• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Luci: Sam vás včera čekal na Palmici :grinning: trošku si splet tejdny :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudi. budu na vás myslet, pak dej vědět
26. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul tak ted se tady řežu jako blázen :grinning: :grinning: ale jinak fakt super přezdívka :grinning: :grinning: ale jako měla bys jsi to tam napsat. at se pobaví všichni :grinning: :grinning: třeba tě nezabije :wink:
26. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peréz to ví, Jenda mu včera volal ze zamčený palmice :grinning:
26. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky vlozila jsem nejake fotky tak juknete :wink:
Luci-copak se deje? :confused:
26. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak a sem mrtvá, myslim že mě zabije až zejtra vleze na stránky, nebo až přijde z tréninku
26. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi jak se spí malýmu ve velký posteli? taky jí xhxem malýmu koupit, zatim jen dát do pokojíku místo cestovní postýlky na spánek po o, na stěhování ho je ještě brzy, teď má příšerný usínání
26. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcem tam mělo bejt, píšu po tmě
26. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - kluci jsou fešáci...budeš nevěsty odhánět ode dveří, jen počkej :wink: Ondrulka s tím nanukem je kouzelnej :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aníí. to jsou naši chlapi a hokejbal. můj zařizuje tréninky a Sam špatně poslouchal. to je to vykecávání na tréninku :grinning:
kluci jsou super usměvaví. ale teda nenapadlo mě, že lze i usnout u jídla v jeho věku :grinning: to je super :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ne, určitě poslouchal dobře, snaží se trenérovi co nejvíc vyhovět, když je doma jednou za čas, dokonce z práce tam jel
26. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a příští týden budeš nadávat, protože tam pojede z bolky :sweat_smile: :sweat_smile: ale já ti to vynahradím při zápasech, konečně se budeme pravidelně vídat :wink: :wink:
26. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mish-ja si myslim ze se mu tam spinka dobra.Hlavne si vyleze kdyz za nami chce a nemlati se tam tolik jako v postylce :wink: Sel tam hned nejak po roce :slight_smile: :slight_smile:
Holky dekuju-jsou to predeckove milovany.Ondra je strasnej mamanek :dizzy_face:
Luci-no da no-nechodi pres den tak je vecer jetej jak jetel :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už mám vyhlídlou postel, tak mu ji snad taky pořídíme
Luci: no uvidim, jak to budu mít s tou školou, ale 6. se určo chystám
26. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja se loucim a valim do pelisku-dobrou noc :slight_smile: :wink:
26. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky du do hajan, papa
26. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano preju :wink: Ondrasek to opet skousi na nocnik tak jsem zvedava co z toho bude :wink: Tak joooo vycural se ale uz tam opet sedi takze to bude co minutu kakyyy :slight_smile: :wink: :wink:
27. srp 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj děvčata jak je ?
Luci Mishull hrajou vaši chlapy příští týden ten turnajek v Hrdlořezích ?
27. srp 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!§
ančí - tak to je šikulka a co kakiki do keramiki, to ještě néé?? :grinning:
luci - jak se daří?? na koupák už jsem pak nešla jsou hice a nelinka mi pak moc nespí :unamused: :wink:
27. srp 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dobré ráno,
Musil, kluci už v neděli mají ligu, takže určo se nepřihlásili. at jsou plní energie a první zápas hned neprojedou o 106. přece jen povýšili a už hrají II. národní :grinning: :grinning: jako doufám, že nebudou vše prohrávat. protžoe to mě nebude bavit a paní trenérová (ne já ale Lenka) by nám pořád odcházela domů ze zápasu :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Smouli :grinning: my tam ještě byli 2x. já ho tam strčím do jeho bazénku a je pohoda. je tam o moc hodnější než doma nebo venku. a i lépe tam spí. jen už to asi skončilo :o( už se těším za rok.

Mishull takže sraz 6.9. akorát teda nám to vyjde, mi obědváme v 11hod, ale co vy???
27. srp 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •HMM,usměvavá to ano, ,ale jsou chvíle ,kdy tomu tak není.Mám pocit, že to s Dádou doma nějak nezvládám!!! :frowning2:
27. srp 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

pracně tu píšu a se mi to smazalo :angry:

klouz - ale jasně, že to zvládáš, to přejde ten pocit... :slight_smile: Psala ti arwen? dvojčátka už jsou od včera na světě :slight_smile:

tak náš souboj s mládětem pokračuje dál...na radu Mishul jsem ráno zkusila nakojit přes kloboučky, nejdřív chvilku sál, pak zjistil, že je něco jinak a pustil se a plaka... mě z toho klepne pepka... takže u dalšího kojení to zkusím znovu...přece se na tu lahev stejně musí naučit ať tak jako tak...by mě fakt nenapadlo, že si bude dítě ve dvou měsících takhle vymýšlet...po kom asi je? :grinning:
27. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •nrpřipadá mi,že je to pocit,ale skutečnost.

Jojo,karolína mi psalaa že i rodila spontán :slight_smile:
27. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem pár fotek do albíčka... :wink:

klouz - koukej se těšit na Lipno a pak ještě na Rhodos a všechny depky vyhoď z okna :wink:
27. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •fotečky pěkný, špendlík, to byla mooooc oblíbená hračka Dády.jednou jsme jeden někam dali,nemohli ho najít, tak jsme běželi koupit nový. A nakonec měl dva :slight_smile:
27. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •Ty jsi kecka s tím Rhodosem,to je za dlouho a já to nikde nějak neříkám. Hlavně po Lipně,jako balzám na nervy bude týden v JC ve městě pohádek.
27. srp 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - špendlík je asi miláček všech mimísků, jak tak koukám :wink:
tak to já netušila, že na cestu na Rhodos je uvalené embargo.... :grinning: :grinning: Holt už jsem to práskla, tak smolík :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi já se ptala Klouz před týdnem, kdy bude moře.. a jak vidím, tak .... hihi taky říkala, že ne neříká :grinning: :grinning:

já s dominem vše stíhám kromě sebe a domácnosti. nejím, jen piju a sem tam něco kousnu a uklizím až když spí :grinning: :grinning: a začínám si zvykat. prsotě večeři nejsou romantika ale domácnost :grinning: :grinning:

jo a my teda špendlík nene. má i oblíbenější hračky.

claudí nádherné fotečky. ty joo. bobek :dizzy_face:
27. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás zdravím ve spěchu.
Lítám tu jak pometlo, zítra přijedou tcháňata z Polska, budou tu týden, musí Halí doprovodit poprvé do školky, aby chudinka naše malinká netrpěla a neplakala :grinning: , přitom ona se už dětiček nemůže dočkat. Jen babička Halinka to těžce nese, že už jde Halí do školky. :wink:
Jinak k tomu krmení Věruško. Naše Halí, jak byla malilinká po narození, neuměla pít ani ode mě, ani z lahve. Nakonec jsme skončily v dět. nemocnici, kde ji učili pít alespoň z lahve. Zhubla na 2 kila, a všem nám dalo fůru práce ji naučit pít. Zkoušeli jsme různé druhy dudáků, kulatý, placatý, obyč. guma, silikon atd.
Nakonec jsme zjistili, že má raději teplejší mlíčko, než je mateřský a dudu jen silikon a kulatej. Tak zkoušej, zkoušej, chce to trpělivost a pevné nervy. Než se Halí naučila pořádně z lahve, krmila jsem každou půl hodinu.
No a púodívej, teď má Halí 16,5 kilo. Chudinka malá podviživená :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jinak polštář využívám na 200 % miminovi budu muset koupit novej páč tehle je můj :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek