Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
luciejadr
11. zář 2009
Eví. .to je strašné s tou malou. ježíš... jestli ji budeš psát, tak na ní mooc myslíme. mám husí kuži.. Ený je tak malá. bobek silent.

no a ted nevím, jestli tak mohu psát, ale prvotně jsem chtěla napsat, že se chci pochlubit, že jsem viděla malou Magdu. je to drobeček a já už si vůbec nevzpomínám, že jsem něco tak malého oblíkala. to jsou tak malé ručičky.. ty jo. a Kača vypadá moc dobře. usměvavá x-) měly jsme na sebe něco přes hodinu a hadejte, co jsme probíraly :o)) no od první kontrakce až po narození 😃
mishulle
11. zář 2009
holky, já tu školu snad fakt dodělám i přes veškerý problémy 🙂
treperenda
11. zář 2009
Teda, teda 😞 Co se to tu dozvidame...mala Anicka ma trable? Chjo, chjo....kocko, drz se, at jsi brzo fit a maminka s tatinkem Te zase maji doma. Eli Ti posila jeden super pratelsky pokrik a rika, ze se uz nemuze dockat pristiho leta, az budou s Ani parit na koupaku 😃 Neee, vazne, holky drzte se - moc vam drzime palecky. E+E
treperenda
11. zář 2009
Veru, uf...jsem rada, ze jsme si "sobecky" neprivlastnili tu spaci mouchu a ze i Pepca se castecne podilel na Ondraskove spankovem deficitu 😃 (Evi, dohnal to?) Mno vidis, jak mas hodnouckeho klucinu, ze Te nechal poklidit domecek (by me nikdy nenapadlo, ze budeme vdecne nasim prdolkum i za tohle 😃

Jinak odpoledne hlidal tatka a ja mela "sve odpoledne", takze jsem pekne relaxovala a dohanela ten darecek pro tatku a holky, ja ho dohnala 😃 Je to knizka od Neffa, ale po cele Boleslavi nebyla k sehnani, az pani z Knihy se ustrnula a obvolavala kvuli tomu nekolik dodavatelu, jen abych ji mela do vikendu doma (timto dekuji pani Pospisilove 😃 )
nandaautor
11. zář 2009
Holky tak to je hrozny s tou Anickou-bobecek malickej 😞 😞 😞 Myslim na ne-ach jooooooooo :-S :-S 😞 =-)
mishulle
11. zář 2009
Silente: Brzy se uzdravte holky
evinka
12. zář 2009
ahoj
vzkaz od Míši (silente): Anička září jak sluníčko. Je unavená z léků, ale bojuje s úsměvem. Večer jí už sníží dávky léků.
treperenda
12. zář 2009
Evi, moc dekujeme za prubezne info od Silente. Moc moc moc drzime palecky, at ji usmev z tvare nezmizi a posilame kupu sily. E+E
treperenda
12. zář 2009
Jinak jsme dnes byli cely den na chaloupce (slavili Misovi narozky) a musim rict, ze den byl suprovej - nakonec i to pocasko se heclo a svitilo nam cele odpoledne, az se z nas u ohne lilo 🙂) Elince prijel zenich z Prahy (tatinci je zasnoubili aniz by se prdolove videli 😃 a tak dnes meli premieru 😃 Ale konstatovali jsme, ze si padli do oka. Jsem prijemne unavena a tak si jdu dat teple kakavicko a hajdy do hajan. Tak dobrou noc 🙂
evinka
12. zář 2009
Kopíruju z Facebooku od Silente: Anička má za sebou další 3 záchvaty .... Praha volá .... 😞

Chudinka 😢
claudie
12. zář 2009
to je nám moc líto 😢 .... držíme Aničce palečky!!
nandaautor
12. zář 2009
Jeeeeeezisi-chuderka malicka 😞 Ale ja jsem cetla ze u takhle malickych deticek se to da vylecit uplne tak drzim strasne moc palecky.Chudaci holky 😞 😞 :-S :-S 😕 😕 😕
Jinak js jsem mela jet zitra za Matyskem do toho HK do diagnostaku a nejedem 😞 Dnes jsem mu volala a ma prijet za nim segra a tu opravdu videt nechci,tak doufam ze pristi tyden to klapne.Muzu mu volat jen mezi 20-21 hod a mame na to 10 min =-) 😞 :-| Tolik bych ho chtela videt :-S 8-( 8-(
A ja se loucim a valim spat-dobrou noc preju 🙂 😉
musilka
13. zář 2009
Probůh takpvej brouček a už takovýhle trable. Míšo drž se Ený teď potřebuje velkou podporu od mamky 😞 ale je to holka silná statečná asi bude muset pravidelně brát nějaký léky a při horečkách diazepam ale znám dvě maminy s toutéž dg. a u dětiček se to do tří let úplně vytratilo. Moc na vás myslim držte se holky
nandaautor
13. zář 2009
Tak kluci odjeli a ja jsem sama samická 😉 Myslela jsem teda kdyz nikam nejedem ze alespon vytru a vyzehlim ale mam strasny krece do zaludku.Uz jsem se lekla aby to nebyl zlucnik ale tak snad ne.Dala jsem si trochu coly+jablicko tak snad to pomuze 😞 😞 😞
treperenda
13. zář 2009
Holky, teda...samy nepozitivni zpravy. Blbej podzim prinasi vzdycky nejake trapeni 😞 Ale nebojte, se nedame, jsme preci holky konikovky a ty jentak neco nepolozi, ne? 😉
kacula75
13. zář 2009
ahojky holky, týjo čučím, že může mít miminko takhle maličkaté epilepsii, jsem se ještě s nikým ve svém okolí nesetkala, to je síla 😞 posílám Ený veliké pofoukání a držíme palce ať je brzo dobře!
když stonají děti, je to vždycky to nejhorší, co člověka může potkat.... 😢

jinak všechno moc zdravím, a kdyby se někomu z vás naše beruška líbila, můžete ji poslat hlasík na:
http://boleslavsky.denik.cz/miminka/mimi3720090...

pusu všem a přání krásné neděle!
nandaautor
13. zář 2009
Kato-tak odhalsovano 😉 🙂
luciejadr
13. zář 2009
tak mě Kačka předběhla. ahoj, jsem vám tady chtěla dát odkaz :o))) at hlasujeme. jedné princezně budeme dávat hlasy a na tu druhou mooc myslet.
evinka
13. zář 2009
ahoj
Nová zpráva od silente z facebooku: Odpoledne v půl čtvrté odjíždíme do Motola ...

Káťo, hlas jsem poslala.
evinka
13. zář 2009
info od Silente: Tak už jsme v Motole. Žádný luxus, ale pro Aničku všechno. Zítra začneme sérii vyšetření. Věřím, že na jejich konci bude zdravá Anička 🙂
luciejadr
13. zář 2009
Evi moc díky, že nás infrormuješ. nakoukla jsem jen kvůli tomuto..

jinak mi nejde hlasovat. asi to vypadlo....
evinka
13. zář 2009
ani mě nejde hlasovat.
klouzavka
13. zář 2009
Ahoj holky,zdravím Vás!
Už jsem tu!!!!
v rychlosti jsem Vás dočetla.

Musil:že jsi neřekla dříve,taky tu mám na prodej kočárek na zahradu.

Kacula75:moc,moc gratuluji,viz.SMS.

evinka - díky za info o Ený.

siwama - hlavně,že se vám nic vážného nestalo, čert vem plechy.

14 dní mimo MB jsme si užili. Na Lipně bylo fajn,no, jak se to vezme, mělo to své plusy a mínusy,je to na delší povídání.
Výlety,pěší i na kole byly super, denně kromě pátku jsme stále někde cestovaly.
Mezi mínusy patří například i chatka ve které jsme bydeli, že nebyla luxusní by mi nevadilo, jsem zvyklá i na partyzánské podmínky.Ale pro 4 dospělé ( já s Lubošem a tcháňata) a Dádu mi to přišlo dost malé a nešikovně dispozičně řešené. 😞 Kdyby jsme tam byli jen my tři,tak je to super. 😃

Druhý týden v Jičíně na pohádkách byl úžasný, počasí nám přálo, prostě jsem si to s Dádou užili, co Vám více budu povídat. Ijsme stihly ve středu zajet do MB na plavčo. 🙂

Srazík s Musilkou se nám taky vydařil,byla jsem ale bezDády,ten si užíval poobědní siestu u babičky.
klouzavka
14. zář 2009
Dobré ránko všem!!!!!!!
Hlásíme se do klubu ranních ptáčat, Dáda včera nemohl usnout, tak usnul,až ve21h a vstával už v5:30.Jinak spíme teď zatím celou noc, tak že jídlo se nám posunulo k 6h ranní,ale pak už je vstávačka. :-|
Celkem dnes tvrdá realita po 14 dnech vstávat v5:30.Vstávala jsem,jako manžel do práce.
Dnes jsme po 14 dnech s Dádou sami.
mischali
14. zář 2009
Všem přeji krásné ránko!!

silente- mooooc držíme palce aby vše bylo v pořádku!!!

klouz- vítám tě zpátky 🙂
evinka
14. zář 2009
ahoj,
Info od silente: Noc proběhla v klidu. Ráno na mě čekalo v postýlce usměvavé miminko. Dopoledne nám budou dělat EEG ....
musilka
14. zář 2009
Vítám klouz zpět v MB 🙂

Dobré ránko všem to je kosa co já se rozhoduju jestli se vykulit z pelechu a jít zatopit do krbu nebo se radši víc oblíct 😃
evinka
14. zář 2009
Ještě prosba od Silente: Soutěž jde do finále, tak šup Aničce nějaké ty hlasy:
http://www.tuly-tuly.cz/foto-soutez/

Musil - já zapnula kotel, pro sebe bych asi ještě netopila, ale Ondra je nemocný. V obýváku už bylo jen 19 °C. Brr.
musilka
14. zář 2009
evi no to my tu máme podobně ale já jsem líná jak veš a prckovi uvnitř je určitě teplejc než mě 😃 😃 😃
klouzavka
14. zář 2009
Ahoooj!
evinka - odhlasováno.

musil - jojo,je tam chladno,chystáme se ven za chvíli.Zítra má už být lépe.