• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
nanda- mě to moc mrzí, ale měla jsem tak špatnou náladu že bych to opravdu nezvládla!!!!
Umřela mi velmi blízká známá :frowning2: je mi z toho smutno a hlavně má 10 letou dceru a měsíčmího chlapečka :frowning2:

Nějak je mi z toho všeho zle a vlastně mi to asi ještě nedošlo!! asi nejtěžší bude pohřeb... :frowning2:
30. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Mish.. maminka takového prcka a slečny.. tak to je strašné. .pohřeb bude uplně to nejhorší .o(( ježíš..bobci malý.
musil jsrm si našla že je lp, tak to je dobře a příště to napiš i nám ,at o tebe nemáme strach!!! :wink: a jestli jsi to naspala, tak jsem to přehlídla :sweat_smile:
30. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko

tady se už zase brzy vstávalo, že? taky by mě zajímalo Aní kde ty díťata berou takové energie??? :confused: kdyby se alespoň s námi dospěláky podělily, že?
30. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to je fajn, že Jolču s malým pustí domů...doma je doma :slight_smile:

Evi - teď mě napadlo, že jsi mohla rozjet těžký byznys s těmi prášky na praní...všechny je tam vykoupit a šup v úterý na stadion, rozložit stánek a střílet je za stopade...by jsi byla v balíku :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil - co včera to tvrdnutí? přešlo to a nebo jsi byla někde u mudr? no sraz u tebe, to asi ne...nebudeme tě přece otravovat...
30. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
He he, Verus....kam na ty super napady chodis....to musi byt nejake dobre koreni v Loukove, ze? :grinning:
Mno jako asi nemam tak podnikaveho ducha a nebo spis setrim sily na Eli, pac odtahat tech 20 prasku (nebo kolik tam meli) by byl dobry trenink na mistni prebor v kategorii speracek-zen :grinning:
30. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo dneska zatim je to dobrý uvidíme jestli se to klem toho poledne za rozjede nebo ne. zítra jdu do poradny tak si nechám něco předepsat :unamused:
claudi tak u mě s otravovat nemůže a u tebe se mohlo ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misch-jj ja vim Verka to rikala.No je to proste strasny,strasny,strasny :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :fearful: :fearful: :fearful: To je hrozny nestesti :fearful: A ten pohreb bude neco hroznyho..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Market-tak se kuryruj pac kocik na Tebe ceka-uz je teda zase ve sklepe ale ceka :wink: :wink: :wink: :wink:
No jo Verka to je dilo vid? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - my tu asi snídáme vtipnou kaši nebo co... :grinning: :grinning: To víš, vymejšlet bejkárny to by mi šlo, ale učit se do školy to néééé :grinning: :grinning: Co Eli, už je to s tou rýmou lepší? a odsáváš? já už z toho mám hrůzu teď, až přijde rýma k nám jak budu s mlaďasem bojovat...

musil - ale ty se musíš v tvém stavu nechat obstarávat a ne se starat o návštevy...ale jestli na srazu u tebe budeš trvat, tak neříkej dvakrát... :grinning: :grinning:

aní - jsem chtěla vyrazit do MH a než jsem pověsila prádlo, tak Pepino vytuhnul...tak musím počkat až otevře klapky a pak asi pojedu... když tak ti raději písnu SMS, kdyby jsi tu už nebyla...A taky mě napadlo, že bych ti ji mohla nechat ve Družbě /tam jsem dřív pracovala/ dala bych holkám instrukce a ty by jsi si ji tam mohla vyzvednout... a další varianta je, že by ti ji mohl hodit Pepan, ale až v pátek, to jezdí někam tím vaším směrem...A to by možná bylo nejlepší, co říkáš?
30. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, to nebude jen vtipna kase.....a vubec, kdo vi, jake poklady pestujete na zahradce....:grinning:

Eli to nastesti zvlada jen s morskou vodou a za jeji zivot jsme zatim odsavali vsehovsudy dvakrat, ale ted vubec. Porad ma vysavac rada (kdyz vysavam, tak ho porad okukuje a zkouma), ale az jednou budeme muset aplikovat odsavacku ve vetsim, tak uz pred nim pak asi bude utikat :frowning2: Mno a na prosincovkach se ted ryma resila a holky tam doporucovaly nejake kapicky, ktere se davaji na hrudnicek na obleceni a fungujete to jako dlouhodoba prirodni inhalace, tak to mozna poridime, abychom byli na zimu pripraveni.
30. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - tak já myslela, že pěstujeme rajčata a oni mi v tom zahradnictví prodali marjánu, jo? syčáci :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to jsem ještě neslyšela o těch kapkách, to jsou vynálezy... Budeš hodná,když nám sem hodíš název...třeba to tu holky taky využijí :wink: Ta mořská voda je prý taky fajn, to už na letních maminkách taky holky dávali...
30. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jasny tak to nech na patek.Mame jeste jednu lahvicku a kdyztak to vyresime Jupikovou,tu ma stejen nejradsi :slight_smile:
Evi-to jsem taky teda neslysela o tech inhalacich :confused: Hod odkazek :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní, tak jo...Pepino starší bude v pátek pověřen zodpovědným úkolem dopravit lahvičku do Bosně... :wink:
30. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jen jestli to pobere to vis neni to zadna sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno to je jasny, ze myslim i na vas, ale jaksi jsem stale nevedela nazev a uz ho vim - je to nejaky Eucasol. Se dnes poptam v lekarne. Je to pry sranda tak za 250 az 300, ale kdyby to fakt pomahalo, tak to bude super. Ma to byt i jako prevence.
30. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a jinak Verko-toho odsavani se vubec neboj :slight_smile: Je to takova rychlost tim vysavacem ze Pepous nebude vedet ktera bije.A hlavne na to hned zapomene,neboj :slight_smile: :wink:
30. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky My jsme doma z MB-Milanek uz je doma a ja mam doma zasobu prasku na prani-koupila jsem si jeste 3x kousky :grinning:
Evi opet za 89kc :grinning: :wink: :wink: :wink:
30. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda Ani, jsme se tam ted stavovaly s Eli a koukala jsem, ze je tam trosku provetranej regal :grinning:
Za to jsem jim ale dnes vracela spagety Panzani - mely byt za 1/2 a uctovala je za plno, tak to tedy NE NE NE :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak Anicka jezdi s vetrem o zavod, pac u nas byla behem chvilicky:slight_smile: a jeste ji asi maji rady semafory :grinning:, pac jinak nechapu rekordni rychlost :grinning:
30. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aohj
30. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky,

moc dlouho jsem tu nebyla, měla jsem nějak moc starostí.

Mám k vám prosbu. Jelikož potřebuji jít do práce na zkrácený pracovní úvazek, hledám nějakou PANÍ NA HLÍDÁNÍ. Již jsem pár nabídek měla, ale když už se mi jedna holčina zdála fajn, bohužel se jí naskytla jiná pracovní nabídka na plný úvazek a dala tomu samozřejmě z finančních důvodů přednost. Proto mě napadlo, že by třeba nějaká maminka měla chuť přivydělat si na mateřské dovolené nějakou tu korunu a několik hodin týdně mi pohlídat Nelinku ještě ke své ratolesti :slight_smile: Pokud by měl někdo zájem, prosím napiště mi do IP, budu moc ráda :slight_smile:

Děkujůůů :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné odpoledne.
Claudí, odsávání se sice neboj, ale jelikož my odsáváme skoro denně, tak upřímně, vysavače už se bojí, když ho vidí tak řve a když odsáváme, tak řve ještět více. je mi ho líto, ale dělám to pro něho. zatím máme vyzkoušené dvoje kapky. pak bude zkoušet dál. ale nám nic asi nepomůže.

JInak jsme měli komorní plavčo. Jeden je v chorvatsku :grinning: druhá po 10min tak brečela, že šli z vody a zůstali jsme my s vilémkem. takže já jsem KO asi tak jako domino. byl pořád pod vodou :dizzy_face: akorát nemůžu jít spát, protože tu mám pracovníky na balkoně. ale nic než sedět dělat nebudu.

Mishull ty jsi dílo, jen přijdeš, napíšeš ahoj a zase nic :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-prosim Te kolik tomu Vilemkovi je? Jak se jmenuje prijmenim?A nejsou nahodou z Dobrovice? A jeste nema nahodou brachu Jachyma?-Tak jsem to na Tebe vychrlila vid? :grinning: :grinning: :grinning:
Evi-prosim Te jela jsem docela slusne a semafory mi teda nahravali to je fakt :slight_smile: :wink:
Jinak premyslim ze se do MB jeste rozjedu pac bych chtela vzit asi mamce a svagrovce k Vanocum.Nevis do kdy to maji?Jinak bych asi zase musela otravovat Tebe broucku :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi, je o den starší jako my :o) jsme spolu měli v porodnici pokoj a bydlí kousek od nás :grinning: takže nic. pak znám viléma z kosmonos. ale z dobrovice ani jednoho :grinning:
30. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, mno vzhledem k tomu, ze od dnesniho dne plati novy letak a prasky tam porad maji, tak to asi je do vyprodani zasob. Jo a posli mi do IP to cislo uctu, at Ti to tam vecer muzu pinknout.
30. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: když tu nikdo nebyl, tak tu nebudu sama, nee
už jednou Sama sem
30. zář 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co je v nových letákách, k nám se nedostali?
jinak musim až se Kuba vzbudí do papírnictví pro krabici a odeslat sedátko do vany
30. zář 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
cože ty jsi prodávala sedátko do vany? no tak já ho ted kupuji na MMB. mě klepne
30. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Ani, tak jsem premyslela a jedna Misa me napadla (bydleli ve "stovce" a jmenovala se Dobijasova) - je takova drobnejsi a pokud vim, tak je ucitelkou v MS. Mohla by to byt ona?
30. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Drobnejsi je ale nevim jak se jmenovala za svobodna :confused: Pristi tyden se ji zeptam :wink: Tak ja tam asi v sobotu stejne povezu Jolcu s Milousem na penicilin tak tam jeste kouknu :wink: :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek