• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Ahoj holky, Musíí, máš IP.
Tak školku jsme zvládly v poho. Paní učitelka Halí chválila, že je šikulka. Ale do listopadu může chodit jen 5 dní v měsíci :frowning2: a to slibovali, že bude moct každý den. No jneva, to zvládneme, než jí budou 3, jen bude otravovat, že chce do školky.
Když jsme šly domů tak jí říkám, že se převlékne a jdeme domů. A ona na mě" Ale plóóč :grinning:
1. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nas uz se koupe a doufam ze kluci brzo vytuhnou-Ondra je jasnej pac celej den nespal :slight_smile:
Tatka je na brigade a ma prijed pozdeji tak zase budu mit vecer jak ma byt :confounded: :confused:
1. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty vado Katusce uz se to blizi tak jsem zvedava kdy to vypukne a holcicka vykoukne na svet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, můžu k vám? Je tu taky někdo těhu nebo všichni už mateříte?
2. zář 2009 v 01:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Pet.s-jasny ze muzes.Mame tu dve tehulky jedna uz to ma za par-Katka a Marketka je o kousek dal nez Ty :wink: :slight_smile:
2. zář 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pet.s :slight_smile:

Dobré ránko všem dneska nebudu jedu v Sochorovi na UZ tak mi držte palce odpol dám fotečku a písnu jak screening dopadl :wink:
2. zář 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko holky moje :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den. :wink:
2. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem Halí do alba fotečky
2. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne podmracene rano:slight_smile: Tedaaaa, jsem dneska nejaka bacnuta a ackoliv noc byla super a vstavacka az v 6:00, tak jsem ospala :frowning2: Ani kavicka nezafungovala, tak ted uz jen kladivem po hlave :grinning:
Vcera jsme se byli podivat u znamych na stenatka boxeru - mno to jsou kouzelnacci (zihani, hnedi, bili). Fakt nufinci. Mno a protoze uz se jim blizi doba, kdy budou muset opustit maminku a par z nich jeste nema novy domov, tak kdybyste nekdo nahodou uvazoval o pejskovi (cistokrev. boxer), tak mi dejte vedet.

Siw: tak to je s tou skolkou docela pruda:frowning2: Ale proc Ti to nerekli uz driv, ze zakon proste obejit nemuzou. Mno a nas ceka to same, nebot je Eli prosincova, takze uz abychom pomalu zacali zajistovat babicky, teticky apod.

Musil: tak drzime palecky. Sochurkovo auticko uz je na parkovisti :grinning: To vis, jsem spionka, co ma Modrou hvezdu primo pod okny :grinning: Tak Ti treba i mavnu :grinning:

Mischali: uz docela dlouho prodavas tu autosedajdu, vid? Hmm, to jsem zvedava, zda tu nasi vubec udame :frowning2: Zacatkem rijna chceme jet do Prahy na vystavu "Vse pro deti" a pokoukat tam po autosedajdach dalsi vahove kategorie a pripadne si nejakou odvezt, tak uvidime. Pak zacnu nabizet tuhle nasi, tak nevim. Dam ji fakt za minimum, jen aby nam nelezela doma.
2. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep- ahojky....
no jo prodávám, chvilku sem to nechala být ale teď zase zkouším štěstí...chystáme se komplet dělat martínkovi pokojíček tak se potřebuju zbavit spousty věcí.....tu sedajdu bych ráda udala, je fakt v dobrém stavu!!!
2. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
už sem ji zlevnila na 500Kč :grinning:
2. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem z5 UZ dopadl výborně mimouš je o.k. krásně ssebou škubal mával kopal je to neposeda a má krásnej čumáček :grinning:
2. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mish-ja budu mit mozna kupce.Do konce tydne Ti dam vedet jestli jo ju? :slight_smile: :wink: :wink:
2. zář 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market tak super :slight_smile:
Jinak ke kocarku-omlouvam se ze ho jeste nemas ale Jolce onemocnel Milda ma ATB tak se do toho pustila teprve ted.Ja Ti dam hned vedet-ale 100% to plati-kdyztak mi pisni cislo na mobil a ja Ti pisnu SMS kdy.Treba uz bude zitra vecer :wink: :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi: koukam, ze tady dohazujes "kseftiky" :grinning: Tak kdybys nahodou vedela o nekom, kdo by potreboval take autosedacku (vajicko do 9kg), nami nove kupovana - tzn. v zaruce + z nekurackeho auta, tak si na me vzpomen, ju? :wink: Cena 500,- k odberu max. do 1/2 rijna, ale spis driv. :grinning: viz. foto: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2619580&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

musil: super, tak to je parada, ze je musilcatko takovy zivousek :slight_smile: A co nevolnosti - porad Te tak moc trapi? (co Dr. na to? )

Jinak jsem dnes narazila na presnidavky Hamanek (jablko, merunka, broskev, jahoda) za 9,9 u nas v Albertu. Je to neletakova akce, takze zatim tam bylo dost sklenicek :wink:
2. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi probůh já na to nespěchám miminko čekám až v únoru/ březnu :grinning: :grinning: :grinning:

trep no převážil mě a dole rovných 12 kil říkal že je to tedy dost ale už se to dost zlepšuje tak kapačky snad nebudou už nutné už se furtuju smaženou brokolicí :grinning:
2. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj? Mus: omlouvám se, že jsem tu dlouho nebyla - starosti - kdy pojedeš zase do MB? mám tu pro tebe ty knihy
2. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jj jasny kdyby neco dam vedet :wink:
Vis ze mas docela pravdu?Hodne holkam uz jsem takhle veci prodala :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Market-jj ja vim ale ze jsem Ti to slibila a porad cekas.Nemam to rada,kdyz to slibim tak to splnim :slight_smile: :wink: :wink: A jako 12kg to je teda palka-ale nic se neboj za chvilku uz budes jen kynout :wink: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano preju :slight_smile: :wink:
3. zář 2009 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish ty jo já tam byla včera a úplně jsem na to zapoměla ale víš co můžeš ? můžeš mi je klidně hodit k mámě do školky do sluníčka je to jedna z těch dvou školek vedle sebe v Havlíčkově ulici pracuje v červené třídě je tam každý den nebo tam bude její klegyně máma se jmenuje Iveta šefrová já jí řeknu že se možná stavíš když nebudou ve třídě tak budou vzadu na zahradě nebo na vycházce kolem školky ale odpol po obědě jsou vždycky ve školce nebo na tý zahradě takhle to bude asi nejjednodušší. Já jedu do MB v sobotu podívat se na turnaj ale to asi nebudeš doma viď :unamused:
3. zář 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi mě to vůbec nevadí stejně ho povezu ke kámošce na půdu nechci ho mít doma :wink:
3. zář 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:
Musil, tak to je super, ze snad zadne kapacky nebudou. Ja vim, ze pro mimoska bychom pretrpely vse, ale tohle by bylo kruty. Jo jo, tak se futruj brokolici a vsim, co Ti zaludek vezme, protoze jsi snad prvni maminka, kterou znam, ktera ma 12 kg, ale dole. Vzdyt Ti pujdes k porodu se svou puvodni vahou, ne? :grinning: Neee, fakt moc drzime palecky, aby vse slo dobre. E+E

Nandi: mno to vis, jsi asi rozena obchodnice a ja se mam jeste hodne co ucit :grinning: Neee, ale rikam si, ze zrovna autosedacku nema cenu doma skladovat a ze treba nejake mamince udela radost, kdyz ji sezene za prijemnejsi cenu (dovolim si rict, ze je jako nova). :wink:

Zitra frcime s Eli na zapis do Kuliska, tak jsem na to moc zvedava :slight_smile:
3. zář 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
teda děvčata vy tu obchodujete o 106.... v nabídce jsou pejsci, kočárky, sedačky :grinning: Tak ať všechny kšeftíky dobře dopadnou.... :wink:

Misch - Martínek bude mít nový pokojíček? jůůů, ten se bude mít.. :wink: A jak se máte broučkové moji, vše OK? :slight_smile:

trep, to máš pravdu, že Musil půjde rodit snad s původní váhou a po porodu bude zase jako proutek :wink: Tak ti přeju Musil, ať už se žaludek umoudří a ty se můžeš pěkně nabaštit... :wink:
3. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my jsme odvedli Stepanka do skolky-pustila jsem Ondrovi At ziji duchove a ja jdu zehlit.Uvarino mam tak se dam do pradla.Ale moc se mi nechce :wink: :wink:
3. zář 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera po večerním koupání a krmení jsme zanechali synáčka na hlídání babče a vyrazili jsme na kola...No teda řejnu vám, po roce na kole...ale krásná vyjížďka to byla. Okruh tak 10-12km, jen tak lážo plážo, paráda... Už mi něco takového docela chybělo..Ale moje zadnice se dneska hlásí, že je jaksi omačkaná :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - žehličce zdar :slight_smile:

Misch - co ještě prodáváš po Martínkovi?
3. zář 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ikdyž uplakané ránko....
já akorát vytřela ale do toho žehlení se mi tááááááák nechce :frowning2: asi si to nechám na večer, taťka jde na
oslavu do hospody tak budu večer trávit se žehličkou!!!
a zítra nám odjíždí na těch 14 pryč :frowning2: to bude ale smutno!!!!

claudi- ahojky....super že jste si užili kola, odreagování je potřeba!!
jinak se máme celkem fajn.... :slight_smile:
a co pepíno, je to hodnej klučík????

sháníš něco konkrétního??
3. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo - tak vy budete tak dlouho bet tatíka... :frowning2: kam jede? pepino je hodnej a nehodnej tak 50 na 50 :wink: , prostě jak kdy...ale jinak to celkem jde...každý den je hezčí a hezčí, jak si začíná broukat a smát se...
:slight_smile: a taky dudlík nechce ani náhodou, ale palec si vrazí klíďo až na mandle :grinning: Zítra jdu do té školy, tak jsem zvědavá jak to tu s babinou zvládnou a hlavně jak to zvládnu já...Bude to poprvé co budu od něj déle než dvě-tři hodiny ....
Nesháním konkrétního nic, spíš jsem myslela, že mě třeba něco upoutá z toho čeho se zbavuješ, víš? Tak třeba písni do IP...ju?
3. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek