• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Jé Evi, tak to musel trpět a ty sním. jinak já si to teda dokážu představit, jak to chytáš do zkumakvy. my když si večer hrajeme a větráme prdélku, tak jsem vždy počůraná já, tatínek nebo koberec :o)) ale denně mu dopřáváme 30min bez plíny :grinning:
25. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
připojuji se k počůraným maminkám....taky to od prcka většinou schytám :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš :grinning: :grinning: počkej, až budeme učit na nočník.. stačí sundat plínu, posadit ho a .... čůrá :grinning:
25. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Ondra taky takhle čůrá, ale mezi 4 a 7 ráno na to náladu teda nemám :sweat_smile: . Tak teď to asi zkusím, že ho nechám chvíli rozbalenýho a když to do 15 minut nezvládnem, tak dostane pytlíček a ráno to přeleju.
25. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, pyztlíček jsme dostali taky, když sme na 6m skončili na pohotovosti s horečkama
25. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja se s Vami jdu jen rozloucit pac rano valime na tu Moravu-uzijte si krasny viken prodlouzeny a v pondeli k veceru se ozvu-ahoooooj :slight_smile: :wink: :slight_smile:
25. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,zdravíme vás v sobotu.Jsem v JC v knihovně,půjčila jsem sobě a manžílkovi něco na čtení.
Evi - tak ,ať je brzy lépe.s pytlíčkem nemáme zkušenosti.
mějte se fajn a užívejte víkendu.
26. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi. Klouz má časík na čtení.. tedaaa :grinning:
26. zář 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky vás zdravím, mám pracovní víkend, byla jsem včera na celý den a ještě jdu dnes a zítra a v úterý na noční inventuru. Tak mám o zábavu postaráno.
Tak se tu mějte krásně.
27. zář 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Daníí. ty jsi začala hned moooc pracovat. a zlvádneš s námi to uterní odpo nebo budeš radši doma odpočívat?
27. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky :slight_smile:

tak zítra má být ještě pěkné počasí a samozřejmě od úterý se má ochladit :angry: no zákon schválnosti... ale neva, když bude ošklivo, tak budeme uvnitř...přece kvůli počasí srazík nezrušíme, ne? už se na vás s Pepinem těšíme :slight_smile:

užijte si zítra svátek a dobrou noc
27. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Claudíí ted koukám zítra 10/12 a pršet. co to je? no my sme se s Klouz bavily, že když bude škaredě, že nepojedeme. že ti nebudeme okupovat vnitřek.. to by bylo mooc lidí a to ne. my by hom pak třeba přijely zvlášt. neva? já jen, že fakt už tak jsme se ti vetřely na zahradu a ještě ti ničit s dětmi vnitřek :confused: to ne..
28. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no taky koukám že má být psí počasí :unamused: To je naprd, ale to asi taky nedorazim to je takový blbý a bylo by nás moc. Venku se to ztratí ale uvnitř je to pak šrumec znám to :unamused:
28. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-zdravim z vyletu na kolech na Morave :wink:
Jsme doma a jsem kraaasne unavena :wink:
Koukam ze se srazik zacina bortit :fearful: No ja s nim pocitam na 100% tak jsem zvedava jak to dopadne :frowning2: :confounded:
28. zář 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak uvidíte jak zítra bude a jak se vám bude chtít... ale klidně můžeme být uvnitř, to fakt neva :wink: budu určitě doma, takže kdo dorazí tak dorazí... :slight_smile:
28. zář 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky, jsem tu dlouho nebyla-musím vás dočíst, anebo je něco nového??? :confused:
28. zář 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, po delší době taky všechny zdravím!
koukám, že má být srazík u Věrušky, tak si ho moc užijte, snad to vyjde i přes špatné meteo prognózy :wink:
Věruš - už bych Pepína taky ráda viděla, tak doufám, že si s námi taky dáte někdy rande :sweat_smile:

no, přeji všem krásný sváteční večer a dobrou....
28. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-tak ja teda na 99% dorazim. Uz se tesim na Pepouska :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,

kaculko - jasná věc, že se s vámi taky někdy musíme porandit, Emulku už ani nepoznám jak vyrostla určitě a Midlinku si ráda pochovám princezničku malou :slight_smile:

srazík se nám krapet zbortil, to máš pravdu Aní...
klouz,lucka, evča, míša, musil, tak ty všechny nahlásily, že nedorazí /nemoci a tak.../, takže Aní jestli dorazíte vy, tak to bude hodně soukromý srazík :grinning: ale neva...těšíme se na vás...

všem marodům přejeme rychlé uzdravení :wink:
29. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co naše holky z Jiviny? dorazí Danča s Halinkou-Máňou? :grinning:
29. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudííí, tak my dorazíme :o)))
29. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
huráááá!!! :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - budu na telefonu, tak když budeš bloudit zavolej a já budu dělat navigaci... :wink: Míše jsem to psala, ale nehodí se jí to...
29. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se táááák těším :dizzy_face:
29. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko, tak jak jiz informovala Verus, tak nejsme s Eli 100% ready po zdravotni strance a nechceme na vas prskat bacilaky. Kazdopadne si to uzijte, poradne pokecejte i za nas.

Rano jsme vyrazily do Alberta a byla jsem moooooc mile prekvapena. Tenhle praci prasek http://www.drostra.cz/?PID=18927&tabid=1 tam maji (podle ceny v regale) za 198 Kc, ale pokladnou projel za pouhych 98 Kc, takze parada (po nicem jsem nepatrala, zaplatila a zmizela :grinning: Takze tady mate maminy tip na vyhodny nakup :grinning:
29. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Evi, proč nemáme v Loukově Alberta? :grinning: dobře jsi pokoupila šikulko ! :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-jeeeeeeeeeeeeeee Evi-ty by jsi mi tam jeste neskocila jednou pro ten prasek vid?Ja se do MB nedostanu.Nebo nektera holky z MB-prosim,prosim klidne i za tu 198kc-dekuji
Verko tak my taky dorazime :slight_smile: Uz jdu pect.
Danka se mi jeste neozvala tak pocitam ze to plati.Az dorazime do Loukova tak asi cinknu pac nevim kam jet :slight_smile: :wink:
29. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, hele ja tam asi odpoledne vyslu manzela (vezmeme jeste jeden do zasoby), tak je jedno, zda pujde pro jeden a nebo dva :slight_smile: Urco Ti ho vezmu, ju?
29. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - až dorazíte do Loukova, tak pojedete pořád po hlavní, projedete návsí /je tam hospoda a krám - takový velký žlutý dům/ a pojedete ještě pořád po hlavní, pak po levé straně bude budova obecního úřadu, je na ní nápis Občanská záložna, tak u ní se dáte doprava a pak tou vrchní cestou přímo k nám...ale budu na drátě, neboj :wink:
29. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj tak aj to zkusim :grinning: :grinning:
Evi tak to jsi zlaticko a klidne mi muze vzit taky 2x jestli to chudera pobere :frowning2: :confused: :confused: Kdyby se na to necitil tak jen jeden.I tak budu rada-jsi moooooc hodna :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
Kolac uz se peceeeeeeeeee :dizzy_face: A voooooooooooniiiiiiiiiiiiiiii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek