• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Hodila jsem do albíčka fotku, jak po těch mašličkách kouká :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Evi, koukám jak jsi šikovná :slight_smile: to jsi všechno šila sama co máš v tom albíčku? no klobouk dolů...jsi dobrá :sunglasses: To tríčo Miljuju taťku je suuupppeeerrr :grinning: , mrknu na webu, že bych třeba taky něco pořídila...taťka bude mít v říjnu narozky, tak bych mu udělala radost :slight_smile: a jak se zdá, nápad se stužkami byl gut, Ondrášek měl novou zábavu...
25. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
šila, ale od porodu jsem stroj nevytáhla. Zatím pořádně nezvládám ani domácnost, pak přijde na řadu vaření a až pak koníčky - šití, pletení a tak.
To tričko jsme rychle vytáhli v sobotu, když bylo chladno - je s dlouhým rukávem, tak ať ho užije. Uź mu je tak akorát, na podzim, až začneme dávat dlouhý rukáv, tak už mu asi nebude.
Já jsem s tou objednávkou měla trochu problém, ale ostatní, co od nás z diskuze objednávaly tak to bylo v pohodě. http://www.cesky.bess.sk/, nebo to zkus někde na bazárku.
25. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-Ondrasek je krasnej :dizzy_face: A Ty jsi hlaVIcka-me by to asi nenapadlo to takhle vykoumat :grinning: :grinning: :grinning:
Ty bodycka se mi moc libia jsou tam i tricka tak asi objednam klukum k narozeninam :slight_smile: :wink: :wink:
25. srp 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - dík za odkaz, už je v oblíbených a až bude čásek tak na to mrknu... :wink: A Aní má taky inspiraci klukům k narozkám, tak dobře vyber :wink:
25. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!

Silente - koukám,že Vaše princezna roste,jako z vody!

evinka - jsi šikula kreativní, já jsem na šití střevo. Na odkaz taky mrknu.
25. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
U nas je dost pod mrakem a prselo :confused: Myslela jsem ze bude jeste hezky :frowning2: :confounded:
26. srp 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mooooc vs všechny maminky zdravím....
holky poraďte mi nějaký super dárek pro mého mužíčka...má přáští týden narozky a já
sem uplně v koncích :frowning2:
26. srp 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •nějaký foto dárek s fotkou Martínka.
26. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz- to je super nápad, ale už ode mě jednou dostal polštářek s fotkou
26. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •podložka po myš,nebo hrnek, to užije i v práci.
26. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misch-Zdenda ma taky pristi tyden narozky-3.9-ale oslavu ma uz ted o vikendu.Ma 30 let :sweat_smile: Ja jsem mu koupila batoh+udelala fotky jeho + kluku a jeste jsem mu nechala udela krasny marc.dort :dizzy_face: Chtela ´jsem motorovku ale tu co jsem chtela nemeli tak az treba k vanocum :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
Aní - Zdenda má třicítku, jo? no to máš doma mladého zajíčka :grinning:

misch - to je dilema co koupit drahému, viď? já si taky vždycky lámu hlavu čím ho obdarovat.... a nakonec je vždy nejlepší, když si vybere něco sám, páč moje překvapení se míjejí účinkem...např. před dvěma lety jsem mu koupila seskok padákem v tandemu /má rád adrenalin, skákal i bungee jumping, tak jsem myslela, že se mu to bude líbit/, stálo to dost peněz a co myslíš? poukaz ležel doma tak dlouho až firma od které jsem to zakoupila zkrachovala... Takže já ti raději radit nebudu bo by to mohlo špatně dopadnout :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Teda ta podložka pod myš s obrázkem naší princezny je boží nápad! Si píšu na Vánoce!
26. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
taky zdravím. Evinko ondrášek je k sežrání. no jako až přijedu z OV, tak si anchystám i výlet za tebou, když jsme se v sobotce nepotkali :wink:
Silent, máte pěkné míry. Ení krásně roste do výšky. teda :dizzy_face:
Claudí, mi přijde, že ty máš snad pořád super náladu. já dnes pěnila. 30min jsem uspávala dopoledne malého a jako nic. dnes od 6hod nespal až do 12hod. jsem nechápala. že ani moje uspávání nezabralo .. takže jsem byla vzteklina. ale hrál si a dalo se to.
26. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - se Domískovi prostě spát nechtělo, co? :wink: ale když si hrál a byl hodný, tak to je krása.. :slight_smile: Užíváš si kamarádku co je u tebe z OV? a příští týden tam jedete vy, že? ... no všechno vím :wink:

Měla jsem tu dnes fajn návštěvníky, Evi+Eli a Luci+Dádu.... Prima odpoledne... :slight_smile: Takže až se vám bude někomu chtít přijet do Loukova, tak prosím....budeme rááádi... :slight_smile:
26. srp 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda, tak hlasim, ze Pepulda od Verus je naprosto uzasnej a pohodovej prdolka (si tetu ziskal nadhernym usmevam :grinning: a maminka Vera je usmevava a spokojena maminka. Mno a prijela jsem doma a hlasila manzovi, ze az jednou ten domecek, tak chci takovy (resp. na takovem miste), jako ma Claudie - fakt uchvatne....vyhled na Drapky :slight_smile: Veru, moc moc dekujeme za prijemne odpoledne a az budete mit cestu do Bolky, tak vas rady uvidime v Jana Palacha.
26. srp 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Claudí, jedeme do OV. už mám opět domluven sraz s holkama z MK mimi unor 2009 .o)) tak na to se mooc těším.
jinak jako ted si hrajeme s tetou a s babetkou a dominem v pokojíčku a babetka začala očuchávat malému zadek a já ze srandy: babet chceš říct, že tam má hovínko?? se jako posral?? a fakt.. ale my to nějak nepostřehly že tlačil. jen ona to vyzradila. to se mi ještě nestalo :grinning:
26. srp 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako claudíí já ti to slibovala od těhu jak tam vyrazím a nakonec budu poslední kdo malého uvídí :grinning: ale hned jak dorazím z OV, tak se vtírnu.
26. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - jasně,až bude cesta do MB, tak se třeba srazíme.... :slight_smile: Co dětičky, usnuly v autě cestou domů?

Luci - jasně, budeš očekávána.. :slight_smile:

holky, SOS....odsávám si mlíčko, bo příští týden mi začíná škola....a zkoušíme ho Pepinovi dávat z lahve, aby se na ni naučil...ale je to dost problém, včera /to bylo poprvé/ to byl souboj, prostě lahev nechtěl...dnes to bylo to samé, zkusila jsem i jiný dudlík, ale nechce to...raději usne než aby si z té lahve vzal... To jsem teda netušila, že to bude takový problém... Nemáte někdo nějakou radu jak na lahev naučit??? Jinak snad nebudu do školy ani moci odjet...
26. srp 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudi: třeba malému vadí ta guma, zkus jeden den ho párkrát nakojit s kloboučkama pokud máš a z kloboučků přejít na flašku, tak to dělala já, tvůj problém znám
26. srp 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-to nepis pze ja mam zitra da se rict volno a to i navareno a muzu si klido dorazit :wink:
Meli jste rict a taky by jsme prijeli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: I kdyz dnes vlastne nevim,nevim :confused: :confused:
26. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, ne ne, deticky nespali, Eli si placala do hracek a Dada pozoroval auta a kdyz doslo na lehky detsky plac, tak jsme i s Luckou zacaly zpivat :grinning: Boze, jeste, ze mi Eli zatim neumi rict, jak moc zpivam falesne :grinning:, ale jak rika manza, je to od srdce a to je dulezite (to je kulantni zpusob, jak se hudebnik snazi sdelit sve manzelce, ze tudy cesta nevede :grinning:
26. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: to ti to řekne ještě něžně, mě řekne rovnou ať nevyju a sám mu radši nezpívá
26. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishul - super nápad, dík za radu...kloboučky mám /dostala jsem je od Luckyjadr :slight_smile: / a ještě jsme je ani nepoužila, tak hned zítra vyzkoušíme a snad to pomůže... A jak to bylo u vás? Kubík taky nechtěl z lahve?

aní - tak zítra mám zrovna hlášené na návštěvu místní holky... ale jinak se můžeme dohodnout na jindy a naložíš kluky a ffrrrr do Loukova :slight_smile:

evi - tvůj muž je velký gentleman :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-v poho ja bych asi stejne zitra nedorazila pac ma byt 29st tak budeme plavcit v bazenku :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: Nechame to na jindy az bude treba horsi pocasi :wink: :slight_smile:
Evi-tak manza hudebnik a dobrak :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste mě s tím zpěvěm rozesmály :o)) jako moje máma mi od mala říká ať nezpívám nikde a nikdy. takže jsem zpívala jen ovíněná a to jsem jela až do rána. a ted mě slyšela jak zpívám dominovi a dokonce mě pochválila. takže šok :grinning: ale vím,že zpívat neumím ale tak ráda zpívám.
26. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jen na skok!
Jak píše Treperenda, u Věry a Pepuldy to bylo fajn.Pepíno je suprové miminko a Věřě to moc sluší. mají krááásný baráček s výhledem.

Jinak k tomu zpěvu:taky zpívám falešně a to moc,ale Dádovi to stačí, raději je ticho a o to přeci jde!

Claudie - taky jste u nás vítáni.

Padla namě nějaká depka,tak raději končím!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudi: nechtěl, ale protože mi pak prokousnul bradavku, musela jsem kojit s kloboučkem a najednou mu flaška nevadila - měl ji taky jen když jsem byla ve škole
26. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - jsem taky zpěvák největší, když mám v sobě vínečko... to bych šla i do superstar /ale pak bych dopadla asi jako anička dajdou/ :grinning: :grinning: no, vlastně ještě hůůůř :grinning:

klouz - jaká depka prosím tě? ty taková pohodová, usměvavá maminka :wink:

mishul - tak držte palce, ať nám to půjde jako vám :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek