocarkuje Elinka s babickou a ja jsem si stihla poklidit a naobedvat se:slight_smile: a uz se mi po ty potvurce zase styska:grinning:

Luci: mno s tema propiskama skoda, pac muj tata byl taky sberate (mel 1/2 bananovky)l a po jeho smrti jsme to dali jednomu klukovi, ktery sbirat zacinal.

siw: tedy predbezne gratuluji k narozkam. Mno vidis, dokonce si mladsi nez ja:slight_smile:)) Neeee, hele cloveku je preci tolik, na kolik se citi, takze krasnych 21:slight_smile:)
2. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - no vidíš, já si to furt představuju směrem od Bojetic dolů, se pak nemůžeme najít :grinning:
2. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
silent nene je to tam jako podél stodoly nahoru a hned pod tím kopcem je rohovej domek a to je naše chatrč :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mus - rohovej vpravo nebo vlevo?
2. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
když to bereš že stojíš u stodoly zády k hlavní silnici tak stodolu máš po levý straně a ten náš domek je na pravý straně :wink:
2. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ani nevím, kde je Stodola, natož Uniplast. Z Dobrovice znám radnici, tam jsem se vdávala, pak Sokolovnu, tam jsem byla na plese a směrem na Sejcinu je koupaliště - tam jsem teda nebyla, ale všimla jsem si ho.
2. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - jupíííííííííííííííííííííííííííííííí, už jsem doma :grinning:

Evi - víš, jak je tam na Sejcině ta ohromná ohrada se zvířátky? Ovce, kozy, krávy, pštros .... :slight_smile:
2. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danííí - Emule chce pořád koukat na Halí, jste ji nějak uchvátily, tak až bude zdravá, doufám, že zase nějak dorazíte, ju? :wink:

Treper - neboj, ono se to sebere hodně miminkům. určitě se ji to brzo zahojí!

Mischali a Klouz - tohle je klasika, nakonec přijdete na to, že se tady znáte všechny :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sil, nevím, Já tam byla párkrát vyzvedávat, nebo vyhazovat kamaráda.
2. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek