• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
no nevím :d ale vím jak vypadá :o)) ale já to zjistím :o)))
7. zář 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci chtěla jsem se zeptat mám doma úplně fungl novou boudičku pro malýho hafíčka takovej ten domeček látkovej je moc hezkej náš psík nám z něho vyrostl a mě tu zabírá místo myslíš že bych ho mohla darovat babetce jestli by v něm chtěla bydlet ? Je takvoej vínovej s obrázkama pejsků :unamused:
7. zář 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obrovska gratulace novopecene mamince Katce k malicke Madlence :wink: a samo take velke sestricce Emulce.
7. zář 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market,kdyz prijedes z Knezmosta do Bosne tak se dostanes k zastavce a primo u ni uhnes do leva na Veselou.Ujedes asi 100m a primo u zrcadla uhnes opet do leva a jsi u bytovky :wink: Nemas kde zabloudit-jsi tam hned :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi o.k. snad to najdu ale to tč mi prosím do IP stejně pošli :sweat_smile:
7. zář 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ránko :slight_smile:

Jůůů, tak Midlinka nepočkala na své magické datum 9.9. a vykoukla o pár dní dřív...Ale 6.9. je taky pěkné :wink: Moc, moc gartulujeme Kačence, Midlince, Emulce a samozřejmě taky taťkovi :slight_smile:

A speciální dík patří našemu špionážnímu zpravodaji - Lucce - :grinning: :slight_smile: :wink:
7. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market IP :slight_smile: :wink:
7. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi oki mám tě uloženou tak ve středu s těšim

siw strašně moc díky za všechno to vyčerpávající info pro katalog se stavím v tu středu až pojedu od nandy :slight_smile:
7. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej jako jakej katalog? my nic nevíme. vy jste tajnustřkářky tady :o))) jsem si všimla.

Tak holky Midlinka je ukázakové mimi 3570g a 50cm a pořád spinká. péče na porodním sále výborná. rodila si tam sama.. teda ta se má co??? :o)))
7. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Kačenko, gratuluji k narození Midlinky a zdravíčko celé rodině :slight_smile:

Chci začít s Ondráškem chodit cvičit sem: http://www.lachtanek.cz/vesely_klub.htm Zatím do těch nejmenších, nepřidá se ke mně některá s malinkým miminkem? A nechodila jste tam některá se starším? Pokud jo, má to cenu? je to dobrý?
7. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evinko: tam chodi Klouzavka s Dadou (ted jsou tedy jeste tyden mimo MK). Ja tam chodila na tehu plavceni a s Eli chodime ted do Delfinka a max. spokojenost.
7. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já tam chtěla chodit, ale nakcnec nechodila a kamarádka co tam chodila pak šla s malým na rehabilitaci a tam ji paní sjela, co s malým cvičí za cviky. a to ona uměla z lachtánku.. tak uvidíš sama...
7. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: luc katalog s kočárkama víš. Zjistili jsme totiž že ten kočár co chci tady v čr mají v kompletu za cca 25000 a v polsku vyjde mnohem levněji tak si tam pro něj pojedeme :wink:
7. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla dneska začít chodit do Lachtánku na plavčo, ale kvůli tý uzlince, co se mu udělala po očkování TBC a dosud nezahojila, tak nám to dr. zakázala. tak jsem myslela, že bych aspoń začala chodit tam.
7. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakej chceš?holky z ov vždy jezdí do polska pro kočár :grinning:
7. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci casualplay s autosedačkou prima :wink: když bude holčička tak červenou korbu a když kluk tak zelinkavou :slight_smile:
7. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt mě ten finanční rozdíl velmi mile překvapil čekala jsem rozdíl ale ne až takovej to s čim přijela Danča z Polska je bomba :grinning: :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak přesně ten kupovala Leniska od nás unorovek. ale u toho je to fakt velkej rozdíl. u těch ostatních až tak ne. a je moc krásnej. mě se taky líbil, ale ta cena ne :o))) a Poslko mě tenkrát nenapadlo. já už bych do kočárku se sportákem nedala víc jak 6tis. stejně je to jen na chvíli :grinning:

Evi hele třeba to byla náhoda. jen ta kámoška z toho byla taková špatná. připadal si dost blbě na těch rehabkách.
7. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci no ta cena tady v česku se mi taky dost nelíbí ale v polsku je to přijatelné a s tou částku jsme na kočár počítali :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přiznej kolik??? :o)) mě se zdálo, že ona ušetřila skoro 10tis. je to možné?

jo jinak domeček pro babetku rádi přijmeme. ona ten svůj má od narození a je už dost jetej :o))
7. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ok. tak já až pojedu do bolky tak se stavim a donesu jí novej byt je nepoužitej náš pes se v něm bál :grinning: a pak z něj vyrost :grinning: :grinning:

to ušetření... 10 to není ale těch 8000 to je a to je teda sakra dost :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je. akorát se nesmí nic stát at ho nemusíte reklamovat..

jo a my tda si říkali, že kočár do 15tis je dobrá cena. takže asi máte podobnej názor :wink: a budu ti ho závidět :grinning: sporták je hodně suprovej.
7. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obr gratulace Kačce, zrovna jsem na ně myslela
7. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc no není to daleko takže holt kdyžtak pojedeme na výlet a přitom reklamovat. Naštestí budu mít rezervní kočík od nandiný švárovky kdyby náhodou nastala porucha :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Tak hlásím, že nás dnes převálcoval kamion, a jsme nepojízdný :unamused: Nic se nám nestalo, ale auto je v pr.de.li.
7. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenko, moc gratulujeme a hodně zdravíčka.
Lucííí, a kde je fotečka????????????????
7. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, Dančo, copak se stalo? :confused: :confused: no, ale důležité je, že jste OK :slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, auto na odpis, ale žijeme, to je hlavní. Napíšu víc zítra. pa a dobrou noc
7. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siw: coze? Bozinku, tak hlavne, ze jste vsichni OK.
7. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek