Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
nandaautor
28. srp 2009
Jj,i ja jsem u postacek oblibena 😉
Verko a u Tebe roznasi moje kamaradka-jmenuje se Andrea Hrbkova 😉 😉 Tak ji ode me pozdravuj 🙂 😉 😉 😉
Jo a velika gratulac e ke kojeni z lahvicky 🙂 😉
Evi-vidis jakou ma zubatku zubatou 😃 x-)
Dani-uzij si navstevu a v pondeli jsme domluveny 🙂 🙂 🙂 x-)
siwama
28. srp 2009
Už jsou tady, super.
Aníí, jj, vezmu si auto a zastavím se. Dáme řeč, babi bude hlídat a já drbat, jéééééééééééé, já se těším. 😉
evinka
29. srp 2009
Dobré ráno,
Jedeme taťkovi fandit na hasičské závody do Bojetic. Doufám, že nezmokneme.
siwama
29. srp 2009
Ahoj holky, krásné ránko.
Razím do práce, ale jen na úklid a pak courneme s babičkou po Boleslavi, ať taky něco vidí, ne jenom polskou Bielawu. 😃
Tak všem přeji krásný den
claudie
29. srp 2009
hezkou sobotu

evi - tak at kluci zvítězí 😉 u nás je příští týden dětská soutěž, ale to já budu zrovna ve škole, tak o to přijdu 😞

daní - ukaž babině krásy našeho kraje 😃

Aní - tak u nás chodí tvá kamarádka jo? to je fajn paní 😉

pepa se pustil do řezání dřeva, tchýnka mu pomáhá a já vařím...a malý pepino se rozhodl pomáhat mě, takže on na jedné ruce a vařečka ve druhé... 😃 ještě, že jsem alespon polévku udělala už večer, tak toho není tolik ...
evinka
29. srp 2009
TAk chlapi skončili na krásném 3. místě ze 4 družstev 😃. Ale pohár je doma a to se počítá.
nandaautor
29. srp 2009
Verko-jj drive bydlela v Bosni pak se malym odstehovala do MH a dela na poste v Loukove 🙂 😉 Docela pohodarka 🙂 🙂
Ja sjem v plne polni prichystana na oslavu tak uz jen cekam na hosty-jdu pomoct Zdendovi na zahradu 🙂 😉
luciejadr
29. srp 2009
ahoj, tak jsme v OV. měli jsjme jet ráno po vyspání.¨hm..tak to ¨by ten .... musel spát. jako od ¨3hod jen řev a ve 4hod už nemělo cenu ho uspávat a tak jsem dali mlíčko a jeli. a spal v autě 2hod vkuse, takže rekord. tomáš to dal za 3hod 15min. cesty byli prázdné. já jsem ale KO. on se naštěstí dospal, protože já byla u našich a on u svých a večer jede jetě domů,. tak abych se o něho tolik nebála

jo a nespání není ze zubů .o) už nespíme víc jak 3týdny dobře. že by zase rostl 😃 😃
musilka
29. srp 2009
Ahoj kočeny 🙂
Nandi ať se oslava vydaří 😉

luc manžovi přeju šťastný dojezd 😉

A holky mám jeden velký dotaz. Sháním starý kočár který bych měla jen na zahradu ptám se nejdřív všech známých než mrknu na inzeráty nevíte o nějakým ? Cena tak do 1500 kč prostě starouše co ještě poslouží na terasu a zahradu 😉 Díky moc jestli mi nějaká dáte tip 🙂
treperenda
29. srp 2009
Hojda holciny, tak jsme dnes byli na pouti v Hlavici a Eli ma za sebou prvni jizdu na letajicich labutich - max. spokojenost, takze uz abychom vazne koupili to prasatko a zacali te nasi certici setrit na poute, pac to bude mazec, kdyz vidime, jak uz ted se ji vsechno taaaaak libi 😃
treperenda
29. srp 2009
mus: bohuzel, o zadnem kocarku nevim.
nandaautor
30. srp 2009
Ahojh holky 🙂
Oslava super 🙂 🙂
Luci-jj taky drzim manzovi palce,jsem vzdycky taky na prasky jak Zdenda nekam jede :-S Ale to on uz bude urcite v poradku doma 🙂 😉
nandaautor
30. srp 2009
Market IP 🙂 😃
siwama
30. srp 2009
Ahoj holky, krásný večer.
Zítra jedeme objednat ta plastová okna a zaplatit 50% zálohu.
Já už se táááák těším, až budou hotová.
claudie
30. srp 2009
ahojky,

Daní - nová okna budou vašemu bytečku určitě slušet 😉

Aní - oslava v pohodě? užili jste si to, že?

Evi - Eli bude "pouťová"? asi jo podle toho co píšeš... 😃 tak to fakt založ prasátko a šetři a šetři...je děs co dneska ty atrakce stojí...teda vlastně já ani nevím, ale tipuju labutě tak na 20-30 a nějaké lepší atrakce tak na 50...????
nandaautor
30. srp 2009
Market-tak tady mas fotecku-jinou nemam 🙂
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
nandaautor
30. srp 2009
Verko-jj oslava byla supeeeeeeeeeer 🙂 😉
Dani-v kolik zitra dorazis abych byla doma 😉 🙂 🙂 Odpol.jedeme s klukama asi na Krasnou louku na detsky den.Teda ale az pujde Zdenda od Krbuska z alergiologie 🙂 😉
nandaautor
31. srp 2009
ahoj holky krasne rano preji 😉 🙂
musilka
31. srp 2009
nandi díky moc přesně něco takového jsem si představovala na zahradu o.k. moc dík jsi zlato x-)
musilka
31. srp 2009
nandi ale jde z toho udělat i jakože hluboký že jo ? je to takový ten hluboký a sporťák dohromady ?
nandaautor
31. srp 2009
Market-jj jasny je k tomu taska na miminko+taska na kocarek. 😉 A plimo navrch 😉 🙂
Je to trojkombinace.Jasny ma to nejaky sramy na krase ale to uvidis sama-myslim si ze jeste poslouzi.Ja Ti hned jak ho slozi vyprany dohromady pisnu jo?Myslim ze to bude behem dneska 🙂
musilka
31. srp 2009
o.k. to je bezva klidně bych se pro něj stavila až bude ready aby nepřekážel dám ho na chatu ať ho nemáme doma jsem pověrčivá :-N
nandaautor
31. srp 2009
Jasny-ja jsem taky poverciva.Jak bude v kuse a krasnej tak pisnu 🙂 😉
siwama
31. srp 2009
Ahoj holky, krásný zbytek dne.
Tak už jsou okna objednané, ale byl to boj, uuuff.
claudie
1. zář 2009
tý jo.... =-) skoro devět hodin a já jsem tu první 😃 to je nějaké podezřelé, kde jste kdo?? 😃 😉 On je první školní den, že vy jste holky šly všechny do školy? 😃 Tak nevyrušujte a chovejte se slušně bo vám dá soudruh učitel černého punťu 😃 😃 😃
treperenda
1. zář 2009
Bre ranko, mno ja se snazim ani nedychat, pac Eli usnula v 8:00 a jeste porad chrupka (ze by fakt sla do skolky 😃 Uz mi to neda a asi se tam pujdu podivat. Ze by objevila kouzlo spanku (rano chrupala az do 5:45 ve sve postylce, takze jsme ani nevedely, kdy tatka vstaval do prace😞
Jinak fakt mazec, ale vcera jsem objevila 7 zub 😃
treperenda
1. zář 2009
tak mi to nedalo a nakoukla jsem - spokojene oddechuje 😉 Sakra, potrebuju na WC, ale normalne se bojim jit, abych.....
Hi hi hi, i ta nase Kimca to nejak chape a ted ke me prisla prakticky snad po spickach - fakt naslapovala, aby ty jeji drapky delaly co nejmensi ramus 😃

Mno nic, jdu...musiiiiiiiiiiiiim 😃
claudie
1. zář 2009
no teda Evi, ty máš zlatou dcerušku 🙂 takhle krásně spinká... to je z toho člověk pak v šoku, co, když na to není zvyklý... 😉 a to už máte sedm zoubků...no panečku, to jste už pěkný zubatky 😃 a Kiminka zaslouží nějaký pamlsek za to jak je ohleduplná k Eliščinu spánku 🙂
nandaautor
1. zář 2009
Ahoj holky-krasne poledne 😉
Ja jsem odvedla rano Stepulu do skolky a za chvilku pro nej padim 😉
Ondrasek se ted krasne vykakal do nocniku a rika si cim dal vice tak doufam ze zu to bude vse OK 😃 😃 :-p
musilka
1. zář 2009
Nazdárek
siw máš ode mě jednu prosebnou IP :-N :-N :-N
nandi ondrášek je šikula 🙂 je to už velkej chlap x-)