• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
klouz no snad se rosničky trefili a bude tepleji jinak začnu doma chodit v kožichu. Chtěla jsem zapnout aspoň ústřední topení a ono nejde je to někde vypnutý a já nevim kde :grinning: tak budu pít čaj a mám tlustý fusekle :grinning:
14. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

moc držím Silent s Aničkou palečky, ať je vše co nejlepší....a Evi, díky že nám podáváš informace...

klouz - tak vítejte doma prďolové.... :slight_smile: vybalíš, vypereš a za chvíli budeš balit znovu :grinning: se z tebe picnu, jsi samé cestování....já chci takyyyyyy :grinning: :grinning:

jdu zkusit poslat hlas Midlince,nějak mi to předtím nechtělo načíst...
14. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak ono je hlasování asi už ukončené....no jsem teda blesk :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •vypráno už něco je, minulý týden pral i manžel ,mě čeká to žehlení.
14. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre dopoledne :slight_smile:)

Vitame zpet vydovolenkovanou Klouz :grinning:

Jinak nase certice uz spinka. Dnesni cvico v Kulisku nebylo zrovna 100% nejlepsi, nebot Eli spinkala rano do 6:00 a pak zacala byt ospala, kdyz jsme vyrazely do Kulisku :frowning2: Takze pristi tyden nasilne vstavani v 5:00 :grinning:
Mno a Eli bodovala, svym radostnym pokrikem hned po ranu zvladla rozplakat dva chlapecky :frowning2: Jak komentovala Lucka Jadr, tak pry bude hodne oblibena v kolektivu.....
Mno nevim, ale kazdopadne je a bude pekny zivel a asi se v zivotem rozhodne prevalcovat nenecha :grinning: Jen porad nejak nechapeme s manzou, jak je mozne, ze mame takovu certici :grinning: , ale pry, abychom se nenudili a tak rychle nestarli :grinning:

Jinak to hlasovani pro Midlinku opravdu nefunguje a vcera jsem je tam vubec nejak nemohla najit ani pri primem hledani na ofiko strankach Bol. deniku :frowning2: Zkusim jeste znovu.

Jdu obedvat :grinning:
14. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nové info od Silente: Tak máme za sebou EEG. Malá vypadala legračně, nemohli jí dát kvůli kanyle v hlavičce tu klasickou čepici, tak jí ty diodky přilepily nějakou pastou a pak přelíply papírkem. No jak oškubané kuře :slight_smile: Výsledky prý zítra dopoledne ....

Nemůže se dostat na koníka, tak mě poprosila o zprostředkování.
14. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já se vždy připojím, at kouknu na ifno od Ený a mám ho čerstvé :o)) Evi, fakt moc díky za informace. Zprostředkovávej dál.

Claudí, ty něco víš na víc o Klouz? že píšeš, že zase bude balit?? že by to móóóře?? :grinning: Klouz vítej doma. cestovatelko :wink:

jinak my doma máme 20st a není čím topit :o)) ale přjde mi fajn. jak jen vidím, jak venku je hnusně a koukám na to :grinning:
14. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •Claudie nic netají. jojo, od 13.10. tu zase 11 dní nebudu.
14. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-jdu Vas jen pozdravit pac nemam PC-zacalo se z nej coudit tak je u kamose na vycisteni.
Musil-kdyz budes chtit prijet tak prosim Te na mobil ju?Nevim kdy to bude opravene-zatim ahoj
14. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Taky nám nešlo PC, ale už jsem ho dnes nechala vyléčit.
Jo a holky, komu je zima, tak šup na Jivinu, včera a předevčírem už jsem večer přitopila a to bylo táááák fajn.
Silen, moc držíme palečky, ať je vše v pořádku a netrípí vás takový ošklivý nemoce.
14. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - ty nevíš, že Lucka-klouz je velká cestovatelka a prostě se rozhodla, že letos v boleslavi bude co nejméně a chce zcestovat celou planetu? :grinning: ale jo, jen ať si to holka naše pěkně užije, vždyť si to zaslouží :slight_smile:

trep - no Eli se opravdu v životě neztratí, když už teď kvůli ní chlapci pláčou :grinning: Musím taky říct, že koupě lehátka od tebe bylo koupě výborné, páč náš mladý pán v něm krásně a rád vegetí a momentálně v něm spinká jako jezevec... Až dorosteme do té nosnosti 10kg tak určitě půjdeme do dalšího s větší nosností...Jaké jste to Evi pořídili to další?

Aní - že ty jsi toho kompjůtra zavařila koníkováním? :grinning:

Daní - neříkej dvakrát, ještě pár stupňů dolů a buď taky škrtnu v kamnech nebo se pojedeme k vám ohřát :wink:

Náš taťulín bude mít od zítra dovolenou, původně jsme chtěli na pár dní vyrazit někam do penzionku, ale nakonec zůstaneme doma a budeme /pokud bude dobré počasí/ podnikat výlety přes den a večer zase šupajdy domů... Zítra je v plánu Liberec a ZOO, to už se těším na zvířátka :slight_smile:
14. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem s Ondrou zajela k dr. ,od rána brečel, zdálo se mi, že bolestí a tím, že máme antibiotika, tak jsem nechtěla něco zanedbat. Tak nic mu není, prý asi protivnost z toho, že je zavřený doma. Ale když jsme tam byli, tak Ondru zvážila a změřila. Tak náš brouček na 3,5 měsících má 66 cm a 6915 g :confused: .
14. zář 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a na tu protivnost nám předepsala 1 x denně pobyt v kočárku na zahradě :grinning:. Akorát nesmí na sluníčko '(což nehrozí) a prostydnout.
14. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markétko IP
14. zář 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to je fajn, že Ondráška trápí "jen" protivnost :wink: To taky známe....a někdy na to ani ten předepsaný pobyt v kočárku na zahradě nezabírá :grinning: Tý jo, máte super míry :wink:
14. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •díky :slight_smile:
Když jsme byli na Lipně,tak jsme jeli lanovkou na Kleť,byla to jednosedačková,Dáda seděl Lubošovi na klíně,byl nadšený,tak měl aspoň Dáda malý trénink na letadlo.
Taky nedaleko našich chatek na lipně byla dobrá restaurace,měli tam venku dětský koutek, super pískoviště s mnoha hračkami, i odrážedlo,fakt nádhera.

Byla jsem dnes cvičit a potkala jsem tam mischalli.pak jí naproti přišla maminka s Martínkem, Martínek je fešák.

evinka •dobrý recept na protivnost :slight_smile:
14. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
Evi máte teda supr míry. to rostete :grinning: teď už mu Mudra povolila jedno ven, za chvíli budete zase mooc hodně ven. nám to stačilo v létě. venku 30st a my doma. blééé

Claudí, tatku doma tiše závidím :o) my ho budeme mít na podzimní prázdniny. taky jsme nejdřív chtěli někam jet, ale ne. budeme doma, on si na 200% užije syna a já udělám resty - přesazení kytiček atd. netváří se nadšeně, ale mamka rozhodla :o)
15. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to dobré ráno.. no jako už jsme vzhůru teprve hodinu.. takže jsem nějaká poplantaná. domi totiž chybou rodičů vstal v 5:15 tak si dal mlíčko a tatka se o něho v posteli staral a po 7hod jsme ho násilím uspali - násilí znamená, že nechtěl a 20min histericky řval, pak přišel na řadu uklidnující čajík a spal a spal a já s ním. chytla mě bederka a byla jsem pod prášky :unamused:
15. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk!
dnes u nás byl budíček v5:30 a nebylo to tím,že by taťka rachotil při odchodu do práce.Ten už odcházel ve4h ráno, jel dnes služebně do Brna.
Došli jsme s Kulíškem, tedy,až za světla a pak jsme šupajdili na trh pro nějakou čepici na první podzimní větřík. Pořídili jsme u té paní.Koupila jsem pirátku, nemohla jsem se rozhodnou, kterou čepici.Kdyby tam 2,3kusy bylo by to jednodušší.Paní mi říkala,že ta jiná na něm byla lepší,ale mě se ZROVNA líbila ta pirátka.
Potom jsem si koupila kytku do vázy.Na trhu jsme potkali rodinku Steklých(Midlinku, Emičku,Katku a jejich ta´tku.)Midlinka je nádherná a katce to slušelo,vypadala fit!
Dáda mi cestou domů usnul v kočáru a ještě chrupe.
Oběd máme uvařený,během mého včerejšího cvičení nám Luboš uvařil kuřecí polévku a na mě pak čekala kupa nádobí a jeho pracovní nepořádek.No, nemůžu po něm chtít vše.
Teda to vaření,byla jeho vlastní iniciativa. :grinning:
15. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Anička vyhrála http://www.tuly-tuly.cz/
Nové info od Silente: Co se Aninky zdravíčka týče, tak jsme zatím stále bez záchvatů. Apetýt dobrý, úsměvy házíme, hračky nás baví. Dnes nám konečně zruší i kanylku z hlavičky, tak jí budu moct odvázat ručičku (musela ji mít připoutanou, aby si to nestrhla). Byly jsme na ...ultrazvuku bříška. Jinak nikdo stále nic neví .....
15. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já jsem dneska nepozdravila: Ahoj :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé super. a co vyhrála,????
15. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre popopoledne :slight_smile:
to dneska nejak leti. Jsme se jeste ani nedostaly ven a uz je 12:30 pryc :wink:

Tak Eny obrrrrr gratulace - to ma takovou minipidi bolestnou odmenu za to trapenicko, ktere ted proziva. Je ale suprova, ze ma stale chut se smat a hrat si. Sil, drzte se, kocky :wink:
15. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka:díky za pozitivní zprávy o ený,moc a moc je pozdravuj,jéééé vždy´t já mám taky číslo na Míšu, tak jí vlastně můžu písnout, já hlava děravá.
15. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky berunky, zdravím a koukám, jak je na tom Aninka, tak jsem ráda, že ji je líp!
Evi - prosím tě, jak se ty epileptické záchvaty projevovaly? si to neumím představit u takového miminka jak to diagnostikují a jak se to projevuje.... ale kamarádky chlapeček měl při spaní pravidelně záškuby, tak jim taky dělali všechna možná i nemožná vyšetření (taky v Praze) a závěr byl, že vše je v normě a v pořádku, takže tenkrát vůbec na nic nepřišli. snad bude Aní taky v pořádku! a Ondráškovy brzké uzdravení, aby nemusel být rozlazený :wink:

jinak všechny zdravím!

Trep - díky za nabídku té zavinky, vypadá to, že ji ani dávat nebudu, možná by to Maďoušek přivítala, ale myslím, že se bez ní i obejde :wink:

jo a ještě moc díky za snahu hlasovat, koukala jsem, že pak během dvou dnů jim to dvakrát spadlo a teď mají úplně novou stránku včetně dalších chyb a ještě Mandelince postráceli všechny hlasy, tak už na ně prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
přeji krásný den a jdu uklízet, pokud malá dovolí, neb tu dneska řežou panely u výtahu a mám borděl všechen až v bytě :frowning2:
15. zář 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přece nenecháme vyhrát jmenovkyni, která se narodila jmenovkyni, hlasujte pro Mandelinku, správná je ta Steklá
15. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Info od Silente: Tak kanyla z hlavičky pryč a Aninka si právě zuřivě hraje s hrazdičkou, asi má absťák od hraní si. Nevím, zda jim tady ty hračky neroztříská :slight_smile: A hezky si k tomu huláká :slight_smile:
15. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish má pravdu, teb budu co hodinu hlasovat!!!
15. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo - Sil psala, že jí malá zůstala v rukách jak hadrová panenka :frowning2:, že to bylo hrozný.
15. zář 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Info od Silente: Tak Aninka bez záchvatů. Jen jsme kapku hyperaktivní .... holt z extrému do extrému :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek