• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahoj holky, krásný den.
16. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....

Evi - tak to síla, držet bezvládné tělíčko :fearful: a dle toho usuzují na tu epilepsii? hlavně že už je Anínce dobře, snad už bude jen líp a líp!!! moc je pozdravuj!
16. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, konečně vybraná firma na okna, včera bylo vše změřený a i se zednickýma pracema nás to vyjde na necelých 180 000. Celá bytovka. Takže jedeme zítra složit zálohu a do 8 týdnů budou, no nebo by měly být okna hotový. JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
16. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka •tak to je super!

Už jsme doma z plavča, Dáda chrupe a já jdu sundat prádlo a pak si asi budu číst!
16. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurrá, Mandelinka v deníku vede, děkuju za spolupráci a dál hlasujeme děvčata, hip hip
16. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama • jééé,nová okan.Třeba se taky i já někdy dočkám! :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish hlasuji stále .o)))

Kacul, já se to samé pak chtěla zeptat Silent.. co se vlastně stalo a jak to probíhalo.. protože mi to přijde stále takové neuvěřitelné, že tak malé mimi se může až tak moooc trápit...

SIw ty máš celou bytovku? nebo jtse se dohodli všihni že si koupíte okna? jsem mimo.. no i když s tolikati dětmi, co jsi vychovala by jsi celou bytovku potřebovala :o))
16. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Info od Silente: Aninku zmohlo dnešní hraní si s hrazdičkou, tak chrní a chrní .... Jo a při měření EKG pěkně laškovala s doktorem, furt mu tahala za drátky .... po kom to ta holka má? :slight_smile:)
16. zář 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucííí, naskonec jsme se domluvili všichni z bytovky na ta okna.
Dej pokoj, celá bytovka moje, :confused: kdo by to uklízel :grinning:
16. zář 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní, no děti, ne?? :grinning: :grinning: ty si zasloužíš odpočívat :wink:
16. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
čautě kočky a koťata :slight_smile:

to jsem ráda, že Aničce je už lépe...tak ať je to tak už napořád

Daní - tak super, že budou nová okýnka, to bude hned byteček vypadat jinak, co?

Tak my jsme včera a dneska cestovali, byli jsme v té ZOO, to bylo fajn...Počasí akorát a že už je po prázdninách, tak tam docela málo lidí a v klídku jsme si to tam prošli... Pepíno to prochrupkal v kočárku a my jsme si to s taťkou užili :slight_smile:
Velký Pepino si včera objednal tu jeho novou lásku /čtyřkolku/, tak snad do konce týdne mu jí mají dodat...Musela jsem si koupit novou helmu, bo jsem mu řekla, že na nové čtyřkolce nebudu přece jezdit ve staré helmě, no jak by to vypadalo, že? :grinning: :grinning: vypadám stejně ve všech jako magor,ale bezpečí je na prvním místě :wink:

jsem nějaká znavená, malý spinká, velký šel na "jedno", tak to asi za chvíli zalomím do pelíšku...

hezký večer a dobrou noc :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ráda,že Ený je už lépe!!! :slight_smile:
16. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko....

my hlásíme teplotu a rýmu....dnešní noc byla horor, skoro jsme nespali!!! doufám, že tomu mýmu
broučínkovi bude brzo lépe!!!!

přeji všem krásný den :grinning:
17. zář 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:

Claudie, zjo, tak to budete "postrachem Loukova" :slight_smile: A jestli uz si poridila helmicku i Pepuldovi juniorovi? :grinning: (to vis, nekdo na vas musi davat pozor :grinning:

Brekeke dneska je venku hnusne a navstevu cekame az odpoledne, tak nevim, zda s Eli vyrazime ven...mno a protoze to prakticky od rana zvazuju, tak jsme mezitim upekly kynute buchty a mooooc pekne to tu voni :sunglasses: :wink:

mishali: je je, hmmmm, uz to zacina....cas nemoci :frowning2: Tak, tak at je Martinkovi brzo lepe.
17. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
Info od Silente: Ťuk ťuk ťuk, stále žádný záchvat. Jenom máme rýmičku, ale to zvládneme. Dnes náš čeká kontrolní EEG. Nálada dobrá, usmíváme si na všechny. Hrazdičku asi úplně roznejtujeme :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak my už jsme po výletě. vyvětrelali jsme autíčko :o) a Domi ted kouká na ŽOFKU :O)))
17. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
se to odeslalo samo .o(

Evi a nevíš jak dlouho je ještě budou držet v nemocnci? když je Ený lépe a zatím vyšetření nic neprokazují? moc je pozdravuj.

Mish, at to brzo přejde. to je tou změnou, i když včera bylo krásně teploučko.

CLaudí, někdy se vyfot, jak jezdíš :o)))
17. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, je to asi tím počasím....snad to brzo přejde!!!
dneska se nám vrací taťka, tak sme chtěli podniknout nějaké výlety o víkendu, tak snad budeme fit! :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, hodte hlas Midlince... :dizzy_face:
17. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
táááák, odhlasováno :grinning:
17. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a neco na odlhceni......takhle dopadl Elincin pokus o namalovani ras, kdyz maminka opravdu, ale opravdu "musela na velkou stranu" :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3290020&vReferer=
17. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak tohle by mě nenapdlo, že se může stát na radouči: http://boleslavsky.denik.cz/zpravy_region/hasici-museli-psa-vykopat-az-krupmapcem20090917.html ještě že to dobře dopadlo.
17. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlenku dohání nějakej Slavíček. Musíme zabrat -D
17. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sím se snažím hlasovat co hodinu. jen sem tam mi to napíše, že je to opakované, ale dnes už 5hlasů jsem dala :grinning:
17. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Další hlásek pro Madlenku poslán :wink:
17. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dnes vyměnili dítě. od rána si hraje - bude to tím, že v sedě, tak neřve. tak jsem vyžehlila, pak jsme spolu v kuchyni upekli buchtu, pak spinkal 1,5hod a ted si ještě leží v postýlce a já jsem tady s PC a on se na mě směje a je spokojen. kdybyste mě viděly jak zářím :grinning: :grinning:

jen kdyby ta rýma polevila. pořád odsáváme. chudák, jak vidí vysavač, tak řve. takže radši ani nevysávám koberec před ním. a ted odsáváme tak 2x denně.

Mish jdeš dnes na spinn? nebo kdy chodíš?
17. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další hlásek odeslán, no to by bylo, aby naše Madlenka nevyhrála, že ???!!!
17. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Midlince hlásek poslán, zatím má prvenství princezna naše koníkovská :slight_smile: Tak doufám, že nás nějakej Slavíček nepřeválcuje...

Trep - pepčovi helmu ještě nemáme, asi mu vyrobím nějakou z melouna :grinning: ... Teda foto Eli jak se krásně nalíčila, hmmm...určitě z ní bude světoznámá vizážistka s osobitým stylem :grinning: :grinning: :grinning:

Luci - to je teda s tím psíkem v díře :confused: Ještě že máme kokra, ten by se tam nevešel...to by musela být díra asi od medvěda.. :grinning: Domino je teda hodné mimi, já chci taky takové...!!! Foto určitě nějaké vyrobíme, ale ještě ji nemáme, je objednaná, složená záloha a čekáme a čekáme...Pán povídal , že do konce týdne by mohla být, tak se uvidí jestli se už o víkendu projedeme :wink:

Misch - to je mi líto, že Martínkovi není akorát :frowning2: Pořádně ho vykurýruj, ať je zase jako rybička :slight_smile:
17. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další hlásek poslán, holky, šup, je to o fous, tak hlasujte, hlasujte. Já můžu zase až v 19.07 :frowning2:
17. zář 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
než odejdu na spinn, tak jsem hlasovala, at pak zase můžu :o) a poslal jsem odkaz i kámošce do OV, tak už stihla poslat 2 :o))
17. zář 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek