• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
krásné ránko všem....

Kačul- od nás moooo velkááááá gratulace k Midlince :slight_smile:
8. zář 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky breberky :slight_smile:

tak jak jste se vyhajali? my už od půl sedmé strašíme a v noci jsme byli snad každou hodinu vzhůru...asi měl Pepino nějaké divoké sny...

svítí slunce blunce, tak to doufám vydrží a bude dneska hezky teplíčko...Jdeme nakoupit a pak něco vařit, ale co to bude, to ještě nevím :unamused:
8. zář 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siw probůh hlavně že jsme v pořádku plechy jsou vedlejší :confounded: :wink:

Já jedu dneska ke kadeřnici do jičína konečně po třech měsících už jsem jak ježibaba. A pak máme v JC spicha s Klouz a jdem se cournout po městě pohádky
:grinning:
8. zář 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
my strašíme od 5hod. mě dostal (zatím vždy vstával nejdřív v 5:15) a po 7hod jsem ho chtěla uspat, usnul v 7:30 a v 8hod už je vyhajanej. chci mít tolik energie jako on. a ještě taková kosa venku. fuuuuj. 8st bylo.. blééé

Musil, tak to budeš mít super den. my dnes hlídáme odpo Kačenku, napíšeme ukoly a vyrazíme si hrát :o))))

Siw teda ty napíšeš jen takovou zprváu. ale hlavní je, že jste OK!!!!!!!!!!
8. zář 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - tak to je Domino ranní ptáčátko :slight_smile: Jen 8st bylo ráno? No to se jdu mrknout kolik je teď....
Tak nám to ukazuje 13,9 stupňů...To už je příjemnější...

holky, užijte si město pohádek :wink:
8. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudí, já mám pro něho jinej název než ptáčátko.. :sweat_smile: :sweat_smile: už ted řve na hračkách :frowning2: v kočárku řve :frowning2: ale jinak já se snažím být stále veselá :rolling_eyes:
8. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - to ráda slyším, že tě humor neopouští :slight_smile: Náš mladej má taky někdy békací dny, takže to znám.... Teď zrovna chrupká v lehátku od Eli, já ho nohou pohupuji a mám chvíli čas na PC.... :wink: a přemýšlím, zda se taky na chvíli ještě na kanapíčku nenatáhnout....
8. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:
Tak u nas se dnes prekvapive spalo do 6:00 a od 8:45 se uz opet chrupe, takze jsem ze sebe stihla udelat neco jako cloveka :grinning: az se malicka vyspinka, tak vyrazime na kukacku na trhy a do Kaufiku.

Tak siw, jsem napnuta jako struna, co se vam to prihodilo....
8. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko. No já po té bouračce moc dobře nespala, ale Halí to zvládla a spinkala pěkně, měla jsem strach, aby se jí to ve spánku nevracelo.
Jinak auto jde na vrakoviště a snad už dnes bude jiné, uvidíme.
8. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
My jsme se stavili na otocku u Danky jak na tom jsou a uz jsme doma :wink:
Na trhy jsem taky myslela ale asi z toho nic nebude.Dnes je v MB na Krasne louce ten destsky den od ZPS tak jsem si myslela ze by jsem sla-ale ani nevim kde to poradne je tak nevim no.Jeste zkusim kamosku :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, tak jsme zpet z nakupu :slight_smile: Nechaly jsme na trhach fakt majlant za 20 kolicku na pradlo :grinning: Ale co, je to prijemna prochajda, Eli je nadsena z hemzeni lidu a ja aspon pokoukam. Za to Kaufland mile prekvapil - lidi tak akorat, takze parada. Mno, ale preci jsem si radost udelala (sice tedy uz asi az na pristi sezonu, ale....:slight_smile:, koupila jsem si letni saticky.
8. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my nakonec jedeme na ten detsky den do MB-uz se tesim :wink: :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já se trapně pochlubím :sweat_smile: takhle vypadá 75% našich unoráčku 2009: http://luciejadr.rajce.idnes.cz/sraz_mimi_unor_9_2009/#P1040863.jpg

a tady jsou v pohybu: http://www.youtube.com/watch?v=vc3mlEcJxFc

Aní, pošli mi prosím odkaz, kde jste byli na tom srazu. Na jaře o tom začínáme uvažovat tak at máme tipy, kde je to vhodné pro děti. díky
8. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak aby toho u nás nebylo málo, dostala jsem žihadlo od sršně. Vzala jsem si Zitrec, ale stejně mě ruka pěkně otéká. No to asi bude týden :frowning2:
8. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj, sršen. co jsi dělala? když vidím sršně tak utíkám kam se dá :angry:
8. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsi teda neposlala jak se vám to přihodilo :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨no ono ani není moc co psát, naše vina to nebyla, kamion nevytočil zatáčku a nabral nás kolem od návěsu pod sebe. tak strana u řidiče úplne v pr...., z motoru teče vše co může a je hnutá náprava. Autíčko dnes pojede na Hejtmánku na vrakoviště a budeme jezdit asi na koloběžce.
No to nééé, taťka by sned měl dnes přivést jiné auto, ale účet jaksi neplánovaně zaštíhlíme.
Ale hlavní je, že se nám nic nestalo, Halí měla trošku šok, ale už je v naprosté pohodě.
A bez auta být nemůžeme, tak není co řešit.
8. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle toho jak to píšeš je teda zázrak, že jste přežili :unamused: fakt to zní děsně. a oni vám nic platit nebudou? když to byla jejich vina?
8. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musíme čekat na pojišťovnu, mám to nafocený ale brrrr, když na to kouknu, dobře mi není. Bylo štestí, že jsme jeli do kopce a jeden kamion jsme minuli, tak jsme nejeli víc než 10 - 20 km v hodině. Ono na tom Klášteře to ani víc nejde, jen ten kamioňák to nějak neodhadnul a málo najel.
8. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-odkaz Ti poslat muzu ale ja osobne si myslim ze to neni nic moc.Jako financne asi jo da se to ale jinak-jsme se shodli ze tam uz nikdy vice :wink:
8. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tady je odkaz-nenech se zmast fotkama-je to mnohem horsi.Ty fotky jsou luxusni :slight_smile:
http://www.pensionhotel.sk/ubytovanie-skrdlovice-ubytovani-vysocina-cesko-penziony-a01112113.html
8. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem z5 z JC kafíčko s klouz bylo super mám vás pozdravovat zašli jsme do bazárku tak mám další pidi oblečky a fakt krásňoučký :dizzy_face: ale jsem úplně mrtvá nejsem teď na to cestování moc zvyklá pořád se pelešim :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - no teda ještě to dopadlo fakt dobře na tu hrůzu jak píšeš....

Luci - fotky ze srazu jsou pěkné, ale to video je kouzelné...sedm lezoucích prcků...fakt roztomilé :dizzy_face: a koukám, že nepotřebovali vůbec žádné hračky, ale tráva, ta měla úspěch :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mám na mailu čerstvou fotku Midlinky. zeptám se Kači, zda ji můžu dát veřejně.. ale když tak mi napište mailíky - nemůžu je najít a já vám ji pošlu, jo?? za to mě snad Kačka nezazdí :o)))
8. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě mě napadlo, Danííí žiješ? měla by ses nám ozvat. at víme, že jsi OK. přece jen sršeň je nebezpečnej pro každého :o((()
8. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
nandi prosím moc se omlouvám ale dneska nedorazím celý večer a noc mě bolí břucho docela mě to vyděsilo tak přemýšlím o doktorovi budu dneska ležet odpočívat nejspíš jsem to včera s tím pochodováním po JC přepískla :confounded:
9. zář 2009 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím děvčátka :grinning:
...
siw- hlavně že jste v pořádku a Hali že to bere dobře!!
s tou sršáňou nevím...kdyby to nechtělo splasknout jdi k doktorovi...já měla MEGA setkání se
sršněma :frowning2: fůj!!!!!!!!

jinak mě zase od rána chytlo mega uklízení...dneska v noci sem tak strašně blbě spala, že sem se do toho musela vrhnout jinak bych snad usnula ve stoje!!! tak teď mám pauzičku na kafíčko a pak jdu pokračovat...a ještě mě čeká žehlení :frowning2:
9. zář 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, žujůůůůůů.
Už je to dobrý, mám ještě ruku trošku oteklou, ale jde to. Vzala jsem si Zirtek a a naplácala ocet a led na ruku.
Akorát to tááák svědí :confused:
9. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market nevadi-odpocivej.Vsak on se neztrati :wink: :wink: :wink:
Dani-tak co mate auto?Jak to dopadlo?
9. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, tak hlavně odpočívej!!!!

Mish a kde máš Maartínka? že tě nechá mega uklízet???
9. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek