• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Kačí a co kdybyste dorazily vy , holky, no???
A copak vás postihlo, nějaká chřipajzna???????????????
2. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - víš jak to to se mnou a mým ježděním.... navíc to tu vůbec neznám a to já nerada, musím mít sebou alespoň nějakého navigátora :grinning: doufám, že je Emí jen nachlazená, nějaká klasická viroza, možná laryngitída, alespoň doufám, že se z toho nevyvine něco horšího....
2. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ji tady musím každou chvíli ukazovat Halí jak kaká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: , Tak až budu mít auto, naložím vás ajupííí na Jivinu
2. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - až bude Emulka fit, tak se nějak domluvíme, snad to nějak vymyslíme :wink: když by chtěl ještě někdo s námi, kdo by dělal navigátora, tak bych to i zkusila odřídit...
2. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, my už jsme doma z procházky...a ve čtyři nás čeká druhá :slight_smile:
2. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak procházka nebude..půjde vozit neteř-tak v klídku připravím večeř :slight_smile:
2. bře 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ve stodole jsme se tuhle docerla nadlably :slight_smile: Ale to jsem tu psala :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak jsme doma od dr. a brali mu krev z prstu,no hystoricka scena teda ale na ATB to neni-tak jsem rada.Jenom ty teplotky tak to mame vydrzet a lecit :wink:
2. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil: ahoj, už vím čí si manželka, Mufa!!!! hurrá
2. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Připraveno :slight_smile:
je tu někdo?
2. bře 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu. Jdu uklízet spošť po našem návratu z venčí.
2. bře 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už za chvilku čekám návrat neteře s Martínkem :slight_smile:
To jste byli dlouho venku :slight_smile:
2. bře 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishull takže tvůj manža zná z banďáku toho mojeho manžu ?
2. bře 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani-vidis taky bych to mohla upect-matros na to mam :wink:
2. bře 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeeeeeeeee-ja jsem uletela-to ma byt na prosinci-omlouvam se :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali • Přišli jsme domů v16h.Ven jsme šli asi tak v13:45. Po rozloučení s Luckou jsem byla venčit ještě našeho Kulíška.
2. bře 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...to se venku asi většinou míjíme :frowning2:
2. bře 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishull tak jsem MM ukázala foto tvojeho M a už jsme to taky dali dohromady prej "jj ten hraje na praváka" :grinning: takže ví zná ho :wink:

luci a tvojeho manžu si ten můj vůbec nevybavuje. Nevíš kdy spolu budou hrát?
2. bře 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil s Pepa devils hrají 15.3. jenže to hraje tomášův tým v praze a nestihne hrát i tady i tam ...a přednost má praha - je tam trenér. nezná náhodou manžel Wintrose?? nebo Jelena?? z Tygrů? já jen, že ti ted hrají pod tomem v praze.

Klouz - mikča je super. na jaro nám bude. budeme frajeři. díky :wink:
2. bře 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨Nemá tvůj pejsek červený obleček?
2. bře 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já jsem koukala ted do rozpisu že spolu toho 15. hrají jenže já mám zrovna v tu neděli noční tak se mi asi nebude přëd tím moc chtít cestovat. Za tygry s tima hrál Vondrs a Kejmič ale už jsou zase zpátky u Honzy v peepa devils
2. bře 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mischal má.. šusták. dneska v něm běhala
2. bře 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včera jsem vás asi zahlídla..šla jsem parkem a vy jste byli u Pečovateláku :slight_smile:
2. bře 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je možné máme tradiční kolečko ...dnes jsme tam byli taky :grinning:
2. bře 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky přeju dobrou noc a frčim pomalu do práce noční mám od 19 do 6. Tak zítra až se vychrupkám tak přijdu
2. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-preji dobrou noc :slight_smile: :wink: :wink:
Ja jsem dala spat Ondraska a jeste jenom umyju Stepanka a taky povalim do sprchy pac dneska davaji Vodaky a ja nesmim vynechat :slight_smile: :wink:
2. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno tak to je vylozene "tyrani" deti:slight_smile:) Jako kdyby nam dnes nestacilo propichovani a tahani hnisu.....jsme pred koupanim (tedy dnes vyjmecne jen zinkovanim) sundavali naplast, ale to vam byla KVALITA - jsem mela strach, ze to pujde dolu i s kuzickou:frowning2:( Mno, to je tak, kdyz ja potrebuju poradnou naplast, tak mam akorat tak "stesti" na odlepujici se a kdyz bych si takovou prala pro Elisku, tak ta dostane extra kanagonovou :unamused:
2. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul: tak japak je Emulce? Zabrala homeopatika? Tak ji od nas pozdravuj a vyrid, ze se Eli tesi zase na nejakou navstevu, ze si pro ni pry schovava specialni usmevy:slight_smile:)
2. bře 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holciny co chodite vencit bafiky na Radouc - jak to tam vypada? Je to hodne rozbahnene a nebo se tam da s kocarkem v pohode drandit?
2. bře 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Konec vodaku a ja valim do pelisku-preji dobrou noc holky :wink: :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek