• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Eví. .to je strašné s tou malou. ježíš... jestli ji budeš psát, tak na ní mooc myslíme. mám husí kuži.. Ený je tak malá. bobek silent.

no a ted nevím, jestli tak mohu psát, ale prvotně jsem chtěla napsat, že se chci pochlubit, že jsem viděla malou Magdu. je to drobeček a já už si vůbec nevzpomínám, že jsem něco tak malého oblíkala. to jsou tak malé ručičky.. ty jo. a Kača vypadá moc dobře. usměvavá :dizzy_face: měly jsme na sebe něco přes hodinu a hadejte, co jsme probíraly :o)) no od první kontrakce až po narození :grinning:
11. zář 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já tu školu snad fakt dodělám i přes veškerý problémy :slight_smile:
11. zář 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, teda :frowning2: Co se to tu dozvidame...mala Anicka ma trable? Chjo, chjo....kocko, drz se, at jsi brzo fit a maminka s tatinkem Te zase maji doma. Eli Ti posila jeden super pratelsky pokrik a rika, ze se uz nemuze dockat pristiho leta, az budou s Ani parit na koupaku :grinning: Neee, vazne, holky drzte se - moc vam drzime palecky. E+E
11. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, uf...jsem rada, ze jsme si "sobecky" neprivlastnili tu spaci mouchu a ze i Pepca se castecne podilel na Ondraskove spankovem deficitu :grinning: (Evi, dohnal to?) Mno vidis, jak mas hodnouckeho klucinu, ze Te nechal poklidit domecek (by me nikdy nenapadlo, ze budeme vdecne nasim prdolkum i za tohle :grinning:

Jinak odpoledne hlidal tatka a ja mela "sve odpoledne", takze jsem pekne relaxovala a dohanela ten darecek pro tatku a holky, ja ho dohnala :grinning: Je to knizka od Neffa, ale po cele Boleslavi nebyla k sehnani, az pani z Knihy se ustrnula a obvolavala kvuli tomu nekolik dodavatelu, jen abych ji mela do vikendu doma (timto dekuji pani Pospisilove :grinning: )
11. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak to je hrozny s tou Anickou-bobecek malickej :frowning2: :frowning2: :frowning2: Myslim na ne-ach jooooooooo :confounded: :confounded: :frowning2: :confused:
11. zář 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silente: Brzy se uzdravte holky
11. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
vzkaz od Míši (silente): Anička září jak sluníčko. Je unavená z léků, ale bojuje s úsměvem. Večer jí už sníží dávky léků.
12. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, moc dekujeme za prubezne info od Silente. Moc moc moc drzime palecky, at ji usmev z tvare nezmizi a posilame kupu sily. E+E
12. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme dnes byli cely den na chaloupce (slavili Misovi narozky) a musim rict, ze den byl suprovej - nakonec i to pocasko se heclo a svitilo nam cele odpoledne, az se z nas u ohne lilo :slight_smile:) Elince prijel zenich z Prahy (tatinci je zasnoubili aniz by se prdolove videli :grinning: a tak dnes meli premieru :grinning: Ale konstatovali jsme, ze si padli do oka. Jsem prijemne unavena a tak si jdu dat teple kakavicko a hajdy do hajan. Tak dobrou noc :slight_smile:
12. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kopíruju z Facebooku od Silente: Anička má za sebou další 3 záchvaty .... Praha volá .... :frowning2:

Chudinka :cry:
12. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je nám moc líto :cry: .... držíme Aničce palečky!!
12. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeeeezisi-chuderka malicka :frowning2: Ale ja jsem cetla ze u takhle malickych deticek se to da vylecit uplne tak drzim strasne moc palecky.Chudaci holky :frowning2: :frowning2: :confounded: :confounded: :fearful: :fearful: :fearful:
Jinak js jsem mela jet zitra za Matyskem do toho HK do diagnostaku a nejedem :frowning2: Dnes jsem mu volala a ma prijet za nim segra a tu opravdu videt nechci,tak doufam ze pristi tyden to klapne.Muzu mu volat jen mezi 20-21 hod a mame na to 10 min :confused: :frowning2: :unamused: Tolik bych ho chtela videt :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
A ja se loucim a valim spat-dobrou noc preju :slight_smile: :wink:
12. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Probůh takpvej brouček a už takovýhle trable. Míšo drž se Ený teď potřebuje velkou podporu od mamky :frowning2: ale je to holka silná statečná asi bude muset pravidelně brát nějaký léky a při horečkách diazepam ale znám dvě maminy s toutéž dg. a u dětiček se to do tří let úplně vytratilo. Moc na vás myslim držte se holky
13. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak kluci odjeli a ja jsem sama samická :wink: Myslela jsem teda kdyz nikam nejedem ze alespon vytru a vyzehlim ale mam strasny krece do zaludku.Uz jsem se lekla aby to nebyl zlucnik ale tak snad ne.Dala jsem si trochu coly+jablicko tak snad to pomuze :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teda...samy nepozitivni zpravy. Blbej podzim prinasi vzdycky nejake trapeni :frowning2: Ale nebojte, se nedame, jsme preci holky konikovky a ty jentak neco nepolozi, ne? :wink:
13. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, týjo čučím, že může mít miminko takhle maličkaté epilepsii, jsem se ještě s nikým ve svém okolí nesetkala, to je síla :frowning2: posílám Ený veliké pofoukání a držíme palce ať je brzo dobře!
když stonají děti, je to vždycky to nejhorší, co člověka může potkat.... :cry:

jinak všechno moc zdravím, a kdyby se někomu z vás naše beruška líbila, můžete ji poslat hlasík na:
http://boleslavsky.denik.cz/miminka/mimi3720090911.html

pusu všem a přání krásné neděle!
13. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kato-tak odhalsovano :wink: :slight_smile:
13. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě Kačka předběhla. ahoj, jsem vám tady chtěla dát odkaz :o))) at hlasujeme. jedné princezně budeme dávat hlasy a na tu druhou mooc myslet.
13. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
Nová zpráva od silente z facebooku: Odpoledne v půl čtvrté odjíždíme do Motola ...

Káťo, hlas jsem poslala.
13. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
info od Silente: Tak už jsme v Motole. Žádný luxus, ale pro Aničku všechno. Zítra začneme sérii vyšetření. Věřím, že na jejich konci bude zdravá Anička :slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi moc díky, že nás infrormuješ. nakoukla jsem jen kvůli tomuto..

jinak mi nejde hlasovat. asi to vypadlo....
13. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mě nejde hlasovat.
13. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím Vás!
Už jsem tu!!!!
v rychlosti jsem Vás dočetla.

Musil:že jsi neřekla dříve,taky tu mám na prodej kočárek na zahradu.

Kacula75:moc,moc gratuluji,viz.SMS.

evinka - díky za info o Ený.

siwama - hlavně,že se vám nic vážného nestalo, čert vem plechy.

14 dní mimo MB jsme si užili. Na Lipně bylo fajn,no, jak se to vezme, mělo to své plusy a mínusy,je to na delší povídání.
Výlety,pěší i na kole byly super, denně kromě pátku jsme stále někde cestovaly.
Mezi mínusy patří například i chatka ve které jsme bydeli, že nebyla luxusní by mi nevadilo, jsem zvyklá i na partyzánské podmínky.Ale pro 4 dospělé ( já s Lubošem a tcháňata) a Dádu mi to přišlo dost malé a nešikovně dispozičně řešené. :frowning2: Kdyby jsme tam byli jen my tři,tak je to super. :grinning:

Druhý týden v Jičíně na pohádkách byl úžasný, počasí nám přálo, prostě jsem si to s Dádou užili, co Vám více budu povídat. Ijsme stihly ve středu zajet do MB na plavčo. :slight_smile:

Srazík s Musilkou se nám taky vydařil,byla jsem ale bezDády,ten si užíval poobědní siestu u babičky.
13. zář 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem!!!!!!!
Hlásíme se do klubu ranních ptáčat, Dáda včera nemohl usnout, tak usnul,až ve21h a vstával už v5:30.Jinak spíme teď zatím celou noc, tak že jídlo se nám posunulo k 6h ranní,ale pak už je vstávačka. :unamused:
Celkem dnes tvrdá realita po 14 dnech vstávat v5:30.Vstávala jsem,jako manžel do práce.
Dnes jsme po 14 dnech s Dádou sami.
14. zář 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeji krásné ránko!!

silente- mooooc držíme palce aby vše bylo v pořádku!!!

klouz- vítám tě zpátky :slight_smile:
14. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Info od silente: Noc proběhla v klidu. Ráno na mě čekalo v postýlce usměvavé miminko. Dopoledne nám budou dělat EEG ....
14. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám klouz zpět v MB :slight_smile:

Dobré ránko všem to je kosa co já se rozhoduju jestli se vykulit z pelechu a jít zatopit do krbu nebo se radši víc oblíct :grinning:
14. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě prosba od Silente: Soutěž jde do finále, tak šup Aničce nějaké ty hlasy:
http://www.tuly-tuly.cz/foto-soutez/

Musil - já zapnula kotel, pro sebe bych asi ještě netopila, ale Ondra je nemocný. V obýváku už bylo jen 19 °C. Brr.
14. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi no to my tu máme podobně ale já jsem líná jak veš a prckovi uvnitř je určitě teplejc než mě :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj!
evinka - odhlasováno.

musil - jojo,je tam chladno,chystáme se ven za chvíli.Zítra má už být lépe.
14. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek