• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
hojda tety, tak jsem prave dovarila s mamkou nejakou svictovou, ale at jsem koukala, jak koukala, tak proste zadny svicky tam nedavala......to je nejaky divny, ne? :grinning: Mno asi jsem nedavala uplne velky pozor, kdyz jsem prohanela Kiminku :slight_smile:

Verus, tak at to zitra oba zvladnete (Ty ve skole a Pepinek s babickou).
3. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Eli, mamka tam ty svíčky strčila právě když jsi se nekoukala, viš? :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj hodne stesti :slight_smile:
Market-kocarek je nachystany a ceka na Tebe :slight_smile: :wink: Tak dej vedet kdy se asi stavis ju? :sweat_smile: :sweat_smile:
U nas se porad jeste spinka a ja mam vyzehleno :slight_smile: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi jestli to nevadí tak bych se stavila příští týden písni který den bys měla čas mě je to jedno příští týden nic nemám :wink:
3. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mus: v sobotu budem na chalupě. ale tvý mamce bych je hodit mohla, poznám jí, několikrát sme jí potkali s LuciJadr
3. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-jasny v pohode-ja na pristi tyden taky nic nemam tak jak se Ti to hodi.Teda krom patku-ted mi to doslo :slight_smile: :wink:
3. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish řekni mi akorát kdy byses tam stavila jestli má ranní nebo odpolední víš :slight_smile: ale není to problém ví o tom :wink: Moc moc děkuju

nandi tak co třeba úterý ? Dopolko tak kolem 10 ?
3. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé nandi ještě změna co středa ? Já jsem na úterý objednaná k holiči a to bych obojí už asi nezvládla :sweat_smile:
3. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-jj klidne ve stredu.Jsem doma takze pohoda a svagrova taky :wink: :slight_smile:
3. zář 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nám celýden nešel proud, zase něco opravovali, no to je tady každou chvilku :rolling_eyes:
3. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
4. zář 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:

Tak uz "racochelime" od 5:30, ale maminka je spokojena, jakmile na budiku nevidi nic, co znamena, ze jeste neni 5:00, takze 5:30 je suprackej casek. Navic, ja jsem pry byla uplne stejne hrrrr do kazdeho dne, takze se neni cemu divit :grinning: a tatka ma mega radost, ze nas jeste rano vidi, takze maminka ma smulu :grinning:
Az si pujde Eli hajnout, tak pridam super fotecku "Kdyz hlidaji tatinkove" :grinning:
4. zář 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-dners odjizdime na srazel s holkama z Prosince do Zdaru nad Cazavou tak se tesim a jdu balit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. zář 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Samo ze nad Sazavou-pisu jak hotentot :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Ani, tak to je pekny vylet. Ze Zdaru mam spoluzacku z VOSky nejakou Boženu Šebestíkovou, tak kdyby nahodou :grinning: , tak ji pozdravuj :grinning: :grinning: (vetsi trestiprdlo po Zdaru totiz nebeha :grinning: ) A uzijte si srazik. Bohuzel, pocasko zrovna nema byt moc luxusni :frowning2:
4. zář 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To nevadi-hlavne ze se sejdeme s holkama :wink: Bozu budu pozdravovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak aj se holky loucim-mejte se krasne a v nedeli vecer ahooooooooj :slight_smile: :wink:
4. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak takhle hlidaji tatkove, kdyz maji "narizene", ze deti maji zustat na dece :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3236882#navigator
4. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
včera jsm měla sraz s unorovkama z MK. jedno mímo má toto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16428059&tab=3 budu si to objednávat, tak kdybyste to některá, co máte mimi chtěly, tak dejte vědět. já to zkusím, ale maliny a jahody jíme i bez toho :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tady dnes nebyla ani noha :confused:

no jo, Anička je na srazíku tak si ti holka asi pěkně užívá :wink:
Evi - to teda taťkové umějí pěkně hlídat, fakt vtipná fotka :grinning:

já mám školní víkend za sebou, Pepča s babinou to super zvládli... jen zas trochu mladej pán bojkotoval mlíčko z lahvičky, takže přišla na řadu i stříkačka... ale je zajímavé, že fenyklový čajík z lahvičky pije jako o život...tak prostě mlíčko chce asi jen z maminkovskýho obalu :grinning:
taťku máme v Plzni, přijede až někdy v noci, Pepino už usnul, tak mám večer jen pro sebe...to taky není občas špatný :wink: Budu čučet na Asterixe, tenhle díl jsem neviděla, tak jsem zvědavá...

hezký sobotní večer všem :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko

claudie: jeee, tak to je fakt babicka (a Pepinek samo taky) sikulka, ze se s tim takhle pekne popasovala a nakonec to zvladli i strikackou. Jo jo, holt prsicko je prsicko :grinning:

My jsme vcera byli od rana na chaloupce (uklizeli jsme vetve po kaceni), babicka hlidala Eli a my jsme radili v lese a musim rict, ze to byla docela prijemna makacka (zase prace uplne jineho charakteru) a takove super odreagovani :slight_smile:
6. zář 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, tak co Claudí, viděla jsi Asterixe až do konce? já vybalovala u fotbalu a akorát se rozčílila.. teda ne nad bordelem, ale nad fotbalem :grinning: :grinning: to bylo keců kolem zápasu a zase nic :angry: :angry:

a Claudí dokázala jsi se soustředit na školu? nebo jsi často myslela, co je doma? kolikrát jsi volala domů?? :grinning:

nám dneska začíná sezón a hokejbalu.. takže fandění bude skoro každý víkend. výhoda je, že fandit bude i Mishul s Kubíkem, tak pokecáme.. teda jestli to nebudou zanedbávat :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
heźkou neděli :slight_smile:

trep - to věřím, že úklid větví byl pro tebe zajímavá činnost....taky občas uvítám nějakou jinou náplň práce než jen starost kolem miminka :wink:

lucko - Asterix mě zklamal, tenhle díl mě tedy vůbec nechytnul, tak jsem na to nekoukala :frowning2: fotbal jsem taky neviděla, ale prý to skončilo 2:2
to víš, že jsem byla ve škole jak na pérkách...hlavně v pátek. Volala jsem domů snad 5x a asi 3x psala SMS, v sobotu už to bylo lepší /taky jsem tam nebyla tak dlouho jako v pátek/, tak to jsem volala jen jednou a dvakrát psala...No holt jsem pošahaná prvomaminka :grinning: :grinning:

a chcete něco říct? tak já se musím pochlubit, páč my jsme vstávali až po desáté hodině!!!! To čučím jako blázen. Pepča byl v noci snad každé dvě hodiny vzhůru, tak mi to chtěl asi ráno vynahradit... Jsem mu teda poděkovala a zároveň se mu snažím vysvětlit, že takhle si můžeme přispat častěji :grinning: :wink:
6. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne zbytek vikendu a hlasim ze jsem domaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
Evi-Bozu jsem asi nepotkala :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli všem :slight_smile:
nandi to jsme rádi že jsi doma :grinning: ta středa platí ? Přifrčela bych kolem té desáté jen mě budeš muset navíst kudy kam bodeň vůbec neznám :sweat_smile:
6. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda Ani a jaky byl srazik?
Neee, neverim, ze jsi tam to trestiprdlo nepotkala :grinning:
Jinak dikas za info o Klubicku, pockam, az se Ti ustali "klienti" a podle vekoveho prumeru bychom se nekdy prisly s Eli juknout :wink:
6. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jj jasny ja Ti dam pres MK vedet ju?
A asi fakt nepotkala-alespon me nikdo prdlej neupoutal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Market-jj plati-zrovna jsem Ti chtela psat ze muzu jen dopol.pac odpol.mam klubicko :slight_smile: :wink: :wink: Budu se tesit
6. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky,
tak včera 6.9. ve 21:08 se narodila Midlinka. Teda pro jistotu, kdo není v obraze s přezdívkou, tak Kačul už je podruhé mamčou :grinning: :grinning: mám i fotečku, tak ji odpo dám k sobě. a víc zatím nevím :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Jeeeeee Katce velikanska gratula-jak velika+kg? Nevis Luci? Dekuijeme za zpravicku :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
Kačence moc gratuluju k Madlence :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nandi prosím pošli mi pak do IP zhruba popis jak se k tobě dostanu nebo aaspoň telefonní číslo a já ti zavolám až budu někde v Bosni :wink:
7. zář 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek