• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
odhlasováno, teď jsem se zapotila, vyráběla jsem dárek mýmu taťkovi k narozkám, ale už objednáno, jsem zvědavá, co tomu řekne
17. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u Madlenky jsem zatímj rozhodla, bylo shodně 103 hlasů, dala jsem 104tý. Jsem zvědavá, jak to bude za hodinu :confused:
Kde máme Aničku?????
17. zář 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem doma naštvala tatínka. jsem přišla ze spinnu a hned že potřebuji hlasovat. tak po mě málem hodil PC a že už ho nechce.. no ale jako... to přece musí chápat :grinning: ať stihnu ještě aspon jeden další.

Mishulle, tak přiznej co jsi vyráběla.. bych tipla něco s fotkou, ne??? nebo co??? :confused:
17. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak už jsme tady dllouho nepekly.. tak nevím, jestli vám došel mail s tím moučníkem Nescafé. tak jsme ho dnes s Dominem upekli.. no nebylo to nic moc. teda enní to nic moc.. dá se to, ale už to dělat nebudeme. :fearful:
17. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky.. nás nějak slavík válcuje.. už jsem psala unorovkám, at pošlou hlasík taky :o)))
17. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je těžkej adrenalín.... můj hlas Midlince byl 112 a nepřítel Slavíček má 113... Tak to teda asi nepůjdeme dneska spát a budeme hlasovat celou noc, ne? :grinning:
17. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi,já se radovala, že jsem dala 113 a bylo to srovnané a houby... no už hlasuje i brácha z OV :grinning:
17. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!!!!
koukám,že nás nějaký Slavíček převálcoval.Hlasovala jsem večer a teď mi to hlásí opětované hlasování.Nerozumím tomu!
18. zář 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem teď posílala hlas a koukám jak blázen, co si to Slavíček dovoluje. :angry:
18. zář 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko,
hlásíme celou noc bez teplot a teď ráno zatím taky...i rýma je na ústupu!!! vypadá to nějako jednodenní
virozku..ale klepu na stůl, abych to nezakřikla!!! :slight_smile:

jinak Midlince jsme poslali taky další hlásek :grinning:
18. zář 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Taky jsem poslala další hlas, ale nevím nevím, jestli to doženeme. :frowning2:
Info od Silente: Aninka bez záchvatů a od rána papulu nezavřela, pořád vykládá a vykládá, plyšáčkům už z toho jde hlava kolem :slight_smile:
18. zář 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, my zaspali .o) ale halsuji. ale na :o((((( ajko. slavík jeden..ahc jo,
18. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak další hlásek na cestě :wink:
18. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudi, tak slavíčci asi fakt mělinoční. za noc nás předběhli a už to nedoháníme :o(
18. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-uz jsem tady.Mela jsem rozbite PC :cry: :confounded:
Ale snad uz je vse OK :wink: :slight_smile:
18. zář 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

tak nás opravdu Slavíček o pár hlasů předehnal...ale co, to neva... Midlinka je vítězka i tak, teda alespoň pro nás, že ? :slight_smile:

koukám jak je venku už docela tma a to je teprve půl osmé,,,,ach jo, už se nám ty dny budou zkracovat a za chvíli bude tma už ve čtyři... :frowning2:
18. zář 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,krásný večer!
Dáda šel spát,až teď, četla jsem mu i pohádku.Doufám,že nás nechá aspoň v sobotu do 6:30 spát.
Dnes jsme odpolko byli na písku s Luckou a Dominikem.Bylo to fajn.Dáda měl sebou odrážedlo,i Dominikovi se na něm líbilo,byl nadšený,ani nedutal,i na skluzavce jezdil.
Jen nám čas setkání s Luckou moc nevyšel.My jsme byly brzdy.Dál do 14:45spal a pak se ještě rozhodl,že bude sám jíst jogurt.Tak to bylo zdržení.
18. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky berušky, moc všechny zdravím, nějak teď nestíhám, ale musím poděkovat za hlasíky, týjo, jste nám jich ale poslaly! :sweat_smile: si snad Mídě ani nezaslouží :grinning: a že nevyhrála přeci vůbec nevadí, taková masivní podpora od tet koníkovek je daleko cennější!

jinak jsem moc ráda, za dobré zprávy o Aničce! jen tak dál a ať už vás moc v nemocnici nezloběj a můžete brzo domů!

marůdkům brzké uzdravení....

no a já jdu hodit sprchu, dneska se mi uspávání trochu protáhlo, neb Mandelinka celý den prochrněla v kočárku na vycházce a teď měla žravou a aktivní :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak přeji dobrou noc všem!
18. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-preju krasne rano :wink:
Dnes od pul seste :sweat_smile: :confused:
Taky jsem rada ze je uz Anicka OK-milacek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dnes jedeme na Petkovy na oslavu-synovec ma oslavicku a zitra jedeme konecne za tim Matyskem ale mam dost strach jestli tam pockam segru-brrrrrrrrrr :confounded: :confounded: :frowning2: :frowning2: :angry:
19. zář 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
úžasná zprave os Silente :dizzy_face:
Tak první noc s Aničkou doma byla úúúúplně v pohodě. Naše malá kecka ukecaná zdraví všechny své fanoušky z domácího hnízda a posílá moře pusinek.... :slight_smile:
19. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
teda já nejsem v obraze. Holky už jsou doma? no to je super. a co se teda zjistilo a nezjistilo???
my čekáme až se nám vrátí tatka ze zápasu. at můžeme zase ven. je tam tak krásně.
19. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, od včera, ale dala to vědět až dnes. No, jsou na EEG nějaké vlny, takže závěr epilepsie. Ale prý to může vymizet. Zkopíruju sem, co psala na květnovky:
Ahojte holky!
Konečně se k Vám dostanu!

Evi - moc moc moc děkuji za předávání zpráv. Jsi moc hodná!

Ano, včera nás s malou pustili domů. Konečně! No co Vám budu povídat ... děs běs .... nikdo nic neví, neřekne, navíc staré křídlo Motola, dohromady pěkně na palici

Jediné co u malé našli jsou nějaké zvýšené vlny na EEG, takže diagnoza momentálně zní epilepsie. Ale nikdo neví, zda u tak malého miminka ty vlny zůstanou, zmizí nebo se zvýší. Takže čekat.
My samozřejmě víme, že vlny zmizí a budou zmizelé! )

Postupně popíšu zážitky, teď musím doma trošku uklidit

Ale jedno napsat musím - mám báječného manžela a partnera v jednom. On je fakt ten můj pravý!

Moc Vám děkuji za podporu! Noci jsou tam dlouhé a smutné ...
19. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítáme, silente a Ený doma.

Je venku nádherně. Zatím jsem doma. Manžela a Dádu jsem odeslala pryč, jeli na dnešní odpoledne na rodinnou sešlost do rodného domu Lubošova tatínka. Uklidila jsem a odpočívám.Půjdu s Kulíškem na delší procházku. Říkala jsem si,a´t si taky Dáda s ta´tkou užije jednou jen sám bez maminky, se mnou tráví 24hodin denně. :slight_smile:
19. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den,
tak hlásím že martínek je celkem zdraví, teplotky byly jen jeden den..ještě trošku mu teče z nosánku ale jinak pohoda!! zato já jsem to odnesla, bolí mě v krku a mám rýmu jako blázen :frowning2: ale já to nějak přežiju, radši já než ten můj malej špuntík!!

máme taťku na fotbale a čekáme až se vrátí..mám slibený krásný večer ( dneska slavím 24 let :grinning: )

silente: moc gratuluju že jste doma a zdraví, jen tak dál!!!

paa
19. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali • moooos gratuluji!!!
Velkého martina máš v Plzni na fotbale? :slight_smile:
19. zář 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji :grinning:
nene, už se vrátil domů ale jel na svůj fotbal do Ledců...to víš, fotbalista :grinning:
19. zář 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •já myslela,že jel do Plzně fandit Boleslavi. :slight_smile:
19. zář 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Misch veliká gratulace k narozeninám, vše nejlepší!!!!!
19. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Tak jsme doma z oslavy a zitra valime do HK za tim Matyskem.Mam z toho docela fakt strach :frowning2: :confounded: :confounded:
Velika gratulace Holkam ze jsou doma a Anicka uz bude doufam fit :dizzy_face: :dizzy_face: :confused:
Misch-taky vse nej,nej :slight_smile: :wink:
19. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-IP :slight_smile:
19. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek