Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
luciejadr
7. zář 2009
no nevím :d ale vím jak vypadá :o)) ale já to zjistím :o)))
musilka
7. zář 2009
Luci chtěla jsem se zeptat mám doma úplně fungl novou boudičku pro malýho hafíčka takovej ten domeček látkovej je moc hezkej náš psík nám z něho vyrostl a mě tu zabírá místo myslíš že bych ho mohla darovat babetce jestli by v něm chtěla bydlet ? Je takvoej vínovej s obrázkama pejsků :-|
treperenda
7. zář 2009
Obrovska gratulace novopecene mamince Katce k malicke Madlence 😉 a samo take velke sestricce Emulce.
nandaautor
7. zář 2009
Market,kdyz prijedes z Knezmosta do Bosne tak se dostanes k zastavce a primo u ni uhnes do leva na Veselou.Ujedes asi 100m a primo u zrcadla uhnes opet do leva a jsi u bytovky 😉 Nemas kde zabloudit-jsi tam hned 😃 😃 😃
musilka
7. zář 2009
nandi o.k. snad to najdu ale to tč mi prosím do IP stejně pošli :-N
claudie
7. zář 2009
hezké ránko 🙂

Jůůů, tak Midlinka nepočkala na své magické datum 9.9. a vykoukla o pár dní dřív...Ale 6.9. je taky pěkné 😉 Moc, moc gartulujeme Kačence, Midlince, Emulce a samozřejmě taky taťkovi 🙂

A speciální dík patří našemu špionážnímu zpravodaji - Lucce - 😃 🙂 😉
nandaautor
7. zář 2009
Market IP 🙂 😉
musilka
7. zář 2009
nandi oki mám tě uloženou tak ve středu s těšim

siw strašně moc díky za všechno to vyčerpávající info pro katalog se stavím v tu středu až pojedu od nandy 🙂
luciejadr
7. zář 2009
hej jako jakej katalog? my nic nevíme. vy jste tajnustřkářky tady :o))) jsem si všimla.

Tak holky Midlinka je ukázakové mimi 3570g a 50cm a pořád spinká. péče na porodním sále výborná. rodila si tam sama.. teda ta se má co??? :o)))
evinka
7. zář 2009
Ahoj holky 🙂

Kačenko, gratuluji k narození Midlinky a zdravíčko celé rodině 🙂

Chci začít s Ondráškem chodit cvičit sem: http://www.lachtanek.cz/vesely_klub.htm Zatím do těch nejmenších, nepřidá se ke mně některá s malinkým miminkem? A nechodila jste tam některá se starším? Pokud jo, má to cenu? je to dobrý?
treperenda
7. zář 2009
Evinko: tam chodi Klouzavka s Dadou (ted jsou tedy jeste tyden mimo MK). Ja tam chodila na tehu plavceni a s Eli chodime ted do Delfinka a max. spokojenost.
luciejadr
7. zář 2009
Evi já tam chtěla chodit, ale nakcnec nechodila a kamarádka co tam chodila pak šla s malým na rehabilitaci a tam ji paní sjela, co s malým cvičí za cviky. a to ona uměla z lachtánku.. tak uvidíš sama...
musilka
7. zář 2009
😉 luc katalog s kočárkama víš. Zjistili jsme totiž že ten kočár co chci tady v čr mají v kompletu za cca 25000 a v polsku vyjde mnohem levněji tak si tam pro něj pojedeme 😉
evinka
7. zář 2009
Já měla dneska začít chodit do Lachtánku na plavčo, ale kvůli tý uzlince, co se mu udělala po očkování TBC a dosud nezahojila, tak nám to dr. zakázala. tak jsem myslela, že bych aspoń začala chodit tam.
luciejadr
7. zář 2009
a jakej chceš?holky z ov vždy jezdí do polska pro kočár 😃
musilka
7. zář 2009
luci casualplay s autosedačkou prima 😉 když bude holčička tak červenou korbu a když kluk tak zelinkavou 🙂
musilka
7. zář 2009
fakt mě ten finanční rozdíl velmi mile překvapil čekala jsem rozdíl ale ne až takovej to s čim přijela Danča z Polska je bomba 😃 x-)
luciejadr
7. zář 2009
jo tak přesně ten kupovala Leniska od nás unorovek. ale u toho je to fakt velkej rozdíl. u těch ostatních až tak ne. a je moc krásnej. mě se taky líbil, ale ta cena ne :o))) a Poslko mě tenkrát nenapadlo. já už bych do kočárku se sportákem nedala víc jak 6tis. stejně je to jen na chvíli 😃

Evi hele třeba to byla náhoda. jen ta kámoška z toho byla taková špatná. připadal si dost blbě na těch rehabkách.
musilka
7. zář 2009
luci no ta cena tady v česku se mi taky dost nelíbí ale v polsku je to přijatelné a s tou částku jsme na kočár počítali x-)
luciejadr
7. zář 2009
tak přiznej kolik??? :o)) mě se zdálo, že ona ušetřila skoro 10tis. je to možné?

jo jinak domeček pro babetku rádi přijmeme. ona ten svůj má od narození a je už dost jetej :o))
musilka
7. zář 2009
luci ok. tak já až pojedu do bolky tak se stavim a donesu jí novej byt je nepoužitej náš pes se v něm bál 😃 a pak z něj vyrost 😃 😃

to ušetření... 10 to není ale těch 8000 to je a to je teda sakra dost 🙂
luciejadr
7. zář 2009
jo to je. akorát se nesmí nic stát at ho nemusíte reklamovat..

jo a my tda si říkali, že kočár do 15tis je dobrá cena. takže asi máte podobnej názor 😉 a budu ti ho závidět 😃 sporták je hodně suprovej.
mishulle
7. zář 2009
Obr gratulace Kačce, zrovna jsem na ně myslela
musilka
7. zář 2009
luc no není to daleko takže holt kdyžtak pojedeme na výlet a přitom reklamovat. Naštestí budu mít rezervní kočík od nandiný švárovky kdyby náhodou nastala porucha 🙂
siwama
7. zář 2009
Ahojky holky, Tak hlásím, že nás dnes převálcoval kamion, a jsme nepojízdný :-| Nic se nám nestalo, ale auto je v pr.de.li.
siwama
7. zář 2009
Kačenko, moc gratulujeme a hodně zdravíčka.
Lucííí, a kde je fotečka????????????????
claudie
7. zář 2009
jé, Dančo, copak se stalo? =-) =-) no, ale důležité je, že jste OK 🙂
siwama
7. zář 2009
Věru, auto na odpis, ale žijeme, to je hlavní. Napíšu víc zítra. pa a dobrou noc
treperenda
7. zář 2009
Siw: coze? Bozinku, tak hlavne, ze jste vsichni OK.

Začni psát odpověď...

Odešli