• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
http://www.novinky.cz/ekonomika/179726-ceske-domacnosti-prijdou-s-janotovym-balickem-o-tisice.html
Hned jsem po ránu rozčilená.

My máme dnes plavčo,tak jsem zvědavá, jak bude při tom unavený.
23. zář 2009 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile: a tak snes vyhrava Eli - buntosi uz od peti, ale do 6:15 jsem ji udrzela v posteli a ted si hovi na mem kline :grinning:
23. zář 2009 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
v pondělí jsme byli na UTZ ledvin a vše v pořádku. První výsledky z moči jsou taky v pořádku, ještě zítra máme volat na druhé výsledky z moči a jdeme na kyčle. Tak se doufám zbavíme širokého balení.
Ondra měl na 3m.6230 g a 64 cm a o 2,5 týdne později 6915 g a 66 cm
23. zář 2009 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno..Klouz tak máme těžké kosti :o))) ty jo.. no ale pořád čekám, kdy se to zastaví a stále nic :grinning: :grinning: :grinning:

Evi to je fajn, že už je ok :grinning: a teda chci už vidět malého, tak se s tím usí něco udělat. pepíno už se mi rýsuje, že ho uvidím. jen se tam o něho popereme :o))))

je fakt, že včera jsem neměla odvahu Kačul vzít Midliniku. ona je tak křehoučká..
23. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den. Jééé, to je škoda, ale já asi nebudu mít v úterý auto. Tak snad příště. :frowning2:
23. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak ja jsem dorazila z Mh uvarila cocku a jeste povesim pradlo :slight_smile: :wink:
Ondrula ted se revem usnul-vztekloun jeden :frowning2:
Dani-tak kdyz budu mit auto tak se pro Vas muzu stavit :wink:
23. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky děvčátka a děťátka...

Luci - jééé, to si se nemusela bát a zavelet a já bych ti tu naši berunku dala do náruče (výměnou za Domíka :grinning: )... tak příště se přihlaš, mě to občas nedojde, že tety chtějí taky ňuňat :sweat_smile:

Klouz - nojo, další hračka v tahu.... my na jaře budeme muset taky dojít koupit novou zásobu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ono ani to podepisování nezabírá, co?

Mišul - no s tou štítkou a tou školou - vražedná kombinace, myslím, že máš na únavu a rozladu legitimní nárok (si pamatuji, jak jsem před státnicema šílela a jak mi bylo blbě, protože jsem byla ještě do toho těhu s Emulí). heleď a kdy tě ty státnice čekají? ještě teď na podzim? s mužským se to taky srovná, až bude trochu méně hektičtěji a pak bude hned nálada na ten další přírůstek :wink: držím palce!

no, my vyrážíme do města, dáme si dneska někde nějaký dobrý obídek a pak taťka půjde s Emul na hřiště na výstaviště a my s Míďou na kyčle :confounded:
tak papa a hezký den všem!
23. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačul, v únoru
23. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdar ženy tak mám z dneška další fajn zážitky byla jsem na krvi to bylo o.k. bylo mi dobře tak jsem jela s tátou do olympie že si koupim nějaký nový tuniky páč už s tim pupkem nemám lautr nic na sebe a složila jsem se v chodbě pak jsem se tam poblila na WC a jela domu s prázdnou :grinning: :grinning: :grinning: No je se mnou zábava doporučuju se mnou chodit nakupovat zaručeně nic neutratíte :grinning:
23. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
musilka - s Tebou je stále veselo :grinning:

mishulle - v únoru budeme držet palce.

kacula75 - podepisování je na nic.bylo to autíčko za30kč,mě jde o princip,bylo na písek šikovné.Toto pískoviště je zakleté.Takové autíčka jsme měli dvě, to první tam zapomněl dědeček,když hlídal Dádu.
23. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
klouzi no je to čím dál lepší :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Musil jsi mě pobavila :o)) jelikož víme, že je vše ok, tak už je to k zasmání.

Kačul si užívá šestinedělí, co?? :dizzy_face:

Aní a když nebudeš mít auto, jak dorazíš ke Claudíí? at nejsi organizátorka a nakonec budeš sedět doma :unamused:
23. zář 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani jestli chceš tak tě můžu cestou ke claudi nabrat aspoň mě navedeš kde to je :wink:
23. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Hm. tak my jdem přesně v tu dobu v úterý plavat, takže Claudi a Pepína neuvidíme
23. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Mish a já ti to chtěla odpo navrhnout...
23. zář 2009 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No kdybych ho nahodou nemela tak uz se mi nabidla i Evicka s Eliskou :wink: No a nebo Musilka :wink: :slight_smile: Ale budu muset vzit asi i Stepanka pac ho nebudu moct vyzvedout ze skolky :slight_smile:
No a ted mi doslo ze to auto fakt mit nebudu pac tatka jezdi na brigadu a auto potrebuje.Teda ono jeste doma bude ale pak uz s nim odjede :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: Tak se jeste domluvime holky ju?
Market-no ja nevim jestli Te navedu taky nevim kde to presne je-jen vim ze asi smer na Brezinu a Zdar-ale nejsem si jista :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. zář 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
na Březinu?? sím kde Claudí bydlí? :o))) já myslela, že je to někde pod drábkama. a to je jinde než Březina, ne?? se musím kuknout na mapu :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Loukov
23. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Nandi tak po rodnné poradě tě vyzvednout nemůžu :grinning: Musitáta mi zakázal jezdit autem jakožto řidička a je to fakt s tím mojím omdlíváním abych vás někde nevyklopila :sweat_smile: Takže jsem nahlásila že chci v úterý jet na srazík a on mě tam někdo doveze sice nevim kdo ale někdo jo a pak pro mě zas přijedou takže mě stačí říct místo čas a dorazím
23. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Musil-jj jasny to chapu.Ja se jeste domluvim s Evickou :slight_smile: :wink:
23. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
23. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem v obraze :grinning: si ty vesnice stále pletu. hele a v březině bydlí Dana, ne?? :sweat_smile: na té mapě po pobavila vesnice Jirsko první díl, jirsko 2.díl :grinning:
Musil, tak doufám, že to rodina neporuší a opravdu tě tam dovalí!!!jinak budeme na ně zlí
23. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Lucko-Dana bydli na Jivine :wink: :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Hmmm, tak já fakt teda nedorazím :frowning2: . Jdu so, ne, po do práce a tak v úterý mám po autí, nějak nám to na vodu nejezdí a benzín nějak rachle ubejvé, tak mi táta auto nepůjčí, jsou to pak pr mě 2 cesty do Bolky a zpět navíc. :frowning2:
Jo a bydlím na Jivině :grinning:
23. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Danco-ale nejedeme do MB ale na Loukov :confused: :wink:
23. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dala jsem do alba malou cestovni napovedu, ale nevim, zda to z toho pochopite.
23. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky breberky :slight_smile:

teda s váma je legranda, jak to teď dočítám...jsem zvědavá kdo v úterý dorazí a hlavně kam :grinning: :grinning: :grinning: Jestli mohu radit, tak jeďte všichni s Trep, ta už tu byla a trefí určitě...akorát, kdyby vás bylo moc, tak musítě šlohnout na autobusáku nějakej bus, aby jste se tam vešli :grinning: :grinning:
ne, to bude v poho...kdo bude bloudit, tak cinkne a já nasměruju :wink:
23. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno!
Málem byla naše úterní přítomnost u Věry ohrožena.Volala mi sestra od pediatra,ať 29.9.c16h přijdeme na 18 měsíční prohlídku.Slušně jsem se omluvila a domluvila si to na jiný termín. :slight_smile: Tak že na konec jdeme ,až 2.10.2009
24. zář 2009 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek