• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
to moje pojede kdy řeknu já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mus: tak to je parada, takhle malicke a uz tak pekne posloucha maminku :grinning:
24. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja upecu svestk.kolac :wink: Uz jsem to pisala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dani-tak to vidim asi an tu pul druhou v MH co rikate holky?Nebo v kolik tam dorazite? :confused:
24. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi: ja bych to videla tak nejak podobne, ze bychom kolem 13:00 vyrazily s Eli pro Mishali a Martinka, nalodili se a pelasili smer Loukov.
24. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasny tak jsme domluveny :wink: :slight_smile:
Danco-vyzvednu Te po pul druhe v MH a vyrazime smer Loukov :slight_smile: :wink:
24. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
AhooooooooJ!!!
chvíli tu nejsem a hned musím dočítat,teda Vy se činíte!
Holky, já to vidím,že spíše něco koupím,než upeču. Uvidím dle času a tak! :slight_smile:
24. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já můžu udělat bramboráčky, jestli chcete, ale péct tedy nebudu !!!!!! :grinning:
24. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to ja radsi upecu nez bramboracky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pokud tam budete od dvou, tak bych to i stíhala, ale Kuba bude stejně po plavču spát :frowning2:
24. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali - cvíčo včera bylo fajn,užila jsem si to!
Sehnala jsi povlečení a kde?Kam máme jít nakupovat?

V pondělí 28.9. cvičit nejdu,budeme se vracet z víkendu a na18h to faaaaaaakt nestihnu.
Ale ve středu 30.9. půjdu,doufám,že mi klapne hlídání,s manželem bohužel počítat nemohu, bude na služebce! :frowning2:
24. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Dneska jsme byli na kyčlích a vše v pořádku, už nemusíme dávat široké balení, ani jezdit na kontrolu.
Ale má Antibiotika na další 4 týdny :frowning2:. Víc se dozvím příští čtvrtek, kdy jedeme na krev a s močí. Teď mi dr. poslala recept po sousedovi.
24. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Evi, my taky byli na kyčlích...Ale ty asi chodíš na tu Leninku, že? A tak na co bere Ondrášek ty ATB?
my kyčle máme taky OK, jen jdeme ještě za 2 měsíce na jednu kontrolu kvůli těm jadýrkám...

no Daní,. tak bramboráčky jo? mňam mňam mňam... :grinning:

měli jsme dneska v Bondy minirande s Mischali a Martínkem, bylo to fajn pokecando a dali jsme si výborné latte... Míša si koupila v Jysku to povlečení a musím jí ho pochválit, vybrala moc pěkné....no v něm se bude spát a i jiné aktivity v něm půjdou jedna báseň
:grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Veru....by se jeden mohl i cervenat :grinning:

Evi: gratulace ke kyclim. ATB jsou na prd, ale snad uz to po tech 4 tydnech bude OK a Ondrasek tak bude mit vybrano na cele detsvi.
24. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • bacha,ještě není po22h. :slight_smile:
jéé.ten Jysk jsem jí vlastně poradila já.

Evinka:kyčle,super,ale,co to slyším,zase antibiotika, ach jo!Hlavně,a´t pomůžou.
24. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dnes byli na pokecu u Evči a Elišky a odpolko jsme náhodou potkali Lucku s Dominikem. :slight_smile:
24. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi zdá, že se nějak náhodou srážíte moc často vy holky boleslavský :grinning: ne nadarmo se říká, že svět je malej, co?
24. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
No me taky prijde ze tech nahod je nejak moc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je zajimavy ze my holky z BOsne,Jiviny a Loukova se takhle nahodou pri prochazce nesejdeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:

Teda Verus a Ani, to je nejake divne, ze? Hele, ze vy nechodite vsechny po cervene, co? :grinning: Veru, pockej v utery Ti z nas pujde hlava kolem a jeste budes rada, ze nas nejspis zase nejakou dobu neuvidis :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. zář 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY, KRÁSNÉ RÁNKO.
No už se těším na úterý, až Věruš odrovnáme :grinning: . Jen nevím, jestli si přes tu naši Máňu pokecáme, ona tu hubu prostě nezavře. Dneska mi tu už od půl 7 vypráví básničky a nezmlkne a nezmlkne. Ani snídaní jsem ji neumlčela :rolling_eyes:
25. zář 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak ja jsem vcera odvezla Milanka s Jolanou do MB do nemocnice.Milda zvracel,boleni briska,horecky 39,5 apatickej,nejedl,skoro nepil,pichali mu ucho a ma hodne zvetsenou uzlinu.Ma pry v tele velky zanet.A v papirech psano neco o Motole :confused: Hlavne ze tam Jolca k dr.porad chodi ze ma rymu porad atd.dostal ATB a ze to bude OK.Tak to ted ok je a je na kapackach chudera mala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. zář 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aníí, no to je mi líto, bruček malej. tak ho snad z toho brzy dostanou. Chjo, to je pořád s těma nemocema.
Ještě že naše Halí nebyla nikdy nemocná, ani nevím, co mám doma za poklad.
25. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko,
tak my jsme se vrátili od doktora, v noci mě vyděsily z ničeho nic vysoké horečky 39, tak sme radši pelášili k doktorovi když máme před sebou ten prodloužený víkend...

a čím to je???

lezou nám všechny 4 špičáky, takže je to od zubů, protože ho poslouchala a je všechno v pořádku, a to že nejí je prý k těm zubům taky normální..mám prý být trpělivá!!!
sem ráda, že to není nic vážnějšího protože mě to v noci teda fakt vyděsilo :frowning2:

jinak včera minirande s věrkou bylo super, pepíno je teda frajer :grinning: :grinning:

a jinak k to mu povlečení, až ho v neděli oficiálně dostanu tak vyperu a povlíknu a přidám fotečku
aby jste všechny viděli v čem budeme spinkat a ........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Aničko - to lituju chudáčka malého Mildu :frowning2: tak ať je z toho brzy venku :slight_smile:

Daní - tak já na Máňu připravím nějakou hodně dobře lepící pásku a když tak jí tu papulku zalepíme abychom se teda slyšeli :grinning: :grinning: No jo, je to holt ženská, tak přece musí povídat :grinning: :grinning:

Míšo - ajajaj, tak u vás byla noc ve znamení teplot? To je jasné, že jsi se vylekala...Ale alespoň tě mudra ujistila, že to nic není a je to k těm zoubkům....Dej za mě Martínkovi sladkou pusinku :slight_smile:

Evi - no já nevím, asi chodím po zelené, že se opravdu s těma holkama nepotkám :grinning: Jakpak se má naše princeznička Eli, nezlobíš ji mamko? :wink:
25. zář 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, vcerejsek byl nejakej lekarsky divokej (pro Mishali dnes). Sakra, to by pak clovek nejradeji zasel za tim Dr. a rekl, at se jde vycpat, kdyz to ve finale konci na kapackach :frowning2:

Veru, po zelene nebo se zelenou v placatici ? :grinning: Elinka se ma moc dobre, akorat dneska rano ji slzi leve ocicko, tak az se vyspinka, tak zkusim radu od Mishul (zmacknout slzny kanalek, zda tam neni zanet a nebo tak neco). A jinak jak moc ja ji zlobim Ti urco s chuti povi v utery sama. Myslim, ze Mana bude mit partacku na kus reci - muze Eli vykladat a vykladat a ta na ni bude povykovat :grinning:
25. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělám vývárek,a jak to tady už krásně vonííí :slight_smile:

mužíček si ho pořučil ( leze na něj nějaká choroba ) však já ji dostanu :grinning:

a dám i martinkovi, taky mu udělá dobře a hlavně se mu to bude dobře papat, když ho
bolí ty zubani!!
25. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, Miso....vyvarek zni dobre :slight_smile: uz zacnu zase uvazovat polevkove, kdyz mame ten podzim. Ja uz mam v troube kuratko a pak tam hned pujde kolac :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem delala vyvarek vcera kuratkovej a chutnal-nam,nam.Jeste je tam na dnesek tak doufam ze ho zblajznem pac zitra nas cekaji ty kola-jedeme na Moravu k Mikulovu tak uz se tesim.
Teda jedeme tam autama a tam budeme jezdit na kolech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda • Mildovi od Jolany držíme palce.
jééé,kola,to Tizácidím,na kluky máte sedačky,nebo jak to s nimi uděláte?
My jedeme do JC,bez kol, původně jsme je chtěli brát sebou,ale začíná mibýt nějak divně,tak budeme jen procházkovat,nehci se na kole uhnat.
25. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Evi. přeji at je Ondra už bez ATB, akorát vím od kamarádky, že močák se vleče :( ona mám 2,5letou holčičku a začalo to nemocnicí a pak snad 3měsíce se dolečovali :( takže asi jako vy. pak ji teda i nedoporučili ani navštěvovat plavání. jen vy jste šikulky, že tu moč odchytneš. Kačku museli cévkovat :( :(

Aní, držíme Jolči a Mildovi pěstičky. Až se uvdiíme, tak mi musíš povykládat, jak se tady Jolča dostala :grinning:

jinak my dnes byli poprvé na hudební YAMAHA hodině pro robátka. a mooc se mi to líbilo. jsem si zabékala :o) domino si zase hrál s moc dětmi. Evi, je to od 4měsíců, tak kdybys chtěla. u nás od 10hod je ještě volno. jestli už nechodíte do OKA.

a Domi byl opět frajer. od rána neusnul až ted po obědě. a to si dá opět tak 2hodky. to je žůžo. vyžehlím :grinning: akorát neupeču, jelikož jsem si nestačila koupit české buchty - mám chut na tzv. honzíkové.
25. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Luci u kluků je to snazší - dostala jsem takový pytlíček, který nalepím kolem pindíka a spíme dál. Ráno to sundám a přeleju do zkumavky. Ale dr. mi řekla, že by taky bylo lepší to chytat přímo do zkumavky, ale to si moc nedovedu představit. A než jsme dostali ty první ATB, tak ho taky cévkovali.
25. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek