Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
siwama
2. bře 2009
Kačí a co kdybyste dorazily vy , holky, no???
A copak vás postihlo, nějaká chřipajzna???????????????
kacula75
2. bře 2009
Daní - víš jak to to se mnou a mým ježděním.... navíc to tu vůbec neznám a to já nerada, musím mít sebou alespoň nějakého navigátora 😃 doufám, že je Emí jen nachlazená, nějaká klasická viroza, možná laryngitída, alespoň doufám, že se z toho nevyvine něco horšího....
kacula75
2. bře 2009
ji tady musím každou chvíli ukazovat Halí jak kaká 😃 😃 😃 😃 😃
siwama
2. bře 2009
😃 😃 😃 , Tak až budu mít auto, naložím vás ajupííí na Jivinu
kacula75
2. bře 2009
Daní - až bude Emulka fit, tak se nějak domluvíme, snad to nějak vymyslíme 😉 když by chtěl ještě někdo s námi, kdo by dělal navigátora, tak bych to i zkusila odřídit...
mischali
2. bře 2009
Zdravím, my už jsme doma z procházky...a ve čtyři nás čeká druhá 🙂
mischali
2. bře 2009
tak procházka nebude..půjde vozit neteř-tak v klídku připravím večeř 🙂
nandaautor
2. bře 2009
Ve stodole jsme se tuhle docerla nadlably 🙂 Ale to jsem tu psala =-) :-N :-N
Jinak jsme doma od dr. a brali mu krev z prstu,no hystoricka scena teda ale na ATB to neni-tak jsem rada.Jenom ty teplotky tak to mame vydrzet a lecit 😉
mishulle
2. bře 2009
Musil: ahoj, už vím čí si manželka, Mufa!!!! hurrá
mischali
2. bře 2009
Připraveno 🙂
je tu někdo?
klouzavka
2. bře 2009
Jsem tu. Jdu uklízet spošť po našem návratu z venčí.
mischali
2. bře 2009
Já už za chvilku čekám návrat neteře s Martínkem 🙂
To jste byli dlouho venku 🙂
musilka
2. bře 2009
mishull takže tvůj manža zná z banďáku toho mojeho manžu ?
nandaautor
2. bře 2009
Hani-vidis taky bych to mohla upect-matros na to mam 😉
nandaautor
2. bře 2009
jeeeeeeeee-ja jsem uletela-to ma byt na prosinci-omlouvam se 😃 😃 😃
klouzavka
2. bře 2009
mischali • Přišli jsme domů v16h.Ven jsme šli asi tak v13:45. Po rozloučení s Luckou jsem byla venčit ještě našeho Kulíška.
mischali
2. bře 2009
aha...to se venku asi většinou míjíme 😞
musilka
2. bře 2009
mishull tak jsem MM ukázala foto tvojeho M a už jsme to taky dali dohromady prej "jj ten hraje na praváka" 😃 takže ví zná ho 😉

luci a tvojeho manžu si ten můj vůbec nevybavuje. Nevíš kdy spolu budou hrát?
luciejadr
2. bře 2009
Musil s Pepa devils hrají 15.3. jenže to hraje tomášův tým v praze a nestihne hrát i tady i tam ...a přednost má praha - je tam trenér. nezná náhodou manžel Wintrose?? nebo Jelena?? z Tygrů? já jen, že ti ted hrají pod tomem v praze.

Klouz - mikča je super. na jaro nám bude. budeme frajeři. díky 😉
mischali
2. bře 2009
¨Nemá tvůj pejsek červený obleček?
musilka
2. bře 2009
luci já jsem koukala ted do rozpisu že spolu toho 15. hrají jenže já mám zrovna v tu neděli noční tak se mi asi nebude přëd tím moc chtít cestovat. Za tygry s tima hrál Vondrs a Kejmič ale už jsou zase zpátky u Honzy v peepa devils
luciejadr
2. bře 2009
Mischal má.. šusták. dneska v něm běhala
mischali
2. bře 2009
tak včera jsem vás asi zahlídla..šla jsem parkem a vy jste byli u Pečovateláku 🙂
luciejadr
2. bře 2009
to je možné máme tradiční kolečko ...dnes jsme tam byli taky 😃
musilka
2. bře 2009
Tak holky přeju dobrou noc a frčim pomalu do práce noční mám od 19 do 6. Tak zítra až se vychrupkám tak přijdu
nandaautor
2. bře 2009
Musil-preji dobrou noc 🙂 😉 😉
Ja jsem dala spat Ondraska a jeste jenom umyju Stepanka a taky povalim do sprchy pac dneska davaji Vodaky a ja nesmim vynechat 🙂 😉
treperenda
2. bře 2009
Mno tak to je vylozene "tyrani" deti🙂) Jako kdyby nam dnes nestacilo propichovani a tahani hnisu.....jsme pred koupanim (tedy dnes vyjmecne jen zinkovanim) sundavali naplast, ale to vam byla KVALITA - jsem mela strach, ze to pujde dolu i s kuzickou😞( Mno, to je tak, kdyz ja potrebuju poradnou naplast, tak mam akorat tak "stesti" na odlepujici se a kdyz bych si takovou prala pro Elisku, tak ta dostane extra kanagonovou :-|
treperenda
2. bře 2009
kacul: tak japak je Emulce? Zabrala homeopatika? Tak ji od nas pozdravuj a vyrid, ze se Eli tesi zase na nejakou navstevu, ze si pro ni pry schovava specialni usmevy🙂)
treperenda
2. bře 2009
Holciny co chodite vencit bafiky na Radouc - jak to tam vypada? Je to hodne rozbahnene a nebo se tam da s kocarkem v pohode drandit?
nandaautor
2. bře 2009
Konec vodaku a ja valim do pelisku-preji dobrou noc holky 😉 🙂 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli