Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
musilka
24. zář 2009
to moje pojede kdy řeknu já 😃 😃 😃 😃 😃
treperenda
24. zář 2009
mus: tak to je parada, takhle malicke a uz tak pekne posloucha maminku 😃
nandaautor
24. zář 2009
Ja upecu svestk.kolac 😉 Uz jsem to pisala 🙂 🙂 🙂
Dani-tak to vidim asi an tu pul druhou v MH co rikate holky?Nebo v kolik tam dorazite? =-)
treperenda
24. zář 2009
Nandi: ja bych to videla tak nejak podobne, ze bychom kolem 13:00 vyrazily s Eli pro Mishali a Martinka, nalodili se a pelasili smer Loukov.
nandaautor
24. zář 2009
Jasny tak jsme domluveny 😉 🙂
Danco-vyzvednu Te po pul druhe v MH a vyrazime smer Loukov 🙂 😉
klouzavka
24. zář 2009
AhooooooooJ!!!
chvíli tu nejsem a hned musím dočítat,teda Vy se činíte!
Holky, já to vidím,že spíše něco koupím,než upeču. Uvidím dle času a tak! 🙂
siwama
24. zář 2009
já můžu udělat bramboráčky, jestli chcete, ale péct tedy nebudu !!!!!! 😃
nandaautor
24. zář 2009
Tak to ja radsi upecu nez bramboracky :-p :-p :-p :-p
mishulle
24. zář 2009
tak pokud tam budete od dvou, tak bych to i stíhala, ale Kuba bude stejně po plavču spát 😞
klouzavka
24. zář 2009
mischali - cvíčo včera bylo fajn,užila jsem si to!
Sehnala jsi povlečení a kde?Kam máme jít nakupovat?

V pondělí 28.9. cvičit nejdu,budeme se vracet z víkendu a na18h to faaaaaaakt nestihnu.
Ale ve středu 30.9. půjdu,doufám,že mi klapne hlídání,s manželem bohužel počítat nemohu, bude na služebce! 😞
evinka
24. zář 2009
Ahoj,
Dneska jsme byli na kyčlích a vše v pořádku, už nemusíme dávat široké balení, ani jezdit na kontrolu.
Ale má Antibiotika na další 4 týdny 😞. Víc se dozvím příští čtvrtek, kdy jedeme na krev a s močí. Teď mi dr. poslala recept po sousedovi.
claudie
24. zář 2009
jé Evi, my taky byli na kyčlích...Ale ty asi chodíš na tu Leninku, že? A tak na co bere Ondrášek ty ATB?
my kyčle máme taky OK, jen jdeme ještě za 2 měsíce na jednu kontrolu kvůli těm jadýrkám...

no Daní,. tak bramboráčky jo? mňam mňam mňam... 😃

měli jsme dneska v Bondy minirande s Mischali a Martínkem, bylo to fajn pokecando a dali jsme si výborné latte... Míša si koupila v Jysku to povlečení a musím jí ho pochválit, vybrala moc pěkné....no v něm se bude spát a i jiné aktivity v něm půjdou jedna báseň
😃 😃
treperenda
24. zář 2009
Teda Veru....by se jeden mohl i cervenat 😃

Evi: gratulace ke kyclim. ATB jsou na prd, ale snad uz to po tech 4 tydnech bude OK a Ondrasek tak bude mit vybrano na cele detsvi.
klouzavka
24. zář 2009
claudie • bacha,ještě není po22h. 🙂
jéé.ten Jysk jsem jí vlastně poradila já.

Evinka:kyčle,super,ale,co to slyším,zase antibiotika, ach jo!Hlavně,a´t pomůžou.
klouzavka
24. zář 2009
My jsme dnes byli na pokecu u Evči a Elišky a odpolko jsme náhodou potkali Lucku s Dominikem. 🙂
claudie
24. zář 2009
se mi zdá, že se nějak náhodou srážíte moc často vy holky boleslavský 😃 ne nadarmo se říká, že svět je malej, co?
nandaautor
25. zář 2009
Ahoj holky 😉
No me taky prijde ze tech nahod je nejak moc 😃 😃 😃 😃 😃 To je zajimavy ze my holky z BOsne,Jiviny a Loukova se takhle nahodou pri prochazce nesejdeme 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 :-p :-p :-p :-p
treperenda
25. zář 2009
Bre ranko 🙂

Teda Verus a Ani, to je nejake divne, ze? Hele, ze vy nechodite vsechny po cervene, co? 😃 Veru, pockej v utery Ti z nas pujde hlava kolem a jeste budes rada, ze nas nejspis zase nejakou dobu neuvidis :-p 😃
siwama
25. zář 2009
AHOJ HOLKY, KRÁSNÉ RÁNKO.
No už se těším na úterý, až Věruš odrovnáme 😃 . Jen nevím, jestli si přes tu naši Máňu pokecáme, ona tu hubu prostě nezavře. Dneska mi tu už od půl 7 vypráví básničky a nezmlkne a nezmlkne. Ani snídaní jsem ji neumlčela 8-(
nandaautor
25. zář 2009
Jinak ja jsem vcera odvezla Milanka s Jolanou do MB do nemocnice.Milda zvracel,boleni briska,horecky 39,5 apatickej,nejedl,skoro nepil,pichali mu ucho a ma hodne zvetsenou uzlinu.Ma pry v tele velky zanet.A v papirech psano neco o Motole =-) Hlavne ze tam Jolca k dr.porad chodi ze ma rymu porad atd.dostal ATB a ze to bude OK.Tak to ted ok je a je na kapackach chudera mala 😞 😞 😞 😞
siwama
25. zář 2009
Aníí, no to je mi líto, bruček malej. tak ho snad z toho brzy dostanou. Chjo, to je pořád s těma nemocema.
Ještě že naše Halí nebyla nikdy nemocná, ani nevím, co mám doma za poklad.
mischali
25. zář 2009
Krásné ránko,
tak my jsme se vrátili od doktora, v noci mě vyděsily z ničeho nic vysoké horečky 39, tak sme radši pelášili k doktorovi když máme před sebou ten prodloužený víkend...

a čím to je???

lezou nám všechny 4 špičáky, takže je to od zubů, protože ho poslouchala a je všechno v pořádku, a to že nejí je prý k těm zubům taky normální..mám prý být trpělivá!!!
sem ráda, že to není nic vážnějšího protože mě to v noci teda fakt vyděsilo 😞

jinak včera minirande s věrkou bylo super, pepíno je teda frajer 😃 😃

a jinak k to mu povlečení, až ho v neděli oficiálně dostanu tak vyperu a povlíknu a přidám fotečku
aby jste všechny viděli v čem budeme spinkat a ........ 😃 😃 😃 😃
claudie
25. zář 2009
ahojky 🙂

Aničko - to lituju chudáčka malého Mildu 😞 tak ať je z toho brzy venku 🙂

Daní - tak já na Máňu připravím nějakou hodně dobře lepící pásku a když tak jí tu papulku zalepíme abychom se teda slyšeli 😃 😃 No jo, je to holt ženská, tak přece musí povídat 😃 😃

Míšo - ajajaj, tak u vás byla noc ve znamení teplot? To je jasné, že jsi se vylekala...Ale alespoň tě mudra ujistila, že to nic není a je to k těm zoubkům....Dej za mě Martínkovi sladkou pusinku 🙂

Evi - no já nevím, asi chodím po zelené, že se opravdu s těma holkama nepotkám 😃 Jakpak se má naše princeznička Eli, nezlobíš ji mamko? 😉
treperenda
25. zář 2009
Teda, vcerejsek byl nejakej lekarsky divokej (pro Mishali dnes). Sakra, to by pak clovek nejradeji zasel za tim Dr. a rekl, at se jde vycpat, kdyz to ve finale konci na kapackach 😞

Veru, po zelene nebo se zelenou v placatici ? 😃 Elinka se ma moc dobre, akorat dneska rano ji slzi leve ocicko, tak az se vyspinka, tak zkusim radu od Mishul (zmacknout slzny kanalek, zda tam neni zanet a nebo tak neco). A jinak jak moc ja ji zlobim Ti urco s chuti povi v utery sama. Myslim, ze Mana bude mit partacku na kus reci - muze Eli vykladat a vykladat a ta na ni bude povykovat 😃
mischali
25. zář 2009
Dělám vývárek,a jak to tady už krásně vonííí 🙂

mužíček si ho pořučil ( leze na něj nějaká choroba ) však já ji dostanu 😃

a dám i martinkovi, taky mu udělá dobře a hlavně se mu to bude dobře papat, když ho
bolí ty zubani!!
treperenda
25. zář 2009
Jeee, Miso....vyvarek zni dobre 🙂 uz zacnu zase uvazovat polevkove, kdyz mame ten podzim. Ja uz mam v troube kuratko a pak tam hned pujde kolac 🙂
nandaautor
25. zář 2009
Ja jsem delala vyvarek vcera kuratkovej a chutnal-nam,nam.Jeste je tam na dnesek tak doufam ze ho zblajznem pac zitra nas cekaji ty kola-jedeme na Moravu k Mikulovu tak uz se tesim.
Teda jedeme tam autama a tam budeme jezdit na kolech 😃 😃 😃 😃 :-p
klouzavka
25. zář 2009
nanda • Mildovi od Jolany držíme palce.
jééé,kola,to Tizácidím,na kluky máte sedačky,nebo jak to s nimi uděláte?
My jedeme do JC,bez kol, původně jsme je chtěli brát sebou,ale začíná mibýt nějak divně,tak budeme jen procházkovat,nehci se na kole uhnat.
luciejadr
25. zář 2009
ahoj holky,
Evi. přeji at je Ondra už bez ATB, akorát vím od kamarádky, že močák se vleče 😞 ona mám 2,5letou holčičku a začalo to nemocnicí a pak snad 3měsíce se dolečovali 😞 takže asi jako vy. pak ji teda i nedoporučili ani navštěvovat plavání. jen vy jste šikulky, že tu moč odchytneš. Kačku museli cévkovat 😞 😞

Aní, držíme Jolči a Mildovi pěstičky. Až se uvdiíme, tak mi musíš povykládat, jak se tady Jolča dostala 😃

jinak my dnes byli poprvé na hudební YAMAHA hodině pro robátka. a mooc se mi to líbilo. jsem si zabékala :o) domino si zase hrál s moc dětmi. Evi, je to od 4měsíců, tak kdybys chtěla. u nás od 10hod je ještě volno. jestli už nechodíte do OKA.

a Domi byl opět frajer. od rána neusnul až ted po obědě. a to si dá opět tak 2hodky. to je žůžo. vyžehlím 😃 akorát neupeču, jelikož jsem si nestačila koupit české buchty - mám chut na tzv. honzíkové.
evinka
25. zář 2009
Ahoj,
Luci u kluků je to snazší - dostala jsem takový pytlíček, který nalepím kolem pindíka a spíme dál. Ráno to sundám a přeleju do zkumavky. Ale dr. mi řekla, že by taky bylo lepší to chytat přímo do zkumavky, ale to si moc nedovedu představit. A než jsme dostali ty první ATB, tak ho taky cévkovali.

Začni psát odpověď...

Odešli