• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Je to super cena i za tech 198kc a tech 89kc je jeste lepsi-hlavne aby na to do odpledne neprisli :confused: :confused: :unamused: :confounded: :confounded: To by byla skoda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Ani, snad ne, ted mi Eli usnula, tak az se probudi, tak vyrazime (vezmeme terenaka - kocar) a hopkneme tam :slight_smile:
29. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to jste se bavili pozdě. my tam byli kolem 9:30 :o)))) teda ale prášek jsme nekupovali :grinning: ale Aní už ho mohla mít doma dnes :grinning:

my jsme KO - teda já. jdu se spravit, než pojedeme. byli jsme na kalmetizaci s Dominem a pak na veterině s babet - zatím mě stála 1200Kč. když nevím kde utratit, jdu tam :grinning: :grinning: ale co bych pro ní neudělala. prevence je základ. no a jak hlásili ochlazení, tka jsem bundu svlíkala po 10min cesty. u mudr mi bylo horko a sama jsem cítila, jak se mi dělají krůpěje na nose a čele.. a u veterinářky ani nemluvím.. jako to už jsem měla dost. DOmi si tam lozil po zemi. no a když jsem vyšla, tak jsem viděla mžitky před očima.. takže ted sedím a piju a jdu i jíst :sweat_smile:
29. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si holky myslela že dorazim fakt jsem chtěla na chvíli mezi lidi ale asi to nevyjde bohužel. Začalo mi strašně tvrnout břicho takže jsem si přdala magneko a asi budu ležet a když to nepřejde tak pojedu k Sochůrkovi dost to bolí tak jsem z toho dost vyplesklá :frowning2:
29. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím moc holky měli jste to asi taky tak mi řekněte jestli plašim zbytečně nebo ne bolí to fakt fest :pensive:
29. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo teda..už jsme s musilkou byly fakt domluvené.. a bude ležet :confounded: tak hlavně lež. mě vše taky děsilo.. takže tě chápu, odpočinek je hlavní
29. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-a v kolik vyrazite? To by jsi se mohla u Evicky stavit a dovezt mi to?Ja bych Ti dala hned korunky.Ale kdyz by to neklaplo tak se nic nedeje,zitra asi pojedu za Jolcou+Milankem do nemocnice tak bych se pro to stavila-ale nevim to na 100%.
Musil-opatrne :wink:
29. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ondrasek mi haja tak se jdu taky na chvilku natahnout-jen na malickou :slight_smile: :wink:
luci a dalo se to něčim zahnat ? Mě napadaj třeba obklady na břicho nebo sprcha ale nevim :confounded:
Musil ničím. odpočinkem. prý.. a magnezkem. to jsem brala. a nohy nahoru mi radily..

Aní my jedeme za chvíli,. malej pojí a bude spát v autě. kdybych ho nechala spát doma, tak vyjedeme tak v 15hod :grinning:
29. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOKY, TAK JÁ SE OMLOUVÁM, ALE NEDORAZÍM. jDU DNES OD 20 hod. do práce a jsem jak praštěná pytlem. Ráno jsem vstávala v 6 hod, abych tu poprala a pouklidila, mámj pořád rozmalováno a 3 dny jsem neprala, tak to tady podle toho vypadá.
A chtěla bych se odpo trošku natáhnout, jestli mě tedy Máňa nechá :rolling_eyes: .
Tak se nezlobte a srazík si nááááležitě užijte!!!!
29. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil - to je škoda... :frowning2: já jsem tvrdnutí teda tak aby mě to bolelo nemělo, tak nevím...ale jak radí holky, chce to odpočinek a odpočinek, takže nohy hore těhulínko a nic nedělej... :slight_smile:

dančo - je mi to jasný, jak to u tebe doma vypadá a že to musíš pofackovat, tak třeba jindy ti to vyjde, pozdravuj slečnu Máňu :wink:

aní - aby jsi nezaspala srazík :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja nespim uz zase musim pro Stepanka do skolky :slight_smile: :wink:
Uz se mooooooc tesime vsichni tri :slight_smile: :wink:
29. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil, tak to take neporadim. Tvrdnuti ano, ale ne bolestive :frowning2: Ja nevim, ja byla pekne vyhoukana ze vseho, takze odpocivej a kdyz to nebude polevovat, tak zkus aspon Sochurkovi brnknout - sestricky tam jsou moc ochotne a mnohdy poradi i takhle po tel. Drzime palecky, at to brzo prejde.

Ani, mno vidis, to me vubec nenapadlo, ze by Ti je Lucka uz mohla privest (to by pak asi bylo nejjednodusi, kdyby se pro ne stavila ona primo v Albertu) a mela bys je doma 100%. Jinak Ti pro ne ve 13:45 dojdu a nejak se domluvime na predani.
29. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem doma z mini sraziku a byla pohodicka :wink:
Verka to ma doma kraaaaaaaaaaaaaaaaaasnyyyy musim pochvalit vyborny vkus :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo děvčátka, děkuji moc za milou návštěvu a za dárečky pro Pepinka :slight_smile:
děti byli naprosto úžasný, Domino je hodně díťatko, krásně si vyhraje...a Ondra se Štěpánkem jsou prima kluci :slight_smile:no a o koláči od Aničky ani nemluvím...skvělá mńamka :slight_smile: Lucka trochu bloudila, ale je dobrá a ve finále nás našla :slight_smile: jen mě pobavila otázkou jak se jmenuje naše ulice :grinning: :grinning: :grinning: my jsme totiž jen Loukov bez ulic :grinning: :grinning:
Aní, díky za pochvalu :wink: a propo...nechybí ti něco? zapomněli jste tu ty balonky, no to asi neva, ale taky tu zůstala ta termolahvička :confused: tak se nějak domluvíme jak si jí převezmeš...já pojedu asi zítra do MH, nemáš tam někoho kde bych ti ji mohla nechat?
29. zář 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky dma v pořádku. Pepí je užasej. v jednu chvíli mi vykládá a směje se a pak začnou trápit prdíky a je to na :cry: .
Taky mám názor jak Aní... Věrka to ma moooc krásné doma :dizzy_face:

a aničku si pozvětt.. nechá za sebou spoustu potřebných věcí :o))

Claudí..asi jsem měla bloudit k Aníí. domi usnul na dálnici a ted se vzbudil a ještě by spalll..asi mu cesta byla krátká :grinning: už jede tatka. tak večer až prijdu stáhnu fotky a dám :wink:
29. zář 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeee-Verko no vidis to jsem ani nepostrehla ze mi chybi :confused:
Tak mi pisni v kolik zitra v MH budes a ja tam sjedu na otocku-to jsem ale hlava derava :confounded: :angry: :angry: :angry:
29. zář 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten kůň mi nějak padá, syčák jeden čtyřnohej :angry:
Aní - to nevím v kolik... ale než bych vyjela, tak bych ti zavolala...nejspíš nějak dopoledne :slight_smile:
a nejlepší je, že se tě na chodbě ještě ptám: a máte všechno? a ty: no jasně, vždyť jsme nic neměli :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Claudi- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No jo to se neda nic delat,vubec mi to s lahvickou nedoslo :slight_smile:
Tak jo dej vedet a ja dojedu ju? :slight_smile: :wink:
29. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasná zpráva :slight_smile:

tak breberky, jdu asi do hajan bo jsem nějaká ospalá..doufám, že zítra mlaďas bude spát do půl desátý (!) jako v pondělí a ne do půl sedmý jako dneska....to jsou rozdíly co? :slight_smile:
dobrou a hezké sny :slight_smile:
29. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudí, sms jsem četla přímo na spinningu - mám u sebe mobil, kdyby se něco dělo.. tak jsi mě pobavia :grinning: :grinning: to znělo jako že jsi otevřela IP a protože bylo ode mě, tak kůn spadnul :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak my dnes budicek hodne brzy uz pred 6 hod :confounded: :confused: :grinning:
Kluci zu tu radi-kde berou energii to mi reknete teda :confounded: :confounded: :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko, tak u nas dnes vstavacka v 6:30, takze muzu rict, ze jsem vyspinkana do ruzova :slight_smile:
Ani, pisni mi pak, jak to casove vidis, ju?
30. zář 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi ja dnes nepojedu pac Jolcu s Mildou poustej domu.Kdyby nahodou tak ti pisnu na mobil jo? :wink:
Ale do konce tydne bych dojela na 100% at Ti nevysim korunky :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
30. zář 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, ok, akorat v patek nebudeme doma.
30. zář 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-tak asi zmena.Jolca ceka na velkou vizitu a jak ji reknou ze jde domu tak pro ne jedu.Tak bych se na otocku stavila.Jen Ti jeste pisnu na mobil presny cas ju? :slight_smile: :wink:
30. zář 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko,
tak sem moc ráda, že jste si srazík u Věrky užili...mrzí mě že jsem nemohla dorazit!!!
tak snad příště to vyjde :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Misch-no to doufam pac uz bych Te rada taky poznala osobne :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
30. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Něco domluvíme klidně můžeme u nás jsem tu stejně celý den po pěti sama. Hafany pozavírám a můžem klidně tu. :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek