Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
evinka
25. srp 2009
Hodila jsem do albíčka fotku, jak po těch mašličkách kouká 🙂
claudie
25. srp 2009
jé Evi, koukám jak jsi šikovná 🙂 to jsi všechno šila sama co máš v tom albíčku? no klobouk dolů...jsi dobrá 😎 To tríčo Miljuju taťku je suuupppeeerrr 😃 , mrknu na webu, že bych třeba taky něco pořídila...taťka bude mít v říjnu narozky, tak bych mu udělala radost 🙂 a jak se zdá, nápad se stužkami byl gut, Ondrášek měl novou zábavu...
evinka
25. srp 2009
šila, ale od porodu jsem stroj nevytáhla. Zatím pořádně nezvládám ani domácnost, pak přijde na řadu vaření a až pak koníčky - šití, pletení a tak.
To tričko jsme rychle vytáhli v sobotu, když bylo chladno - je s dlouhým rukávem, tak ať ho užije. Uź mu je tak akorát, na podzim, až začneme dávat dlouhý rukáv, tak už mu asi nebude.
Já jsem s tou objednávkou měla trochu problém, ale ostatní, co od nás z diskuze objednávaly tak to bylo v pohodě. http://www.cesky.bess.sk/, nebo to zkus někde na bazárku.
nandaautor
25. srp 2009
Evi-Ondrasek je krasnej x-) A Ty jsi hlaVIcka-me by to asi nenapadlo to takhle vykoumat 😃 😃 😃
Ty bodycka se mi moc libia jsou tam i tricka tak asi objednam klukum k narozeninam 🙂 😉 😉
claudie
25. srp 2009
evi - dík za odkaz, už je v oblíbených a až bude čásek tak na to mrknu... 😉 A Aní má taky inspiraci klukům k narozkám, tak dobře vyber 😉
klouzavka
25. srp 2009
Ahoj!

Silente - koukám,že Vaše princezna roste,jako z vody!

evinka - jsi šikula kreativní, já jsem na šití střevo. Na odkaz taky mrknu.
nandaautor
26. srp 2009
Ahoj holky-krasne rano 😉
U nas je dost pod mrakem a prselo =-) Myslela jsem ze bude jeste hezky 😞 :-S
mischali
26. srp 2009
Mooooc vs všechny maminky zdravím....
holky poraďte mi nějaký super dárek pro mého mužíčka...má přáští týden narozky a já
sem uplně v koncích 😞
klouzavka
26. srp 2009
mischali •nějaký foto dárek s fotkou Martínka.
mischali
26. srp 2009
klouz- to je super nápad, ale už ode mě jednou dostal polštářek s fotkou
klouzavka
26. srp 2009
mischali •podložka po myš,nebo hrnek, to užije i v práci.
nandaautor
26. srp 2009
Misch-Zdenda ma taky pristi tyden narozky-3.9-ale oslavu ma uz ted o vikendu.Ma 30 let :-N Ja jsem mu koupila batoh+udelala fotky jeho + kluku a jeste jsem mu nechala udela krasny marc.dort x-) Chtela ´jsem motorovku ale tu co jsem chtela nemeli tak az treba k vanocum 🙂
claudie
26. srp 2009
ahojda 🙂
Aní - Zdenda má třicítku, jo? no to máš doma mladého zajíčka 😃

misch - to je dilema co koupit drahému, viď? já si taky vždycky lámu hlavu čím ho obdarovat.... a nakonec je vždy nejlepší, když si vybere něco sám, páč moje překvapení se míjejí účinkem...např. před dvěma lety jsem mu koupila seskok padákem v tandemu /má rád adrenalin, skákal i bungee jumping, tak jsem myslela, že se mu to bude líbit/, stálo to dost peněz a co myslíš? poukaz ležel doma tak dlouho až firma od které jsem to zakoupila zkrachovala... Takže já ti raději radit nebudu bo by to mohlo špatně dopadnout 😃 😃
silente
26. srp 2009
Ahojte!
Teda ta podložka pod myš s obrázkem naší princezny je boží nápad! Si píšu na Vánoce!
luciejadr
26. srp 2009
ahoj
taky zdravím. Evinko ondrášek je k sežrání. no jako až přijedu z OV, tak si anchystám i výlet za tebou, když jsme se v sobotce nepotkali 😉
Silent, máte pěkné míry. Ení krásně roste do výšky. teda x-)
Claudí, mi přijde, že ty máš snad pořád super náladu. já dnes pěnila. 30min jsem uspávala dopoledne malého a jako nic. dnes od 6hod nespal až do 12hod. jsem nechápala. že ani moje uspávání nezabralo .. takže jsem byla vzteklina. ale hrál si a dalo se to.
claudie
26. srp 2009
Luci - se Domískovi prostě spát nechtělo, co? 😉 ale když si hrál a byl hodný, tak to je krása.. 🙂 Užíváš si kamarádku co je u tebe z OV? a příští týden tam jedete vy, že? ... no všechno vím 😉

Měla jsem tu dnes fajn návštěvníky, Evi+Eli a Luci+Dádu.... Prima odpoledne... 🙂 Takže až se vám bude někomu chtít přijet do Loukova, tak prosím....budeme rááádi... 🙂
treperenda
26. srp 2009
Hojda, tak hlasim, ze Pepulda od Verus je naprosto uzasnej a pohodovej prdolka (si tetu ziskal nadhernym usmevam 😃 a maminka Vera je usmevava a spokojena maminka. Mno a prijela jsem doma a hlasila manzovi, ze az jednou ten domecek, tak chci takovy (resp. na takovem miste), jako ma Claudie - fakt uchvatne....vyhled na Drapky 🙂 Veru, moc moc dekujeme za prijemne odpoledne a az budete mit cestu do Bolky, tak vas rady uvidime v Jana Palacha.
luciejadr
26. srp 2009
jojo Claudí, jedeme do OV. už mám opět domluven sraz s holkama z MK mimi unor 2009 .o)) tak na to se mooc těším.
jinak jako ted si hrajeme s tetou a s babetkou a dominem v pokojíčku a babetka začala očuchávat malému zadek a já ze srandy: babet chceš říct, že tam má hovínko?? se jako posral?? a fakt.. ale my to nějak nepostřehly že tlačil. jen ona to vyzradila. to se mi ještě nestalo 😃
luciejadr
26. srp 2009
jako claudíí já ti to slibovala od těhu jak tam vyrazím a nakonec budu poslední kdo malého uvídí 😃 ale hned jak dorazím z OV, tak se vtírnu.
claudie
26. srp 2009
Evi - jasně,až bude cesta do MB, tak se třeba srazíme.... 🙂 Co dětičky, usnuly v autě cestou domů?

Luci - jasně, budeš očekávána.. 🙂

holky, SOS....odsávám si mlíčko, bo příští týden mi začíná škola....a zkoušíme ho Pepinovi dávat z lahve, aby se na ni naučil...ale je to dost problém, včera /to bylo poprvé/ to byl souboj, prostě lahev nechtěl...dnes to bylo to samé, zkusila jsem i jiný dudlík, ale nechce to...raději usne než aby si z té lahve vzal... To jsem teda netušila, že to bude takový problém... Nemáte někdo nějakou radu jak na lahev naučit??? Jinak snad nebudu do školy ani moci odjet...
mishulle
26. srp 2009
Claudi: třeba malému vadí ta guma, zkus jeden den ho párkrát nakojit s kloboučkama pokud máš a z kloboučků přejít na flašku, tak to dělala já, tvůj problém znám
nandaautor
26. srp 2009
Verko-to nepis pze ja mam zitra da se rict volno a to i navareno a muzu si klido dorazit 😉
Meli jste rict a taky by jsme prijeli 🙂 🙂 🙂 🙂 I kdyz dnes vlastne nevim,nevim =-) =-)
treperenda
26. srp 2009
Veru, ne ne, deticky nespali, Eli si placala do hracek a Dada pozoroval auta a kdyz doslo na lehky detsky plac, tak jsme i s Luckou zacaly zpivat 😃 Boze, jeste, ze mi Eli zatim neumi rict, jak moc zpivam falesne 😃, ale jak rika manza, je to od srdce a to je dulezite (to je kulantni zpusob, jak se hudebnik snazi sdelit sve manzelce, ze tudy cesta nevede 😃
mishulle
26. srp 2009
trep: to ti to řekne ještě něžně, mě řekne rovnou ať nevyju a sám mu radši nezpívá
claudie
26. srp 2009
mishul - super nápad, dík za radu...kloboučky mám /dostala jsem je od Luckyjadr 🙂 / a ještě jsme je ani nepoužila, tak hned zítra vyzkoušíme a snad to pomůže... A jak to bylo u vás? Kubík taky nechtěl z lahve?

aní - tak zítra mám zrovna hlášené na návštěvu místní holky... ale jinak se můžeme dohodnout na jindy a naložíš kluky a ffrrrr do Loukova 🙂

evi - tvůj muž je velký gentleman 😃 😃
nandaautor
26. srp 2009
Verko-v poho ja bych asi stejne zitra nedorazila pac ma byt 29st tak budeme plavcit v bazenku 🙂 😉 😉 😉 😉 Nechame to na jindy az bude treba horsi pocasi 😉 🙂
Evi-tak manza hudebnik a dobrak 😃 😃
luciejadr
26. srp 2009
jste mě s tím zpěvěm rozesmály :o)) jako moje máma mi od mala říká ať nezpívám nikde a nikdy. takže jsem zpívala jen ovíněná a to jsem jela až do rána. a ted mě slyšela jak zpívám dominovi a dokonce mě pochválila. takže šok 😃 ale vím,že zpívat neumím ale tak ráda zpívám.
klouzavka
26. srp 2009
Ahoj,
jen na skok!
Jak píše Treperenda, u Věry a Pepuldy to bylo fajn.Pepíno je suprové miminko a Věřě to moc sluší. mají krááásný baráček s výhledem.

Jinak k tomu zpěvu:taky zpívám falešně a to moc,ale Dádovi to stačí, raději je ticho a o to přeci jde!

Claudie - taky jste u nás vítáni.

Padla namě nějaká depka,tak raději končím!!! 😞 😞 😞
mishulle
26. srp 2009
Claudi: nechtěl, ale protože mi pak prokousnul bradavku, musela jsem kojit s kloboučkem a najednou mu flaška nevadila - měl ji taky jen když jsem byla ve škole
claudie
26. srp 2009
lucko - jsem taky zpěvák největší, když mám v sobě vínečko... to bych šla i do superstar /ale pak bych dopadla asi jako anička dajdou/ 😃 😃 no, vlastně ještě hůůůř 😃

klouz - jaká depka prosím tě? ty taková pohodová, usměvavá maminka 😉

mishul - tak držte palce, ať nám to půjde jako vám 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli