• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
ahoj holky-krasne odpoledne :wink:
Market-jj stav se kocarek je pripravenej-ve ctvrtek i v patek mam volno a jsem doma :slight_smile: :wink:
No Klouz si mi klidne napise ze pred chvilkou jeli pres Bosen a ani se na kaficko nestavej :angry: :angry: :grinning: :grinning: Doufam ze priste se polepsi :wink:
My jsme byli v Praze na imunu tak si mam opet volat v rijnu na vysledky z moce :confounded: :slight_smile:
A ted jdeme ven je krasne tak jdeme makat na zahradu :wink:
21. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •neřeš te to!Ty jsi jak mischull
21. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Musil, a kdy se zastavíš u nás????????????
21. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek:slight_smile:
Tedaaa, venku je uplne paradni pocasko - to je uplne lexusni podzim (vim, az od zitra :wink:
Dneska Elinka dostala takovy ten tunel na prolejzani a asi ho z ni nedostanu - porad leze z jedne strany na druhou a nebo v nem "bydli" :grinning:
Juknete na tenhle odkaz http://www.horoskopy-online.cz/astro/cz/home/try/generate/Main/index.jet?horoType=26 jsem zvedava, kolik z toho sedne na vase prcky.My se pry mame tesit na sporty typu lukostrelba :grinning:
21. zář 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Mish. jde vidět, že z toho má Kubík radost :grinning:
21. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishul - to je moc hezké... to jsi lepila nebo malovala ?

trep - dobrej horoskop, nás čeká tanec a balet :grinning: :grinning:

jinak jsme pěkní cvalíci, na 3 měsících máme 6,6kg :slight_smile:
21. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudi: lepila, ještě mám vyhlídlý auta, ale to až příště, tohle jsem vyhrála na aukru
21. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •pěkný obrázky, díky za inspiraci.

nás čekají vodní sporty a i balet, jóga, karate nebo tai-chi.
David je rozhodné a netrpělivé dítě. Vrhá se do všeho tzv. po hlavě. Má mnoho energie, silnou vůli a kuráž. Potřebuje být ve všem první - hmm,teď máme silně vztekací období. - Nerad se podřizuje a vždy se snaží prosadit si svou vůli.
konec citace z horoskopu. ach jooo :frowning2:
21. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Evi-jj horoskop dobry :slight_smile: Neco sedi a neco ne-hlavne to ze Ondra nebude prubojne dite-tak tomu neverim teda.Uz ted je :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-IP :slight_smile: :wink:
22. zář 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem!
nanda:jojo,je to se mnou hrozný, minimálně zasloužím černý puntík, že jsem k Tobě nepřijela.Tak jindy,až nebude cyklo odpoledne. :slight_smile:
22. zář 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
Tak jdu nacpat pračku a zútulnit byt. Včera odpo mě přepadla migréna, tak to postel od půl 7 jistila. :frowning2:
Ale už je dobře, tak jdu makat
22. zář 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem na počasí a ještě dnes a zítra má být 26 stupňů,super!!! :slight_smile:
22. zář 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím jako první náhodný minisrazík na trhu :o))) Já, Klouz, Aní a její švagrová a ještě šla kolem Jana od Klouz :o))) no a samo že děti :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co maj na trhu děfčata ? Že bch tam příští tejden vyrazila :unamused:
22. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-no ani se neptej maji tam toho hafoooooooooo-mit na to dengy tak nakupuju jak diva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Verka uz se mi ozvala-pry snad na utery nic nema tak se domluvime tady :wink: Chudak-krasne jsme to domluvili bez ni :frowning2: :grinning:
Ale Verko-kydyb to nejak vadilo tak se sejdem treba u nas me to nevadi-ja jsem zvykla ze nas tu je porad hodne :wink: :wink: :wink: Tak honem holky kdo se prida? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem dnes byla na kontrole se štítkou, funkce furt naprd, tak prášky zvýšeny na 150 - víc už snad neexistuje, ty už budu brát do konce života i v případném těhu, takže už teď s manžou víme, že budeme mít malýho hormonka nebo hormonku
22. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak prosím, kdybyste někdo věděl o někom, kdo používá euthyrox 125 a měl by zájem o 3 a půl plata nově koupeného, dejte vědět, přenechám
22. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul a teda mimi mít můžeš? tak to je hlavní. že bude další Sameček!! to je dobrá zpráva :dizzy_face:
22. zář 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, asi jen tak brzy nebude, Sam zas prudí... pokud chceš vědět víc, tak napíšu IP
22. zář 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a Káťo - autíčko jsem na písku nenašla.jééé jee,to bude ještě ztracených hraček.
Tak holky, příště věci na písek na řetěz.

mishulle • sice nevím,o co jde,ale chlapi jsou fakt někdy na zabití. Ach jo.Je to asi vážně jiný živočišný druh. :frowning2:
22. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz, Luci: já doufám, že dodělám školu a bude zase dobře, přejdou stresy a únava a bude fajn, ale nevim, jestli to přežiju já a jestli to přežije manža
22. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek děvčátka :slight_smile:

tak jasná zpráva, že srazík se může konat u nás... :slight_smile: V úterý jste všichni očekáváni :slight_smile: Tak se pak domluvíme ještě v kolik hodin, ale asi nejlepší bude nějak po obědě, třeba kolem jedné plus minus????

dnes jsem měla skoro celý den návštěvu a teď večer jsme byli pro tu slavnou čtyřkolku...tak už je holka naše červená v garáži :slight_smile:

jdu do sprchy tak zatím
22. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishu.. ty toho máš na sobě prostě hodně.. takže opravdu únava a stres je na místě. když už máš časík pro sebe, tak děláš školu .o(

Claudí, koukala jsem na Domina a ve třech jsme měli 5990. ale zato v 8měsících máme 9310.. jsme dnes byli. ale jsme v tabulce zlatý střed.. mě jako uklidnoval :o)) ale jde vidět, že mu prospívá mlíčko tvoje. a Ondra měl nějak podobně, ne??
Evi jak jste dopadli? jsi to tady nenapsala, nebo jsem to přehlédla???
A co Pepa a injekce,???? moc plakal???
22. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - no tak to je gut, ne? když zlatý střed tak zlatý střed :slight_smile: Tý brďo, to už je Dominovi vlastně 8 měsíců, fakt to hrozně utíká všechno...než se nadějeme budou vánoce a pak už budete slavit 1. narozeniny...
očkovando nevyvolalo naštěstí žádnou reakci, to jsem byla ráda...A s tím pláčem vlastně nevím , páč začal hulákat už v čekárně, a prořval celou prohlídku komplet, takže nějaká včelička se v tom úplně ztratila :grinning: :grinning:

a jak se jako srážíte na trhu? to byla fakt náhoda? to je teda gól! :slight_smile:
22. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
S klouz jsme se ráno náhodně domluvily.. mě měla přijít návštěva a nakonec kvůli nemoci nedorazila. a tak jsem šla s Klouz na trh. na čumendu :o)) no a ona pak odběhla a já koukám a známá tvář. ale fakt jsem na aničku hleděla. nenapadlo mě, že ji tam můžu potkat. a jelikžo jsme pak kecaly u hlavního vchodu, tak Jana šla taky kolem .o)) jsme musely vypadat. ukecané matky :grinning:

a odpo jsme se na písku sešly já, Klouz a Kacul a ještě přišla malá Kačka co ji hlídám s maminkou :grinning: opět drbny :grinning: :grinning: a Midlinka i papala. tak jsem koukala :sweat_smile: ani neotevřela oči a culila se, když ji Kačul přikládala.

Klouz bude příště s hračkami na řetězu. to bude mít Dáda radost .o)))

Pepa je frajer .o) ti neudělal ostudu, bylo vidět, že je v pořádku, hlasitě to dával najevo :grinning: akorát maminka musela být z toho nervozní, ne? teda já bych byla. no už je nám 8měsíců. prohlídka začala super.. tak co máte zub? nemáme.. a mluvíte? no přestali jsme :grinning: :grinning: takže pak smích, že na vše zatím negativa. ale sluch má dobrej, to zkoušel. jelikžo se divil, že jsme přestali dělat tatat, dadada, bababa.. a utíká.. za chvíli to bude rok, co jsem poprvé viděla holky u Souseda v pizzerii. Dádu teda Klouz :grinning: , Aničku, Kačul, Kláru, - nevíte, co s ní je??? no a pak u nás sraz a tebe v úplném počátku. a už máte 3měsíce :grinning:

mě je čas srazu nějak jedno.. to podle holek, kterým děti spí po obědě.. teda mě taky, ale mě usne v autosedajdě a dospí se.. když je čas spaní, tak ani zastavení auta nevnímá. a když bude, tak holt usne zase cestou zpět :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se ale rozepsala :grinning: táta je ve sprše a já bych měla ještě něco dělat a sedla jsem si a neche se mi vstávat :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! :slight_smile: Už jsme od6h vzhůru.
luciejadr:jůůůůů,Ty jsi se rozepsala.My už jsme od6h vzhůru.hmm,to jsem zvědavá na dnešní plavčo.
po přečtení Tvého příspěvku mám depku,jak ten čas letí, hrůza. Odpoledne s Vámi bylo fajn!Škoda,kže jsme přišli,tak pozdě,když si to Dáda vykračoval sám.
mrkla jsem do průkazu a Dáda:3 měsíce - 5 500g a 61cm,8 měsíců - 7 900g a 72cm, 12 měsíců - 9 090g a 76cm.A už jsme Vás i předehnali na 14,5 měsících měl 9 500g, to jsme byli na očkování a nechala jsem ho zvážit.
Jsem zvědavá,jak to bude na 1,5roce, to je příští týden a Necháňa ještě nevolal.
23. zář 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Klouz.-my jsme lepsi.Vzhuru od 5:30hod :wink: :slight_smile: :slight_smile: Ted kouka na Cerveny trakturek-hulaka tatujeeeeek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ja se taky casove podridim-bud usne nebo ne.Ja upecu svest.kolac ju? :slight_smile: :wink: :wink:
23. zář 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek