• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
hlásím se do strany,
10. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy jste mě pobavily .o))) se řežu. já vám udělám volební kampaň :grinning: :grinning: kolik na ní mám? at vím, kde budeme spinkat, jaké super hotely si dovolíme :o))) a teda jako spinkání bez dětí, ty budou s naší aupair Daní, at se nám nestává to co dnes Mishalli. uff. my spali do 6:20.. i když jako od 4-5hod si lezl v postýlce, ale to jsem se snažila ingnorovat,a le nešlo to až tak uplně.
10. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, u nás se dnes spinkalo do půl 9. Halí se šla v 6 hodin vyčůrat a ještě si zalezla do postýlky a chrupkala.
No vychutnala si to, že nemusela vstávat do školky.
Teď jsme byly za dětičkama ve školce na písku a moc se jí tedy domů nechtělo. Spravilo to koupení nanuka :wink:
10. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma, Eli usnula v autobuse a dokonce se podarilo i prelozeni doma z kocarku do postylky :grinning:
Ale jinak vyprava byla na prdlacku :frowning2: Jako uplne jasna predstava a kde nic tu nic a kdyz jsem tedy volila alternativni moznost (kniha), tak na objednani do 3 nedel - ha ha ha :grinning: Mno, takze asi dostane dortik a taky nejaky pekny namalovany obrazek (Veru, krome domecku umim jeste rybnicek a auticko :sweat_smile: ) Neee, se s Eli tak lehce nevzdame :grinning:
10. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Kuku holky hlásím že už je mi o něco lépe bolesti břicha mám furt ale má to víc holek ve stejném týdnu to jen zlobí děloha a bolí jak se roztahují vazy. Odpočívám na gauči a cpu se dobrotama pokud mi teda zrovna není šouflik :sweat_smile: Dáme si klidový víkend a příští týden už budu o.k. a budu si moct k nandě pro kočík :dizzy_face:
10. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mus: zítra bych se mohla stavit za mamkou s těma knížkama
10. zář 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra má mamina ranní takže tam bude jen dopolko a nebo jestli budeš v neděli doma já jedu s Honzou na hokejbal tak bych se stavila :wink:
10. zář 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to tam mamce hodim, v neděli doma nebudu, Honza má sice taky hokejbal, ale já jedu s prckem k prababičce, má v sobotu svátek
10. zář 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish teď jsem dostala info oni jedou zítra do jičína s prckama plavat celý dopolko tam nebudou ale určo se někam dozvoníš prostě jen řekni že je pro pro šefrovou oni budou vědít a moc děkuji jsi moc hodná :dizzy_face:
10. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a která že to je školka přesně?
10. zář 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčko má zářivě žlutou fasádu s oranžovým pruhem(bráno od Dallasu ta druhá) jdi těma vrátkama blíž jako k tý školce vedle zazvoň na nějaký zvonek nebo budou třeba venku na zahradě tak tam akorát odchytíš nějakou úču a řekneš že je to pro uč. šefrovou že o tom bude vědět :wink:
10. zář 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok. Jinak prosím, nevíte někdo, kde se dají v MB koupit barvy do tiskárny, vůbec netušim.
jinak se snažim prodat 2m kojící polštář téměř nepoužívanej, cena dohodou, tak kdyby ste o někom věděli
10. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishull v apexu - je to v té ulici, kde máš doktora, toho na štítnou žlázu, směr ke kolejím.. anebo v bodny v první patře vedle euronicsu :o)))
10. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno.. no tda.. poslední a první.. hihi. ale to bude tím, že jsem na MK přála kamarádce k svátku. tak tu sedíme s dominem... ale už si jdeme hrát. spal dnes do 7hod. frajer :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak u nas Ondra jeste chrupka :confused:
Stepa je uz nachystanej do skolky a ja se jdu zkulturnit.Dop.mam nejake rizeni v MB a pak jedu na otocku k Dance.Dani-dnes tu vubec nebudu tak kdyztak pisni na mobil :wink: :wink:
V nedeli mame jet do HK za synovcem do diagnostaku tak uz jsem z toho takova spatna.Ta segra to je takova sv.......... :frowning2: :frowning2: :confounded: :angry:
11. zář 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé nandi jestli jedeš k Daně mohla bych tě o něco poprosit ? mohla bys mi od ní vzít k sobě ten katalog a já až si k tobě příští týden pojedu pro kočík tak bÿch si ho u tebe vzala ?
11. zář 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko ( i když počasí vypadá dost ošklivě )
dneska už vstávání bylo lepší...6:20!

jinak u nás už se vaří gulášek, vrátí se nám taťka ( i když jen na dva dny ) tak aby si dal domácí
stravu :slight_smile:
11. zář 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, tak dneska je tady docela zivo :slight_smile:

Pridavam se do klubu spacu, dnes Eli spinkala do 6:35 - parada :grinning:

Mischali, teda Ty jsi taky dobrej drak, uz takhle brzo rano kuchtit gulasek :wink: Ale tatkovi urco udelate radost.

Mishul: pak take na Ceskobratrskem v KK Computers.
11. zář 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep - určo mu udělá radost!!! včera když mi volal tak říkal že kdyby se mi náhodou chtělo udělat guláš že by byl rád, že na něj má velkou chuť...takže je to překvápko :grinning:

no jo co neudělám dopol tak už neudělám...už mám vydrbanou koupelnu a až půjde junior spinkat, tak ještě vytřu a dožehlím zbytek prádla!!!
11. zář 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky berušky, jdu vás pozdravit a pochlubit se, koho zajímají fotečky:
http://picasaweb.google.com/stekly.jan/MagdaNarozeni#
http://picasaweb.google.com/stekly.jan/MagdaPrvniSetkaniSEmou?authkey=Gv1sRgCP-HsZqovsGwZQ#

a mooooc chválím MB porodnici, překonali všechny moje očekávání! fakt super, díky holky za všechny rady a mějte se tu krásně!
11. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky Kacko, jezisku Majdulka je tak krasnoucka :wink: Moc vam to slusi na tech foteckach, jak tam jste vsechny tri holciny. Emicka vypada moc pysne a spokojena - uplna velka segra,t ak snad bude mamince moc pomahat a segre ukazovat, jak je tady pekne.
Jinak tu zavinovacku tu stale mam, tak kdybys jeste chtela, tak staci pisnout a ja Ti ji klidne hodim (jen ke vchodu, pac ted toho mas furu a urco vychutnavas kazdy mozny okamzik klidu).

Jinak nase Elinka dneska asi potkala spavou mouchu. Rano chrupala do 6:35, pak 45 minut do 9:10 a ted opet uz 40 minut spinka:slight_smile:
11. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep - Eví ahojík! klíďo byste na návštěvu mohly, ale kdo by lezl dobrovolně 8 pater :grinning: :grinning: :grinning: já se rozhodně zatím šetřím a snažím se chodi tam 1-2x denně na víc zatím nemám kondičku. dnes jsem volala pediatrovi a taky jsme se domluvili, že v úterý raději přijdem k němu, aby nemusel lézt za námi do nebe :wink: tak se ještě kdyžtak domluvíme, ju? posílám velkou pusu spavé Elince!
11. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačul ahoj, malá je krásná, už si ani nepamatuju, že byl Kuba tak maličkej
11. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačul - od nás taky moc velká gratulace!! Magdi je krásná a jste super šťastná rodinka!!! :grinning:
11. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačí, Magdička je kouzelná. Moc gratuluji.
Trep, to asi Elinka krade ti minuty spánku našemu Ondrovi, ten dneska spal 2 x 5 minut a jednou 30 minut.
11. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinko, tak doted jsem mela z toho naseho space velikou radost, ale jestli je to na ukor Ondrulky, tak uz se tak neraduju :frowning2: Copak, ze se mu dneska nechce spinkat?
11. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katus-veeeeeeelika gratulace ke krasne Magdince :dizzy_face: To je mimisek malickej :dizzy_face:
Musil-ja jsem tam nakonec nejela pac mi Dana ze nebude doma a ze se stavi vecer.Tak aj ji pisnu aby mi to privezla ju? :wink: :wink:
11. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi.. a jinak je hodnej? nebo nerudnej?
my teda dnes vyzkoušeli ho nedat dopo spát a vydržel do 11:30. po obědě hned usnul a spal 2hod. supr. mám otoh tolik udělaného. jen netuším, zda bude ještě do večera spát nebo ne :o)))
11. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dopoledne byl hodný a nespal, ale teď to dohání. Spí, až z toho mám zase strach, tak ho chodím kontrolovat, jestli dýchá.. Přece jenom je nemocný.
Jo a Silente je s Aničkou v nemocnici :frowning2:. Malá měla včera epileptický záchvat.
11. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky berunky :slight_smile:

kačenko - Magdinka-Midlinka je kouzelné mimi.... :dizzy_face: moc vám to sluší rodinko...teda ale ten váš taťka bude doma trochu v menšině, co? tři baby na něj... :grinning: :grinning: doufám, že se ukážeš častěji, ať vidíme jak holky rostou :wink:

Trep - ta spací moucha cece asi z MB dorazila i k nám...mláďátko dnes taky docela pospává...má taky kliku, bo jsem potřebovala doma trochu kmitat :wink:

mischalíno - tak tatínek bude mít domácí gulášek? si ho ale rozcapuješ, copak od něj budeš chtít?? :wink: :grinning:

Evi - Ondrášek dohání restíky z dopolka?
Jejeee, to už takhle malá miminka mívají epil. záchvaty? :frowning2: To je nemilé :frowning2: :frowning2: Tak snad holky brzy propustí, doma je doma....
11. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek