• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Anííí, ještě néé :frowning2: , manželka si to prý rozmyslela. Asi by potřebovala ránu :frowning2: .
Tak to aspoň udělali u taťky v práci tak, aby s tím mohl do konce týdne jezdit. Než něco seženeme, no ale už mě to všechno pěkně sejří :rolling_eyes:
9. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mam se zeptat te kamaradky?Na tu dlouhou feldu? :confused:
9. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky maminy,
tak jsme dnes byly na zapisu do Delfinka a od pristi stredy huraaaaaaa na plavani - uz se docela tesim, jak si zase ta nase potapka bude machat prdelku :grinning:

Siw: tak aspon, ze z toho slo jeste udelat trosku pojizdne premistovadlo a ze nemusi tatka behat do prace pesky :frowning2: a koukam, ze Nandi uz ma opet nejake reseni v rukavu (tedy Ani, ty jsi proste akcni zenska :grinning:

Jinak jsem si dopila kavicku a cekam, az se Eli probudi (uz chrupka skoro hodinku, tak to bude kazdou chvilku vzhuru). Rano me tedy dost prekvapila, ze i pres vstavacku v 6:10 si v 7:10 sla hajnout a usnula uplne v pohode asi na 45 minutek a pak jsme mohly vesele vyrazit na zapis - jsem ji cestou moc chvalila.
9. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní no zeptej se, ale nemám 50 000 :confused:
9. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No zeptam a dam vedet.Nic neslibuju :wink:
Evi-kdyz ono se vzdycky akorat neco naskytne :grinning: :grinning: :grinning: Eliska je sikulka sikovna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, slysely jste o tom? http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=647151 jsou to fakt "blbouni", jako samo vzit rodinam s malejma detma je pro ne dobry, to se jejich prijmu nedotkne, ze? Co takhle si cestne zrict svych x-tych platu navic a dalsiho paklu vyhod? Grrrr, jsem se zase rozpalila :sweat_smile: :grinning:
9. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep, taky jsem to právě četla.
:angry:
Jinak Ondrášek má antibiotika :frowning2: . Má zanět moč. cest.
9. zář 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
TreP. tak tos mě dostala, a my se shodli na miminku 2010, takže pokud teď žijem z ruky do huby, tak pak to bude krize
9. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr- no byl překvapivě hodnej a mohla sem uklízet i s ním...a pak šel chrupčit tak sem mohla pokračovat!!!
ne vždycky můžu s ním uklízet, takže když to dneska šlo musela sem toho náležitě využít :slight_smile:
9. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k tomu článku od Trep - to mě tak rozpálilo že se k tomu radši teď ani nebudu tady vyjadřovat, protože bych musela být táááák sprostá!!!!! je to nechutná nehoráznost!!!!!! :frowning2: :frowning2:
9. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno holky, ja zatim pevne verim, ze tohle jim proste neprojde (nejsem nejak zdatna v politice), ale tenhle blud je vyplodem "provizorni" vlady a tak jen doufam, ze proste tohle nestihnout uzakonit a ze se snad k zezlu dostane nekdo jiny. Dneska hodlam bedlive poslouchat zpravy, at jsem v obraze.
9. zář 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: no nevim, teď jsem mluvila s manžou a prej to po volbách vypadá na vládu socanů
9. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ať tam bude kdokoli tak je to vcelku jedno...jsou to všichni pitomci!!!!!
9. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish, mas pravdu.....mozna prast jako uhod, ale mozna "uhod" v podobe socanu by bylo lepsi, nez "prast" od modrych ptaku. Preci jen socani si vic hrajou na vladu zvolenou lidem a sem tam i nejakou tu vyhodu lidem nabidnou - ano, na ukor statniho rozpoctu, ale.....nejak jsem si nestihla vsimnout, ze by se stastni deficit zmensil za vlady ODS :stuck_out_tongue_closed_eyes: A DOST o politice, nebo nas tady zacnou spravci zvesela promazavat :grinning:
9. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep - naprosto ve všem co jsi teď napsala s tebou souhlasím!!!!
9. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se nadlábnout a natáhnout se k TV, díťátko mi usnulo tak mám klídek...

přeji všem dobrou noc a krásné snění :wink:
9. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já do politiky taky nedělám a moc tomu nerozumím, ale že mě se... to mě teda taky se... :angry: :angry: Už nevím koho mám volit....Asi si budeme muset holky založit nějakou solidní stranu sami, co? Co třeba SMBK..... /strana mladoboleslavských koníkovek/?? :grinning: :grinning: :grinning: Do progarmu dáme povinnou 5ti letou mateřskou, rodič. příspěvek 20 000,- /samozřejmě Euro a ne nějaké Kč/ a k tučnému porodnému jako bonus každá matka dostane 14ti denní pobyt v lázních... :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko maminkám a všem dětičkám!!!

my už jsme vzhůru od 5 :frowning2: jsem K.O.!!!!!!!!

jinak Claudie má super nápad, takže já se hlásím a budu kandidovat na jakoukoli pozici :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko.
Taky se hlásím do strany :grinning:
10. zář 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
I ja se hlasim do starny a klido by mi stacilo 20000kc a ne eura.Ja jssem skromna :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Dani-tak z auta uz taky nic nebude pac ho potrebuji jedine toho favorita :frowning2: :frowning2: Omlouvam se.
10. zář 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Danii-IP :wink:
10. zář 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:

Chi chi chi, Claudi, bodujes :grinning: Jo jo, tak to je jasnacka, ze chcu taky nejakou funkci, pac, kdyz si to neudelame samy, tak nikdo jiny to za nas "neodmaka", ne? A jen SMBK vi, co je pro maminky nejlepsi, takze huraaaaaa do politiky. Mno a kdyz uz budeme pristi rok u zezla, tak ani materskou nebudeme potrebovat, na tech par hodinek tydne v posl. snemovne a nebo parlamentu? Pchchch, tam si preci deti budeme brat s sebou, kdyz tam jini politici mohou spat, tak proc bychom si nemohly hrat s detmi, ne? :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si nesednu do sněmovny a postarám se o dětský koutek. Samo, že mi za to bude patřičně zaplaceno. Dostanu služební mikrobus, na benzín ap. :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se nám to ale krásně rozjíždí :grinning:
10. zář 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno drahé kolegyně :slight_smile:

ano,ano, všechny vaše požadavky budou samozřejmě splněny... Já si dovolím býti skromná a jmenuji sama sebe předsedou naší strany :grinning: :grinning:
Evi - to jsi napsala trefně...že ti politici ve sněmovně spí...vždycky mě záběry odtamtud pobaví :grinning: :grinning:

misch - to Martínek byl brzy vychrupkaný...no co, on to bude dohánět během dne a ty máš asi smolíka, co? to je jak u nás, mládě pak dospává, ale já musím fungovat...se mají ti prckové :slight_smile:

Dančo - co vlastně Halí na první dny ve školce? nestýská se jí? já myslím teda, že je v pohodě, co? :wink:

Aní - Štěpánek taky vlastně školkuje, že? a co Ondra, není mu smutno bez brášky?
10. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martínek za chvilku půjde do hajan a já půjdu s ním...jinak bych umřela!!!!
10. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nase mlade (pujcim si vyraz od Claudie :slight_smile: uz vstalo, takze se jdeme oblekat a razime do Olympie dovybrat tatuldovi nejaky darecek k narozkam. Zatim pa pa
10. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - dobře vyberte, ať uděláte taťkovi radost.... A pak přijď říct co jste koupili, ať máme mustr...Nás to čeká v říjnu, tatík bude mít narozky...To zase bude hlavolam co mu věnovat, asi mu něco nakreslím...Umím domeček a sněhuláka :grinning: :grinning:
Misch - tak dobrou a hezké sny :wink:
10. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-ani se mu moc nestyska.Sice ho pres den vola a pak jak pro nej jdeme tak je stastnej ale jinak je stastnej ze je se mnou milacek rozmazlenej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, no naše Halí by potřebovala internátní školku. :grinning:
V pondělí mě po o posílala domů, tak tam v úterý a včera i spala, a domů chodíme s brekem, že chce být s dětičkama. No a teď je doma, půjde zase až v říjnu na 5 dní. Pak začátkem listopadu a od 25. 11 už může chodit každý den, ale jen na dopo.
Pomalu koukám po nějaký teplý kanceláři, že bych šla do práce. Ono to ani snad nemusí být kancelář, jen hlavně práce jen na ráno. Nio uvidím, jestli se mi něco povede najít. Když ne, mám ještě rok čas.
10. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek