• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Jj,i ja jsem u postacek oblibena :wink:
Verko a u Tebe roznasi moje kamaradka-jmenuje se Andrea Hrbkova :wink: :wink: Tak ji ode me pozdravuj :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Jo a velika gratulac e ke kojeni z lahvicky :slight_smile: :wink:
Evi-vidis jakou ma zubatku zubatou :grinning: :dizzy_face:
Dani-uzij si navstevu a v pondeli jsme domluveny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
28. srp 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsou tady, super.
Aníí, jj, vezmu si auto a zastavím se. Dáme řeč, babi bude hlídat a já drbat, jéééééééééééé, já se těším. :wink:
28. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Jedeme taťkovi fandit na hasičské závody do Bojetic. Doufám, že nezmokneme.
29. srp 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
Razím do práce, ale jen na úklid a pak courneme s babičkou po Boleslavi, ať taky něco vidí, ne jenom polskou Bielawu. :grinning:
Tak všem přeji krásný den
29. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkou sobotu

evi - tak at kluci zvítězí :wink: u nás je příští týden dětská soutěž, ale to já budu zrovna ve škole, tak o to přijdu :frowning2:

daní - ukaž babině krásy našeho kraje :grinning:

Aní - tak u nás chodí tvá kamarádka jo? to je fajn paní :wink:

pepa se pustil do řezání dřeva, tchýnka mu pomáhá a já vařím...a malý pepino se rozhodl pomáhat mě, takže on na jedné ruce a vařečka ve druhé... :grinning: ještě, že jsem alespon polévku udělala už večer, tak toho není tolik ...
29. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk chlapi skončili na krásném 3. místě ze 4 družstev :grinning:. Ale pohár je doma a to se počítá.
29. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj drive bydlela v Bosni pak se malym odstehovala do MH a dela na poste v Loukove :slight_smile: :wink: Docela pohodarka :slight_smile: :slight_smile:
Ja sjem v plne polni prichystana na oslavu tak uz jen cekam na hosty-jdu pomoct Zdendovi na zahradu :slight_smile: :wink:
29. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsme v OV. měli jsjme jet ráno po vyspání.¨hm..tak to ¨by ten .... musel spát. jako od ¨3hod jen řev a ve 4hod už nemělo cenu ho uspávat a tak jsem dali mlíčko a jeli. a spal v autě 2hod vkuse, takže rekord. tomáš to dal za 3hod 15min. cesty byli prázdné. já jsem ale KO. on se naštěstí dospal, protože já byla u našich a on u svých a večer jede jetě domů,. tak abych se o něho tolik nebála

jo a nespání není ze zubů .o) už nespíme víc jak 3týdny dobře. že by zase rostl :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočeny :slight_smile:
Nandi ať se oslava vydaří :wink:

luc manžovi přeju šťastný dojezd :wink:

A holky mám jeden velký dotaz. Sháním starý kočár který bych měla jen na zahradu ptám se nejdřív všech známých než mrknu na inzeráty nevíte o nějakým ? Cena tak do 1500 kč prostě starouše co ještě poslouží na terasu a zahradu :wink: Díky moc jestli mi nějaká dáte tip :slight_smile:
29. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda holciny, tak jsme dnes byli na pouti v Hlavici a Eli ma za sebou prvni jizdu na letajicich labutich - max. spokojenost, takze uz abychom vazne koupili to prasatko a zacali te nasi certici setrit na poute, pac to bude mazec, kdyz vidime, jak uz ted se ji vsechno taaaaak libi :grinning:
29. srp 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mus: bohuzel, o zadnem kocarku nevim.
29. srp 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojh holky :slight_smile:
Oslava super :slight_smile: :slight_smile:
Luci-jj taky drzim manzovi palce,jsem vzdycky taky na prasky jak Zdenda nekam jede :confounded: Ale to on uz bude urcite v poradku doma :slight_smile: :wink:
30. srp 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market IP :slight_smile: :grinning:
30. srp 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný večer.
Zítra jedeme objednat ta plastová okna a zaplatit 50% zálohu.
Já už se táááák těším, až budou hotová.
30. srp 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Daní - nová okna budou vašemu bytečku určitě slušet :wink:

Aní - oslava v pohodě? užili jste si to, že?

Evi - Eli bude "pouťová"? asi jo podle toho co píšeš... :grinning: tak to fakt založ prasátko a šetři a šetři...je děs co dneska ty atrakce stojí...teda vlastně já ani nevím, ale tipuju labutě tak na 20-30 a nějaké lepší atrakce tak na 50...????
30. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj oslava byla supeeeeeeeeeer :slight_smile: :wink:
Dani-v kolik zitra dorazis abych byla doma :wink: :slight_smile: :slight_smile: Odpol.jedeme s klukama asi na Krasnou louku na detsky den.Teda ale az pujde Zdenda od Krbuska z alergiologie :slight_smile: :wink:
30. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky krasne rano preji :wink: :slight_smile:
31. srp 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi díky moc přesně něco takového jsem si představovala na zahradu o.k. moc dík jsi zlato :dizzy_face:
31. srp 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi ale jde z toho udělat i jakože hluboký že jo ? je to takový ten hluboký a sporťák dohromady ?
31. srp 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-jj jasny je k tomu taska na miminko+taska na kocarek. :wink: A plimo navrch :wink: :slight_smile:
Je to trojkombinace.Jasny ma to nejaky sramy na krase ale to uvidis sama-myslim si ze jeste poslouzi.Ja Ti hned jak ho slozi vyprany dohromady pisnu jo?Myslim ze to bude behem dneska :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k. to je bezva klidně bych se pro něj stavila až bude ready aby nepřekážel dám ho na chatu ať ho nemáme doma jsem pověrčivá :sweat_smile:
31. srp 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasny-ja jsem taky poverciva.Jak bude v kuse a krasnej tak pisnu :slight_smile: :wink:
31. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný zbytek dne.
Tak už jsou okna objednané, ale byl to boj, uuuff.
31. srp 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo.... :confused: skoro devět hodin a já jsem tu první :grinning: to je nějaké podezřelé, kde jste kdo?? :grinning: :wink: On je první školní den, že vy jste holky šly všechny do školy? :grinning: Tak nevyrušujte a chovejte se slušně bo vám dá soudruh učitel černého punťu :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko, mno ja se snazim ani nedychat, pac Eli usnula v 8:00 a jeste porad chrupka (ze by fakt sla do skolky :grinning: Uz mi to neda a asi se tam pujdu podivat. Ze by objevila kouzlo spanku (rano chrupala az do 5:45 ve sve postylce, takze jsme ani nevedely, kdy tatka vstaval do prace:frowning2:
Jinak fakt mazec, ale vcera jsem objevila 7 zub :grinning:
1. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi to nedalo a nakoukla jsem - spokojene oddechuje :wink: Sakra, potrebuju na WC, ale normalne se bojim jit, abych.....
Hi hi hi, i ta nase Kimca to nejak chape a ted ke me prisla prakticky snad po spickach - fakt naslapovala, aby ty jeji drapky delaly co nejmensi ramus :grinning:

Mno nic, jdu...musiiiiiiiiiiiiim :grinning:
1. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda Evi, ty máš zlatou dcerušku :slight_smile: takhle krásně spinká... to je z toho člověk pak v šoku, co, když na to není zvyklý... :wink: a to už máte sedm zoubků...no panečku, to jste už pěkný zubatky :grinning: a Kiminka zaslouží nějaký pamlsek za to jak je ohleduplná k Eliščinu spánku :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne poledne :wink:
Ja jsem odvedla rano Stepulu do skolky a za chvilku pro nej padim :wink:
Ondrasek se ted krasne vykakal do nocniku a rika si cim dal vice tak doufam ze zu to bude vse OK :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek
siw máš ode mě jednu prosebnou IP :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
nandi ondrášek je šikula :slight_smile: je to už velkej chlap :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek