• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
luciejadr • jojo,u nás je to asi tak obdobně,ale včera to na mě vše nějak padlo!!!
27. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, dětičky na fotkách nádhera. taky přidám, byla tu Klárka s Míňou, tak dám fotku dětí, jak jsou rozdílně opálené, Halí ze zahrady a Míňa z Chorvatska. Jdu na to.
27. srp 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil to jsem ráda, že už ted ho využívám a jsi spokojená.

Klouz, na mě to padá denně, ještě když pak vidím usměvavé maminky okolo, co vše stíhají a ještě vaří atd. a pak to asi převádím na domču .- si myslím.
27. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak mi to nejde, musím, počkat na Danču.
Holky, žádný stresy, nikdo za vás nic neudělá a naučíte se hospodařit s časem, nebojte, jste šikulky.
Když jdem měla ty velké děti ještě malé :grinning: a byli kluci po roce, plíny jsem musela vyvářet na kamnech a prát v normál pračce, neměla jsem ještě automatku, vařit, k dostání byla jen jablečná a jahodová přesnídávka a normálka jsem to zvládla. :wink:
Je to jak za 1. republiky, ale bylo to tak, takže klídek, holky, vše zvládnete. A když nutřete prach dneska, tak to uděláte zítra. Vychutnávejte každou chvilku s dětičkama, táááák strašně rychle vyrostou a ani se nenadějete a budou z vás babičky, jako ze mě. no ale to ze mě už asi bude prababička :grinning: :grinning: :grinning: Brrrrrrrrrrr, no jo, ale čas nezastavíme, tak žádný stres a šup za díťatama. :wink:
27. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz chci se jet podívat jedno dopolko do jičína na pohádky kterej den budeš mít časík že bysme to spolu prošli a zašli na kávičku ?
27. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka •IP, je mi to jedno!Jen nějaký den bude plavčo a to musím do MB,ještě nevím termín.písni na mobil.
27. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kloui mě je to taky jedno krom teda toho úterka páč to tam bude nejvíc lidí takže by se mi líbila buď ta středa nebo čtvrtek písni mi pak jakej den se ti to bude hodit já se přizpůsobim :wink:
27. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre skoro poledne :slight_smile:
Dneska lajdacim, ale nejak jsem to driv nestihala a uplne jsem vam zapomnela napsat "nejvetsi" zazitek vcerejska....cestou ke Claudii nam obed deti usnuly (to se dalo ocekavat), ale to, ze spaly jeste tak 15 minut (Eli) v aute na dvore, tak z toho jsem byla celkem v soku. Normalne totiz nase certice citi, kdyz zastavime a jeste k tomu si dovolime vypnout motor. Okamzite je vzhuru, ale vcera ne :grinning: Takze jsme sedeli na balkone a ja pozorovala, jak krasne chrupka. Verus rikala, ze je to tim jejich super vzdouskem, takze vrele doporucuji :grinning:
27. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní, tý jo....tak doufám, že my takhle nedopadneme....v nejhorším případě, když bude prcek tu lahev stále odmítat, tak do školy nepojedu...se nedá svítit...
Tchánovce si užijte, je jasné, že chtějí být ve velký Halinčin den s ní... :slight_smile:

a jinak, kdo má zájem o Loukovský vzdoušek co tak dobře působí na děti /na našeho mlaďase ale ne :grinning: / tak napytluji a pošlu potrubní poštou :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruško, to víš, že užijeme, jezdí sem málo, starají ase ještě o své rodiče, tak moc odjíždět nemůžou, ale tohle si ujít nenechají.
A já jsem ráda. Volala jsem mojí mámě, aby taky přijela, když tu bude druhá babička a bylo mi řečeno, že spousta dětí jde diškolky a nedělá se z tho kovbojka.
hOLD JINÝ KRAJ, JINÝ MRAV. V Polsku je to pro děti veliký krok jak pro děti, tak pro rodiče, že se dítko začíná osamostatňovat a jde poprvé od máminky. no tak to sdílíme s nima, myslím, že Halí tím nijak neublížíme a babi s dědou budou spokojeni. :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my jsme taky byli se Stepankem poprve ve skoce vsichni-i Ondrasek jeste mu nebylo 6 nedel :dizzy_face: Pojali jsme to jako Stepuv velky den :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja jsem to tam orvala ale on byl spokojeny-milacek :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslím, že je to docela významný zlom v životě, když prcek jde do školky :slight_smile: je to nové jak pro to dítě, tak pro rodiče... Daní, neuroníš taky slzičku jako Anička? :wink: :grinning:

hlásím, že se zdařilo celkem bez boje jedno kojení s kloboučkem...tak to je první malý krůček vstříc k lahvičce...jenom tak potichounku se raduju, abych to nezakřikla... :wink:
27. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudí gratuluji.. jupíí košíčky budou využity aspon chvíli :grinning:

jinak huráá dnes zase ordinace :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano
Evi-jj taky jsem koukala cela natesena,jen jsem u toho zehlila :grinning:
28. srp 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
holky,nevím, jak budu stíhat sem dnes přijít! čeká mě balení.

Kdyby náhodou nebyl čas.Mějte se fajn a uvidíme se na skle,až 13.9.09.Mslím,že čas ještě,ale bude. :grinning:
28. srp 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:
tak koukam, ze asi vcera ve 20:00 bylo jasne, kde se nachazi "konikovky", co? Ani ja jsem neodolala, ale nejak jsem nemohla z Valsika-stavitele, vzdyt on se zmenil v totalniho saska :grinning:

Claudi, tak co Pepulda - statecne bojuje? Moc drzim palecky, aby to mamince co mozna nejvic usnadnil, kluk jeden sikovna :wink:
28. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudie - držíme palečky s krmením,a´t taky můžeš do školy, jako Halí do školky. :grinning:
28. srp 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jj je to komediant.Ale celkove mi ta Ordinacka prijde jina-asi uz ji davaji moc dlouho :slight_smile:
Ja ted pecu babovku uz na zitrek abych toho nemela tolik.Zdenda slavi ty 30-ny.Pak jedu do MH pro kytu a snad Zdendovi pro ty karovany katata k narozkam :slight_smile: :dizzy_face:
28. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Já to mám jednoduchý - my chytáme jen čt1. Ale ordinaci jsem přestala sledovat už o vánocích. Od té doby jsem viděla jen pár dílů, když jsem byla u našich. Mamka to sleduje.
28. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík jak je při pátku ? Já zas řádim kolem mísy od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: jediná moje radost je nový balíček z mimiaukce co mi přišel :grinning:
28. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market porad jeste jo? :confused:
Ja mam taky vzdycky radost z balicku-zase zacnu asi radit pristi mesic :slight_smile: :wink:
28. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak Market poprad mam ten krasnej fusak jak jsem psala :wink:
28. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi fusáček bohužel už mám mamka někde objevila a je pěknej neobnošenej tak už ho mám ve skříni :slight_smile:
28. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, taky se raduji u kazdeho balicku. A zrovna dneska se vracime domu a u vchodu postacka a uz z dalky na me "aaaa, pani Zemanova", tak prohodim, ze ma dobrou pamet a ona na to "no jo, balickaci ja si pamatuju" :grinning:
28. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To nevadi-je fakt krasnej.Bud si ho necham na svoje treti-jestli nejakej bue a nebo ho udam.Nemam strach :slight_smile: :wink:
Evi-jj ze me maji zu taky srandu postacky :slight_smile: :grinning:
28. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se picnu, prave jsem Eli objevila 6. zoubek :grinning:
28. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak čekám, že každou chvilku dorazí návštěva, už se moc těším. :wink:
28. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep: mě už si taky pamatuje, tuhle na mě volala: paní Samoláková, dneska nic
28. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
všechny vás zdravím vy balíkářky :grinning: Já jsem ale taky, pošťáci mě už asi nemají rádi :grinning: :grinning:

hlásím, že dnes u nás proběhlo jedno zdařené krmení z lahvičky, takže třikrát hurá :wink:

evi - gratulace k 6. zoubku :slight_smile:

všem přeji krááásný víkend :slight_smile:
28. srp 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi: no supr: gratuluju
28. srp 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek