• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
No viděla bych to tak ře jedna na mě počká na kraji vesnice a já pojedu za ní :grinning: Jako Loukov vim kde je ale najít tam Věrku pro mě bude nadlidskej úkol :grinning:
24. zář 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě mi řekněte co mám přivízt ? Nějaký pitivo to je jasný ale jestli každá něco upečem nebo jak ? Asi jo že ať je něco ke kafíčku
24. zář 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
Anííí, vím, že se nejede do MB, ale myslela jsem to tak, že vzít si auto jsou pro mě 2 cesty tam navíc. Taťka prascuje v MB, vzpomínáš :grinning: . A tam bych ho musela odvést a zase tam pak pro něj jet.
24. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko :slight_smile:

děvčátka jdu si pro radu...kde mají velký výběr povlečení ?!!
jdu si vybrat dárek od tety a chci právě povlečení a nevím kam vyrazit...děkuji za radu!!!
24. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •zkus Jysk.

cvičila jsi v pondělí za mě?
Já byla cvičit včera. :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ to je dobrý nápad, zkusím to tam....po obědě tam zajdu!!!

cvíčo bylo super, to víš že sem si to dala i za tebe :grinning:
a jaký to bylo včera??
uvídím jestli půjdu v pondělí, podle toho jestli někam vyrazíme a jak budeme plánovat návrat
24. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
no nebudeme to komplikovat,tatKA mi necha auto a ja pojedu svym :wink: Evi-tak prijed k nam a my se pripojime a pojedeme v konvoji. :grinning:
DAni-jj vzpominam :grinning: :grinning: Tak na nas pockej v MH a my te tam nalozime a domu vas hodim ju :wink: :slight_smile:
24. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko,
tak venku se nam to trosku pokazilo:frowning2:

Musil: mrkni mi do alba (dala jsem tam mensi planek), tak treba by Ti to pomohlo. Jinak ja se budu stavovat pro Anicku, takze nevim, jak to bude casove, ale urco bychom se mohly event. nekde na zacatku Loukova srazit a ja bych Te navedla.

Mischali: asi take Jysk a nebo Rimini U Sportu (ale tam je to drazsi).
24. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
rimini mě taky napadlo ale zavrhla sem ho protože to tam je dražší, jen v nouzi bych se tam šla mrknout!!!

no holky mám dost, včera sem umyla okna a ono dneska prší :frowning2:

a ještě mi zbývá jedno okno a to umyje dneska, to naštěstí můžu i když prší protože to je balkon..
24. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aníí, tak jo, ale do Hradiště se dostanu v půl 8 ráno, nebo v půl 2. a pak v půl 3. Tak kdyby to bylo v tomhle čase, to by šlo, jinak mám smolíka. na naftu ti samo přidám.
24. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes tady mám vývařovnu, dělám plněný brknedliky a zelí a na víkend udělám segedin, tak aby se pěknně rozležel. Jdu celý víkend do práce i v pondělí, ale to už jdu jen na dopoledne, tak aby mi tu neumřeli hlady. Příští týden chci vymalovat chodbu, koupelnu a záchod, abych toho pak až udělají okna neměla najednou celý byt.
Dala jsem jim za úkol vše přes víkend oškrábat a já pak už jen budu barvit :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

nám tu prší :frowning2: :unamused: doufám, že to přejde....

Daní - ty si je ale rozmazluješ takovýma dobrýma jídlama :wink: no ale když chceš, aby o víkendu škrábali, tak musí na to mít plná bříška že? :grinning:

musil a ostatní- prosím, žádný pití nevozte nikdo...jako jestli někdo chcete upéct něco ke kafi, tak třeba jo, ale jinak nic netahejte, jasan? My jako bydlíme na vesnici, ale ne v pralese, takže něco se u nás určitě k pití najde a to nealko i alko :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Claudí, ale ty musíš mít klid a žádné starosti, takže vše dotlačíme :o))) a pak ti too mooc zbyde :grinning: já asi nepeču. dovezu koupené třeba něco slané???
24. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám hotovo a konečně si uvařím kávičku a můžu si chvilku sednout, když mi mrně usnulo...

řeším s ním pěkný problém, začal odmítat sunar, i ráno i večer a večer sem mu zkoušela dávat kaši a taky nechtěl, tak já vůbec nevím co mu dávat jako večeři na noc aby ho to zasytilo na celou noc :frowning2: ??!!

siw- jaké budeš volit barvičky na malováni??
24. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mischali,já taky potřebuji umýt okna, tak když to máš teď nacvičené z domova, tak pak se hlásí na řadu ty naše, ju? :grinning: :grinning:
a to povlečení, hmm to nevím kde v Bolce mají...asi jak ti holky radí ten Jysk, v Rimini budou mít sice pěkné, ale drahé jako blázen....to by pak byla škoda v tom úplně spát :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já povlečení objednávám z netu. nejraději Matějovského. no vlastně ještě tady v TIBě u startu prodávali, ale nevím, jestli není už zrušena.

Claudí já myla minulý týden :grinning: a od té doby dávám podzimní výzdobu a vždy se najde něco důležitejšího :(

ten déšt mě štve, snad nebude pršet i v úterý. to by bylo na... zrušení srazu.. protože chceme okupovat zahradu :sweat_smile:
24. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemyju okna....nikdy!!!!! vždycky když si je umyju tak pak prší a mohla bych od znova :frowning2: fůůůůůůj!!!!!!!

jj když přestane pršet skočím se mrknout do toho Jysku
24. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mě to napadlo z internetu, ale jelikož sme se na povlečení domluvili včera a oslava je už v neděli, a oni to chtějí dát osobně tak už by se to nestihlo...tak proto to potřebuji koupit!!
24. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
trepí no bylo by dobrý se sejít někde u cedule Loukov a já pak pojedu za tebou :wink: )

claudi já teda v pralese bydlim páč mi došel džusík a musim dneska lemtat šťávu :grinning:
24. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mus - jako u tebe je úplně jedno co piješ, když stejně všechno vyhodíš...ber to tak, že šťáva je levnější, tak vlastně šetříš rodinné korunky :grinning: :grinning: :grinning:

tak jo, taky už nikdy nebudu mýt okna, vezmu kladívko a budou umyté navěky :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen se du zeptat, komu budu moc ještě v zimě na odpoledne strkat prcka, až se budu šrotit na státnice a manža nebude doma? S Luckou J. počítám :wink:
24. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi bude žít jako v pralese nakonec .o))) bez oken.

Mish no ještě abys nepočítala :grinning:
24. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudí, kolik měřil Pepíno ve 3měsících???
24. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - víš, že ani nevím? jsem matka sklerotička a to jsme tam v pondělí byli :wink: jdu mrknout do té jeho občanky :wink:
24. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už to vím, 59cm :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi no u pití je výhoda že rychle proteče žaludkem takže pití moc negrcám to je hned ze žaludku pryč :grinning: u toho pití mě spíš zaměstnává močkování jsem jak průtokovej ohřívač loknu si a můžu jít zas na wc :grinning:
24. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
misch: ještě v Havlíčkovce je bytový textil Tichý
24. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch, chodbu udělám žlutou, nemáme tam okno, tak ať se to trošku prosvětlí, záchod nabílo a koupelnu zatím nevím, asi taky bíle, máme dost vysoko obložení, takový komunistický ještě :grinning: růžovofialový, tak asi zbytek bíle. Jinak pak dál nevím, kuchyň mám teď zelenou a asi bycvh u té zelené zůstala. Ložnici asi jako bílá káva ale obývák fakt netuším. :frowning2:
24. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verus: nahodou Loukov je moc pekna vesnicka (jako fakt se mi tam moc libili ty roubenky) a za zadny prales bych ho nepovazovala. Neboj, nebudeme nic prehanet, ale urco neco ke kavicce dovalime.

Musil: ok, tak jo, tak se pak spojime na kolikatku to asi casove bude vychazet a sejdeme se na zacatku Loukova (mame modrou dlouhou Fabii).

Ani: tak to Ty orisky necham na jindy a jak jsem psala Musil, tak se muzeme srazit na zacatku Loukova, co?
24. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
trepí o.k. ještě se dohodnem až budeme vědět čas mě je to fuk to rozhodněte vy maminy podle dětiček
24. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek