Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
luciejadr
25. zář 2009
Jé Evi, tak to musel trpět a ty sním. jinak já si to teda dokážu představit, jak to chytáš do zkumakvy. my když si večer hrajeme a větráme prdélku, tak jsem vždy počůraná já, tatínek nebo koberec :o)) ale denně mu dopřáváme 30min bez plíny 😃
claudie
25. zář 2009
připojuji se k počůraným maminkám....taky to od prcka většinou schytám 😃 😃
luciejadr
25. zář 2009
Veruš 😃 😃 počkej, až budeme učit na nočník.. stačí sundat plínu, posadit ho a .... čůrá 😃
evinka
25. zář 2009
No, Ondra taky takhle čůrá, ale mezi 4 a 7 ráno na to náladu teda nemám :-N . Tak teď to asi zkusím, že ho nechám chvíli rozbalenýho a když to do 15 minut nezvládnem, tak dostane pytlíček a ráno to přeleju.
mishulle
25. zář 2009
jj, pyztlíček jsme dostali taky, když sme na 6m skončili na pohotovosti s horečkama
nandaautor
25. zář 2009
Holky ja se s Vami jdu jen rozloucit pac rano valime na tu Moravu-uzijte si krasny viken prodlouzeny a v pondeli k veceru se ozvu-ahoooooj 🙂 😉 🙂
klouzavka
26. zář 2009
Ahoj,zdravíme vás v sobotu.Jsem v JC v knihovně,půjčila jsem sobě a manžílkovi něco na čtení.
Evi - tak ,ať je brzy lépe.s pytlíčkem nemáme zkušenosti.
mějte se fajn a užívejte víkendu.
luciejadr
26. zář 2009
hihi. Klouz má časík na čtení.. tedaaa 😃
siwama
27. zář 2009
Ahoj holky, taky vás zdravím, mám pracovní víkend, byla jsem včera na celý den a ještě jdu dnes a zítra a v úterý na noční inventuru. Tak mám o zábavu postaráno.
Tak se tu mějte krásně.
luciejadr
27. zář 2009
Teda Daníí. ty jsi začala hned moooc pracovat. a zlvádneš s námi to uterní odpo nebo budeš radši doma odpočívat?
claudie
27. zář 2009
čauky 🙂

tak zítra má být ještě pěkné počasí a samozřejmě od úterý se má ochladit ]-( no zákon schválnosti... ale neva, když bude ošklivo, tak budeme uvnitř...přece kvůli počasí srazík nezrušíme, ne? už se na vás s Pepinem těšíme 🙂

užijte si zítra svátek a dobrou noc
luciejadr
28. zář 2009
ahojky,
Claudíí ted koukám zítra 10/12 a pršet. co to je? no my sme se s Klouz bavily, že když bude škaredě, že nepojedeme. že ti nebudeme okupovat vnitřek.. to by bylo mooc lidí a to ne. my by hom pak třeba přijely zvlášt. neva? já jen, že fakt už tak jsme se ti vetřely na zahradu a ještě ti ničit s dětmi vnitřek =-) to ne..
musilka
28. zář 2009
Ahoj no taky koukám že má být psí počasí :-| To je naprd, ale to asi taky nedorazim to je takový blbý a bylo by nás moc. Venku se to ztratí ale uvnitř je to pak šrumec znám to :-|
nandaautor
28. zář 2009
Ahoj holky-zdravim z vyletu na kolech na Morave 😉
Jsme doma a jsem kraaasne unavena 😉
Koukam ze se srazik zacina bortit 😕 No ja s nim pocitam na 100% tak jsem zvedava jak to dopadne 😞 :-S
claudie
28. zář 2009
holky, tak uvidíte jak zítra bude a jak se vám bude chtít... ale klidně můžeme být uvnitř, to fakt neva 😉 budu určitě doma, takže kdo dorazí tak dorazí... 🙂
wsmoulinkaa
28. zář 2009
ahoooj holky, jsem tu dlouho nebyla-musím vás dočíst, anebo je něco nového??? =-)
kacula75
28. zář 2009
ahojky, po delší době taky všechny zdravím!
koukám, že má být srazík u Věrušky, tak si ho moc užijte, snad to vyjde i přes špatné meteo prognózy 😉
Věruš - už bych Pepína taky ráda viděla, tak doufám, že si s námi taky dáte někdy rande :-N

no, přeji všem krásný sváteční večer a dobrou....
nandaautor
28. zář 2009
Verko-tak ja teda na 99% dorazim. Uz se tesim na Pepouska 🙂 😉 x-) x-)
claudie
29. zář 2009
čauky,

kaculko - jasná věc, že se s vámi taky někdy musíme porandit, Emulku už ani nepoznám jak vyrostla určitě a Midlinku si ráda pochovám princezničku malou 🙂

srazík se nám krapet zbortil, to máš pravdu Aní...
klouz,lucka, evča, míša, musil, tak ty všechny nahlásily, že nedorazí /nemoci a tak.../, takže Aní jestli dorazíte vy, tak to bude hodně soukromý srazík 😃 ale neva...těšíme se na vás...

všem marodům přejeme rychlé uzdravení 😉
claudie
29. zář 2009
a co naše holky z Jiviny? dorazí Danča s Halinkou-Máňou? 😃
luciejadr
29. zář 2009
Claudííí, tak my dorazíme :o)))
claudie
29. zář 2009
huráááá!!! 🙂 🙂
claudie
29. zář 2009
luci - budu na telefonu, tak když budeš bloudit zavolej a já budu dělat navigaci... 😉 Míše jsem to psala, ale nehodí se jí to...
luciejadr
29. zář 2009
já se táááák těším x-)
treperenda
29. zář 2009
Bre ranko, tak jak jiz informovala Verus, tak nejsme s Eli 100% ready po zdravotni strance a nechceme na vas prskat bacilaky. Kazdopadne si to uzijte, poradne pokecejte i za nas.

Rano jsme vyrazily do Alberta a byla jsem moooooc mile prekvapena. Tenhle praci prasek http://www.drostra.cz/?PID=18927&tabid=1 tam maji (podle ceny v regale) za 198 Kc, ale pokladnou projel za pouhych 98 Kc, takze parada (po nicem jsem nepatrala, zaplatila a zmizela 😃 Takze tady mate maminy tip na vyhodny nakup 😃
claudie
29. zář 2009
no Evi, proč nemáme v Loukově Alberta? 😃 dobře jsi pokoupila šikulko ! 🙂
nandaautor
29. zář 2009
Ahoj holky-jeeeeeeeeeeeeeee Evi-ty by jsi mi tam jeste neskocila jednou pro ten prasek vid?Ja se do MB nedostanu.Nebo nektera holky z MB-prosim,prosim klidne i za tu 198kc-dekuji
Verko tak my taky dorazime 🙂 Uz jdu pect.
Danka se mi jeste neozvala tak pocitam ze to plati.Az dorazime do Loukova tak asi cinknu pac nevim kam jet 🙂 😉
treperenda
29. zář 2009
Ani, hele ja tam asi odpoledne vyslu manzela (vezmeme jeste jeden do zasoby), tak je jedno, zda pujde pro jeden a nebo dva 🙂 Urco Ti ho vezmu, ju?
claudie
29. zář 2009
aní - až dorazíte do Loukova, tak pojedete pořád po hlavní, projedete návsí /je tam hospoda a krám - takový velký žlutý dům/ a pojedete ještě pořád po hlavní, pak po levé straně bude budova obecního úřadu, je na ní nápis Občanská záložna, tak u ní se dáte doprava a pak tou vrchní cestou přímo k nám...ale budu na drátě, neboj 😉
nandaautor
29. zář 2009
Verko-jj tak aj to zkusim 😃 😃
Evi tak to jsi zlaticko a klidne mi muze vzit taky 2x jestli to chudera pobere 😞 =-) =-) Kdyby se na to necitil tak jen jeden.I tak budu rada-jsi moooooc hodna x-) x-) :-N
Kolac uz se peceeeeeeeeee x-) A voooooooooooniiiiiiiiiiiiiiii :-p :-p :-p :-p :-p